برگزیده های پرشین تولز

شما چه دوربینی پیشنهاد میکنید؟

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
والا دقیقا یادم نمی یاد
ولی به جز دوربین 4 تا باطری معمولی هست که اتقدر ضعیفه که تو همون چند دقیقه ای که دوربین رو داری تست می کنی تموم میشه یه بند و کاور که کاور رو فکر کنم اشانتیون داد چون جای دیگه این رو نمی داد
یه مموری 16 یا 32 مگ هم همراش بود که البته همون موقع بهتره عوضش کنی

عکاسی در شب منظورم با فلاش بود در غیر این صورت خیلی خوبه ولی بگم اونقدر ضعیف نیست که فکر کنی یه مشکله ! حالا من نمی دونم بورد فلاش این دوربین دقیقا چقدره !

سئوال دیگه ای داشتی در خدمتیم

SiahSepid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
آرتین جان جواب این ها رو هم بگی ممنون میشم.
شارژر سرعت بالا واسه این کار باید خرید یا اینکه با این شارژرهای معمولی هم میشه سریع شارژ کرد؟
و دیگه اینکه بعد از چند وقت یا بهتر بگم بعداز چند بار عکاسی نیاز به خرید مجدد باتری هست؟
و اینکه گفتید موقع عکاسی در شب با فلاش مشکل داره / شامل فضای بسته هم میشه یا خیر؟

shork

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
باتری قلمی خور بودن يه مزيت هست برا اين دوربين اينکه همجا پيداميشه
و با يه ست 4 تايی 2500 ميلی امپر اين دوربين 550 عکس ميندازه که تو دوربينای غير slr
بيشترينه مثلا fz20 با باطری ليتيوم در همين شرايه 260 عکس و fz5 با همون باتری fz20 300
عکس ضمن اينکه عمر بيشتری داره منظور تعداد شارژ بيشتر
با مزيت ديگه اي که داره هزينه کمتر برای باتری نو 4 تا باتری cfl 2500 ميلی 5000 تومان هست
و باز برای مثال باتری ليتيوم fz20 30 هزار تومان هست.
برای شارژ سريع و مطمعن نياز به يه شارژر خوب داری .
برد فلاش دوربينا محوده فکر کنم برا اين دوربين 5 متر در حالت وايد و
4 متر تو تله بود که خوب دورتر از اين کم ميآره يعنی نور نميرسه و عکس سياه ميشه.

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
خوب این دوستمون جواب رو اونم به صورت دقیق گفتند !

دمش گرم ;)

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
ارتين جان مفيدش 4.5 متر هست . اما اگه با اسلو سنکرونيزيشن عکس بگيري بيشتر خواهد بود. بايد از ايزو بالا در کنار فلاش در شب استفاده کني.

SiahSepid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از phoyo_live :
ارتين جان مفيدش 4.5 متر هست . اما اگه با اسلو سنکرونيزيشن عکس بگيري بيشتر خواهد بود. بايد از ايزو بالا در کنار فلاش در شب استفاده کني.
ارسلان خان ارادت داریم خدمتتون
شما نمیخواین نظر بدید راجع به انتخاب دوربین؟ الان میخواستم در کمال پررویی(البته به قول ابراهیم نبوی با کمال خرازی فرق داره) یه PM واستون بذارم.ممنون و خوشحال میشم نظرتون رو بفرمایید. :happy:

SiahSepid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از shork :
باتری قلمی خور بودن يه مزيت هست برا اين دوربين اينکه همجا پيداميشه
و با يه ست 4 تايی 2500 ميلی امپر اين دوربين 550 عکس ميندازه که تو دوربينای غير slr
بيشترينه مثلا fz20 با باطری ليتيوم در همين شرايه 260 عکس و fz5 با همون باتری fz20 300
عکس ضمن اينکه عمر بيشتری داره منظور تعداد شارژ بيشتر
با مزيت ديگه اي که داره هزينه کمتر برای باتری نو 4 تا باتری cfl 2500 ميلی 5000 تومان هست
و باز برای مثال باتری ليتيوم fz20 30 هزار تومان هست.
برای شارژ سريع و مطمعن نياز به يه شارژر خوب داری .
برد فلاش دوربينا محوده فکر کنم برا اين دوربين 5 متر در حالت وايد و
4 متر تو تله بود که خوب دورتر از اين کم ميآره يعنی نور نميرسه و عکس سياه ميشه.
ممنونم shork جان :cool: اتفاقا" تویه سایت راجع به همین موضوع که 550 عکس میشه گرفت خوندم
جالب بود سایت dcviews

SiahSepid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
پس نظر همون Canon S2 IS شد؟ نبود نظر دیگه ای؟ برم واسه خرید؟:eek:

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از SiahSepid :
پس نظر همون Canon S2 IS شد؟ نبود نظر دیگه ای؟ برم واسه خرید؟:eek:

زیاد عجله نکن شاید دیدی یه چیزه بهتر گیر اومد

خریدی شیرینی یادت نره :rolleyes:

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
برو يا علي . نظراتم رو در مورد اين دوربين 100 بار دادم . چيزي که رقيب نداره ديگه جاي نظر دادن و نقد رو بجا نميذاره.

sharifzadeh

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان
مي خواستم ببينم شما بين Fujifilm Finepix S5600 و Canon PowerShot S2 IS کدوم رو انتخاب ميکنيد و چرا؟
مشخصات ايندو رو هم مي تونيد در اينجا ببنيد.
با تشکر

shork

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
اگه قيمت مسله اي نيست s2is از تمام جهات بجز نويز برتر از 5600 هست.

reza1

Guest
لایک‌ها
2
به نقل از sharifzadeh :
سلام دوستان
مي خواستم ببينم شما بين Fujifilm Finepix S5600 و Canon PowerShot S2 IS کدوم رو انتخاب ميکنيد و چرا؟
مشخصات ايندو رو هم مي تونيد در اينجا ببنيد.
با تشکر

سلام حالا كه اساتيد زحمت ميكشند و جواب اين دوستمون را ميدهند ميخواستم بدونم با اينكه در مقايسه اين 2 دوربين خيلي چيزها شبيه همديگره چرا دوربين فوجي را نوشته slr-like ولي كانن را نوشته compact خيلي ممنون

mehdiney navaz

Registered User
لایک‌ها
9
سلام .یه تحقیقی هم روی این دوربین انجام بده .البته قیمت جدیدش رو ندارم. Fuji FinePix S7000
دوربین دیجیتال ۶٫۳ مگا پیکسل، بزرگنمایی ۶ برابر اپتیکال، پشتیبانی کارت‌ حافظه xD سازگار با Microdrive

shork

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
فوجی s7000 يه دوربين از رده خارجه ديگه با قيمت گران و مشکلات فراوان.

khademzadeh

Registered User
لایک‌ها
11
سلام دوستان
من این تاپیک رو به طور کامل خوندم اما با توجه به قدیمی بودن ارسالها دارم این سوال رو دوباره مطرح میکنم که "با 200 تا 250 تومن بهترین دوربین چیه و چرا ؟" ممنون میشم بهم جواب بدین.

Sama01

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من اطلاعات دقیقی از بازار و قیمت‌های فعلی ندارم. ولی...
اول باید ببینید که چه دوربینی نیاز دارید. این سوال خیلی مهمه. با توجه به این رنج قیمت، مسلما دوربین حرفه‌ای و نیمه حرفه‌ای نمی‌توانید بخرید. ولی در بین دوربین‌های کامپکت، باید ببینید چه ویژگی‌هایی برایتان مهم است. مثلا اگر استفاده‌ی شما از دوربین طوری باشد که دوربین همواره در خطر آسیب دیدن باشد، بایستی اهمیت بالایی به بدنه بدید. و...
به طور خلاصه اول دقیقا نیاز‌ها و همچنین موانع را مشخص کنید. بعد با مشخص شدن این موارد، می‌توانید شخصا به دنبال دوربین بگردید.
من برای خریدن دوربین، بارها به بازار رفتم تا مشخصات دوربین‌ها را بگیرم. و چون تقریبا می‌دانستم چه چیزی می‌خواهم، خیلی راحت خرید کردم. و البته به مرور زمان از خریدم پشیمان نشدم.

فکر می‌کنم پاسخ به این گونه سوالات خیلی مهم و راه گشا است.

موفق باشید.

khademzadeh

Registered User
لایک‌ها
11
اول باید ببینید که چه دوربینی نیاز دارید. این سوال خیلی مهمه. با توجه به این رنج قیمت، مسلما دوربین حرفه‌ای و نیمه حرفه‌ای نمی‌توانید بخرید. ولی در بین دوربین‌های کامپکت، باید ببینید چه ویژگی‌هایی برایتان مهم است. مثلا اگر استفاده‌ی شما از دوربین طوری باشد که دوربین همواره در خطر آسیب دیدن باشد، بایستی اهمیت بالایی به بدنه بدید. و...
من یه دوربین میخوام برای استفاده شخصی و گرفتن عکسهای ماکرو ، صحنه ها و لحظات قشنگ طبیعی و در محیطهای بسته.
تنظیم دستی اگه باشه که خیلی عالی میشه :)
زوم خیلی برام مهم نیست اما کیفیت عکس خیلی مهمه.
استحکام بدنه که قطعا" مهمه اما تو اولویت 3 به بالا قرار میگیره.
فلاشش رو میخوام خوب کار کنه(نمیدونم بهش چی میگن، اما از اون سری ها که با فاصله نورش ست میشه باشه)
میگن مموریهای اس دی سرعتشون زیاده، چس اگه مموریشم اس دی باشه خیلی عالیه.
در کل تا 300 هم میتونم هزینه کنم، راستی دوربین با چه گارانتی باید خرید، اصلا گارانتی های دوربینها جوابگو هستن یا نه ؟
به طور خلاصه اول دقیقا نیاز‌ها و همچنین موانع را مشخص کنید. بعد با مشخص شدن این موارد، می‌توانید شخصا به دنبال دوربین بگردید.
من برای خریدن دوربین، بارها به بازار رفتم تا مشخصات دوربین‌ها را بگیرم. و چون تقریبا می‌دانستم چه چیزی می‌خواهم، خیلی راحت خرید کردم. و البته به مرور زمان از خریدم پشیمان نشدم.

فکر می‌کنم پاسخ به این گونه سوالات خیلی مهم و راه گشا است.
ممنون میشم کمکم کنین.

khademzadeh

Registered User
لایک‌ها
11
دوستان کسی نبود به من جواب بده ؟ ! ! !

بالا