برگزیده های پرشین تولز

ضرر میلیونی مدیر سایت بکوریتی backority.ir به سایت ما

وضعیت
موضوع بسته شده است.

moj1rayaname

Registered User
لایک‌ها
111
توهمی هم که هستی
عزیزم من کلا تاریخ ثبت ناممو ببین اصلا هیچی از اینترنت نمیدونم نه اینکه ندونم ولی از این چیزا سر در نمیارم

برای اینکه بهت ثابت بشه یوزرت هستم و بک لینک خریدم ازت بزار مهلتش تموم بشه همینجا پیش بقیه یوزرو بهت میگم تا ببینی کی دروغ میگه
دروغگو همیشه دروغاشو لو میده
چرا منتظری تا مدت نمایش بک لینک که توی خوابت خریدی تمام بشه ؟ تو که گفتی تاثیر نداره :)
یاد آوری کنم تا چند وقت دیگه از روند قضایی شکایت میگم تا بدونی کارت به عنوان فروشنده کینک متقلب درست نیست و دوران فعالیت اسپمرها تمام شده

rasoulsamadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سایت بکوریتی سایت خوبیه.
من ازش جواب گرفتم.
هم اینکه قیمتش مناسبه هم اینکه مانیتورینگ داره و میتونی ببینی بک لینکی که خریدی از رتبه چند به رتبه چند اوردتت.

تشکر میکنم از مدیریت سایت

persian0568

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
با سلام

من حدود 6 ماه هست دارم از سایت بکوریتی برای سایتم کمک میگیرم و چندین رپورتاژ و بک لینک به مشورت اقای فرضی پور خرید کردم و عالی بوده و بار ها ازشون راهنمای خواستم و بدون هیچ ناراحتی بهم راهنمای دادن و کمک خواستن.از روز اول هم تمامی کلمات کلیدیم رو چک کردم و تاریح برداشتم و دیدم جایگاهشون کجا هست تا متوجه تاثیر کار بکوریتی بشم و از همون ماه اول بعضی از کلمات پیشرفت داشت و بعضی هاش نه اونای که پیشرفت داشت تا 3 ماه اول خیلی بالا و پایین میشد ( گوگل دنس داشت) ولی بعد از این مدت ثابت شدن و الان همشون زیر 8 یا 5 هستن و اونای هم که رشد نداشت الان شروع کرده به نتیجه گرفتن و وارد گوگل دنس شده
من به شخصه از سایت ایشون و راهنمای هاشون کاملا راضی هستم و خیلی سایتمون پیشرفت کرده و حتی برای چنتا از محصولاتمون به صورت جدا بک لینک گرفتیم به مبلغ 35000 تومن برای 3 ماه که این باعث شد اون محصولات نتیجه اول گوگل بشه و با این مبلغ کم شما اون محصول رو به هر صورت بنویسی داخل گوگل لینک سایت ما نتیجه اول هست
جدا از این مطالب .خیلی برام جالب بود کسانی دارن از ایشون انتقاد میکنند یا ی جورای قصد تخریب دارن نه کمک به استارتر و تاپیک که مشکل حل بشه که خودشون داخل جا های دیگه ای دارن بک لینک و رپورتاژ مثل سیستم بکوریتی میفروشن.اگه رقیب هستید خب باشید کسی مشکلی با رقیب نداره ولی حداقل ی جوری صحبت کنید که برای کمک به حل مشکل باشه نه فقط برای ضربه زدن به رقیبتون حالا بگیریم یک درصد جناب فرضی پور رو هم محکوم کردید و داخل این تاپیک زدید خب اون استارتر مشکلش حل شد ؟؟ ایا نتیجه پر بار ایشون و تاپیک های که از نتایج کارهاشون هست رو میتونید زیر سوال ببرید ؟؟
هیچکس در دنیا نمیتونه همه رو راضی کن مگر این که دو رو داشته باشه .خب مشخص بعضی سایت ها (شاید حتی مثل سایت من) زود بازدهی داشته باشه داخل تبلیغات و بک لینک و بعضی سایت ها زمان بیشتری بخواد ولی خب بهتر ادم با داشتن کمی سواد و صبر ببین نتیجه چی میشه.

persiannik

Registered User
لایک‌ها
32
سلام
بنده به شخصه برای چند سایت بک لینک از بکوریتی خریداری کردم که نتیجه مثبت بوده .
لینک سازی مرتبط در میان ده ها گزینه پیشنهادی.

لینک سازی هدفمند ( مرتبط ) یکی از فاکتورهای اصلی سئو است که بکوریتی خیلی عالی به مدیران سایتا کمک میکنه.

یادمون باشه بک لینک مثل چاقو میمونه
دست پزشک باشه شفابخشه و دست دیوانه کشنده!!!

از اقای فرضی پور هم تشکرمیکنم بایت راه اندازی چنین سیستمی.

hamed102

Registered User
لایک‌ها
63
بکوریتی ی سایت واسط بین خریدار و فروشنده است و من با توجه ب شناختی ک از این سایت دارم . مطمین هستم مشکل سایت شما جای دیگست و ربطی ب سایت بکوریتی نداره

3dwin

Registered User
لایک‌ها
438
سلام رفقا
طبق اسکرین شاتهای پست اول یه سوال از بکوریتی دارم
خودت لینک سازی کردی دیگه؟پس چرا زدی زیرش؟منم با اون دوستمون موافقم.اگه نمیشد میگفتی نمیشه و الکی 1 ماه وقت ملت رو تلف نمیکردی

و دو تا پیشنهاد
به جای اینکه از کاربرانت ک اکثرا هم بک لینک رایگان دادی بهشون بخوای بیان اینجا از سایتت طرفداری کنن توضیح بده دقیقا چرا به قول خودت طبق اصول لینک سازی نکردی برای سایت مشتریت.
و پیشنهاد بعد اینکه از قدیم گفتن تاکسی خالی بوق زیاد میزنه.حالا شما هی داری اینو و اونو تهدید به شکایت میکنی.به جاش برو مشتریتو راضی کن.تو این اوضاع اقتصادی مشتری از دست دادن حرامه :D

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
سلام رفقا
طبق اسکرین شاتهای پست اول یه سوال از بکوریتی دارم
خودت لینک سازی کردی دیگه؟پس چرا زدی زیرش؟منم با اون دوستمون موافقم.اگه نمیشد میگفتی نمیشه و الکی 1 ماه وقت ملت رو تلف نمیکردی

و دو تا پیشنهاد
به جای اینکه از کاربرانت ک اکثرا هم بک لینک رایگان دادی بهشون بخوای بیان اینجا از سایتت طرفداری کنن توضیح بده دقیقا چرا به قول خودت طبق اصول لینک سازی نکردی برای سایت مشتریت.
و پیشنهاد بعد اینکه از قدیم گفتن تاکسی خالی بوق زیاد میزنه.حالا شما هی داری اینو و اونو تهدید به شکایت میکنی.به جاش برو مشتریتو راضی کن.تو این اوضاع اقتصادی مشتری از دست دادن حرامه :D

معلومه سنش هم کمه و تازه کار اونا هم مشتریش نیستن معمولا اینجور افراد چند تا یوزر میسازن برای اینجور مواقع که ازش استفاده بکنن یه نگاه به سوابق کاربرا بنداز و حرفاشون ....
طرف اومده بک لینک تو فایل js داده که تو سایت ها اصلا فایده ای نداره بعد تازه طلبکارم هست

moj1rayaname

Registered User
لایک‌ها
111
سایت بکوریتی سایت خوبیه.
من ازش جواب گرفتم.
هم اینکه قیمتش مناسبه هم اینکه مانیتورینگ داره و میتونی ببینی بک لینکی که خریدی از رتبه چند به رتبه چند اوردتت.

تشکر میکنم از مدیریت سایت
سلام ممنون از شما

moj1rayaname

Registered User
لایک‌ها
111
با سلام

من حدود 6 ماه هست دارم از سایت بکوریتی برای سایتم کمک میگیرم و چندین رپورتاژ و بک لینک به مشورت اقای فرضی پور خرید کردم و عالی بوده و بار ها ازشون راهنمای خواستم و بدون هیچ ناراحتی بهم راهنمای دادن و کمک خواستن.از روز اول هم تمامی کلمات کلیدیم رو چک کردم و تاریح برداشتم و دیدم جایگاهشون کجا هست تا متوجه تاثیر کار بکوریتی بشم و از همون ماه اول بعضی از کلمات پیشرفت داشت و بعضی هاش نه اونای که پیشرفت داشت تا 3 ماه اول خیلی بالا و پایین میشد ( گوگل دنس داشت) ولی بعد از این مدت ثابت شدن و الان همشون زیر 8 یا 5 هستن و اونای هم که رشد نداشت الان شروع کرده به نتیجه گرفتن و وارد گوگل دنس شده
من به شخصه از سایت ایشون و راهنمای هاشون کاملا راضی هستم و خیلی سایتمون پیشرفت کرده و حتی برای چنتا از محصولاتمون به صورت جدا بک لینک گرفتیم به مبلغ 35000 تومن برای 3 ماه که این باعث شد اون محصولات نتیجه اول گوگل بشه و با این مبلغ کم شما اون محصول رو به هر صورت بنویسی داخل گوگل لینک سایت ما نتیجه اول هست
جدا از این مطالب .خیلی برام جالب بود کسانی دارن از ایشون انتقاد میکنند یا ی جورای قصد تخریب دارن نه کمک به استارتر و تاپیک که مشکل حل بشه که خودشون داخل جا های دیگه ای دارن بک لینک و رپورتاژ مثل سیستم بکوریتی میفروشن.اگه رقیب هستید خب باشید کسی مشکلی با رقیب نداره ولی حداقل ی جوری صحبت کنید که برای کمک به حل مشکل باشه نه فقط برای ضربه زدن به رقیبتون حالا بگیریم یک درصد جناب فرضی پور رو هم محکوم کردید و داخل این تاپیک زدید خب اون استارتر مشکلش حل شد ؟؟ ایا نتیجه پر بار ایشون و تاپیک های که از نتایج کارهاشون هست رو میتونید زیر سوال ببرید ؟؟
هیچکس در دنیا نمیتونه همه رو راضی کن مگر این که دو رو داشته باشه .خب مشخص بعضی سایت ها (شاید حتی مثل سایت من) زود بازدهی داشته باشه داخل تبلیغات و بک لینک و بعضی سایت ها زمان بیشتری بخواد ولی خب بهتر ادم با داشتن کمی سواد و صبر ببین نتیجه چی میشه.
سلام
امیدوارم همیشه راضی باشین
تا جایی که از دستم بر بیاد در خدمتم

