برگزیده های پرشین تولز

شغل شریفتون چی هست ؟؟؟؟

چه شغلی دوست دارین ؟؟

• Total voters
    202

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
یکی از دوستان ۶ ماه پیش میرفت کارخانه کارتن سازی
اوایل بهش گفتن تا چند ماه بیا بعد تماما با هم میدیم.بعد چهار ماه بهش چک دادن برا عید :((

Sent from my ZP980 using Tapatalk

alirenger

Registered User
لایک‌ها
104
حاجی بستگی داره شما کی به فکر بیفتی ، یکی از 18 سالگی به بعد این احساس بهش دست میده که سربار خانوادست و به فکر کار کردن و پول دراوردن میفته ، یکیم تا 40سالگی عین خیالش نیستو واسش مهم نیست که دستش تو جیب باباش باشه
خلاصه تا موقعی که احساس سربار بودن به ادم دست نداده خیال ادم راحته
شما چجوری دانشگاه رو تموم کردی سربازیم رفتی یه مدتم کار کردی تازه 25 سالته؟
آره قبول دارم.18 سالگی رفتم دانشگاه 22 تموم کردم 2 ماه بهدش رفتم سربازی 2 ماه خدمت کردم در حین خدمت کارای معافیت پزشکیمو انجام دادم و معاف شدم یه ماه بعد اومدن کارت پایان خدمتم رفتم سر کار تقریبا 1 سالیم کار کردم بقیشم بیکارم فعلا

silva14

Registered User
لایک‌ها
454

وام از کجا گرفتی انقده ؟
شما که دنبال ازدواج و تولید نسل نیستی انقدر دنبال مادیاتی ؟
از این موسسات با سود ۲۸ درصد ,بورس وسوسه ام کرده بود که تو یه ماه گذشته نصفشو باختم

Sent from my HUAWEI Y511-U30 using Tapatalk

farzad.sadeshi4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
467
از این موسسات با سود ۲۸ درصد ,بورس وسوسه ام کرده بود که تو یه ماه گذشته نصفشو باختم

سلام
واقعن ؟
یعنی سهامی که خریدی ارزشش نصف شده ؟

خوب چرا 28 درصد ؟ از اداره تون هم یه مقدار وام میگرفتی

ir2sedair

Registered User
لایک‌ها
613
تاپیک باحالی شده !!!!!!!!!!

شغل شرافت مندانه ما هم برنامه نویسی هستش .
این سوال تو ذهنم مونده کسایی که برنامه نویسی کار میکنن چرا برا خودشون کار نمیکنن برای بقیه کار میکنن
کسی که واسه خودش کار کنه در آمدش صد در صد بیشتره که ؟؟؟

Paraziiit

Registered User
لایک‌ها
115
این سوال تو ذهنم مونده کسایی که برنامه نویسی کار میکنن چرا برا خودشون کار نمیکنن برای بقیه کار میکنن
کسی که واسه خودش کار کنه در آمدش صد در صد بیشتره که ؟؟؟
در جواب به سوال شما دوست عزیز باید بگم که برنامه سازی کلا یک کار تیمی هستش تنها کار کردن هم زمان بیشتری می بره و هم فشار کاره بیشتری رو آدم هستش .

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
دانشجوام پاره وقت تو بستنی تعمت کار میکنم بستنی قالب میزنم میدم دست مردم ، موقه هاییم که خلوته مشتری نیست لباس طویطی میپوشم وایمیستم دم مغازه مشتری جذب کنم:oops::(
اقا امروز همینطور که داشتیم با این لباس عروسکیه هی بالا پایین میپریدیم یه پسر کوچولو پرید پامو گرفت ول نمیکرد داشت لباسمو در میاورد منم هی با نازو نوازش میخواستم اینو از خودم بکنم نمیشد اخر دیگه اعصابم خورد شد یه لگد انداختم کنده شد افتاد زمین مامانش اومد جمش کرد به منم گفت عروسک وحشی الان میرم به مدیر مغازه میگم ، رفتش گفتو مدیرم منو فرا خوند و چند تا تشر بهم رفت خلاصه اگه کوتاه نمیومدم اخراجم کرده بود و همین شغل فکستنی هم از دست میدادمو به جمع بیکاران میپیوستم

silva14

Registered User
لایک‌ها
454

سلام
واقعن ؟
یعنی سهامی که خریدی ارزشش نصف شده ؟

خوب چرا 28 درصد ؟ از اداره تون هم یه مقدار وام میگرفتی
اداره وامش کجا بود؟ اگه بیادهم اون بالا ترتیبشو میدن به ما نمیرسه, چه رویاهایی تو بورس برا خودم ساخته بودم که همشو حقیقی ها و زولت با عرضه های زیاد از بین برد بعدش بهم سبد کالا داد,

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
اقا امروز همینطور که داشتیم با این لباس عروسکیه هی بالا پایین میپریدیم یه پسر کوچولو پرید پامو گرفت ول نمیکرد داشت لباسمو در میاورد منم هی با نازو نوازش میخواستم اینو از خودم بکنم نمیشد اخر دیگه اعصابم خورد شد یه لگد انداختم کنده شد افتاد زمین مامانش اومد جمش کرد به منم گفت عروسک وحشی الان میرم به مدیر مغازه میگم ، رفتش گفتو مدیرم منو فرا خوند و چند تا تشر بهم رفت خلاصه اگه کوتاه نمیومدم اخراجم کرده بود و همین شغل فکستنی هم از دست میدادمو به جمع بیکاران میپیوستم
لول
ماهی چقدر حقوق می گیری ؟چند ساعت کار در روز؟
داداش منم بستنی نعمت کار می کنه :دی
منتها اینا عروسک ندارن :دی

miim

Registered User
لایک‌ها
451
بیکار باشی بهتر از این شغلیه که داری:D

silva14

Registered User
لایک‌ها
454
شما مدرکتون چیه که اینجوری با خفت کار میکنید؟ یه پیک موتوری این لاشی بازی هارو نداره,! ما که کارمند دولتیم ولمون نمیکنن چون تعهد دادیم تازه خیلی هم احترامش بیشتر از اینه منتها حقوق درست درمون نمیدن, من که برا یه تمن پول حاضر نیستم هر خفتی رو تحمل بکنم,اول با تیپا میام رو صورت رییس ,پیش بند رو پاره میکنم یه دعوای حسابی و باقی پولم رو هم نذر حضرت ابوالفضل میکنم,البته شاید محردم خیلی چیزا خیالم نی,

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
شما مدرکتون چیه که اینجوری با خفت کار میکنید؟ یه پیک موتوری این لاشی بازی هارو نداره,! ما که کارمند دولتیم ولمون نمیکنن چون تعهد دادیم تازه خیلی هم احترامش بیشتر از اینه منتها حقوق درست درمون نمیدن, من که برا یه تمن پول حاضر نیستم هر خفتی رو تحمل بکنم,اول با تیپا میام رو صورت رییس ,پیش بند رو پاره میکنم یه دعوای حسابی و باقی پولم رو هم نذر حضرت ابوالفضل میکنم,البته شاید محردم خیلی چیزا خیالم نی,

شما مثل اینکه کارمندی و استخدام هستی نفست از جای گرم بلند میشه.
وقتی کار نیست ایشون چیکار کنن؟

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803

تنها چیزی که الان ارزش نداره مدرک و تحصیلات رفیق
یا باید سرمایه داشته باشی یا پارتی خیلی خوب که بدون مدرک استخدامت کنه
رییس ناحیه یکی از شهرداری هارو اتفاقی مدارکشو دیدم موقع استخدام سیکل بوده!!! الان بعد چندسال رییس بودن رفته کاردانی گیاه شناسی گرفته!
باورم نمیشد با سیکل اومده رییس ناحیه شهرداری شده!
Sent from my Awesome LG P713

silva14

Registered User
لایک‌ها
454
شما مثل اینکه کارمندی و استخدام هستی نفست از جای گرم بلند میشه.
وقتی کار نیست ایشون چیکار کنن؟
گاز بچرونن, مثل بقیه جوونا!
البته جدای از شوخی اگه تهران باشه که حله با هر دوز و کلکی میشه چند تمن در ماه دراورد, تدریس,نصب و سرویس وسایل در منزل,پیک موتوری,دستفروشی, فروش شارژ, خرید اوازم عمده گوشی و گردوندن تو مغازه دارا! کار تو تهران زیاده فقط باید خجالت رو بندازی دور, به نظرم این کارا بهتر از یه مستخدم جای خصوصی هست!

بالا