برگزیده های پرشین تولز

شغل شریفتون چی هست ؟؟؟؟

چه شغلی دوست دارین ؟؟

• Total voters
    202

perspoli3

Registered User
لایک‌ها
322
بيكار

Sent from my iPhone using Tapatalk

پسره خوب

Registered User
لایک‌ها
2,159
من که لیسانس مهندسی از دانشگاه دولتی
دوسال بعداز خدمت سه چهارتا کار عوض کردم ،واقعا شغل نبودن و فقط از روبیکاری رفتم و اصلا دلم باهاشون نبود ...کارامم تو زمینه های مختلف بود ( ناظر ساختمان، تکنیسن تعمیرات لوازم خانگی ، نماینده شرکت برای ثبت قرارداد و ...) همیشه هم ریس هام ازم راضی بودن و موقع رفتن گفتن بمون...
الان دوماهه میرم یه شرکت واسه تعمیر ونگهداری انتن های موبایل ، دوماه اموزش دیدم ( چیزی یاد نگرفتم) امروز روزه اول کاریم بود که تنها میرفتم سره سایت ، به چیز خوردن افتادم حسابی تا الان هم دارم رو گزارشم کار می کنم، از دور کاره راحتی به نظر میومد ولی تو عمل خیلی سخته، دعا کنید اینکارو ول نکنم ، چون دیگه خسته شدم از این شاخه به اون شاخه پریدن، میخوام همینو بگیرم برم جلو ...پس اندازهم ندارم اصلا..

123arash

Registered User
لایک‌ها
74
منم 23سالمه بیکارم ..خبری جدیدا اومد وزیر کار گفت تا 8 سال اینده استخدام نداریم واقعا ضدحالی بود عجیب

HSG

Registered User
لایک‌ها
203
پس من دیگه باید 27 سالگی هزار تومان در بیارم والا من حتی به 300 هزار حقوق هم راضی شدم اما متاسفانه هر جا حتی برای نظافتچی هم میرم میگن باید فرم پر کنیم فرم هم که پر میکنیم یعنی سر کاری اصلا تماس نمیگیرن بگن شما قبول نشدید.کم مونده دیگه صنف توالت شور ها و دزد و قاچاقچی ها هم فرم استخدام داشته باشن.

123arash

Registered User
لایک‌ها
74
من که شهریور اعزام خدمتم بعد از خدمت که برگشتم ناچارم برم کارگری یا شهرای دیگه برم حمالی..تو یه کانالی دیدم مراسم فارغ التحصیلی دانشجوهای فلوریدا بود اونقدر خوشحال بودن همو نمیشناختن چون سریع استخدام میشن صاحب خونه ماشین میشن خواستن هم میتونن ازدواج کنن اما من باید بعد از فارغ التحصیلی برم سربازی و بعد در رویای حمالی کردن.

M1V

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,612
asalkade.com خرید تلفنی عسل از زنبوردار09155869597
پس من دیگه باید 27 سالگی هزار تومان در بیارم والا من حتی به 300 هزار حقوق هم راضی شدم اما متاسفانه هر جا حتی برای نظافتچی هم میرم میگن باید فرم پر کنیم فرم هم که پر میکنیم یعنی سر کاری اصلا تماس نمیگیرن بگن شما قبول نشدید.کم مونده دیگه صنف توالت شور ها و دزد و قاچاقچی ها هم فرم استخدام داشته باشن.
داداش اونا هم فرم میزارن :(

mojtabahd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
سلام
من تولید کننده و مخترع بازی ورزشی نیروی ویژه ( کانتراسترایک در محیط واقعی)
اولین باشگاهشم خودم زدم و دارم کار میکنم
راضیم خوداروشکر

• Like
Reactions: M1V

mojtabahd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16

کجای تهرانید ؟
اگه کاری باشه که از 10 صبح تا 11 شب چقدر حقوق میخواین ؟

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
وضع تحصیلکرده ها اینه ماها که سیکل داریم چه کنیم!
به آچار فرانسه گفتم زکی!
فقط مونده شغل جراحی رو امتحان نکرده باشم
یادش بخیر سال 79 کارگر بنا بودم روزی 1500 تومن ارباب بودم الان اچار فرانسه منطقه هستم ولی......
ای کاش دهه 40ی ها ان قلاب نمیکردن کاش
2ساله میخوام برم از این..... ولی نمیدونم چرا نمیتونم
Sent from my CUBE A5300 using Tapatalk

nader1095

Registered User
لایک‌ها
85
موقعی که کار نیاز داشتیم هیچ پیدا نمیشد حالا ۳ تا کار با هم پیدا شده موندم کدومو انتخاب کنم!
کار فعلیم کچ کاری ساختمون هست
کارای جدید:
۱. خدمات کامپیوتری و فروش حقوق ماهی ۵۰۰
۲. کابینت فلزی با ورق گالوانیزه حقوق برای ماه اول ۴۰۰ که بعدا زیاد میشه
۳.سیم پیچی ماهی ۵۰۰ که اینو دوست ندارم و کنسلش کردم

بالا