برگزیده های پرشین تولز

عدم واریز مدیااد !!

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
من با صباویژن کار میکنم .واقعا کلیک خوره و تسویه منظم داره.
حدودا یک سالی میشه.

meysam0211

Registered User
لایک‌ها
411
من با صباویژن کار میکنم .واقعا کلیک خوره و تسویه منظم داره.
حدودا یک سالی میشه.
صبا هم کلیکی هست هم ویو؟
کف و سقف کلیکها به چه شکل هست؟
پرداختی مرتب هست؟
مثلا با روزی ۵۰+کا ای پی چقدر میندازه؟!

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
view هم داره (اگر آگهی دهنده کمپین بسازه) ...
پرداختی همیشه منظم بوده. توی صفحه ی تسویه توضیح داده و مطابق همون عمل میکنند.
بستگی به نوع سایتتون درآمد متغیره اما از همه سیستم های دیگه بهتره. من با همشون کار کردم
تنها سیستمی که توش کلک نبود همینه.

meysam0211

Registered User
لایک‌ها
411
view هم داره (اگر آگهی دهنده کمپین بسازه) ...
پرداختی همیشه منظم بوده. توی صفحه ی تسویه توضیح داده و مطابق همون عمل میکنند.
بستگی به نوع سایتتون درآمد متغیره اما از همه سیستم های دیگه بهتره. من با همشون کار کردم
تنها سیستمی که توش کلک نبود همینه.
الان دیدم نوشته به ازای هر ۱۰۰۰ویو ۱۵۰ ت میده
نمیصرفه!

pedro88

Registered User
لایک‌ها
1,016
الان دیدم نوشته به ازای هر ۱۰۰۰ویو ۱۵۰ ت میده
نمیصرفه!
بیشتر میده یک سایتم هست روش با ۴۰۰۰ بازدید و دو جایگاه (موبایل و بنری بالای مطالب)روزی ۶ میده یک سایت دیگمم روی سنجاقه که خیلی خوبه ولی در کل دارم میرم سمت ادسنس وب فارسی نمیصرفه دیگه

meysam0211

Registered User
لایک‌ها
411
بیشتر میده یک سایتم هست روش با ۴۰۰۰ بازدید و دو جایگاه (موبایل و بنری بالای مطالب)روزی ۶ میده یک سایت دیگمم روی سنجاقه که خیلی خوبه ولی در کل دارم میرم سمت ادسنس وب فارسی نمیصرفه دیگه
ممنون
بله ادسنس که عالیه .. کلا بغیراز اینجا هرجای دیگه باشی، بصرفه تره.
سنچاق چطوره کلیکهاش! کفو سقف قیمتها و پرداختشون بموقع س؟

salamatfa

Registered User
لایک‌ها
163
واریزی ماه شهریور برای من امروز صورت گرفت . با تشکر از مدیا اد:giggle::whistle:

salamatfa

Registered User
لایک‌ها
163
این سیستم پرداختی مدیا اد اینقدر جالب هست که یه ماه رو برای من دوبار واریز داشتن... بهشون پیام دادم گفتم شما این ماه رو دوبار واریز کردید... چند دفعه واریز میکنید ... گفتن عه...بعد از پاسکاری من بین پرسنل مدیا اد ... در اخر حسابدار شرکت درخواست برگشت نکرد.. من گذاشتم جیبم دیگه ...:ROFLMAO:

pedro88

Registered User
لایک‌ها
1,016
ممنون
بله ادسنس که عالیه .. کلا بغیراز اینجا هرجای دیگه باشی، بصرفه تره.
سنچاق چطوره کلیکهاش! کفو سقف قیمتها و پرداختشون بموقع س؟
کفش ۱۰۰ هست با توجه به کیفیت و اینا تا ۲۰۰ هم ثبت میکنه و کلیک بیشتر و...بیشتر میشه من میانگین ۱۶۳ کنتور میندازه پرداختم اول برج ثبت میشه تا ۱۰ برج پرداخت میشه

meysam0211

Registered User
لایک‌ها
411
واریزی ماه شهریور برای من امروز صورت گرفت . با تشکر از مدیا اد:giggle::whistle:
این سیستم پرداختی مدیا اد اینقدر جالب هست که یه ماه رو برای من دوبار واریز داشتن... بهشون پیام دادم گفتم شما این ماه رو دوبار واریز کردید... چند دفعه واریز میکنید ... گفتن عه...بعد از پاسکاری من بین پرسنل مدیا اد ... در اخر حسابدار شرکت درخواست برگشت نکرد.. من گذاشتم جیبم دیگه ...:ROFLMAO:
از زمانی که شما فرمودید واریز کردید هیچ کدوم از بچه های وبی ک میشناسم براشون واریزی انجام نشده!!!
یکم مشکوک میزنی که از همین بچه های مدیاادی و برای بازار گرمی و ماله کشی این جریانات، اومدی پیام گذاشتی... انشالله ک اینطور نباشه ...
اشاره به این پیامتون 👇هم میکنم که کدارو برداشته بودید چطور شد باز کارکردید ;)
وقتمو صرف این چیزا نمی کنم که محتوا تولید کنم بعد منتظر باشم تا گوگل بازدید بیاره بعد کد این سیستم ها رو بزارم.

چرا وبمستر سایت داشته باشه که به این سیستم ها وابسته باشه

این خوب نیست

خوشبختانه هیچ وابستگی به این سیستم ها ندارم . کدهای مخرب دارن

یه زمانی ارزشش رو داشت که دلار 4 تومن نه الان

meysam0211

Registered User
لایک‌ها
411
کفش ۱۰۰ هست با توجه به کیفیت و اینا تا ۲۰۰ هم ثبت میکنه و کلیک بیشتر و...بیشتر میشه من میانگین ۱۶۳ کنتور میندازه پرداختم اول برج ثبت میشه تا ۱۰ برج پرداخت میشه
بله، خیلی تشکر از اطلاع رسانیتون

pedro88

Registered User
لایک‌ها
1,016
8 مهر واریز کردن
400 تومن
فاکتورهای شهریور هنوز تایید نشده .طبق پرداختی های قبلی، فاکتورهای شهریور باید تا 5 مهر تایید و تا 15 مهر واریزی صورت میگرفته.

ماه مرداد رو واریز کردن واسه من .
با چند کلیک در روز ماهی ۴۰۰ دارین؟

salamatfa

Registered User
لایک‌ها
163
از زمانی که شما فرمودید واریز کردید هیچ کدوم از بچه های وبی ک میشناسم براشون واریزی انجام نشده!!!
یکم مشکوک میزنی که از همین بچه های مدیاادی و برای بازار گرمی و ماله کشی این جریانات، اومدی پیام گذاشتی... انشالله ک اینطور نباشه ...
اشاره به این پیامتون 👇هم میکنم که کدارو برداشته بودید چطور شد باز کارکردید ;)

من پنج سال پیش که وبمستری رو اغاز کردم. خب اولین تجربه ام سایت محتوایی بوده الان هم سایتهای محتوایی دارم . نگفتم کدها رو برداشتم گفتم وقتی چندانی براش صرف نمی کنم . چون نسبت به وقت و هزینه که براش صرف میکنی درامد انچنانی نداره.سایتهای محتوایی من بازدید انچنانی نداره . 2 هزار بازدید که خیلی مضحکه . من سایت داشتم با 40 هزار بازدید .من وقتی دیدم سایت محتوایی واسم درامد انچنانی نداره تغییر مسیر دادم رفتم توی شاخه دیگه فعالیت میکنم . ولی سایتهای محتوایی من مونده و بازدیدش کمتر شده اما هنوز یه درامد کمی داره. شما مثلا ماهی 100 میلیون درامد داری اگه ماهی 300 یا 400 هزار بدون زحمت بهت برسه چه کار میکنی میندازی توی سطل زباله ... نه عزیز جون . میذاری توی جیب .

اخه چرا من باید مدیا ادی باشم .

درامد ماه شهریور من

7800.jpg

این تصویر واریزی

678.jpg

پ ن : من دیگه هیچ جای این انجمن پست نمیذارم چون برای یه سری کاربر سوتفاهم میشه .
هر کاری خواستی بکنید به من ربطی نداره:sneaky:

meysam0211

Registered User
لایک‌ها
411
من پنج سال پیش که وبمستری رو اغاز کردم. خب اولین تجربه ام سایت محتوایی بوده الان هم سایتهای محتوایی دارم . نگفتم کدها رو برداشتم گفتم وقتی چندانی براش صرف نمی کنم . چون نسبت به وقت و هزینه که براش صرف میکنی درامد انچنانی نداره.سایتهای محتوایی من بازدید انچنانی نداره . 2 هزار بازدید که خیلی مضحکه . من سایت داشتم با 40 هزار بازدید .من وقتی دیدم سایت محتوایی واسم درامد انچنانی نداره تغییر مسیر دادم رفتم توی شاخه دیگه فعالیت میکنم . ولی سایتهای محتوایی من مونده و بازدیدش کمتر شده اما هنوز یه درامد کمی داره. شما مثلا ماهی 100 میلیون درامد داری اگه ماهی 300 یا 400 هزار بدون زحمت بهت برسه چه کار میکنی میندازی توی سطل زباله ... نه عزیز جون . میذاری توی جیب .

اخه چرا من باید مدیا ادی باشم .

درامد ماه شهریور من

مشاهده پیوست 1266443

این تصویر واریزی

مشاهده پیوست 1266442

پ ن : من دیگه هیچ جای این انجمن پست نمیذارم چون برای یه سری کاربر سوتفاهم میشه .
هر کاری خواستی بکنید به من ربطی نداره:sneaky:

ببین یجایی مینالیدی، بعد از واریز اومدی خنده کنان جواب دادی ک فلان شده بسال شده ..
از سر همون میگم که مدیایی باشی... اکانتتم ک تازه س شک بجاست.

pedro88

Registered User
لایک‌ها
1,016
ببین یجایی مینالیدی، بعد از واریز اومدی خنده کنان جواب دادی ک فلان شده بسال شده ..
از سر همون میگم که مدیایی باشی... اکانتتم ک تازه س شک بجاست.
کظم غیص کن

meysam0211

Registered User
لایک‌ها
411
ببخشید یه سری توضیح بدم اخه بعضی ای کیو زیادی ندارن.
ای کیو خودتو چک کن دوست عزیز. که برای حرفای گذشته ت نیای دوباره توضیحات بنویسی.. برو همون دنبال کاری که توش هستی. اینجا چیکارمیکنی اصلا..... والا

meysam0211

Registered User
لایک‌ها
411
چیز خاصی نیس والا . یجوری حرف میزنن انگار ما 2روزه کلا اومدیم تو این فضاها.. از 88 ما اومدیم صدتا مثل این بزرگوار رو دیدیم و خواهیم دید. از کظم غیصاینا گذشته سِر شدیم 😁

salamatfa

Registered User
لایک‌ها
163
ای کیو خودتو چک کن دوست عزیز. که برای حرفای گذشته ت نیای دوباره توضیحات بنویسی.. برو همون دنبال کاری که توش هستی. اینجا چیکارمیکنی اصلا..... والا

بله درسته حق با شماست;):)

بالا