Thhemmeaker

Registered User
لایک‌ها
117
سلام
یادم میاد مدیر بکوریتی قبل از اینکه اصلا بکوریتی رو تاسیس کنه حضور فعالی در انجمن ها و جاهای مختلف داشت و تو این سالها کاربا ایشون و به خصوص یک سال و نیمی که با بکوریتی همکاری میکنم جز خوبی و وقت شناسی از ایشون چیزی ندیدم ...
بک لینک و ریپورتاژ موثره واقعا هم موثره اما چگونه گرفتنش مهمه ، توی فیلم زیر بنده با صدای خودم آموزش نوشتن یه ریپورتاژ آگهی سئو شده رو و نکات ریزش رو یاد دادم و در اخر هم سیستم بکوریتی رو معرفی کردم
اما خطاب به مدیر این تایپک و عده ای که اخیرا باند تشکیل میدن تا اولین سیستم فروش خودکار بک لینک رو ریپورتاژ رو تخریب کنن :
سواد سئویی خودتون رو ببرید بالا بکوریتی تنها یه سیستم واسط فروش بک لینک و ریپورتاژ هست و این خود شما هستین که انتخاب میکنین که از چه سایتی که تو این سامانه ثبت شده بک لینک یا ریپورتاژ بگیرین
ضمنا شاید این سایت پکیج های تضمینی نیز به شما پیشنهاد کنه ( من گرفتم جواب هم گرفتم ) اما شما بگیرین و جواب نگیرین خب این مشکل سایت شماست ، شاید سئو داخلیش مشکل داره ، شاید پنالتی شدی ، شاید تولید محتوا درستی نداری ، شاید زمان بندی مرتبی برا به روز رسانی سایتت نداری
وقتی اینا رو نداری باید تایپک تخریب بزنی ؟ رفتارتون خیلی بچگونه و غیر حرفه ای هست

شاید شما فقط ظاهر کار رو ببینین که بکوریتی اولین سایت فروش بک لینک در صدر نتایجه
اما زحمت ها ، بی خوابی ها ، هزینه هایی که براش شده رو هم دیدید ؟
استارت اپ هایی مثل همین بکوریتی ، یا استارت اپ های موفق دیگه یه شبه راه رو طی نکردن ، پس شما هم به جای تخریب و باند سازی بروید و به فکر استارت اپ خودتون باشین یا اگه قصد پیشرفت سایتتون با بک لینک و ریپورتاژ دارین سواد خودتون رو بالا ببرید بعد اقدام به خرید کنید
زنده باد بکوریتی :);)

3dwin

Registered User
لایک‌ها
438
طرف سواد نداره 2 خط فارسی رو بخونه و اصلا نمیدونه (نفهمیده:rolleyes:) موضوع از چه قراره بعد اومده در مورد سواد سئو حرف میزنه...
انشالله بکوریتی بیاد دلیل ناقص انجام دادن کارشو توضیح بده
البته مملکت همینه
امروز مسئولیت قبول میکنن فردا میزنن زیرش
از این بابا هم غیر این انتظاری نمیره

3dwin

Registered User
لایک‌ها
438
معلومه سنش هم کمه و تازه کار اونا هم مشتریش نیستن معمولا اینجور افراد چند تا یوزر میسازن برای اینجور مواقع که ازش استفاده بکنن یه نگاه به سوابق کاربرا بنداز و حرفاشون ....
طرف اومده بک لینک تو فایل js داده که تو سایت ها اصلا فایده ای نداره بعد تازه طلبکارم هست
حالا کاری ندارم سیستم ایشون جواب میده یا نه.
اما آدم باید توی کارش صداقت داشته باشه و اگه اشتباهی کرد بیاد تصحیح کنه یا حداقل بگه اشتب کردم.
نه اینکه عذر و بهونه بیاره و شونه خالی کنه از زیر بار مسئولیت.

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
حالا کاری ندارم سیستم ایشون جواب میده یا نه.
اما آدم باید توی کارش صداقت داشته باشه و اگه اشتباهی کرد بیاد تصحیح کنه یا حداقل بگه اشتب کردم.
نه اینکه عذر و بهونه بیاره و شونه خالی کنه از زیر بار مسئولیت.
دقیقا مشکل منم همینه
گور بابای پولش اصلا مهم نیست چون مبلغی نبود
ولی وقتی به جای اینکه بیاد مشکل رو حل کنه و ... سریع جبهه میگیره و میگه میرم شکایت میکنم میرم فلان میکنم
من همش سایتمو چک میکردم ببینم لینک کجاست تو سایت هایی که بک لینک از بکوریتی گرفتم میرفتم میدیدم لینک نیست آخر از چند تا برنامه نویس و اینکاره پرسیدم گفتن این مدل لینکسازی ارزشی توی گوگل نداره
ولی ایشون فقط گفت میرم شکایت میکنم ! ما هم منتظریم شکایت مکنه تا با دلایل و مدارک خودمون پدرشو در بیاریم
همشم از من یوزر میخواد که بره حسابمو تو سایتش ببنده نتونم مدرک بدم ولی کورخونده

kurt790

Registered User
لایک‌ها
95
به نظرم شمای فروشنده (بک لینک) می بایست مشتری مدار باشید ، تحت هر عنوانی باید رضایت خریدار رو جلب کنید ولو اینکه مبلغ را ریفاند کنید.
در مورد فرد خریدار ، وقتی میای مشکل خودت رو در انجمنی که روزانه هزاران بازدید داره مطرح می کنی حق شکایت داری ولی حق نداری تهمت بزنی دوست عزیز ،
خودت فروشنده معتبری و ضربه زدن به کسب و کار آنلاین طی فضای وب یعنی از بین بردن زحمات یک مجموعه .

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
به نظرم شمای فروشنده (بک لینک) می بایست مشتری مدار باشید ، تحت هر عنوانی باید رضایت خریدار رو جلب کنید ولو اینکه مبلغ را ریفاند کنید.
در مورد فرد خریدار ، وقتی میای مشکل خودت رو در انجمنی که روزانه هزاران بازدید داره مطرح می کنی حق شکایت داری ولی حق نداری تهمت بزنی دوست عزیز ،
خودت فروشنده معتبری و ضربه زدن به کسب و کار آنلاین طی فضای وب یعنی از بین بردن زحمات یک مجموعه .
مگه هدف غیر از اینه ؟
فروشنده به جای اینکه بیاد تهدید کنه بیاد بگه اصلا آقا لینکت مشکل داشت سایتت مشکل داشت و ...
نه اینکه بیاد تهدید به شکایت کنه
هدف هم همینه که تاپیک زده بشه تا دوستان و کاربران دیگه ای گرفتار همچین کسی نشن

من بعد از این ماجرا سرچ کردم مثلا اینجارو دیدم :

http://dozd.ml/بررسی-سایت-backority-ir/

http://dozd.ml/ضرر-میلیونی-بکوریتی-backority-ir-به-سایت-ما/

هرچند احتمال میدم درست نباشه این سایت ولی حتما یه نفر بوده که مثل من و خیلیای دیگه همچین مشکلیو با این سایت بکوریتی داشته که رفته این کارو کرده

من مشکلی با شکایت ندارم بره شگایت کنه 10 تا برنامه نویس تاپ ایرانو میارم که شهادت بدن این مدل لینک سازی کلاه برداریه خودشونم قبول کردن بیان اهل دروغ هم نیستم گفتم بهتون پول میدم برای اومدن

یوزرمم تو سایتش همش میگه بده کگه بره مسدود کنه ولی اگر شکایت کرد مدارکم کامله چون نمیدونه کی هستم و تو سایتش مدارک موجوده

moj1rayaname

Registered User
لایک‌ها
111
مگه هدف غیر از اینه ؟
فروشنده به جای اینکه بیاد تهدید کنه بیاد بگه اصلا آقا لینکت مشکل داشت سایتت مشکل داشت و ...
نه اینکه بیاد تهدید به شکایت کنه
هدف هم همینه که تاپیک زده بشه تا دوستان و کاربران دیگه ای گرفتار همچین کسی نشن

من بعد از این ماجرا سرچ کردم مثلا اینجارو دیدم :

http://dozd.ml/بررسی-سایت-backority-ir/

http://dozd.ml/ضرر-میلیونی-بکوریتی-backority-ir-به-سایت-ما/

هرچند احتمال میدم درست نباشه این سایت ولی حتما یه نفر بوده که مثل من و خیلیای دیگه همچین مشکلیو با این سایت بکوریتی داشته که رفته این کارو کرده

من مشکلی با شکایت ندارم بره شگایت کنه 10 تا برنامه نویس تاپ ایرانو میارم که شهادت بدن این مدل لینک سازی کلاه برداریه خودشونم قبول کردن بیان اهل دروغ هم نیستم گفتم بهتون پول میدم برای اومدن

یوزرمم تو سایتش همش میگه بده کگه بره مسدود کنه ولی اگر شکایت کرد مدارکم کامله چون نمیدونه کی هستم و تو سایتش مدارک موجوده
دوستان ایشون خودشو الان لو داد کی هست و من وکیل خانم ذبیحی رو در جریان بودم
با کارت دزدی این شخص خرید کرده ( از سایت من ) و من اطلاعاتشو دادم پلیس فتا ( استعلام دادسرا و فتا ) و این هم برداشته برای وکیل شاکی و من بعد از دادگاهی شدنش سایت و تاپیک ها زده ..

اقای پ.ص ! رفتی دامنه ml ثبت کردی ؟ نمی دونی من کیم ؟ اینم 4رقم اخر موبایلت 8907

توی کامنت ها کاملا مشخصه همه کامنت های زیر این لینکو خودت نوشتی :
http://dozd.ml/how-does-zabihi-lawyer-scam/

ضمنا دامنه ml ثبت کردی که شناسایی نکنن ترو؟
کامنت ها و کل صفحه ها رو پرینت کردم
روزیو ببین که زندان ایده پردازی می کنی

Last edited:

moj1rayaname

Registered User
لایک‌ها
111
مطمئنا عکس العمل تو این میشه که بیای بگی این دزده تو نیستی..

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
دوستان ایشون خودشو الان لو داد کی هست و من وکیل خانم ذبیحی رو در جریان بودم
با کارت دزدی این شخص خرید کرده ( از سایت من ) و من اطلاعاتشو دادم پلیس فتا ( استعلام دادسرا و فتا ) و این هم برداشته برای وکیل شاکی و من بعد از دادگاهی شدنش سایت و تاپیک ها زده ..

اقای پ.ص ! رفتی دامنه ml ثبت کردی ؟ نمی دونی من کیم ؟ اینم 4رقم اخر موبایلت 8907

توی کامنت ها کاملا مشخصه همه کامنت های زیر این لینکو خودت نوشتی :
http://dozd.ml/how-does-zabihi-lawyer-scam/

ضمنا دامنه ml ثبت کردی که شناسایی نکنن ترو؟
کامنت ها و کل صفحه ها رو پرینت کردم
روزیو ببین که زندان ایده پردازی می کنی
تا دیروز که میگفتی یه نفر دیگه هستم الان میگی یکی دیگه؟
حالت خوبه؟
پ.ص که گفتی کیه دیگه؟ من میلاد شریفی هستم شماره تلفن ثابت و کارت ملی و ... تو پرشین تولز دادم که فروشنده معتبر بشم ترسی هم از تو ندارم منتظرم شکایت کنی

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
من اتهامات کلاه برداری که به خانم وکیل ذبیحی زدی و آبروشو اینترنت بردی ، همین الان پیام دادم اطلاع دادم ..
3223.png

این هم استعلام زرین پال از تراکنش ها که با کارت بانکی دزدی انجام دادی و طرف رفته ازت شکایت کرده

هنوز 3 تا شکایت مونده
یکی شکایت من و یکی شکایت شخص وکیل و یکی شکایت مجموعه http://mashhadvakil.net که تعدادی وکیل پایه 1 رو شامل میشه
توهمی شد رفت کمتر بکش عزیزم حالتو خراب کرده ها دزد از سایت تو خرید کرده ؟
چه جالب پس شادزد بوده میگن دزد که به دزد بزنه میشه شاه دزد ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا