برگزیده های پرشین تولز

صداهای عجیب و غریب از سقف منزل

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
اگه میتونی باهاش صحبت کن ببین مشکلش چیه؟

am2wi3

Registered User
لایک‌ها
98
این موش ها تو زمین زندگی می کنن وقتی که تو زمین برای ساختمون سازی گودبرداری می کنن به ساختمون های اطراف فرار می کنند و توی مجاری برق کشی زندگی می کنند بعضی وقت ها هم از سوراخ کنار لوستر و لامپ سقف (اگه بزرگ باشه) بیرون میان و می افتن بجون فرش و لوازم خونه بهتره با چسب 5 سانت اطراف سوراخ سیم کشی لوستر رو بپوشونید معمولا سیم برق رو نمی جون و کارشون تونل سازی تو سقف و دیوارهاست مخصوصا الان که تو سقف همه اپارتمان ها
یه چیزهایی شبیه چوپ پنبه میزارن
موش هستش، 2 هفته پیش خونه باجناقم همینجوری اومده بود، بین سقف شما و کف طبقه بالا توی خونه های جدید چون سقف کاذب می زارن فضای خالی به وجود میاد (برای هدر نرفتن گرمایش و سرمایش) وقتی راه های این فضا خوب بسته نشه موش میاد اونجا، سوارخ های سقف مثل سواخ های لوستر و ... رو خوب بپوشونید.
خوب این موش الان بین داخل و خارج ساختمون در رفت و آمد هست؟ میاد تو سقف چیکار؟ لونه کرده؟
اطراف سوراخ سیم کشی لوستر و هالوژن ها خیلی پوشیدست فکر نمی کنم از اونجا بتونه بپره تو اتاق و فرش و لوازم خونه رو بخوره
سم پاشی روی سقف کاذب هم کار سختیه چون دسترسی بهش راحت نیست باید لوستر یا هالوژن ها رو باز کرد که بازم سوراخ هاش تنگه دست نمیره توش که سم بریزیم.
پس باید صبر کنیم تا موشه خودش خسته بشه بره؟
فعلا که چند ماهی هست این صداها ادامه داره

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
از کوچکترین سوراخ ها رد می شه این موش بی شرف! من پیشنهاد می کنم با این جاهایی که کارشون مبارزه با حشرات و موجودات موزی هستش و میان سم پاشی می کنن مشورت کنید، این موشا بچه دار می شن خونتون رو گند بر می داره!
خونتون رو هم یه چک کنید ببینید فضله موش جایی نباشه، اگه باشه تشریف آورده توی خونه!

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
یه جا یکم پنیر بزار و روز بعد برو چک کن،اگه خورده باشن یعنی حتما موشه دیگه(این آزمایش رو اگه ج نداد چند بار تکرار کن چون ممکنه دفات اوّل بوش رو نفهمه!)

kolange

Registered User
لایک‌ها
2,097
به احتمال قوی یه جسد هستش که برای 200 سال پیشه، و از شما کمک میخواد. به احتمال قوی هم روح آن مرحوم در خانه شما داره رژه میره و اون صداها هم برای اینه که سرش رو داره میکوبه به اونجا.

am2wi3

Registered User
لایک‌ها
98
موش بدترین حالتی هست که می تونیم تصور کنیم که شما هم گیر دادین به همون موش و از زادوولدشم ما رو می ترسونید! :D
فعلا که دو روزه صداش نیومده
بدبختی اینجاست صداش معلوم نیس کی در میاد وگرنه یکی از این موش گیرها میاوردیم نظر بده که موشه یا نه

Mr.sh3ll

Registered User
لایک‌ها
884
اگه میتونی باهاش صحبت کن ببین مشکلش چیه

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
از کوچکترین سوراخ ها رد می شه این موش بی شرف! من پیشنهاد می کنم با این جاهایی که کارشون مبارزه با حشرات و موجودات موزی هستش و میان سم پاشی می کنن مشورت کنید، این موشا بچه دار می شن خونتون رو گند بر می داره!
خونتون رو هم یه چک کنید ببینید فضله موش جایی نباشه، اگه باشه تشریف آورده توی خونه!
فرمایش دوستمون کاملا صحیحه.
حتما پیگیر باشید که اگر اینا بجه دار بشن رسما شما بیچاره شدی ! یکی از فامیلا تو یکی از مناطق خوش اب و هوای اطراف شهر یه باغ کوچیک داشت داخل اون باغ هم یه آشپزخونه و یه اتاق 3 در 4 درست کرده بود . از شانس بدش موش رفته بود داخل فضای خالی سقف و دیگه بخشکی شانسش اینا بچه دارم شده بودن !
هنوز که هنوزه با این مورد مشکل داره و نتونسته ریشه اینارو بسوزونه
خیلی حواستون باشه داداش

am2wi3

Registered User
لایک‌ها
98
دیشب هم دو بار صداش اومد
دقیقا مثل یه جونور که داره پنجه هاشو میماله به زمین
البته خانواده که جدی نگرفتن نمی خوان اقدامی کنن میگن چیز خاصی نیست بیخیال
امیدوارم بعدا پشیمونی به بار نیاد

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
دیشب هم دو بار صداش اومد
دقیقا مثل یه جونور که داره پنجه هاشو میماله به زمین
البته خانواده که جدی نگرفتن نمی خوان اقدامی کنن میگن چیز خاصی نیست بیخیال
امیدوارم بعدا پشیمونی به بار نیاد
اتفاقا تو فروم ما یه جونور داریم که اون میماله به مبل :D اگه میتونی باهاش صحبت کن ببین مشکلش چیه؟

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
آره دوست عزیز شک نکن موشه،دو روز پیش خونه شوهر عمه دوست من که میشه داداش دوست دیگم هم همین شرایط رو داشت کل سقف رو آوردن پایین هیچی دیگه،صدا رفع شد.تونستین شما هم همین کار رو بکنیین.

am2wi3

Registered User
لایک‌ها
98
آره دوست عزیز شک نکن موشه،دو روز پیش خونه شوهر عمه دوست من که میشه داداش دوست دیگم هم همین شرایط رو داشت کل سقف رو آوردن پایین هیچی دیگه،صدا رفع شد.تونستین شما هم همین کار رو بکنیین.

واقعا کل سقف رو اوردن پایین!؟
البته واسه ما صداش آزار دهنده نیستا!
فقط می ترسیم بعدا عواقب داشته باشه واسه ساختمون

Mr.sh3ll

Registered User
لایک‌ها
884
مگه سقف کاذب سررشته داره؟

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
داداش کلا شرایط شما از یادم رفته بود خونتون دو طبقست،اگه به سقف دست بزنید رسما خونه بالایی میره پی کارش و دیگه خونه ایی نمیمونه که فقط سقفشو برداشته باشیدکلا بیخیال پیشنهاد من شید بهتره،با این فکر من خدای نکرده خودتون آواره میشید،خونه های دو طبقه که از اصول پیروی نکنن،بعد چن سال شروع به از بین رفتن میکنن،شاید خونه شما هم اینطور باشه...

am2wi3

Registered User
لایک‌ها
98
داداش کلا شرایط شما از یادم رفته بود خونتون دو طبقست،اگه به سقف دست بزنید رسما خونه بالایی میره پی کارش و دیگه خونه ایی نمیمونه که فقط سقفشو برداشته باشیدکلا بیخیال پیشنهاد من شید بهتره،با این فکر من خدای نکرده خودتون آواره میشید،خونه های دو طبقه که از اصول پیروی نکنن،بعد چن سال شروع به از بین رفتن میکنن،شاید خونه شما هم اینطور باشه...
خونمون دو طبقه نیست پنج طبقست آپارتمانه

aminjooon2005

Registered User
لایک‌ها
6
طبقه بالای خونتون زن و شوهر جوون که زندگی نمیکنن؟!!

بالا