• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

شگفتی Namco Bandai از امضا 63 هزار نفری ، Dark Souls در یک قدمی PC

.hadi sh.

Registered User
لایک‌ها
5
Dark-Souls-PC-Petition.jpg
همانطور که مطلع هستید 4 روز پیش PC بازان برای اثبات اینکه خواهان امدن بازی زیبای Dark Souls بر روی این پلتفرم هستند ، به سایت Start a Petition for free at Online Petition Bureau رفتن و با امضایی که بیش از 63 هزار نفر در ان شرکت کردند علاقه خود را از این بازی ابراز و از شرکت Namco Bandai خواستار ساخت این بازی برای PC شدن .
این امار خیره کننده باعث شد تا مسئولین شرکت Namco Bandai به خود بیانند و در این رابطه سخنانی را بیان کنند . مدیر فروم سایت نامکو و یکی از کارکنان این شرکت با نام کاربری shoupinou در این فروم حضور پیدا کرد و در اولین حرفش از این مسئله ابراز شگفتی نمود و از کسانی که در این بیانیه شرکت کرده اند تشکر نمود . وی در ادامه نیز اذعان کرد :

" صادقانه بگویم به هیچ وجه انتظار این حمایت گسترده را از سوی شما نداشتم و این تاجایی رسید که یکی از روئسای من در این مورد با من به گفتگو پرداخت و این در تمام دنیا مثل بمب صدا کرد . باید بگویم اگر میخواستید توجه Namco Bandai را به این مورد جلب کنید ، باید بگویم این کار را به خوبی انجام دادید . اینده در دستان شما است و من امیدوارم همینطور به حمایت خود ادامه بدهید . "

هم اکنون بیش از 63 هزار نفر در این ارا شرکت کرده اند . این بازی شاید راهی باشد تا دیگر شرکتهای بازی سازی بیشتر و راغبتر شوند تا بازیهای خود را برای pc نیز مد نظر قرار بدهند .

کسانی که هنوز شرکت نکرده اند به لینک زیر بروند .

Dark Souls for PC

namcobandai

perans0631

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,291
من خیلی دوست دارم بعضی از بازیهای انحصاری رو روی PC بازی کنم

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها