برگزیده های پرشین تولز

فروش شروع مجدد کار تاپیک فروش کنسولها از هفته اینده

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Ammar ps

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
وحید کارش خیلی درسته
خدا حفظش کنه.

azsxdc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اول از همه یه تشکر از وحید جان، بابت این که تنها امید ما برای پیدا کردن بازی های کمیاب و نایاب هستن.
من هفته پیش، قبل از این که این تاپیک رو ببینم برای پیدا کردن بازی Disgaea 5 کل تهران رو زیر و رو کردم، که مهمترین جاها مرکز کامپیوتر پایتخت و پشت شهرداری بود. تا اسم بازی رو می گفتم، همچین نگاهم می کردن که انگار دیوونه هستم. کلا اینقدر تعداد بازی ها ی PS4 بازار کم بود که آدم تعجب می کرد.
وحید جان نداشتن در حال حاضر بازی رو ولی با صبر و حوصله به من توضیح دادن که می تونن سفارش بدن و نهایتا تا ده روز آینده بدستم خواهد رسید.

واقعا ممنونم.

nel sama

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام گراویتی راش ریمستر رو میخواستم

البته اگه ریجن یک باشه بهتر ..

adnan magic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
درود
از آقا وحید یک فالوت ۴ برای ایکس باکس وان خریداری شد که مثل همیشه عالی!
در ضمن آقا وحید اگه خواستید بنویسید که توش پوستر داره. ( یه پوستر از Vault-Tec که خیلی زیباست واقعا )
در ضمن دوستانی که کد فالوت ۳ براشون کار نکرد با ساپورت ایکس باکس ( مایکروسافت ) هماهنگ کنند کدشون رو عوض می کنند.
البته حدود ۱ هفته پیش بازی به دستم رسیده بود ولی چون آقا وحید تاپیک رو بسته بودن نتونستم اطلاع رسانی کنم.
ممنون

taker-sos

Registered User
لایک‌ها
2,197
وحید جان

یک سوال : یکی از دوستان که فروشنده بود می گفت دستگاه هایی که وارد ایران میشن عموما پلمپ کارخونه نیستن ... دلیلشون هم این بود که چون جعبه دستگاه های فضای خالی زیادی داره برای حمل بازی ها استفاده میشه. می خواستم بپرسم حقیقت داره آیا ؟ دستگاه های شما اینجورین ؟

2 ) تولید 2016 موجود هست ؟
* دادا تخفیف نداره ؟:)
نه عزیز من اصلان این طور نیست
خیلی ها تو این صنف با وجدان هستن و سالم کار میکنن البته بعضی ها هستن که شاید این کارها را بکنن که تو همه کارها هستن بعضی ها که لایی میکشن
دستگاه های من همگی مهلت تست دارن و واقعا اکبند تحویل مشتری قرار میگیره

وحید کارش خیلی درسته
خدا حفظش کنه.
ممنون دوست عزیز

آقا وحید قاب بازی Xbox One می تونی بیاری؟
نه عزیز

اول از همه یه تشکر از وحید جان، بابت این که تنها امید ما برای پیدا کردن بازی های کمیاب و نایاب هستن.
من هفته پیش، قبل از این که این تاپیک رو ببینم برای پیدا کردن بازی Disgaea 5 کل تهران رو زیر و رو کردم، که مهمترین جاها مرکز کامپیوتر پایتخت و پشت شهرداری بود. تا اسم بازی رو می گفتم، همچین نگاهم می کردن که انگار دیوونه هستم. کلا اینقدر تعداد بازی ها ی PS4 بازار کم بود که آدم تعجب می کرد.
وحید جان نداشتن در حال حاضر بازی رو ولی با صبر و حوصله به من توضیح دادن که می تونن سفارش بدن و نهایتا تا ده روز آینده بدستم خواهد رسید.

واقعا ممنونم.
ممنون دوست عزیز

سلام گراویتی راش ریمستر رو میخواستم

البته اگه ریجن یک باشه بهتر ..
سلام فقط ریجن 2 دارم

درود
از آقا وحید یک فالوت ۴ برای ایکس باکس وان خریداری شد که مثل همیشه عالی!
در ضمن آقا وحید اگه خواستید بنویسید که توش پوستر داره. ( یه پوستر از Vault-Tec که خیلی زیباست واقعا )
در ضمن دوستانی که کد فالوت ۳ براشون کار نکرد با ساپورت ایکس باکس ( مایکروسافت ) هماهنگ کنند کدشون رو عوض می کنند.
البته حدود ۱ هفته پیش بازی به دستم رسیده بود ولی چون آقا وحید تاپیک رو بسته بودن نتونستم اطلاع رسانی کنم.
ممنون
ممنون دوست عزیز
سلام وحید جان پی اس فور های ساخت 2016 کی میاری؟
احتمالا از سال اینده

DmC

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
آقا وحید باندل الیت موجود داری ؟؟
بعد قیمتش من هرجا پرسیدم زیر 2 تومن بوده میخواستم بینم قیمت شما تغییری نداشته نسبت به روز اول ؟؟
آخه من برای امروز فردا میخوام بگیرم بعد قصد داشتم از شما خرید کنم قیمت و دیدم یه مقدار حالم گرفته شد.
چون من تا 1.900 هم قیمت دارم از باندل الیت.میخواستم ببینم شما قیمتت همون قیمت سابقه ؟
بعد اینکه بصورت پلمپ اصلی هست دیگه ؟

MAD MAX 90

Registered User
لایک‌ها
94
عرض سلام و ادب خدمت دوستان ی سوالی داشتم
میخواستم بدونم پی اس فور توانایی پخش فیلم های با دقت 4K رو داره یا نه؟ منظورم فیلم بلوری 4K هست. آخه ی کلیپ فور کی دانلود کردم ریختم رو فلش زدم به کنسول . فرمت رو نتونست اجرا کنه. فرمتشMP4بود.چون قرار فیلم بلوری 4K سفارش بدم که تو پی اس فور تماشا کنم. خواستم بدونم آیا پی اس فور میتونه پخششون کنه.قبلا شنیده بودم که پی اس فور این امکان رو داره اما الان ب شک افتادم. دوستان اگه راهنمایی کنن ممنون میشم:)

king-1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
اقا وحید ps3 کپی خور نرم افزاری یا سخت افزاری ( ترجیحاً نرم افزاری ) موجود داری؟ قیمت لطف میکنید!

kaveh a

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
میخواستم بدونم پی اس فور توانایی پخش فیلم های با دقت 4K رو داره یا نه؟ منظورم فیلم بلوری 4K هست. آخه ی کلیپ فور کی دانلود کردم ریختم رو فلش زدم به کنسول . فرمت رو نتونست اجرا کنه. فرمتشMP4بود.چون قرار فیلم بلوری 4K سفارش بدم که تو پی اس فور تماشا کنم. خواستم بدونم آیا پی اس فور میتونه پخششون کنه.قبلا شنیده بودم که پی اس فور این امکان رو داره اما الان ب شک افتادم. دوستان اگه راهنمایی کنن ممنون میشم:)
بنده هم یکی از اهدافم از خرید PS4 همین بود ولی روش حساب نکن چون فقط در صورتی دیسک رو پخش می کنه که ریجن دیسک فیلم با ریجن دستگاه یکی باشه.
وقتی جایی زندگی میکنیم که شرکت ها نمایندگی ندارن و همه انواع مختلف یک محصول که برای بازارهای مختلف ساخته شدن موجوده این مشکلات هم پیش میاد

MAD MAX 90

Registered User
لایک‌ها
94
بنده هم یکی از اهدافم از خرید PS4 همین بود ولی روش حساب نکن چون فقط در صورتی دیسک رو پخش می کنه که ریجن دیسک فیلم با ریجن دستگاه یکی باشه.
وقتی جایی زندگی میکنیم که شرکت ها نمایندگی ندارن و همه انواع مختلف یک محصول که برای بازارهای مختلف ساخته شدن موجوده این مشکلات هم پیش میاد
ممنون دوست عزیز:general601: پس پخش میکنه؟ فقط باید از تطابق ریجن ها اطمینان حاصل کرد درسته؟

Mr.line

Registered User
لایک‌ها
96
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما و همکاران محترمتون ، بنده دنبال یه Arcade Stick می گشتم
و خوشبختانه فک کنم تعداد از دوستان بنده هم هستند به دنبال همین جنس میگردن

یه سری سوال خدمت حضورتون داشتم
1 . اول اینکه اصلا Arcade Stick جزو اقلامتون هست
2 . و اینکه برای چند تا بخریم آیا تخفیف خاصی هست
3 . این لینک هاست ( مدل های مختلفیه )

http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_s...ix=razer+atrox,aps,455&rh=i:aps,k:razer+atrox
http://www.amazon.com/Fighter-Fight...8&qid=1456080973&sr=1-6&keywords=arcade+stick
http://www.amazon.com/Razer-Atrox-A...F8&qid=1456194233&sr=8-1&keywords=razer+atrox
http://www.amazon.com/Razer-Atrox-A...F8&qid=1456194233&sr=8-2&keywords=razer+atrox

من دقیقا نمی دونم از کدوم منابع باید میگفتم ، ولی خب شما سورس های خودتون رو دارید ، هر چی هم پایین تر باشه برای ما ، طبیعتا بهتره

با تشکر از شما

موفق باشید !

( وحید چطوری :دی ؟ شناختی ؟ منم { kane } یا Mr.line بازی سنتر ) :D

m6788

Registered User
لایک‌ها
2,482
سلام دوستان
فرق ریجن های مختلف و تفاوت قیمتشون برای چیه؟ مگه نه اینکه بازیای با هر ریجن روی کنسول های با ریجن متفاوت اجرا میشن.

taker-sos

Registered User
لایک‌ها
2,197
نه عزیز تمام شده

آقا وحید باندل الیت موجود داری ؟؟
بعد قیمتش من هرجا پرسیدم زیر 2 تومن بوده میخواستم بینم قیمت شما تغییری نداشته نسبت به روز اول ؟؟
آخه من برای امروز فردا میخوام بگیرم بعد قصد داشتم از شما خرید کنم قیمت و دیدم یه مقدار حالم گرفته شد.
چون من تا 1.900 هم قیمت دارم از باندل الیت.میخواستم ببینم شما قیمتت همون قیمت سابقه ؟
بعد اینکه بصورت پلمپ اصلی هست دیگه ؟
فعلا موجود ندارم دوست عزیز

عزیز باید ریجن فیلم با ریجن دستگاه یکی باشه

اقا وحید ps3 کپی خور نرم افزاری یا سخت افزاری ( ترجیحاً نرم افزاری ) موجود داری؟ قیمت لطف میکنید!
نه عزیز موجود ندارم

آقا وحید اگه بیاری منم می خوام. اگه یادتون باشه مورتالم شکسته بود
اگر قابل تهیه باشه حتما

سلام، خسته نباشید.
خبر ندارید کنسول های 2016 کی میرسن؟
سلام بعد از عید

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما و همکاران محترمتون ، بنده دنبال یه Arcade Stick می گشتم
و خوشبختانه فک کنم تعداد از دوستان بنده هم هستند به دنبال همین جنس میگردن

یه سری سوال خدمت حضورتون داشتم
1 . اول اینکه اصلا Arcade Stick جزو اقلامتون هست
2 . و اینکه برای چند تا بخریم آیا تخفیف خاصی هست
3 . این لینک هاست ( مدل های مختلفیه )

http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_s...ix=razer+atrox,aps,455&rh=i:aps,k:razer+atrox
http://www.amazon.com/Fighter-Fight...8&qid=1456080973&sr=1-6&keywords=arcade+stick
http://www.amazon.com/Razer-Atrox-A...F8&qid=1456194233&sr=8-1&keywords=razer+atrox
http://www.amazon.com/Razer-Atrox-A...F8&qid=1456194233&sr=8-2&keywords=razer+atrox

من دقیقا نمی دونم از کدوم منابع باید میگفتم ، ولی خب شما سورس های خودتون رو دارید ، هر چی هم پایین تر باشه برای ما ، طبیعتا بهتره

با تشکر از شما

موفق باشید !

( وحید چطوری :دی ؟ شناختی ؟ منم { kane } یا Mr.line بازی سنتر ) :D
سلام خوبی نه عزیز این چیزهایی که میخواستی ندارم

ویچر دست 2 دارید؟
فقط اکبند 165

سلام دوستان
فرق ریجن های مختلف و تفاوت قیمتشون برای چیه؟ مگه نه اینکه بازیای با هر ریجن روی کنسول های با ریجن متفاوت اجرا میشن.
سلام هیچ فرقی بینه ریجن ها نیست فقط برای dlc خریدن مهم هست و تمام دیسکها روی تمام کنسولها اجرا میشه

m6788

Registered User
لایک‌ها
2,482
مرسی از زاهنماییتون
الان ریجن 2 با هارد 500 گیگ موجود دارین؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا