برگزیده های پرشین تولز

شما اگر 900 میلیون تومان پول داشتید باهاش چه می کردید؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
این تاپیک فکر کنم از زیر خاک در اومده نه ؟ ولی جالبه :D

ولی خوب من اگه 900 میلیون داشتم . مطمئنم یه نفر 100 میلیونش رو کش رفته !;):hmm: با یه مقداریش یه اسلحه میخریدم ، با بقیشم میرفتم میگشتم یارو رو پیدا میکردم میزدم میکشتمش :cool: که دیگه بی اجازه دست به پول مردم نزنه ! :blink::f34r:

اگه اون 100 میلیون رو میداد میلیاردر بودم :(

AKBAR_TR

Registered User
لایک‌ها
98
حالا چرا 900 میلیون؟ این عدد رمز خاصی داره ؟ من 100 میلیون میذارم روش بشه 1 میلیارد ،میلیاردر بشم
منم یک میلیارد دیگه روش می زارم.
حالشو ببرین:lol:
مال بابام که نیست

Officer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بی شوخی بدید به من در ظرف 3 دقیقه خرجش میکنم جوری که بعدش اصلا نفهمید پولی بوده :D

اگر بیشتر از 3 دقیقه شد من دوبلش رو بهتون بر میگردونم:rolleyes:

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
ادیت شد====

cordless

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هر كي الان ميگه با 900 ميليون چي‌كار ميكنه (در صورتيكه واقعا اين پول رو نداشته باشه!) مطمئننا پاش كه بيافته واقعا نمي‌دونه چيكار كنه و قطعا دور خودش هلي‌كوپتري ميزنه!
ولي دو تا جمله باحال تو يه كتاب خوندم كه گفتنش خالي از لطف نيست:
فكر كنيد كه زبونم لال خداي نكرده تا 1 ماه ديگه بيشتر زنده نيستيد و مهمتر از اون فكر كنيد كه حتما رستگار شديد و جاتون هم مطمئننا وسط بهشته(يعني به اون دنيا فكر نكنيد!) حالا تو اين يك ماه دست به چه كار اقتصادي ميزديد؟

اين همون كاريه كه شما براش ساخته شديد! مي‌خواد درآمد عالي داشته باشه و مي‌خواد درآمد نداشته باشه!

مثلا من كارم كامپيوتره ولي هميشه به يه رستوران باحال فكر ميكنم. پس بايد به خودم بقبولونم كه موفقيت من تو رستورانه. چون اگه درآمدش مثلا از ساختمون كمتر هم باشه لااقل عشق به كار من رو صبحها با اوج انرژي سركار ميبره! و اين يعني خوشبختي(لااقل تا حد زيادي!)

چه جالب ! پس بیا کارمونو با هم عوض کنیم من عاشق کامپیوترم تو هم عاشق رستوران ...

cordless

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
رفقا من اگر این پول را داشتم با 2 دلارش (2000 تومان) اول یک مجله Unique home magazine می خریدم بعدش یک چند ساعتی ورق می زدم تا یک خونه 750000 دلاری در میامی miami پیدا کنم خودتون که خونه های این مجله را دیدید بعدش یک دعوتنامه برای بچه های با مرام PT با رویاهای قشنگشون می فرستادم تا همه بیان با هم تو حیاطش گلف بازی کنیم... :D

AKBAR_TR

Registered User
لایک‌ها
98
رفقا من اگر این پول را داشتم با 2 دلارش (2000 تومان) اول یک مجله Unique home magazine می خریدم بعدش یک چند ساعتی ورق می زدم تا یک خونه 750000 دلاری در میامی miami پیدا کنم خودتون که خونه های این مجله را دیدید بعدش یک دعوتنامه برای بچه های با مرام PT با رویاهای قشنگشون می فرستادم تا همه بیان با هم تو حیاطش گلف بازی کنیم... :D
برای منم دعوت نامه بفرست یادت نره.
یه پی ام بده سه سوده اونجام

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876

نه نديدم خونه هاشو ... مجلش Pdf يا فيزيكيه ؟ آمار بده ببينيم

Tooraj2008

Registered User
لایک‌ها
6
من اگه این پول دستم میومد یه آپارتمان و یه مغازه مثلا در شهروند میخریدم و لوازم آرایشی میفروختم بقیش رو هم میذاشتم تو باتک

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من 900 میلیون تومن را می دادم یک میلیون دلار می گرفتم و می رفتم سهام YAHO می خریدم

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
میامی پر از سیاه پوستو مکزیکیه. تازه روح تونی مونتانا هم اواره اون شهره و ممکنه بیاد سراغتون

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا