برگزیده های پرشین تولز

شکایت از کاربر smiley60

وضعیت
موضوع بسته شده است.

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,210
سلام
بنده از @smiley60 یه کیس خریدم
https://forum.persiantools.com/threads/کیس-1150-فقط-900.929990/#post-12567081
کیس دو تا ارور crc میده
این آقا اسکرین شات رو طوری گذاشته که ارور هارد مشخص نباشه بهش پخ دادم زنگ زد خودش گفت مشکلی نیست کابلو عوض کن گفتم باشه سه تا کابل ساتا داشتم عوض کردم دونه دونه تست کردم درست نشد هارد خودمو گذاشتم بازم ارور crc میده باز زنگ زدم میگه اصلا این ارور چیه میشه در موردش توضیح بدید در صورتی که همون اول فهمید
احتمالا خود مادربورد خرابه
این آقا نهصد تومن بابت کیس پول گرفته ۳۷ تومن پول تیپاکس شده یازده تومن پول اسنپ دادم رفتم کیسو تحویل گرفتم پول هزینه تست هارد توی خدمات کامپیوتری هم هیچ
اول میگه پولتو پس میدم بعد میگه باید بریزم به حساب ناظر بعدشم میگه تا کیسو نفرستی نمی‌دم

smiley60

Registered User
لایک‌ها
2,266
دوستان من حوصله جرو بحث ندارم ایشون گفت مشکل داره گفتم باشه شماره کارت بده برات بریزم دیدم داره تهدید میکنه منم کلا با این قضیه مشکل دارم دیگه هم تا کیس به دستم نرسه پول نمیزارم به حساب ایشون بیاد هر کی دوست داره واسطه بشه پول رو به حسابش واریز میکنم تا یاد بگیره به دیگران احترام بزاره
بهش میگم ویندوز نصب کن میگه وظیفه من نیست سرم کلاه گذاشتی دیدم نمیشه اینجوری

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,210
کدوم تهدید اسکرین شات بذار
پول منو پس بده

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,210
من کی گفتم وظیفه من نیست ویندوز نصب کنم گفتم وظیفه من عیب یابی سیستم نیست شما به چه حقی سیستم مشکل دار برای من فرستادی
هارد روی دو تا ویندوز تست شده که یکیش ویندوز خودت بوده
سیستم روی دو تا هارد تست شده هارد با پنج عدد کابل ساتا تست شده سیستم خرابه
سیستمو برداشتم بردم خدمات کامپیوتری تست کرده دیگه چی کار باید بکنم

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,210
حالا که پول منو پس نمیده
این آقا باید کل پولی که من برای کیس این آقا و هزینه ارسال پرداخت و تست سیستم جهت مطمئن شدن از خراب بودن هزینه کردم پرداخت کنه
۹۰۰ تومن بابت کیس
۳۷ تومن بابتهزینه ارسال
۱۰ تومن هزینه تست سیستم خراب ایشون
۱۱ تومن هزینه اسنپ جهت تحویل بسته از تیپاکس
کل پورسانتی که احتمالا واسطه خواهان آن هست

مهرداد خان

Registered User
لایک‌ها
2,396

abiabiabi

Registered User
لایک‌ها
4,890
اعصاب خوردی نداره حاج دبوی اون برادر که میگه میریزم حالا یه کم کارتون لجبازی شده میگه میریزم حساب واسطه .خوب بریزه حساب اون. واسطه هم هزینه نمیخواد برای چی هزینه میخواد مثلا" ؟؟اعصابتون رو با جر و بحث بیخود خراب نکنین اون برادر بریزه حساب واسطه شما هم کیس رو براش بفرست

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
دوستان من حوصله جرو بحث ندارم ایشون گفت مشکل داره گفتم باشه شماره کارت بده برات بریزم دیدم داره تهدید میکنه منم کلا با این قضیه مشکل دارم دیگه هم تا کیس به دستم نرسه پول نمیزارم به حساب ایشون بیاد هر کی دوست داره واسطه بشه پول رو به حسابش واریز میکنم تا یاد بگیره به دیگران احترام بزاره
بهش میگم ویندوز نصب کن میگه وظیفه من نیست سرم کلاه گذاشتی دیدم نمیشه اینجوری

برادر این حق خریدار هست که کالای دریافتی را تا 5 روز تست کند و در صورت مشکل آن را مرجوع نماید.
شما هم موظف هستید که کالا را پس بگیرید و هزینه را برگشت دهید.:)
-----------
امیدوارم مشکلتون حل بشه و اعصابتونو خورد نکنید:D حالا این وسط یه مقدار ممکنه هردوتانون ضرر کنید. ولی کنار بیایید.
بهتره یکی از مدیران تگ بشن

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,210
یعنی شما گفتی پولو میدی تهدید کرد؟
اصلا با عقل جور در میاد؟
این آقا گفت من هزینه تحویل گرفتن از تیپاکسو نمی‌دم گفتم باشه نده ولی حق خودم می‌دونم امتیاز منفی ی خنثی بهت بدم اینو تهدید تلقی کرد و بهونه اش کرد پولو بکشه بالا

مهرداد خان

Registered User
لایک‌ها
2,396
شما پول اسنپ تا تیپاکس بیخیال بشو ,فروشنده هم اگر واسطه بخواد برای اینکار خب هزینه ای داشته باشه پای خودشونه قطعا

بیخودی برای ده تومن اضافه کم یا بحثای بیخودی اعصاب خودتونو خورد نکنید ارزش نداره

smiley60

Registered User
لایک‌ها
2,266
دوستان سیستم خراب نیست با این حال ایشون نخواست منم گفتم باشه پسش بده هزینتو واریز میکنم دیدم داره میگه پول اسنپ بده مگه من پول تا تیپاکس بردن از ایشون گرفتم یا هزینه بسته بندی گرفتم
بعد میبینم برگشته میگه من حق دارم به شما امتیاز منفی بدم حالا من هی میخوام مساله رو کش ندم ایشون حق به جانب شده مهلت تست ۲۴ ساعت هستش من هم دیدم ایشون سنش کمه گفتم ناراحتی ایجاد نکنم حالا به خودش گرفته به من چه که تیپاکس اصفهان دوره یا حال نمیکنه بره در خونه ایشون

smiley60

Registered User
لایک‌ها
2,266
یه عکس از خرابی سیستم بزارید همه دوستان ببینن

smiley60

Registered User
لایک‌ها
2,266
خودتون قضاوت کنید

فایل های ضمیمه

• 1.jpg
    1.jpg
    263.9 KB · نمایش ها: 115
  • 2.jpg
    2.jpg
    265.8 KB · نمایش ها: 112

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,210
شما باید ثابت کنی سیستم خراب نبوده و فرستادی
من که فردا راحت یه اسکرین شات میگیرم می‌فرستم

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,210
شما پول اسنپ تا تیپاکس بیخیال بشو ,فروشنده هم اگر واسطه بخواد برای اینکار خب هزینه ای داشته باشه پای خودشونه قطعا

بیخودی برای ده تومن اضافه کم یا بحثای بیخودی اعصاب خودتونو خورد نکنید ارزش نداره
به خاطر روی گل حاج مهرداد و بقیه دوستان چشم اما ایشون پیام داده میگه تا امتیاز منفی رو پاک نکنی جواب نمی‌دم من هر چی گذشت میکنم ....

mohy6281

Registered User
لایک‌ها
289
سلام
آقا the boy به نظرم این جور مشکلات توی معامله اینترنتی پیش میاد شما نباید انتظار داشته باشی کل خسارتی که خوردی که مهمتر از همه تلف شدن وقت شماست جبران بشه به هرحال وقتی معامله اینترنتی می کنید یه درصدی از ریسک رو باید قبول کنید
دوما اینکه آقای smiley60 نمی تونه ثابت کنه سیستم خراب نبوده ، آخه خراب نبودن رو چطور میشه ثابت کرد؟ خراب بودن رو میشه ثابت کرد
من کل تاپیک رو خوندم ، به نظر نمیاد آقای smiley۶۰ قصد ندادن پول رو داشته باشه حالا اگر خسارت رو جبران کنه و کیس رو هم پس بگیره و یه منفی هم بخوره خیلی عادلانه نیست
هر دو طرف یه خورده کوتاه بیایید خیلی ساده تر از این حرفا حل میشه

سرندی پیتی

Registered User
لایک‌ها
4,732
معمولا 3 روز مهلت تست کالا هست
توی این 3 روز در صورت وجود هر گونه مشکلی که فروشنده در تاپیک فروششون ذکر نکرده باشن فروشنده موظف هست که مبلغی که گرفته شده رو به حساب خریدار واریز کنه و بعد خریدار کالای مشکل دار رو مرجوعی بده

smiley60

Registered User
لایک‌ها
2,266
بابا من کی گفتم پولشو نمیدم ایشون داره شاخ و شونه میکشه توی لیون هم رفته همین رفتار رو ادامه میده منفی هم که رفته داده من الان چیکار کردم دقیقا

amirs

Registered User
لایک‌ها
536
سلام
بنده از @smiley60 یه کیس خریدم
https://forum.persiantools.com/threads/کیس-1150-فقط-900.929990/#post-12567081
کیس دو تا ارور crc میده
این آقا اسکرین شات رو طوری گذاشته که ارور هارد مشخص نباشه بهش پخ دادم زنگ زد خودش گفت مشکلی نیست کابلو عوض کن گفتم باشه سه تا کابل ساتا داشتم عوض کردم دونه دونه تست کردم درست نشد هارد خودمو گذاشتم بازم ارور crc میده باز زنگ زدم میگه اصلا این ارور چیه میشه در موردش توضیح بدید در صورتی که همون اول فهمید
احتمالا خود مادربورد خرابه
این آقا نهصد تومن بابت کیس پول گرفته ۳۷ تومن پول تیپاکس شده یازده تومن پول اسنپ دادم رفتم کیسو تحویل گرفتم پول هزینه تست هارد توی خدمات کامپیوتری هم هیچ
اول میگه پولتو پس میدم بعد میگه باید بریزم به حساب ناظر بعدشم میگه تا کیسو نفرستی نمی‌دم

داداش crc ارور اصلا مهم نیست که
فک نمیکنم حتی اگه خود مین (sata controller)هم این ارور رو بندازه بازم مشکل حادی باشه
البته طبق تجربه بیشتر کابل برق پاور و ساتا باعث این مشکل میشن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا