برگزیده های پرشین تولز

شکایت از کاربر vahid_mc

وضعیت
موضوع بسته شده است.

patriot1112

Registered User
لایک‌ها
87
ای بابا . همه ی ما گرفتاریم . وضعیت بازار اصلا خوب نیست. اون عزیزانی که به نوعی کلاه سرشون رفته کاملا حق باهاشونه. ولی توی این شرایط بد ایشون که اعلام ورشکستگی کرده و قطعا باید به شخص با اشخاص بیشتری بدهکار باشه . یک همچین شخصی بالاخره از طرف خانواده یا فامیل بدهی ها رو میپردازه. من با ایشون معامله داشتم . مطمئنم کارش از روی عمد نبوده و بخاطر گرفتاری و مشکل مجبور شده . شما هم لطفا محض رضای خدا باهاش مصالحه کنید تا مشکلات هر دو طرف بالاخره حل بشه . با تهدید کردن و رضایت ندادن و به دام انداختن و انتقام گرفتن به عقیده من صحیح نیست . چه بسا که یکی از همکاران خودم بخاطر فشار بده کاری و خانواده خودکشی کرد و دستش از دنیا کوتاه شد . لطفا کمی رئوف و باگذشت باشید . همه ی ما به نوعی قربانی این خرابی بازار هستیم تا انشاللله فرجی بشه و اتفاق های خوبی در انتظار هممون باشه. تشکر

تا حدودی درست میگید ولی این دلیل خوبی نیست که چون کلاه گذاشتن سرش سر کس دیگرو کلاه بزاره ضمن اینکه بسیار پررو این بنده خدا من قبل پیگیری هام چنبار بش پیام دادم که من اشنا دارم فتا گیرت میندازم بی خیال شو ولی با پرو بازی جواب‌میدادو میگفت دستتون بم نمیرسه فک کرده جیمز بانده درهرحال ما کوتاه نمیایم تا ادب بشه این بچه و بفهمه کارای که مکنه عواقبی داره

Sent from my iPhone using Tapatalk

gem-music.com

Registered User
لایک‌ها
499
واقعا ناراحت شدم تاپیک رو دیدم
اگر یوزری با امتیاز پایین بود اینقدر ناراحت نمیشدم
متاسفانه با اینجور معامله ها امتیاز بازارچه بی ارزش میشه :(

samanrahimi

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
2,387
اولن که گوح خورده کلاه برداری کرده هیچ مشگل مالیم نداره
دومن پیام میدادیم بهش میگفت بیا چیزمو بخور
به... که برشکست شده مگه هرکی برشکست شد باید بیاد گوش مردوم ببره بره .... بده
من به شخصه پول نمیخام ولی اگه گیرش بیارم کاری باش میکنم که بفهمه با کی طرفه
:general601::general601::general601:

Blacking

Registered User
لایک‌ها
56
سلام
پرشین تولز هم اگه مثل ایسام واسطه قرار بگیره دوباره بازارچش رونق میگیره و این مشکلات پیش نمیاد
الان تو این بازار هرکسی یه بهانه داره پول اینو میگیره میده به کسی دیگه تا کارش راه بیافته همینطور الی آخر
ایشالله دوستان همه به پول خودشون برسن

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,996
سلام
پرشین تولز هم اگه مثل ایسام واسطه قرار بگیره دوباره بازارچش رونق میگیره و این مشکلات پیش نمیاد
الان تو این بازار هرکسی یه بهانه داره پول اینو میگیره میده به کسی دیگه تا کارش راه بیافته همینطور الی آخر
ایشالله دوستان همه به پول خودشون برسن
واسطه بودن پول اصلا خوب نیست مثلا ایسام میتونه پول را پرداخت نکنه چون خودمختاره چی کار کنه
یکی از دوستان علیه ایسام مطلب نوشته بود تمام پول ها را به نفع خودش کشید بالا

Blacking

Registered User
لایک‌ها
56
واسطه بودن پول اصلا خوب نیست مثلا ایسام میتونه پول را پرداخت نکنه چون خودمختاره چی کار کنه
یکی از دوستان علیه ایسام مطلب نوشته بود تمام پول ها را به نفع خودش کشید بالا
من از ایسام تا حالا چندین مورد خرید داشتم و حتی مورد برگشت وجه هم داشتم خداروشکر تا حالا مشکلی نداشتم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا