برگزیده های پرشین تولز

*عرفان کالا * فروش آنلاین محصولات فیلیپس،پاناسونیک،بابلیس،براون،موزر،پرومکس،پرنسلی و..باگارانتی

sam fisher711

Registered User
لایک‌ها
40
http://www.erfankala.com/product/324/ماشین-اصلاح-موزر-1400
سلام این مدل اصل هست ؟ من اصل این مدل دارم اما چون زیاد کار کرده حدود 8 سال پدرشو دراوردم تیغش کند شده به کار نمیاد

3 مدل از این موزر در بازار موجود هست مدل چینی اولیه که خیلی اوضاش خرابه
یک مدل درجه 2 هست که تست کردمش جالب نبود مشکل لنگی تیغه داشت
و اخرین مدل که خودم در حال حاظر دارم فقولاده بوده متاسفانه عمر خودش کرده
در کل در صورتی که مدل اصلش دارید یک توضیح بفرماید چون در فروشگاه شما دومدل دیدم

باتشکر

رمینگتون NE3350 و
رمینگتون NE3550
چه قیمت هستش؟

موزر های قدیمی قهوه ای رنگ ساخت آلمان دارید ؟ چنده قیمت ؟

سلام
موزن بینی خوب چی داری ؟
یه چیز با کیفیت میخوام

براون سري 9 هم دارين؟

سری 9 موجود ندارم داداش

پاسخ عزیزان ارسال شد

Musso

Registered User
لایک‌ها
42
قرار نيست در آينده سري 9 رو بيارين؟سري 7 رو چي پيشنهاد ميكنين؟

sam fisher711

Registered User
لایک‌ها
40
قرار نيست در آينده سري 9 رو بيارين؟سري 7 رو چي پيشنهاد ميكنين؟
والا قیمتش بالا هست و مشتری خاص داره .. سری 7 مدل 790cc رو پیشنهاد میدم که بسیار عالی هست و اگه توی این رنج قیمتی ریش تراش خواستین حتما روی پاناسونیک هم فکر کنید .. ریش تراش های فوق العاده با کیفیتی داره

Musso

Registered User
لایک‌ها
42
ميشه پاناسونيك يه مدل معرفي كنيد و قيمت 790cc چقدره براي زدن زير گلو مشكلي نداره؟

pedram_sad

Registered User
لایک‌ها
38
تا 150 بهترین مورد چیه ؟
برام مهم نیست از ته بزنه چون صورتم به تیغ حساسه و جوش میزنه فقط میخوام چند روز یک بار ته ریش بزارم
الانم چند سالی هست از این موزرها دارم اما میخوام صورت رو بدون درد و سختی بزنه

amirhossein79

Registered User
لایک‌ها
43
ماشین اصلاح سر و صورت شما چی پیشنهاد می کنید؟ البته بیشتر برای کوتاه کردن ریش برای همین خیلی بزرگ نباشه. شارژی باشه هم بهتر. البته یک مدل شارژی داشتم که فقظ آداپتورش شارژش می کرد و با آداپتور روشن نمیشد باطریشم ضعیف بود. این مدلی نمی خوام. یک مدل که هم با برق کار کنه هم باطری. یک مدل خیلی خوب. چیا پیشنهاد می کنید؟ با قیمتاش

mojtaba0007

Registered User
لایک‌ها
9
سلام
قیمت موزر 1400 رو میخوام با هزینه ارسال.
کیف هم برای حمل و نقلش موجود دارین ؟

با تشکر

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
سلام اخوی...
اقا یه موزر احتیاج داریم برای اطلاح موی سر و گهگداری هم ریشامونو کوتاه کنیم...
مدل 1400 مد نظرم هست...
به نظرتون خوبه؟
قیمتش؟
اگر پیشنهاد دیگه ای هم دارید که با کیفیت هست و خوب هست و قیمتش مناسب هست لطفا بفرمایید...
ممنون

amir_maxpayne

Registered User
لایک‌ها
42
سلام
میخواستم بدونم مدت زمان شارژ و استفاده بعد از شارژ شدن این مدل چقدره؟
Panasonic ES-SL41
و اینکه میشه به برق وصلش کرد و استفاده کرد؟(بدونه شارژ کردن)

bhkze

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام یه اتو بخار میخواستم میتونین چند نمونه پیشنهاد بدین قیمتاشونم لطف کنین مرسی

azad2013

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
81
سلام داداش یه مدل بهم معرفی کردن واسه ارایشگاه Exact power EP10 براون ...شما وجود داری؟؟؟ قیمتش چنده؟؟؟ممنون

Mehdi4400

Registered User
لایک‌ها
32
سلام داداش
اين مدل موجوده ؟
و قيمت
Philips HP6368 Lady Shave
ماشین اصلاح بانوان فیلیپس HP6368

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
داداش یه ریش تراش ارزون هرمارکی بود فقط از نه بزنه عین تیغ پدرمادر دار دانشجویی چی داری؟

kadda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز.من یه مشکل بزرگ برای اصلاح صورتم دارم...من بطور ژنتیکی پوست بسیار حساس و آلرژیکی دارم.در اثر کوچکترین تحریکی قرمز و ملتهب میشه.حالا من خیلی رعایت میکنم و زیاد در معرض محرک ها قرار نمیگیرم.ولی یکی از همین محرک ها که نمیشه ازش دوری کرد, اصلاح صورتمه.یعنی وقتی صورتمو با هر وسیله ای اصلاح میکنم (با تیغ یا ریش تراش یا حتی موزر) خیلی ملتهب و قرمز میشم.در عین حال حجم ریشم هم زیاده و دیگه به این نتیجه رسیدم که فقط با موزر ریشمو کوتاه کنم(چون خیلی زود ریشم در میاد و فایده نداره که از ته بزنم).حالا از اونجایی که پوست خیلی آلرژیکی دارم, به فلزی که تیغه ی موزر ازش ساخته شده هم حساسیت دارم.یعنی موقع اصلاح, وقتی موزر با پوستم برخورد میکنه, بعد از چند ساعت خیلی قرمز میشم و تا یه هفته همونجوری قرمز میمونم.تا حالا چند نوع موزر و ماشین اصلاح امتحان کردم ولی به همه آلرژی داشتم.میخواستم اگه شما نوع خاصی از ماشین اصلاح سر و صورت(Trimmer) میشناسید که جنس تیغه ی اون ضد آلرژی باشه(مثلا از فلز نباشه یا فلزی باشه که آلرژی ایجاد نکنه) لطفا به من معرفی کنید.البته من خودم چند تا مدل پیدا کردم که ادعا کردن ضدآلرژی هستن ولی نمیدونم میشه بهشون اعتماد کرد یا نه.شما که تجربه دارید منو راهنمایی کنید لطفا. اگه نیاز به روغن کاری هم نداشته باشه, خیلی بهتره.چون به روغن هم آلرژی دارم.ممنون میشم راهنماییم کنید.

ALI ALPAIN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام.خسته نباشید.من هم مثل دوستمون که بالا کامنت گذاشتند دنبال یه ماشین اصلاح تریمر هستم.فقط چیزی که خیلی خیلی واسم مهمه اینه بتونه تا جایی که ممکنه از ته بزنه و از قدرت مناسبی م برخوردار باشه.
با توجه به تحقیقاتی که خودم کردم گویا بین دو برند رمینگتون و پاناسونیک حق انتخاب دارم فقط تو مدلش مردد هستم.
پس بازم میگم یه تریمر پر قدرت و کوتاهی مو در حد 0/4 میلیمتر که در بعضی از مدلها دیدم معرفی بفرمایید ممنون میشم.
یا علی
راستی من اینجا زیاد سر نمیزنم اگر ممکن بود پاسخ رو به ایملم هم ارسال کنید.البته اگر امکانش بود
[email protected]

ALI ALPAIN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام.ایمیلتون رسید.ممنون از اینکه پاسخ سریع دادید.
فقط من تو همون سایت خودتون نگاه کردم یکی دو مدل موزر بود که از ته ته میزد یعنی تو توضیحاتش نوشته بود 0/1 میلیمتر کوتاهی مو!!!
ولی اون مدل پانوسنیک رو که شما معرفی فرمودید نوشته بود 0/5 میلمتر!یعنی موزر از ته تر میزنه؟!!
با این تفاسیر و اینکه اولویت من کوتاه کردن ریش از ته هست شما بازم پیشنهادتون همون مدل پاناسونیک بود که فرمودید؟

بالا