• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

طلبکاران mihanweb ads

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mihanwebads

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام . احترام . بنده تهرانی هستم . هیچ گونه پستی تا به حال در هیچ انجمنی قرار ندادم این کلا یک دونه سایت پاپ اپ میهن وب ادز دست بنده است و هیچ کسی از بنده 20 یا 30 میلیون تومان پول طلبکار نیست در حال حاظر تمام سایت های پاپ آپ مثل اس موزیکبحث ازاد - آی ار پاپ آپ - بخشی از پاپ آپ فیس نما و تمامی سیستم پاپ ها به جز سایت قاره دارند با بنده کار میکنند و هنوز بیشترین آی پی اینترنتی رو داریم با چند سایت مانند ابر کلیک با مشکل خوردیم که مشکلشون تا حد زیادی حد ده و بقیه حل میشه و به هیچ احدی 5 میلیون که هیچی رقم هایی که این آقا فرمودند هم بدهکار نیستیم سیستم میهن وب ادز هم وایزی هاش چند وقت است عقب افتاده چون بعد تعطیلی سیستم های پاپ آپ تمامی کاربران چه متخلف و چه غیر متخلف قاطی شده اند که به تفکیک تمامی واریزی ها در حال انجام است در ضمن هیچ کاربری تا به حال به سقف 1 میلیون و 300 در سیستم ما نرسیده است واریزی ها همچنان در حال انجام است و مشکل کاربران تا قبل عید حل خواهد شد در مورد این سیستم هایی که 20 یا 30 میلیون از بنده طلبکار هستند هم لطف بفرمایند اعلام کنند و یوزر خودشون هم بگند تا بنده قبل از شکایت ایشون شکایت خودم رو برای نشر اکاذیب از ایشون اعلام کنم . در مورد جناب جوشنی سیات 98 ای آ هم که میگن 2..5 میلیون کلاهبرداری کرده اند اصلا اسکریپت پاپ آپ قرار نداده بودند و من به ایشون قول دادم و تماس گرفتم تا قبل عید تسویه کنم ایشون کاملا حق دارند چون هزینه پاپ آپ ماهانه دریافت میکرده اند . باز هم قابل ذکر است تمامی سیستم های پاپ آپ در ایران در حال حاظر توسط بنده و اسپانسر بنده ساپورت میشه و خواهشمندم چند نمونه از این دوستانی که 20 یا 30 میلیون طلب دارند رو بنویسید تا بنده هم در جریان باشم در ضمن سیستم پاپ آپ هایی که با بنده کار میکنند اگر یک روز تنها یک روز از واریزی آونها عقب بیوفته دیگه به هیچ وجه کار نمیکنند چه برسه به اینکه 20 میلیون طلب داشته باشند وقعا واسه همچین فضایی متاسفم که هر تهمتی به هر شخصی زده خواهد شد که حتما بنده پیگیری خواهم کرد در ضمن ایشون خودشون رو معرفی کنند چون از ابتدای کار میهن وب ادز تا به حال حتی یک یوزر به در آمد بالای 1 میلیون تومان نرسیده است که در تسویه حساب مانده باشد !!

سید مهدی

Registered User
لایک‌ها
500
من یکسب خطیئة أو إثما ثم یرم به بریئا فقد احتمل بهتنا و إثما مبینا ( و کسى که خطا یا گناهى مرتکب شود سپس بیگناهى را متهم سازد بار بهتان و گناه آشکارى بر دوش گرفته است )

ahledl.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من صاحب سایت پاپ اپ هستم و با میهن وب ادز کار کردم و میکنم
پولش را تا الان نشده که نریزه
شده 1-2 روز دیر بریزه اما نشده اصلا نریزه
خوب کسی که با تعداد زیاد کار میکنه همیشه مشکلات براش پیش میاد
این شخص هم ادم هست ربات نیست پس کاستی و دیر واریز شدن اگر در کارش هست دلیل بر کلاهبرداریش نمیشه

smusic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
مدیریت اس موزیک
خب الان نزدیک به 60 روزه داریم با همین گروه کار میکنیم و روزانه نزدیک به یک میلیون پانصد هزار تومان واریزی هامون هست اما همیشه و همیشه نقد پول رو به حسابمون ریختن
تاریخ 1392/12/23 شب چهارشنبه

phoenix1368

Registered User
لایک‌ها
653
روی یکی از سایت های من هم ای میخرید و پولش کامل میداد.مشکلی نداشت

Last edited:

jowshany

Registered User
لایک‌ها
270
با سلام . احترام . بنده تهرانی هستم . هیچ گونه پستی تا به حال در هیچ انجمنی قرار ندادم این کلا یک دونه سایت پاپ اپ میهن وب ادز دست بنده است و هیچ کسی از بنده 20 یا 30 میلیون تومان پول طلبکار نیست در حال حاظر تمام سایت های پاپ آپ مثل اس موزیکبحث ازاد - آی ار پاپ آپ - بخشی از پاپ آپ فیس نما و تمامی سیستم پاپ ها به جز سایت قاره دارند با بنده کار میکنند و هنوز بیشترین آی پی اینترنتی رو داریم با چند سایت مانند ابر کلیک با مشکل خوردیم که مشکلشون تا حد زیادی حد ده و بقیه حل میشه و به هیچ احدی 5 میلیون که هیچی رقم هایی که این آقا فرمودند هم بدهکار نیستیم سیستم میهن وب ادز هم وایزی هاش چند وقت است عقب افتاده چون بعد تعطیلی سیستم های پاپ آپ تمامی کاربران چه متخلف و چه غیر متخلف قاطی شده اند که به تفکیک تمامی واریزی ها در حال انجام است در ضمن هیچ کاربری تا به حال به سقف 1 میلیون و 300 در سیستم ما نرسیده است واریزی ها همچنان در حال انجام است و مشکل کاربران تا قبل عید حل خواهد شد در مورد این سیستم هایی که 20 یا 30 میلیون از بنده طلبکار هستند هم لطف بفرمایند اعلام کنند و یوزر خودشون هم بگند تا بنده قبل از شکایت ایشون شکایت خودم رو برای نشر اکاذیب از ایشون اعلام کنم . در مورد جناب جوشنی سیات 98 ای آ هم که میگن 2..5 میلیون کلاهبرداری کرده اند اصلا اسکریپت پاپ آپ قرار نداده بودند و من به ایشون قول دادم و تماس گرفتم تا قبل عید تسویه کنم ایشون کاملا حق دارند چون هزینه پاپ آپ ماهانه دریافت میکرده اند . باز هم قابل ذکر است تمامی سیستم های پاپ آپ در ایران در حال حاظر توسط بنده و اسپانسر بنده ساپورت میشه و خواهشمندم چند نمونه از این دوستانی که 20 یا 30 میلیون طلب دارند رو بنویسید تا بنده هم در جریان باشم در ضمن سیستم پاپ آپ هایی که با بنده کار میکنند اگر یک روز تنها یک روز از واریزی آونها عقب بیوفته دیگه به هیچ وجه کار نمیکنند چه برسه به اینکه 20 میلیون طلب داشته باشند وقعا واسه همچین فضایی متاسفم که هر تهمتی به هر شخصی زده خواهد شد که حتما بنده پیگیری خواهم کرد در ضمن ایشون خودشون رو معرفی کنند چون از ابتدای کار میهن وب ادز تا به حال حتی یک یوزر به در آمد بالای 1 میلیون تومان نرسیده است که در تسویه حساب مانده باشد !!
خب نیازه که بنده توضیحاتی در رابطه با نحوه ی کار بنده با ایشون بدم .
ایشون حدود 9 ماه با بنده کار میکردند و ماهی 1.900 واریز می کردند .
تا آذر و اینا تقریبا پرداختی هاشون درست بود .
اما بعد از اون و حدودا تا 10 بهمن که پاپ آپشون روی سایت بنده بود ، پرداختی نداشتند .
حدودا 3-4 هفته پیش هم 200 تومن از بدهی 2720 میلیون تومنیشون رو پرداخت کردند و قرار شد که هر هفته مقداری از پول رو تسوبه کنند .
قرار بود شنبه ی هفته ی قبل (11 روز پیش) پول واریز کنند که پرداختی نداشتند و بعد از تماس باهاشون قرار شد که واریز کنند که متاسفانه پرداختی نداشتند .
امشب هم ایشون 200 تومن واریز کردند و قرار شده طی روزهای آتی بدهیشون رو پرداخت کنند .
لازم به ذکره که بنده از سیستم پاپ آپ ایشون و شمارشی استفاده نمی کردم .
بلکه ایشون ماهیانه پاپ آپ از بنده اجاره میکردند و این بدهی مربوط به اونه .

procecor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام
حدود چند ماهی هست با این آقا دارم کار می کنم و واریزی هاش رو انجام میده همچین مبالغی که دوستان میگن نشنیدم به کسی بدهکار باشن . !
نمی دونم بعضی ها از زدن همچین تاپیک هایی چه سودی می برن !

سید مهدی

Registered User
لایک‌ها
500
من صاحب سایت پاپ اپ هستم و با میهن وب ادز کار کردم و میکنم
پولش را تا الان نشده که نریزه
شده 1-2 روز دیر بریزه اما نشده اصلا نریزه
خوب کسی که با تعداد زیاد کار میکنه همیشه مشکلات براش پیش میاد
این شخص هم ادم هست ربات نیست پس کاستی و دیر واریز شدن اگر در کارش هست دلیل بر کلاهبرداریش نمیشه

سلام آقای علیجانی خوبید ؟ خدا رو شکر که حقی از شما ضایع نشده !

روی یکی از سایت های من هم ای میخرید و پولش کامل میداد.مشکلی نداشت

سلام مجدد آقای علیجانی !!!؟

مدیریت اس موزیک
خب الان نزدیک به 60 روزه داریم با همین گروه کار میکنیم و روزانه نزدیک به یک میلیون پانصد هزار تومان واریزی هامون هست اما همیشه و همیشه نقد پول رو به حسابمون ریختن
تاریخ 1392/12/23 شب چهارشنبه

سلام جناب منافی آذر چه خبر ؟ شما هم پول گرفتی ؟ خدا رو شکر ! البته بحث شما جداست ! زدی سایت ما رو داغون کردی رفتی !! فکر کردی با بچه طرفی ؟ اتک دادی و در رفتی ... این نشد رقابت ...

((
لَیسَ مِنّا مَن لَم یَملِکُ نَفسَهُ عِندَ غَضَبِهِ؛

کسی که هنگام خشم خوددار نباشد، از ما نیست.

))

phoenix1368

Registered User
لایک‌ها
653

سلام جناب منافی آذر چه خبر ؟ شما هم پول گرفتی ؟ خدا رو شکر ! البته بحث شما جداست ! زدی سایت ما رو داغون کردی رفتی !! فکر کردی با بچه طرفی ؟ اتک دادی و در رفتی ... این نشد رقابت ...

((

))
شما کلا مشکل داری کاریت نمیشه کرد
هنوز بلد نیستی whois بگیری
واقعا چرا با این سن کم ادای ادم های با خدا را در میاری
دیگه من یکی شما را خوب میشناسم بهتر از هر کسی

یک سوال امد ذهنم الان اینجور زدید!!!
اتکی که روی شما امد و قبلش و بعدش روی سایت ها من امد از طرف ایشون بوده مطمئنی؟
چون من با اس موزیک حرف میزدم میگفت روی من هم اتک امده.یعنی به خودشم اتک زده؟

سید مهدی

Registered User
لایک‌ها
500
شما کلا مشکل داری کاریت نمیشه کرد
هنوز بلد نیستی whois بگیری
واقعا چرا با این سن کم ادای ادم های با خدا را در میاری
دیگه من یکی شما را خوب میشناسم بهتر از هر کسی

ببند دهنتو علیجانی !!!! تو پرداختی کاربرات موندی سایت و انتقال دادی ! هنوز مدیریت با خودت هست !!!
(10 تا سایت پاپ آپ داری با اکانت های مختلف :| )
شما کلا با دین مشکل داری ؟؟ نکنه کافرید ؟
عددی نیستی فهمیدی ؟ برو بچه چون ....

phoenix1368

Registered User
لایک‌ها
653
ببند دهنتو علیجانی !!!! تو پرداختی کاربرات موندی سایت و انتقال دادی ! هنوز مدیریت با خودت هست !!!
(10 تا سایت پاپ آپ داری با اکانت های مختلف :| )
شما کلا با دین مشکل داری ؟؟ نکنه کافرید ؟
عددی نیستی فهمیدی ؟ برو بچه چون ....
عدد ؟؟؟ از کی تا حالا کسی تو را جز ادم و عدد حساب کرده ؟؟؟(مهدی شاهمیرزادی) هنوز از تاپیک ضایع شدن قبلیت تو دلت مونده اره؟یادته به الیکان زنگ زدی گفتی برو بگو تو را خدا تاپیک پاک کنه
دهن تو فعلا بسته هست
خوشم امد باعث شد تو یکی ادبیاتت نشون همه بدی
همین مونده یک پسر 18 ساله که ادعا میکنه 28 سالشه و هر کسی توی تلفن نمیتونه بفهمه چی میگه کامل خودش رو کرد
این تاپیک هر چی بد بود خوبیش این بود
مدیر نوین استور و ابر کلیک (مثلا مدیر) خودش را رو کرد اینجا!!!
واقعا عالی شد که تو که ادعا ادب و دینت میشه همینجا همه شناختنت

سید مهدی

Registered User
لایک‌ها
500
عدد ؟؟؟ از کی تا حالا کسی تو را جز ادم و عدد حساب کرده ؟؟؟(مهدی شاهمیرزادی) هنوز از تاپیک ضایع شدن قبلیت تو دلت مونده اره؟یادته به الیکان زنگ زدی گفتی برو بگو تو را خدا تاپیک پاک کنه
دهن تو فعلا بسته هست
خوشم امد باعث شد تو یکی ادبیاتت نشون همه بدی
همین مونده یک پسر 18 ساله که ادعا میکنه 28 سالشه و هر کسی توی تلفن نمیتونه بفهمه چی میگه کامل خودش رو کرد
این تاپیک هر چی بد بود خوبیش این بود
مدیر نوین استور و ابر کلیک (مثلا مدیر) خودش را رو کرد اینجا!!!
واقعا عالی شد که تو که ادعا ادب و دینت میشه همینجا همه شناختنت

والا مدیریت سایتی که نامبردی بعید میدونم بیاد با تو دهن به دهن بکنه ! چون خیلی کوچیکی ! مثل اینکه بخوای شیر و با مورچه مقایسه کنی ! بعید می دونم که حتی بخوان بیان تو این تاپیک پستی ارسال کنند !
یک نکته خیلی جاب هست در پست ها شما که تاکید بر سن دارید ؟ مگر شما چند سال سن دارید ؟ 14 ؟ 15 ؟ بیشتر ؟ کاری نکنید که شجره نامه شما رو اینجا انتشار بدم ( سار** و ... )
نکته دوم اینجاست که برام ناخوشایند بود و این که به الیکان زنگ زدیم ؟ فقط بابت رفاقتی که با سجاد دارم سکوت میکنم چون این قضیه تا به حال برعکس بوده ...
نمونه تاپیک های شما که قصد تخریب سیستم تک شاپ . پارس کسب . حتی خود الیکان و ... را داشته اید در انجمن پرشین تولز موجود است ! کلا اینقدر در حاشیه نباشید به عنوان یک برادر دینی خدمتتون عرض می کنم .

در آخر توجه شما رو به این جمله جلب می کنم :

امام صادق - علیه السلام - فرمود: مَن اِتَّهَمَ أخَاهُ فی دِینِهِ فَلا حُرمَةَ بَینَهُمَا
هر كس به برادر دینی خود تهمت زند حرمتی میان آن دو به جا نمی‏ماند.

من الله التوفیق

phoenix1368

Registered User
لایک‌ها
653
والا مدیریت سایتی که نامبردی بعید میدونم بیاد با تو دهن به دهن بکنه ! چون خیلی کوچیکی ! مثل اینکه بخوای شیر و با مورچه مقایسه کنی ! بعید می دونم که حتی بخوان بیان تو این تاپیک پستی ارسال کنند !
یک نکته خیلی جاب هست در پست ها شما که تاکید بر سن دارید ؟ مگر شما چند سال سن دارید ؟ 14 ؟ 15 ؟ بیشتر ؟ کاری نکنید که شجره نامه شما رو اینجا انتشار بدم ( سار** و ... )
نکته دوم اینجاست که برام ناخوشایند بود و این که به الیکان زنگ زدیم ؟ فقط بابت رفاقتی که با سجاد دارم سکوت میکنم چون این قضیه تا به حال برعکس بوده ...
نمونه تاپیک های شما که قصد تخریب سیستم تک شاپ . پارس کسب . حتی خود الیکان و ... را داشته اید در انجمن پرشین تولز موجود است ! کلا اینقدر در حاشیه نباشید به عنوان یک برادر دینی خدمتتون عرض می کنم .

در آخر توجه شما رو به این جمله جلب می کنم :

امام صادق - علیه السلام - فرمود: مَن اِتَّهَمَ أخَاهُ فی دِینِهِ فَلا حُرمَةَ بَینَهُمَا
هر كس به برادر دینی خود تهمت زند حرمتی میان آن دو به جا نمی‏ماند.

من الله التوفیق
ببین توی پست قبلی خودت نشون دادی حالا سعی کن درستش کنی
تخریب سیستم تکشاپ؟ پارس کسب الیکان؟ توهمات زدی
خواستی با قضیه تکشاپ ابروی رفته خودت درست کنی!!! برا خودت توهم زدی و خودت جز ادم حساب کردی!!!مورچه که واقعا هستی پس با دم شیر بازی نکن پسرم
کار دستت میده.
برادر دینی؟بابت هر تاپیک کلی گوگل میگردی بلکه بخوای بگی من فلانم و ... بلکه با چساندن خودت به دین وسو استفاده از عکس شهدا و سید و... بلکه بخوای برای خودت کاری کنی

ببین شما را همه میشناسن با این حرفا هم کسی فریب نمیخوره.از خودت میخوای یک ... بسازی. اما چون در حد هیچی هستی پس با هیچی نمیتونی ...

دانلود سبز

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
خیلی جالبه تهرانی رفتی 4-5 تا یوزر اینجا باز کردی و خودت داری از خودت تعریف می کنی و میگی خوش حسابی . خودت منو میشناسی . کاربری منو مسدود کردی و پولمو بالا کشیدی که البته تا ریال آخر از حلقومت می کشم بیرون بچه جون . با وقاهت با وجود این همه طلبکار همه کاربرای اینجارو خر تصور کردی و خودت و 2نفر از خودت از خوش حسابی و سایتت تعریف می کنن و فکر کردی ملت دور از جونشون خر هستن . آدمه کوته فکر اینو بدون بار کج هیچ وقت به مقصد نمی رسه . هر کی حروم می خوره یا داره اینجا دروغ می گه عاقبت باید یه جا پاسخگو باشه . اسم خودتو گذاشتی مسلمون ... خودت می دونی همه اون سایتهای پاپ آپ که سر کاربرا کلاه گذاشتن دست خودت و کار خودت بود .بدبختی های الانتم پا خوری همون پولهای حروم که حق کاربرا و وبمسترا بود که بهت اعتماد کردن بچه ... خدا ازت نگذره فقط ... والسلام

دانلود سبز

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام. واقعا باید برای دوستانی که پشت سر میهن وب ادز حرف میزنند متاسف بود .
دقیقا همین کاربرا بودند که موقعی که اقای تهرانی برای هر ای پی 70 ریال میداد به به و چه چهشون گوش ادمو کر میکرد .
کسی که با سیستم پاپ اپ کار میکنه به نظرتون میتونه بذاره درامدش به 1.300 برسه . حتی یکی از دوستان گفته بودند دو و خرده ای مثل اینکه به حد نصاب رسیده دارند و پرداخت نشده .
شمایی که میگی مدرک داری که شکایت میکنی ! برو ثابت کن خودت تو اون مدت تقلب نکرده باشی. بنده نه میخوام از اقای تهرانی طرفداری کنم نه میخوام از حق بقیه بگذرم .
ولی تو این مورد ایشون دارن کارشونو درست انجام میدند و ازشون حمایت میکنیم .

اگرم مشکل دیر واریز شدن درامدتون رو دارید باید صبر کنید . میهن وب ادز سایت بزرگیه و اقای تهرانی هم برای رسیدگی به درخواست همه ی کاربران به وقت بیشتری نیاز دارند .

امیدوارم مدیریت پرشین تولز برای همچین بحث هایی که با ابرو و شخصیت مدیران سایتها سروکار داره فکری بکنه .
موفق باشید.
به روباه می گن شاهدت کی میگه دمم . همتون لنگه همین ... سایت خود جنابعالی هم کم بدنام نیست . شکایت میکنم و حقمم می گیرم ... حتی اگه شده چند برابر طلبم هزینه کنم و وقت بذارم . چی شما پول کاربراتو می خوری بهشون اتهام تقلب می زنی و بعد می گی برین ثابت کنین ؟ جالبه !!!!!!!!!!! اگه پلیس فتا یقه امثال شماهارو بگیره دیگه با خیال راحت حق کسایی که بهتون اعتماد کردنو نمی خورین . هرکی متقلبه یا تقلب می کنه یا حق کسیو ضایع می کنه یا دروغ می گه آشغال و خدا نشناس و حروم زادس ... اینو گفتم که به من نگین دروغگو یا متقلب چون اگه اینطور باشه شامل خودمم می شه . پس چشماتونو باز کنین و سرتونو که مثل کبک کردین تو برف در بیارین . دستتون واسه همه رو شده ....

دانلود سبز

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6

((

))
این سایتهایی که از میهن وب ادز طرفداری می کنن خودشون بدتر از اون هستن با توجه به آماری که معلومه . همشون 295 تومن دادن یه اسکریپت پاپ آپ خریدن و هر کدوم دارن یه جور سر کاربرا شیره می مالن و جالبه آویزونه همدیگه هم هستن یا انقد بد بخت و بی عرضه هستن که واسه زنده کردن طلبشون از میهن وب ادز دارن واسش پاچه خواری و ...مالی میکنن . از همینجا می شه به هست و نیستشون پی برد . آقای سید مهدی با این جور خدا نشناسا دهن به دهن نذارید ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا