برگزیده های پرشین تولز

شکایت از کاربر stock pc با فروش هارد مشکل دار ....

وضعیت
موضوع بسته شده است.

*POUYA*

Registered User
لایک‌ها
180
هاردو چک کردید اول کار ببینید کارکرد و تعداد خاموش روشنش همینه که عکس گذاشته بودن توی تایپیک یا نه ؟
عزیز هارد رو فرمت کرده بودن تا ویندوز روش نصب نشه بالا نمی اومد . من هم خواستم ویدوز بریزم سر همون پارتیشن بندی تق تق صدا داد و دیگه شناساییش نکرد .

stockpc

Registered User
لایک‌ها
144
عزیز هارد رو فرمت کرده بودن تا ویندوز روش نصب نشه بالا نمی اومد . من هم خواستم ویدوز بریزم سر همون پارتیشن بندی تق تق صدا داد و دیگه شناساییش نکرد .
هر کسی هارد رو فرمت کنه یعنی از قصدی انجام داده تا ویندوز نصب نشه !!!!!!!!!! فرمت کردن چه ربطی به نصب ویندوز داره ؟

mrg66

Registered User
لایک‌ها
539
هر کسی هارد رو فرمت کنه یعنی از قصدی انجام داده تا ویندوز نصب نشه !!!!!!!!!! فرمت کردن چه ربطی به نصب ویندوز داره ؟
وقتی مهلت تست دادی موظفی باید پس بگیری نه اینکه مول کنی بازی در بیاری. بار اولتم نیست

*POUYA*

Registered User
لایک‌ها
180
هارد فرمت میشه ولی اینکه دیگه روش نشه ویندوز ریخت یعنی یه مشکلی داره . !!!

DIVINERIPPER

Registered User
لایک‌ها
202
دوستان قطعا ارزش پدر مادر خیلی بالاتر از این حرفاست .صبر کنید مدیر محترم سایت بیان تا بررسی بکنن.
همون موقع هم گفتم وقتی 3 نفر امدن گفتن معلوم بود قضیه چیه شما هم به فکر راه حل قانونی باش این اخراشه خودش می دونه مطمعن باش قبول نمی کنه

*POUYA*

Registered User
لایک‌ها
180
همون موقع هم گفتم وقتی 3 نفر امدن گفتن معلوم بود قضیه چیه شما هم به فکر راه حل قانونی باش این اخراشه خودش می دونه مطمعن باش قبول نمی کنه
حتما پیگیری میکنم ولی این تاپیک رو زدم که بقیه در جریان باشن .

DIVINERIPPER

Registered User
لایک‌ها
202
حتما پیگیری میکنم ولی این تاپیک رو زدم که بقیه در جریان باشن .
کار خوبی کردی معلومه طرف از سر گذر کار گیرش نیومده امده اینجا قطعه بفروشه در همین حده شما پی وی هم چک کن جوابم بده دمت گرم

eefe

Registered User
لایک‌ها
284
دوستانی که حرف نا مربوط بهشون زده شده با اسکرین شات پیگیری قضایی کنن. ثبت شکایت آنلاینه و مدیریت فروم رو مجبور میکنن تا مشخصات اون یوزر رو به مراجع ارائه بده.
در این صورت حبس و شلاق و جزای نقدی در انتظار مجرمه.

Yazdandashti

Registered User
لایک‌ها
201
دوستان سلام
بنده با آقای بختیاری زیاد کار کردم و تاحالا با ایشون به مشکل بر نخوردم حتی یه دفعه من از ایشون یه کیس خریدم و هارد رو چون توش اطلاعات شخصی داشتن برداشتن و یادشون رفت این موضوع رو به من بگن و من این قضیه رو بهشون گفتم
گفتن که یا براتون یه هارد دیگه ارسال میکنم یا یه ssd میفرستم برات یا مبلغو برگشت میدم
ومن گفتم ssd ارسال کنید برام که همون کارو هم کردن
نمیدونم والا چی بگم امیدوارم حق به حقدار برسه

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
دوستانی که حرف نا مربوط بهشون زده شده با اسکرین شات پیگیری قضایی کنن. ثبت شکایت آنلاینه و مدیریت فروم رو مجبور میکنن تا مشخصات اون یوزر رو به مراجع ارائه بده.
در این صورت حبس و شلاق و جزای نقدی در انتظار مجرمه.
کجا ای نماد یا پلیس فتا؟

eefe

Registered User
لایک‌ها
284
کجا ای نماد یا پلیس فتا؟
پلیس فتا.
البته بعدش باید برید دادسرای جرایم رایانه ای شهر محل سکونت
اگر حوصله و وقتش رو دارید انجام بدید که افراد متوجه بشن هر چیزی رو نباید بگن هر جایی

mrg66

Registered User
لایک‌ها
539
پلیس فتا.
البته بعدش باید برید دادسرای جرایم رایانه ای شهر محل سکونت
اگر حوصله و وقتش رو دارید انجام بدید که افراد متوجه بشن هر چیزی رو نباید بگن هر جایی
مهم نیست. همین که ذات کثیفش رو نشون داده برا ما بسه. وگرنه تا فردا بشینه فحش بده برام اهمیت نداره . تربیتش در حد کمتر از حیونه و نمیشه انتظاری بیشتر داشت هدایت بشه

eefe

Registered User
لایک‌ها
284
مهم نیست. همین که ذات کثیفش رو نشون داده برا ما بسه. وگرنه تا فردا بشینه فحش بده برام اهمیت نداره . تربیتش در حد کمتر از حیونه و نمیشه انتظاری بیشتر داشت هدایت بشه
خود دانید والا. ولی هر چی بیشتر از چنین اشخاصی بگذرید، بیشتر میشن تو جامعه. هر جور خودتون صلاح میدونید باز هم

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
کس خواهر و مادرت زن کونی

نسبت ندادم حقیقت رو گفتم -بازم کس ننه ت

کیر تو زنده و مرده تو و خاندانت
حتی اگه حق با شما بوده باشه ولی با این توهین ها و فحش های زشت و رکیکی که دادید همه چی رو برعلیه تون میکنه...
جناب فکر کنم شما اينجا رو با چاله میدون اشتباه گرفتید...تربیت و فرهنگ خانوادگیتون رو لازم نیست همه جا به نمایش بذارید...

@Forum Manager
@Hamid2day

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
به نظرم دوستان عزیزی که توسط این شخص ضرر دیدن یه بار برای همیشه یه شکایت دسته جمعی کنن و پیگیر باشن تا بلکه این فرد به سزای کارش برسه
ایشون کلاه بردار قدیمیه سایت هست و تا حالا با اکانت های زیادی فعالیت کرده که همه شون رو بن کردیم، حتی باعث بن شدن یکی دو تا یوزر با سابقه و امتیاز بالا هم شده متاسفانه
در هر صورت تاپیک فقط قفل شده و پاک نمیشه تا اگه کسی خواست از فحاشی های این کاربر شکایت کنه راحت بتونه
یک سری پست ها هم پاک شده که اگه لازم بود بگید تا اوکیش کنم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا