برگزیده های پرشین تولز

شرخر رو پیشنهاد میدید برای وصول چک های برگشت خورده ؟

karafarin

Registered User
لایک‌ها
266
اگه چک کیفری باشه از راه قانونی هم میتونی زود به نتیجه برسی اما اگه حقوقی باشه قانونی سخت و دیر به نتیجه میرسی تازه اگه بتونی طرفو گیر بیاری و متواری نباشه!

rasool.ps4

Registered User
لایک‌ها
47
اگه چک کیفری باشه از راه قانونی هم میتونی زود به نتیجه برسی اما اگه حقوقی باشه قانونی سخت و دیر به نتیجه میرسی تازه اگه بتونی طرفو گیر بیاری و متواری نباشه!
دقيقا همينطور هست ولي حقوقي دير و زود داره ولي سوخت و سوز نداره ولي خوب حدود ٤ تا٦ ماه طول ميكشه تا چك حقوقي رو زنده كني اونم به قول شما طرف مجهول المكان نباشه چك كيفري باشه خيلي راحت ميشه پاس كرد به شرط سرعت در اقدام چون چك كيفري بعد از مدتي تبديل ميشه به حقوقي جنبه كيفيري خودشو از دست ميده :)

Last edited:

rasool.ps4

Registered User
لایک‌ها
47
مهلتي كه قانون گذار قرار داده براي چك كيفري ٦ ماه هست . يني تا ٦ ماه از تاريخ برگشت چك فرصت داريد شكايت كيفري بكنيد بعد از ٦ ماه ميشه حقوقي

karafarin

Registered User
لایک‌ها
266
چک کیفری چکی هست که مدت دار نباشه به روز برگشت بخوره تو قراردادی دربارش صحبت نشده باشه چک طلب باشه نه چک ضمانت و ...
این چک برگشت بخوره طرف میشه کلاهبردار به جرم صدور چک بلامحل و از 6ماه به بالا زندان داره بسته به مبلغ چک
ی چک کیفری نباید قبل از تاریخش بحساب خوابونده بشه چون مشخص میشه چک روز نبوده! اگه زیر امضای چک تاریخ زده باید با تاریخ بالای چک یکی باشه

Gol6359

Registered User
لایک‌ها
38
سلام من 4 تومن از صاحب خونه ی قبلی طلب دارم؛ بیشتر بود اما یک مقدارش رو داد 4 تومنش موند، الان داره برای خودش خرج می کنه اما به من میرسه میگه ندارم و برای فروردین و اردیبهشت دو تا چک 2 تومنی میدم، من 3 ماه قبل از موعد خونه رو تخلیه کردم و الان از موعد گذشته؛

بنظرتون ازش چک بگیرم؟ مشخصات چک چطور باید باشه؟ من تا حالا نه چک کشیدم نه گرفتم! قرارداد و رسید و غیره هم ندارم ، کلا فقط پولم دستشه که بخاطر اعتماد اصلا موقع تخلیه هم ازش چک نخواستم و فقط کلید رو دادم بهش
:(
من الان پول لازم دارم اگه بگین چطور می تونم الان ازش بگیرم هم ممنون میشم

ببخشید اگه خیلی به موضوع ربط نداره

rasool.ps4

Registered User
لایک‌ها
47
سلام من 4 تومن از صاحب خونه ی قبلی طلب دارم؛ بیشتر بود اما یک مقدارش رو داد 4 تومنش موند، الان داره برای خودش خرج می کنه اما به من میرسه میگه ندارم و برای فروردین و اردیبهشت دو تا چک 2 تومنی میدم، من 3 ماه قبل از موعد خونه رو تخلیه کردم و الان از موعد گذشته؛

بنظرتون ازش چک بگیرم؟ مشخصات چک چطور باید باشه؟ من تا حالا نه چک کشیدم نه گرفتم! قرارداد و رسید و غیره هم ندارم ، کلا فقط پولم دستشه که بخاطر اعتماد اصلا موقع تخلیه هم ازش چک نخواستم و فقط کلید رو دادم بهش

دوست عزيز من شخصي رو سراغ دارم كه ميتونه كمكتون كنه البته اگر از ايشون چك يا سفته داريد و مجهول المكان نيستن ميتونن پول شما رو مطالبه كنن البته بعد از وصول شدن چك ٣٠ درصد برا خودشون بر ميدارن البته اگر تهران هستيد اقدام كنن براتون

rasool.ps4

Registered User
لایک‌ها
47

ميتونن يارانه ايشون رو قطع كنن و حساب هاشون رو ببندن و مالي داشته باشن توقيف ميكنن و ميزارن مزايده و طلب شمارو پرداخت ميكنن البته از طريق قانون و قاضي دادگاه دستور توقيف اموال و مزايده رو ميدن

Gol6359

Registered User
لایک‌ها
38
ميتونن يارانه ايشون رو قطع كنن و حساب هاشون رو ببندن و مالي داشته باشن توقيف ميكنن و ميزارن مزايده و طلب شمارو پرداخت ميكنن البته از طريق قانون و قاضي دادگاه دستور توقيف اموال و مزايده رو ميدن
ممنون از پاسخ

تهران نیستم ، چک و سفته هیچی از طرف ندارم، اصلا با این اوضاع می تونم قانونی اقدام کنم؟ فقط قرارداد 3 سال پیش هست که دیگه تمدیدش نکردیم
چک بده هم برای سال جدید میده که شاید تا پاسش کنه نمیدونم، اما مشکل من اینه الان نمیده و برای خودش داره بیشترشو خرج میکنه و می بینم!

rasool.ps4

Registered User
لایک‌ها
47
ممنون از پاسخ

تهران نیستم ، چک و سفته هیچی از طرف ندارم، اصلا با این اوضاع می تونم قانونی اقدام کنم؟ فقط قرارداد 3 سال پیش هست که دیگه تمدیدش نکردیم
چک بده هم برای سال جدید میده که شاید تا پاسش کنه نمیدونم، اما مشکل من اینه الان نمیده و برای خودش داره بیشترشو خرج میکنه و می بینم!
بدون مدرك نميتونيد اقدام كنيد به نظرم شما ازشون به هر نحوي چك بگيريداگر وصول نشد با چك اقدام ميكنيم

asrejavan5

Registered User
لایک‌ها
282
الان دیگه زندان رفتن خیلی به صرفه ست... من موندم چرا این گورخواب ها یه جرمی مرتکب نمیشن که برن دو سه سالی مفت و مجانی توی زندان بخورن و بخوابن و حال کنن... باور کنید... هم صبحانه میدن هم ناهار هم شام هم جای خواب گرم و نرم... حساب کنی بیرون از زندان هر ماه نزدیک دو میلیون برآورد هزینه هاشون میشه... ماهی 500 اجاره و هزینه اب برق گاز نمیدن. سه وعده غذا هم هر روز راحت 40 تومن در میاد...الان خیلیا زندانن میان بیرون میبینن پول خوراکشون رو نمیتونن پیدا کنن دوباره برمیگردن توووو...:general511::general511::general511:

rasool.ps4

Registered User
لایک‌ها
47
الان دیگه زندان رفتن خیلی به صرفه ست... من موندم چرا این گورخواب ها یه جرمی مرتکب نمیشن که برن دو سه سالی مفت و مجانی توی زندان بخورن و بخوابن و حال کنن... باور کنید... هم صبحانه میدن هم ناهار هم شام هم جای خواب گرم و نرم... حساب کنی بیرون از زندان هر ماه نزدیک دو میلیون برآورد هزینه هاشون میشه... ماهی 500 اجاره و هزینه اب برق گاز نمیدن. سه وعده غذا هم هر روز راحت 40 تومن در میاد...الان خیلیا زندانن میان بیرون میبینن پول خوراکشون رو نمیتونن پیدا کنن دوباره برمیگردن توووو...:general511::general511::general511:
اينم يه حرفيه :eek:

PremiumDomains

Registered User
لایک‌ها
117
معلومه از حال و روز زندانیا خبر نداری

moein170

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزيز من شخصي رو سراغ دارم كه ميتونه كمكتون كنه البته اگر از ايشون چك يا سفته داريد و مجهول المكان نيستن ميتونن پول شما رو مطالبه كنن البته بعد از وصول شدن چك ٣٠ درصد برا خودشون بر ميدارن البته اگر تهران هستيد اقدام كنن براتون
سلام لطفا میشه شماره ایشون رو بمن بدید. این ایمیل منه [email protected] اینم آیدی تلگراممه @moein170 ممنون میشم

ali56543

Registered User
لایک‌ها
543
این بیرون واستادی فک میکنی داخل زندان خوبه ,وقتی رفتی داخل هر روز واست عذابه,اگر هم میبینی فرد زندانی دوباره خلاف میکنه بر میگرده بخاطر اینه تو جامعه واسش جایی وجود نداره

بالا