• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

طراحی سایت مثل امکانات دیجی کالا

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
سلام
من دنبال یک برنامه نویس حرفه ای میگردم که برام یه cms اختصاصی مثل دیجی کالا برام طراحی کنه
سایتی که بنده دارم فروشگاه هست ولی نه از نوع دیجی کالا و فکر کنم راحت تر و ساده تر باشه واسه برنامه نویس
مهم ترین چیزی که برای من مهمه سئو cms هست، این گزینه فوق العاده برام مهم هست
دومین گزینه امنیت بالا سیستم
سومین گزینه باز بودن سورس که بعدا اگه مشکلی پیش اومد بشه تغییرات رو انجام داد
واسه این کار هم اصلا عجله ندارم و نمیگم که مثلا تو این مدت باید تحویل بدین ولی در عوض نمیخوام کم بذارین براش
خواهشا فقط کسانی که نمونه کار مثل چیزی که میخوام پیغام بدن

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
مقدار بودجه ؟

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
بستگی به زمان تحویلش و طریقه گرفتن مبلغ هست
اگه جوری باشه که گام به گام مبلغش رو بدم ( یعنی یه قسمتی از سایت پیاده و کامل بشه و بعد بدم پول همون بخش رو و بعد دوباره ... ) و یا مثلا اگه بعد از عید تحویل بدن دستم بازتره
البته قیمت هم برام مهمه
شما اگه نمونه کار دارید و میتونید انجام بدید قیمت و یا شریاط پرداخت که زیاد رو من فشار نیاد :D رو بگید تا ببینم چجوریاست

nsco

Registered User
لایک‌ها
120
سلام دوستان جهت طراحی تحت وب آماده هستم پ.خ لطفا نکنید اس ام اس دهید با تشکر 09116692622
طراحی این نوع سیستم 1200000 هزارتومان

salam_ali

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
دوست عزیز
نمونه کار آنلاین مشابه نسخه قبلی دیجی کالا
http://www.donyacomputer.com/
ولی اگر مشابه نسخه جدید مدنظرتون است با بنده در تماس باشید

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
ببینید دوستان برای من فرقی نداره مثل نسخه جدید یا قدیم دیجی کالا باشه، ولی به نظر من سئو نسخه جدید دیجی کالا از نسخه قدیمی شون قوی تر هست، البته این نظر من هست و شاید نسخه قدیمی اینجوریه
همونطور که گفتم سئو برام خیلی مهمه چون میخوام هزینه کنم پس باید آمارم بگیره ( مطالب هم 100% مطالبی هست که خاطرخواه زیاد داره ) ولی باید تو سئو با سایت های بزرگی رقابت کنه
البته سیستم ویکی پدیا هم بدک نیست ، فوق العاده سبک و سئو قوی و ...

nsco

Registered User
لایک‌ها
120
سلام دوست عزیز من قبلا نرخ را دادم ما سیستمی که طراحی می کنیم سعی می کنیم سئو را هم تا حد امکان درست پیاده سازی کنیم که مشکل برای باز نگری نداشته باشد و خریدار هم رازی باشد جهت ارتباط با ما می توانی دبا شماره زیر به وسیله پیامک تماس بگیرید 09116692622 لازم به ذکر هست کلیه پروژه های ما به صورت اختصاصی طراحی می شود با تشکر

shinyrev

Registered User
لایک‌ها
8
برای مشاوره با ۰۹۲۱۳۹۶۱۹۷۰ تماس بگیرید

nimaspp

Registered User
لایک‌ها
737
فکر کنم دیجی روی cms وردپرس باشه یا یکی ازین فروشگاه سازهای معروف. شما هم اگه میخوای سفارشی کار کنی (یعنی خودتون تیم برنامه نویس ندارین) بهتره یکی از پلتفرمهای معروف و اپن سورس رو استفاده کنید و قالبش رو سفارش بدید و سئوش رو غنی کنید. چون cms از صفر اولا فکر نمیکنم کسی توی ایران این کارو بکنه، حتی کسایی که 10 میلیون هم واسه سایت میگیرن از cms های تکراری خودشون یا اسکریپت های ترجمه شده استفاده میکنن. مشکلات امنیتی cms های دست ساز و اختصاصی بسیار زیاده و حل شدنش مشکله. مهمتر از سئو امنیته چون هرچی معروفتر بشید امنیتتون بیشتر در خطره.
قالب دیجی کالا هم موجود هست. میتونید سفارش قالب های مدرنتری هم بدید.
متاسفانه من فعلا وقت ندارم سفارش جدید قبول کنم، فقط خواستم آگاه سازی کنم

pnm

Registered User
لایک‌ها
20

ali_asadi990

Registered User
لایک‌ها
68
فکر کنم دیجی روی cms وردپرس باشه یا یکی ازین فروشگاه سازهای معروف. شما هم اگه میخوای سفارشی کار کنی (یعنی خودتون تیم برنامه نویس ندارین) بهتره یکی از پلتفرمهای معروف و اپن سورس رو استفاده کنید و قالبش رو سفارش بدید و سئوش رو غنی کنید. چون cms از صفر اولا فکر نمیکنم کسی توی ایران این کارو بکنه، حتی کسایی که 10 میلیون هم واسه سایت میگیرن از cms های تکراری خودشون یا اسکریپت های ترجمه شده استفاده میکنن. مشکلات امنیتی cms های دست ساز و اختصاصی بسیار زیاده و حل شدنش مشکله. مهمتر از سئو امنیته چون هرچی معروفتر بشید امنیتتون بیشتر در خطره.
قالب دیجی کالا هم موجود هست. میتونید سفارش قالب های مدرنتری هم بدید.
متاسفانه من فعلا وقت ندارم سفارش جدید قبول کنم، فقط خواستم آگاه سازی کنم
سلام
اخوی اگر توجه کرده باشید دی جی کالا به زبان asp.net نوشته شده و خوب هم نوشته شده
همچنین توی کشور ما خیلی ها هستند سی ام اس اختصاصی میزنند انقدر هم دیگه ضعیف نیستیم
در مورد وردپرس هم امکان پذیر هست اما بسیاری از ویژگی ها که در asp.net با استفاده از یه کامپوننت ساده نوشته میشه
با وردپرس و پی اچ پی خیلی خیلی سخت و زمانبر هست ... همچنین سی ام اس های دست ساز درسته باگ دارن اما مرحله آخر هر برنامه نویسی باگ یابی و رفع مشکلات سیستم هست نمیشه گفت سیستم ها باگ ندارند اما هر کسی برنامه نویسی بلده بالاخره رفع باگ هم بلده :D ممنون از شما
--
استارتر محترم توضیحات و امکانات رو ارسال کنید ...

reza.eloglu

Registered User
لایک‌ها
38
من یه شرکت طراحی سایت میشناسم کارشون خیلی خوبه (چند تا کار بهشون دادم و خیلی هم راضیم) روی دمو هاشونم طراحی سایت دیجی کالا رو دیدم فک کنم سریع برات انجامش میدن کارشونو خیلی قبول دارم.
شماره شرکتشونم برات میزارم: 66761237

pouyacms

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام.
در زیر میتوانید نمونه نصب شده مشابه دیجی کالا که توسط ما راه اندازی شده است را مشاهده نمایید:
http://www.abardad.ir
جهت خواندن ریز امکانات مورد این پرتال حرفه ای به آدرس زیر بروید:
http://www.webpouya.com/digikala-shop.html

بالا