برگزیده های پرشین تولز

عادل فردوسی پور

milad_21

Registered User
لایک‌ها
0
فعلاً که بهترین گزارشگر ایرانه! مزدک هم خیلی سعی می کنه اداش رو در بیاره و هی تو گزارش هاش تیکه می پرونه و می خواد خودمونی بشه!!! ولی فایده نداره! فردوسی پور یه چیز دیگست!!!
خیابانی هم که بعد از شفیعی بدترین گزارشگره!!! مردک نصف بازی رو ساکته و داره آب می خوره!!! :blink: فقط هم داستان تعریف می کنه و وقتی گل شد یهو می گه توی دروازه !!! :wacko:

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
به نقل از milad_21 :
فعلاً که بهترین گزارشگر ایرانه! مزدک هم خیلی سعی می کنه اداش رو در بیاره و هی تو گزارش هاش تیکه می پرونه و می خواد خودمونی بشه!!! ولی فایده نداره! فردوسی پور یه چیز دیگست!!!
خیابانی هم که بعد از شفیعی بدترین گزارشگره!!! مردک نصف بازی رو ساکته و داره آب می خوره!!! :blink: فقط هم داستان تعریف می کنه و وقتی گل شد یهو می گه توی دروازه !!! :wacko:
در مورد خیابانی دقیقا حق با شماست.

afc

Registered User
لایک‌ها
8
I.T.N.O.G
In The Name Of God
به نظر من هم بهترین گزارشگر هستش و فاصله اش با دیگر گزارشگرها بسیار زیاد .

حالا تجربه خودم رو در اوایل برخورد خودم با عادل براتون بگم .
میدونید بطور طبیعی ما عادت کردیم در مورد مطلبی که میخواهیم عنوان کنیم کمی توضیح اضافه برای بهتر فهماندن مطلبمان میدهیم . و دوست داریم بطور کامل جمله ای را بگوییم .
چیزی که در برخورد رو در روی اولیه با عادل برای آدم غیر طبیعی جلوه میکنه اینه که قبل از اینکه جمله را کامل بگی و توضیح کامل در مورد مطلب بدهی احساس می کنی منظورتو فهمیده و انگار آدم زیادی داره حرف میزنه . :wacko: روی هم رفته خیلی سریع مطلب رو میگیره ( همانطور که سریع حرف میزنه ) و در اوایل برای آدم مشکل هست با این مسئله کنار بیاد . ولی بعدا دیگه مجبور هستی عادت کنی . خلاصه که بقول خودمون cpu پر سرعتی داره .;)

مزدک هم پسر بسیار با شخصیت و فهمیده ای هست . ولی طبیعی هست که با عادل فاصله داره .( شاید دلیلش تفاوت cpu هاشون باشه ).

در مورد برنامه نود هم به نظر من خیلی مفیده . و پر بیننده . یادتون باشه حدود 200 هزار sms در مدت پخش یک برنامه کم چیزی نیست . :blink:
موفق باشید.;)

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
به نقل از afc :
I.T.N.O.G
In The Name Of God
به نظر من هم بهترین گزارشگر هستش و فاصله اش با دیگر گزارشگرها بسیار زیاد .

حالا تجربه خودم رو در اوایل برخورد خودم با عادل براتون بگم .
میدونید بطور طبیعی ما عادت کردیم در مورد مطلبی که میخواهیم عنوان کنیم کمی توضیح اضافه برای بهتر فهماندن مطلبمان میدهیم . و دوست داریم بطور کامل جمله ای را بگوییم .
چیزی که در برخورد رو در روی اولیه با عادل برای آدم غیر طبیعی جلوه میکنه اینه که قبل از اینکه جمله را کامل بگی و توضیح کامل در مورد مطلب بدهی احساس می کنی منظورتو فهمیده و انگار آدم زیادی داره حرف میزنه . :wacko: روی هم رفته خیلی سریع مطلب رو میگیره ( همانطور که سریع حرف میزنه ) و در اوایل برای آدم مشکل هست با این مسئله کنار بیاد . ولی بعدا دیگه مجبور هستی عادت کنی . خلاصه که بقول خودمون cpu پر سرعتی داره .;)

مزدک هم پسر بسیار با شخصیت و فهمیده ای هست . ولی طبیعی هست که با عادل فاصله داره .( شاید دلیلش تفاوت cpu هاشون باشه ).

در مورد برنامه نود هم به نظر من خیلی مفیده . و پر بیننده . یادتون باشه حدود 200 هزار sms در مدت پخش یک برنامه کم چیزی نیست . :blink:
موفق باشید.;)
اره خیلی تیزه , ولی احساس میکنم یه خورده میگیره خودشو (یه نسبت فامیلی داریم) .

ولی یه کارای تابلویی میکنه بعضی وقتا , مثلا گیر داده بود به این فلیکس ماگات کم مونده بود بپرسه که با همسرتون تفاهم دارین یا نه , تمام سیر تا پیاز بایرن رو سوال کرد.

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به نقل از milad_21 :

استقلالی های کمی پیدا میشن که از عادل خوششون نیاد!!

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از check_shark :
قرمز و آبی رو بزاریم کنار خدایی از بقیشون با اطلاعات تره ! تا حالا چند بار خیابانی تو این برنامه های تفسیر برگشته گفته که جای عادل عزیز با اون اطلاعاتش خالیه ... این یعنی چی ؟ خودشونم میدونن خیلی محبوبه عادل ... مزدک میرزایی هم یه چند بار شنیدم اینو گفت :eek:

milad_21

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از check_shark :

ربطی نداره بابا! وقتی گزارش می کنه واقعاً آدم رو هیجان زده می کنه!

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
از همه نظر درجه یک.
از گزارشگری تا مجری گری و مصاحبه و برنامه سازی.مرد اول برنامه های فوتبالی ایران.
در ضمن خیلی هم انگلیسیش خوبه و خوب صحبت میکنه.تو دانشگاه شریف هم انگلیسی درس میده.من که فکر کنم تو کلاسهاش بیشتر از درس بحث فوتبال باشه:D

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
این نکته هم فراموش شد که فوق لیسانس صنایع هست .

meli

Registered User
لایک‌ها
23
ole.gif

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
من تا حالا آدم به خنگی و اسکلیه خیابانی ندیدم.واقعا Iq اش از جلبک هم کمتره و شاید در حد میگو سوخاری باشه.یه جمله هایی تو گزارش میگه که آدم گریش میگیره.
اصلا کی میگه این بیاد گزارش کنه؟بابا حقوقش رو بیشتر کنین تا بیخیال گزارش بشه.
البته من الان سوتی های خفنش یادم نمیاد ولی دو سه تا معمولیش که تو همه بازیها میده مثلا کرنر به نفعه ذوب آهن شده میگه" مهاجم ذوب آهن تن به کرنر میده".یا "فرصت عالی برای دفع توپ توسط مدافعان"
یا مثلا میبینی موقع گل یه ربع سکوت میکنه نمیدونم چایی میخوره یا میخوابه چیکار میکنه.بعضی موقع هم خمیازه میکشه.البته برای خنده خوبه بعضی بازیها رو بدن این گزارش کنه.
من که میمیرم واسه گزارش کوتی.جو میگیردش!!تو شبکه 2 هستش.یوسفی هم شوته.گزارشگر اول فردوسی پور بعد هم مزدک.مزدک که واقعا ردیفه من مقاله هاش رو تو جام جم و چند تا روزنامه و مجله دیگه دیدم و ترجمه های خوبی هم برای روزنامه ها داره.
راستی اگه بازم کسی از سوتیهای خیابانی یادش اومد بگه بخندیم.من که خیلی میدونستم الان یادم نیست وقتی یادم اومد میگم.

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از hadipro :
من تا حالا آدم به خنگی و اسکلیه خیابانی ندیدم.واقعا Iq اش از جلبک هم کمتره و شاید در حد میگو سوخاری باشه.یه جمله هایی تو گزارش میگه که آدم گریش میگیره.
اصلا کی میگه این بیاد گزارش کنه؟بابا حقوقش رو بیشتر کنین تا بیخیال گزارش بشه.
البته من الان سوتی های خفنش یادم نمیاد ولی دو سه تا معمولیش که تو همه بازیها میده مثلا کرنر به نفعه ذوب آهن شده میگه" مهاجم ذوب آهن تن به کرنر میده".یا "فرصت عالی برای دفع توپ توسط مدافعان"
یا مثلا میبینی موقع گل یه ربع سکوت میکنه نمیدونم چایی میخوره یا میخوابه چیکار میکنه.بعضی موقع هم خمیازه میکشه.البته برای خنده خوبه بعضی بازیها رو بدن این گزارش کنه.
من که میمیرم واسه گزارش کوتی.جو میگیردش!!تو شبکه 2 هستش.یوسفی هم شوته.گزارشگر اول فردوسی پور بعد هم مزدک.مزدک که واقعا ردیفه من مقاله هاش رو تو جام جم و چند تا روزنامه و مجله دیگه دیدم و ترجمه های خوبی هم برای روزنامه ها داره.
راستی اگه بازم کسی از سوتیهای خیابانی یادش اومد بگه بخندیم.من که خیلی میدونستم الان یادم نیست وقتی یادم اومد میگم.
24.gif

خیابانی سوتی زیاد میده ولی صداش خوبه ... من فقط از گزارش بازی ایران و استرالیایی که کرد خوشم اومد ... اونم چون جو گرفته بودتم احتمالا"
21.gif

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
سرهنگ علی فر(مشهور به قرص خواب!!)خیلی تخیلی گزارش می کنه،می ذارنش بازی های آخر شب،واسه مردم لالایی میگه.آخر بازی هم که میشه100بار هی میگه بازی نود دقیقه است و دقیقه 93در فوتبال نداریم!!
خیابانی یه بار توی یه بازی توپ تو محوطه جریمه بین بازیکنان ردو بدل میشد .بازی به اوج حساسیت رسیده بودکه یه دفعه جو گرفتش گفت:
((اگه توپ از خط دروازه رد بشه ،حتما گله!!))

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از hadipro :
سرهنگ علی فر(مشهور به قرص خواب!!)خیلی تخیلی گزارش می کنه،می ذارنش بازی های آخر شب،واسه مردم لالایی میگه.آخر بازی هم که میشه100بار هی میگه بازی نود دقیقه است و دقیقه 93در فوتبال نداریم!!
خیابانی یه بار توی یه بازی توپ تو محوطه جریمه بین بازیکنان ردو بدل میشد .بازی به اوج حساسیت رسیده بودکه یه دفعه جو گرفتش گفت:
((اگه توپ از خط دروازه رد بشه ،حتما گله!!))
24.gif
22.gif

اين قضيه عليفر رو خودم ده بار شنيدم!
22.gif

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از check_shark :

امير قلعه نوعی هيچ دل خوشی ازش نداره!! البته تا حدودی هم ميشه حق رو به قلعه نوعی داد ، آخه مرتب مسخره بازی در ميوورد اون شب تو برنامه 90

:lol:

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
بچه خوبیه.یه خورده آهوی دوربین ندیده!
مزدک مظلومه ولی مظلومیتش ربطی به عادل نداره.
خیابانی صداش قشنگه.
جاویدانی خیلی آب زیر کاست!
پیمان هم که دایم التپق!
علی فر انگار دعای صبحگاه می خونه!
بهروان هم انشا از رو می خونه.
شفیع هم جونی واسش نمونده.
اون ناشناسه هم که می ذارنش واسه بازی لچه و کیوو! من دوسش دارم تنوع چیز خوبیه به هر حال.

نتیجه گیری عقلانی:گزارشگر فقط کوتی!.

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از electronic :
بچه خوبیه.یه خورده آهوی دوربین ندیده!
مزدک مظلومه ولی مظلومیتش ربطی به عادل نداره.
خیابانی صداش قشنگه.
جاویدانی خیلی آب زیر کاست!
پیمان هم که دایم التپق!
علی فر انگار دعای صبحگاه می خونه!
بهروان هم انشا از رو می خونه.
شفیع هم جونی واسش نمونده.
اون ناشناسه هم که می ذارنش واسه بازی لچه و کیوو! من دوسش دارم تنوع چیز خوبیه به هر حال.

نتیجه گیری عقلانی:گزارشگر فقط کوتی!.
يوسفی بد نيست ، آقا این جاودانی وقتی ميبينمش دوست دارم يه بکس بزنم پايه چشش آخه کی اینو استخدام کرده!؟!!!!

milad_21

Registered User
لایک‌ها
0
شفیعی که فقط خوراکش مزخرف گفتن هست! اسم بازیکن ها رو هم که بلد نیست! فقط از رو کاغذ می گه! یا می گه شماره 3، پاس می ده به یار شماره 5، به بازیکن شماره 7 آقای رائول ...... گونزالس!!! !!!:wacko:

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
این پیمان یوسفی ته سوتیه .یه چیزایی میگه ادم دود بلند میشه از سرش.

یه بار گفت بازیکنان نباید در این مواقع تهییج (هیجان زده ) بشن!!!

meli

Registered User
لایک‌ها
23
biggrin.gif

من چندین بار امتحان کردم
هر وقت خیابانی گزارشگره تیم مورد علاقم باخته.نمی دونم چرا ولی بیشتر از 10 دفعه این بهم ثابت شده
مخصوصا تپق زدناش اعصابه آدم رو می جوه!

بالا