برگزیده های پرشین تولز

شکایت از کاربرjalili1364

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
سلام به همه.
مدیران لطفا پاک نکنید و رسیدگی کنید
بنده از ایشون روز یکشنبه از این تایپیک
http://forum.persiantools.com/threads/فروش-نوکیا-6300-در-حد-آک.552074/
گوشی خریداری کردم.
توی تایپیک که مراجعه کنید میبینید که عنوان شده در حد اک و تمام لوازم تکمیله.
امروز گوشی رسید و بنده غروب بسته رو باز کردم و اولین چیزی که دیدم نبودن هندزفری دردرون جعبه بود.
کابل اتصال به کامپیوتر هم نیست!
رفتم سراغ گوشی و داشتم نگاش میکردم اولین چیزی که نظرمو جلب کرد فاصله نامتعارف قاب جلویی از بدنه اصلی در قسمت سمت چپ گوشی بود.دکمه ها رو چک کردم دیدم پاور و ولوم هم فرو رفتن توی بدنه و سفت شدن اما چون کار میکردن با خودم گفتم اشکالی نداره.
کلید چار جهته هم رنگ رفتگی داشت بازهم پیش خودم گفتم اشکالی نداره چند سال کارکرده دیگه اما دیدم کلید پایینش بدجوری سفت شده.
خلاصه با ایشون تماس گرفتم و قضیه هندزفری و قاب رو گفتم بهشون اما در جواب هندزفری رو اصلا مهم نمیدونستن و قاب رو اصلا قبول نکردن که موردی داشت.در حین مکالمه با ایشون ناخن انداختم لای اون درز قاب دیدم یهو اصلا جداشدانگار منتظر دست زدن بود!ایشون پشت تلفن کاملا منکر شدن براشون واضح توضیح دادم و گفتم عکس میفرستم گفتن باشه.عکس دقیق با دو کیفیت براشون فرستادم دست اخر اس دادن که نه شما قاب پشت رو باز کردی خراب کردی حالا میخوای دبه کنی و میخوای پس بدی!!!؟؟؟
اخه مگه مرض دارم بخوام الکی قاب گوشی رو خراب کنم بعدش دبه کنم!اصلا کار من نه تعمیراته نه وسایلشو دارم(شغلم یه چیز دیگست اصلا)
بگذریم...
اما قسمت ناراحت کننده اینجاست که بنده رو بچه پررو خطاب کردن و این نسبت رو به خانواده بنده نیز دادن.البته جواب این بی ادبی رو بعدا واسشون ارسال میکنم. اصلا بحث قیمت گوشی نیست اما جدای از اینکه معایب گوشی رو نگفتن و قبول ندارن بنده و خانواده بنده رو مورد اهانت قرار دادن.
اینم عکس از گوشی قضاوت با دوستان.uploadfromtaptalk1398199692950.jpguploadfromtaptalk1398199707975.jpguploadfromtaptalk1398199745528.jpguploadfromtaptalk1398199766194.jpguploadfromtaptalk1398199787887.jpguploadfromtaptalk1398199973825.jpg

sent from my LG G2

Last edited:

01110362

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
129
عجب ....
متاسفانه تو فروم زياد شده از اينجور داستانها !!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

mehran0152

Registered User
لایک‌ها
948
دادا این که تابلو چند بار باز شده و تعمیر. و قدیمی هست اثارش نه جدید که شما اینطوریش کرده باشی!:confused:

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
48 امتیاز مثبت هم دارند همون کاربر بعد نوشتند فوق العاده تمیز . متاسفم . من خودم هم 6300 دارم . اینکه یه بار باز میشه دیگه این قاب با بدنه چفت نمیشه مثل قبل باید بدی چسب بریزن چیکار کنن تعمیرکاره گفت بعدا بیار واست محکمش کنم این یه چیز عادیه بعد باز شدن گوشی 6300 ولی مال اشون دیگه داغوووونه . داغونم گذشته اشغاله .

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
دادا این که تابلو چند بار باز شده و تعمیر. و قدیمی هست اثارش نه جدید که شما اینطوریش کرده باشی!:confused:
دقیقا.اما ایشون میگن با ناخن به این روز انداخیش!

sent from my LG G2

mehran0152

Registered User
لایک‌ها
948
100تومن ارزش زیر سوال رفتن سابقه آدمو داره؟:confused::general210:

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
48 امتیاز مثبت هم دارند همون کاربر بعد نوشتند فوق العاده تمیز . متاسفم . من خودم هم 6300 دارم . اینکه یه بار باز میشه دیگه این قاب با بدنه چفت نمیشه مثل قبل باید بدی چسب بریزن چیکار کنن تعمیرکاره گفت بعدا بیار واست محکمش کنم این یه چیز عادیه بعد باز شدن گوشی 6300 ولی مال اشون دیگه داغوووونه . داغونم گذشته اشغاله .
چی بگم والا.خدا شاهده نمیخواستم تایپیک بزنم واسه گوشی 100 تومنی اما اس ام اس اخری بدجور منو کفری کرد.اخه با من بحث داری چرا پای خانواده منو میکشی وسط؟

sent from my LG G2

farshad_7

Registered User
لایک‌ها
130
دوستان عزیز اجازه بدین طرف دیگه ی ماجرا هم بیان اظهار نظر و دفاعیات ارائه بدن/سپاس از همگی

metal_luv

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
فک نکنم طرف چیز زیادی برای گفتن داشته باشه ...تو تاپیکش یه عکس از روبرو گذاشته که معلومه عمدا خواسته چیزی پیدا نباشه..
امتیازم بیخیال شید...اینجا امتیاز خرید و فروش میشه رسما..الان همین طرف باید یه منفی بگیره.. اما کو؟
خلاصه معلومه داستان چیه/

keyvannn

Registered User
لایک‌ها
182
منم ۶۳۰۰ داشتم
از اونجایی که گند زده بودم به قابش فقط اینو بگم که که به هیچ وجه با دست و زورو فشار باز نمیشه حالا ناخن انداختن بماند
نهایتا دادیمش تعمیرو با چسب واسمون چسبوند
اینم ظاهر گوشی نشون میده که داغون بوده
هرچند باید منتظر صحبتای فروشنده هم بود

E-MAN

Registered User
لایک‌ها
19
تو عکسا آثار چسب تو قسمت داخلی معلومه یا من اشتباه میکنم؟o_O

jalili1364

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
2
دوست عزیز گوشی ارسالی بنده با عکسی که شما از قاب گذاشتید خیلی تفاوت داره- این گوشی رو یا قابش تعویض کردید یا قابش ترکوندید(به قول خودتون ناخن انداختید زیز قاب!!!)
شما دیشب تماس گرفتید یه بار میگید یه پیچ نداره، بعدش میگید خارش رو ناخن انداختم از جا در اومده،بعدش میگید کنار قاب فاصله داره.... اصلا به فرض بغل قاب با شاسی فاصله داشت برا چی ناخن یا هر چیزی انداختید زیرش که قاب بشکنه؟؟؟؟!!!!!
در مورد توهین هم شما ماشاله اینقدر مظلوم نمایی میکنید که دوستان فکر میکنند چه خبر بوده، شما یه صفت زشتی رو به من نسبت دادید منم گفتم خودتون هستید، اگه شما منظور بدی نداشتید با "خودت هستی"که من گفتم نباید ناراحت بشی.....

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
از تعداد عکسایی که گذاشتید مشخصه!!!!!
شاید هم فکر میکنی که از یه گوشی دیگه عکس گرفتم؟
من به محض باز کردن بسته با جنابعالی تماس گرفتم اونوقت خواستم قابشو عوض کنم؟؟؟؟؟؟
هندزفری رو چرا نگفتی نداره؟
چه دلیلی داره قاب اصلی و فابریک گوشی رو خراب یا تعویض کنم (بقول شما)بعد بگم نمیخوامش؟
توی پخ ازت سوال کردم که گوشی هیچ مشکلی نداره در جواب گفتی نه اصلا نداره و حتی این جمله رو نوشتی که توی پر قو بزرگ شده!!!!
لای پر قو بوده اینجوری بوده اگه لای سیم خاردار بود چه شکلی میشد؟
مظلوم نمایی نیست شما بامن بحث داری چرا به خونوادم توهین کردی؟بی جواب نمیذارم این حرف جنابعالی رو. میخوای عین اس ام اس رو واسه بقیه بذارم ببینن چی نوشتی؟
دکمه پاور و ولووم رو اصلا دقت کرده بودی چقدر فرو رفته و سفت شده؟
به یک مورد حتی اشاره نکردید که هیچ حتی یکی رو هم قبول ندارید و بنده رو متهم به دستکاری و خرابکردن گوشی میکنید.دکتر بیاد معلوم میشه.
از دوستانی که دستی توی تعمیرات دارنخواهش مییکنم بیان بگن آیا قاب 6300 با ناخن انداختن اروم اینجوری میشه؟؟؟؟؟دیشب دو سه جا نشون دادم اونا هم گفتن یا باید قابش عوض بشه یا چسب کاری بشه.
خودت بودی همچین گوشی داغونی رو قبول میکردی؟

sent from my LG G2

Last edited:

metal_luv

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
عاقلانه ترین , متمدنانه ترین , پر منفعت ترین راه اینه که سریعآ این داستان از راه درستش با معذرت خواهی هر کسی که توهین کرده(خودتون بهتر میدونید) +بازگردوندن گوشی یا کسر مبلغ(حق خریداره تعیین کنه) تموم بشه..هم وقتتون گرفته نمیشه هم اعصابتون بیش از این داغون نمیشه هم مشکل حل میشه..
فروشنده هم از نظر من مقصره چون یه دونه عکس از یه زاویه گرفته..حتی اگر هم راست بگه و مشکلی نداشته گوشی اثبات کردنی نیست..
تمومش کنید مثل دو تا مرد:general605:

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
دوست عزیز گوشی ارسالی بنده با عکسی که شما از قاب گذاشتید خیلی تفاوت داره- این گوشی رو یا قابش تعویض کردید یا قابش ترکوندید(به قول خودتون ناخن انداختید زیز قاب!!!)
شما دیشب تماس گرفتید یه بار میگید یه پیچ نداره، بعدش میگید خارش رو ناخن انداختم از جا در اومده،بعدش میگید کنار قاب فاصله داره.... اصلا به فرض بغل قاب با شاسی فاصله داشت برا چی ناخن یا هر چیزی انداختید زیرش که قاب بشکنه؟؟؟؟!!!!!
در مورد توهین هم شما ماشاله اینقدر مظلوم نمایی میکنید که دوستان فکر میکنند چه خبر بوده، شما یه صفت زشتی رو به من نسبت دادید منم گفتم خودتون هستید، اگه شما منظور بدی نداشتید با "خودت هستی"که من گفتم نباید ناراحت بشی.....
شما به بنده میگید بچه پررو اونوقت منتظر بودید سکوت کنم.
منم در جواب گفتم خودتی و بعدش میگی خودتی و خونوادت!چقدر راحت ملت دروغ سر هم میکنن.

sent from my LG G2

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
عاقلانه ترین , متمدنانه ترین , پر منفعت ترین راه اینه که سریعآ این داستان از راه درستش با معذرت خواهی هر کسی که توهین کرده(خودتون بهتر میدونید) +بازگردوندن گوشی یا کسر مبلغ(حق خریداره تعیین کنه) تموم بشه..هم وقتتون گرفته نمیشه هم اعصابتون بیش از این داغون نمیشه هم مشکل حل میشه..
فروشنده هم از نظر من مقصره چون یه دونه عکس از یه زاویه گرفته..حتی اگر هم راست بگه و مشکلی نداشته گوشی اثبات کردنی نیست..
تمومش کنید مثل دو تا مرد:general605:
جوابیه ایشون رو دیدید که اصلا زد زیر همه چیز!
نه هیچیک از مواردی رو که عرض کردم رو قبول داره و از طرف دیگه تهمت میزنه که نه گوشی رو شما خراب کردی!
یه عکس از روبرو گذاشته اونوفت میگه نه گوشی سالم بوده!

sent from my LG G2

hossein1376

Registered User
لایک‌ها
2,872
به نظر من باید یک قانونی به قوانین انجمن اضافه بشه که فروشنده باید از گوشی فیلم بذاره......
منظورم اینه که گوشی رو بگیره دستش و در حالی که با گوشی کار می کند فیلم بگیره از تمام جهات......
فکر کنم این تا حدودی جلوی این مشکلات رو بگیره.........

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
@jalili1364

شما 48 ساعت وقت داری کامل فکر هاتون رو بکنید

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
من محترمانه دیشب به ایشون اس زدم فردا میخوام گوشی رو بفرستم واستون اما ایشون میگن نه شما گوشی رو خراب کردی حالا میخوای پسش بدی.قبول نکرد وناچار شدم تایپیک رو بزنم.

sent from my LG G2

بالا