برگزیده های پرشین تولز

شکایت از کاربر omidomid1365

sk8amazing

Registered User
لایک‌ها
16
با سلام .
بنده از این اقا دوتا گوشی خریداری کردم و یکیش باز شده از اب درامده و به چندین جا نشان دادم و تایید کردن گوشی باز شده است .
به خودشان هم که گفتم به هیچ عنوان قبول نمیکنند و زیر بار اینکه گوشی رو عوض کنند نمیره.

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,720
گوشی باز شده رو تعویض نمیکنن؟:general611:

sk8amazing

Registered User
لایک‌ها
16
گوشی باز شده رو تعویض نمیکنن؟:general611:
نه دیگه میگه زمانش گذشته . اون برای خرابی گوشیه نه اینکه گوشیه باز شده بهت فروخته باشن . من بردم نشان بدم بفروشم همه مغازه دار ها و تعمیرکارا گفتن باز شده این گوشی . ایشونم مثل اینکه گوشی قاچاق میارن بهشون مزه کرده دیگه تضمین باز نشده بودن گوشی رو یادش رفته

جواد.

Registered User
لایک‌ها
210
دوست خوبم با سلام
اول از همه امیدوارم که مشکل شما با این دوست گرامی حل بشه
چون تاپیک هایی از قبیل تاپیک شما خوانندگان و بازدید های نسبتا بالایی دارن لازم دونستم نکاتی را در معامله در انجمن بازگو کنم تا اشخاص تازه وارد و کسانی که به دنبال معامله هستن خدای نکرده متضرر نشن
نکته اول اینکه شما خریدار هستید و دارید پول میپردازید و فروشنده در هر حالتی باید نظر و اعتماد شما را جلب کند. همیشه این ضرب المثل قدیمی را یادتون باشه که حق با خریدار و مشتری هستش. پس واریز مبلغ به حساب فروشنده بدون پشتوانه و یا اعتماد سازی بدون شک یک ریسک و کار اشتباه هستش
نکته دوم اینکه به نظر من در چنین شرایطی 2 پارامتر مهم میتونن به شما در اعتماد سازی کمک کنند. اول از همه امتیازات فروشنده هستش که در مقام فروش چه مقدار امتیاز کسب کردن و حجم معاملات ایشون چقدر بوده. به نظر من امتیازاتی که خریداران دریافت میکنن در برابر امتیازی که یک فروشنده دریافت میکند ارزش چندانی ندارند. چس حتما چک کنید که امتیازات بیشتر توسط خریداران به فرد داده شده یا فروشندگان
نکت سوم اینکه اگر باز هم در اعتماد سازی مشکل داشتید بهترین راه این هستش که یا یک فرد معتبر در انجمن که هر 2 طرف ان را قبول داشته باشنند را به عنوان واسطه در فروش قرار دهید و یا اینکه از سایت های واسطه در فروش مثل ایسام و ... استفاده کنید
تمامی این مراجل شاید 1 ساعت هم وقت شما را نگیرد ولی بدون شک یک معامله بدون شبهه و ریسک برای 2 طرف هستش
دوستان عزیز یادتون باشه تا زمانی که ما خودمون معقولانه معامله نکنیم , حتی اگر قوه قضاییه هم در این سایت نمایندگی وقاصی قرار بده باز مشکلات حل نمیشه
با تشکر از شما دوستان عزیز و گرامی

بالا