برگزیده های پرشین تولز

## عکس سیستم اعضا ##

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
دوستم سیستم فروشه...میگه وقتی یارو میاد سیستم 1.5 ملیونی میخواد، چیزی واسش جور میکنیم که اونقد لگنه خودمون خجالت میکشیم.

اخه یه زمانی میشود با 1 میلیونو خورده ای بهترین سیستم رو از نظر قطعات اصلی جم کرد.
خودم 2 بار این کارو کاردم 5-6 سال پیش . ولی الان نمیشه واقعا .هر کاری میکنی خودتو میچلونی میتونی یه سیستم معمولی رو به بالا جمع کونی تازه از یه سری چیزا میزنی !
به کجا داریم میریم واقعا ؟!

ghaffarnasab

Registered User
لایک‌ها
112
اینم کیس خسته بنده
IMAG1070.jpg

peyman_gh_asl

Registered User
لایک‌ها
142
با سلام من ایندفه با کیسم اومدم :D
ولی با مودینگ زیبا تر و جدید تر :cool:
مثل همیشه دوربینم بی کیفیت بود :(
اینم عکسش هاش
i6lpsv1mb5misplwu0az.jpg

g6jx2flzx7t1a00hsdin.jpg

nf5h7jsjq082xbfu97xm.jpg

655jwz7gwvajb4jj7hkx.jpg

y18gho58k3kqtp5t2a6t.jpg

pantera_demon

Registered User
لایک‌ها
189
peyman_gh_asl@
حرف نداره کف کردم . اینقدر خفن درست کردی فکر کردی که جدی جدی خود کیس اینطوری . رفتم ببینم مارک کیس چیه که شبیه کیس های cougar هستش .
خیلی عالیه
عجب فن غولی برای سی پی یو گذاشتی . من این فن های کولر مستر و خیلی حال می کنم باهاش

Last edited:

pantera_demon

Registered User
لایک‌ها
189
کسی مجبور نیست این سیستم ها رو ببینه . اینجا رو ساخته نوید که بچه هایی که می خوان خودی نشون بدن تو فروم ها بالاخره فخر فروشی میشه . اینجا اینکار و بکنن ، واقعا کسایی که سیستم خفن دارن نیاز دارن یک جایی خودشون و خالی کنن .
همینه اینجا رو تو بوق و کرنا نکردن . ما هم یک عمر حسرت می خوردیم ، اما یه روزی رسید که ما هم یکی رده متوسط خریدیم . خدای شما هم به شما بده . :)

pantera_demon

Registered User
لایک‌ها
189
بعد از دو هفته بالاخره تمام شد. به خاطر نزدیکی به شب عید و کارهای عقب افتاده نشد اونجور که میخوام روش کار کنم و مجبور شدم زودتر جمعش کنم. از فن کنترلر خود کیس استفاده کردم چون هم نه نسبت به زالمن کابلهاش بلندتر بود و هم دم دست تر.
واقعا کیس خوب و جاداریه و واقعا حیف که کولر مستر هنوز براش در کناری با پنجره نزده. شاید بعد از تعطیلات برم سراغ یک در کامل از جنس پلکسی مثل خیلی های دیگه که اینکارو کردن.
میشد کابل کشی پشتش خیلی بهتر از اینا و تمیز تر بشه ولی زمانشو ندارم متاسفانه.
کیس الان نزدیک 30 کیلو شایدم بیشتر وزنشه و مجبور شدم میز زیر کیس رو هم عوض کنم !!!

مشاهده پیوست 556649 مشاهده پیوست 556652 مشاهده پیوست 556650 مشاهده پیوست 556651 مشاهده پیوست 556648

واقعا سیم کشی عالیه و خود کیس و مانیتور و اینا هم که دیگه هیچی . خوشمان آمد

pantera_demon

Registered User
لایک‌ها
189
سلام دوستان گل پی تی و آقا نوید گل
ما عکس کیسمون رو قبلا گذاشته بودیم ولی اینطوری مدینگش نکرده بودم ساده ساده بود
ولی الان کلی بهش رسیدم خرجش کردم الان کیسم شده فانتوم
مدینگش کار خودمه با کلی درد سر درستش کردم (کار اولم بود ) ولی عالی شده
داخل کیس 5 متر ال ای دی فول کالر استفاده شده با کنترل از راه دور که رنگ بندی مختلف میده من پایه رنگ کیسم رو نارنجی مشکی قرار دادم برای همین
این عکس اولی ها رنگ نارنجی هست ولی چند تا عکس دیگه هم با رنگ بندی مختلف گذاشتم خودتون ببینید نظر بدید
واسه کار اول چطوره خوب درست کردم ؟
سوال دیگه هم داشتید بپرسید پاسخگو هستم ؟:rolleyes:;)
ببخشید اگه عکسا بی کیفیت شدن نور اتاق کم بود و میخواستم نور پردازی کیس خودشو نشون بده نویز تصاویر زیاد شده
امیدوارم راضی باشید
45451296003155524571.jpg

27871709380228132005.jpg
78463296708652433438.jpg
28930834895167362957.jpg
87835522295610401594.jpg
شما یک دونه ای یک دونه . لامصب همچین کار می کنه انگار اورجیناله
این مودینگ هات منو کشته .. با با تو حیف شدیا شایدم نشدی :)

pantera_demon

Registered User
لایک‌ها
189
این هم خوشبخت ترین APU A4 4000 دنیا !o_O
مشخصات:
MB: ECS A55F2-M4
APU: A4 4000
RAM: GSKILL 2*2GB 1600
POWER: GREEN 650OC
CPU COOLER: THERMALRIGHT MACHO FANLESS

لازم به ذکره که تو کل سیستم فقط یک فن داره کار میکنه و اون هم فن پاوره ! با این که فقط هیت سینک خنک کننده را نصب کردم و کیس هم هیچ گونه فنی نداره ولی تو بالاترین فشار کاری ممکن ، یعنی اجرای همزمان SuperPi برای تست پردازنده و رندر GPU-Z برای تست پردازنده گرافیکی ، دمای این APU از 49 درجه بالاتر نرفت ;):) دلیل این که جهت هیت سینک را به سمت داخل مادربرد (روی رم ها) بستم هم اینه که احساس کردم کشش فن پاور از این جهت خیلی بهتره! همین الان هم که دارم این مطلب را میزارم دمای APU روی 44 درجه است !
مشاهده پیوست 532218
مشاهده پیوست 532219
از جنبه ی شوخی میگما .. :) فن از مادربوردت بزرگتره :)) .. فکر می کنم در مرور زمان زورش غالب بشه بهش :)) .. حالا جدی خمش نکنه ؟

peyman_gh_asl

Registered User
لایک‌ها
142
peyman_gh_asl@
حرف نداره کف کردم . اینقدر خفن درست کردی فکر کردی که جدی جدی خود کیس اینطوری . رفتم ببینم مارک کیس چیه که شبیه کیس های cougar هستش .
خیلی عالیه
عجب فن غولی برای سی پی یو گذاشتی . من این فن های کولر مستر و خیلی حال می کنم باهاش

شما یک دونه ای یک دونه . لامصب همچین کار می کنه انگار اورجیناله
این مودینگ هات منو کشته .. با با تو حیف شدیا شایدم نشدی :)
ممنون داداش :)
خیلی روحیه دادیا به کارم امیدوار شدم :D
اتشااالله کیس های دیگه ای هم مودینگ می کنم فعلا ی x7 دارم هر کاری تونستم انجام دادم به امید کیس های دیگه :general312::general711:

pantera_demon

Registered User
لایک‌ها
189
ممنون داداش :)
خیلی روحیه دادیا به کارم امیدوار شدم :D
اتشااالله کیس های دیگه ای هم مودینگ می کنم فعلا ی x7 دارم هر کاری تونستم انجام دادم به امید کیس های دیگه :general312::general711:

آره بابا جدی جدی کارت حفنه . باید کم کم تجاریش کنی /

یکی اینجا نوشته بود فن سنگین برد و خم می کنه ! بابا مگه ایران ساخته که برد خم بشه . گلی مهندسی داره دو تا سینی قرار میگیره . مال من جزو سنگین ترین فن هاست اما تکون نخرده . فکر نمی کنیم گیگا و اینا هم این مشکل براشونیش بیاد مگر اینکه شخص کیسش استاندارد نباشه و یا برد رو پیچ های کم بسته باشه که اینطور بشه .

peyman_gh_asl

Registered User
لایک‌ها
142
آره بابا جدی جدی کارت حفنه . باید کم کم تجاریش کنی /

یکی اینجا نوشته بود فن سنگین برد و خم می کنه ! بابا مگه ایران ساخته که برد خم بشه . گلی مهندسی داره دو تا سینی قرار میگیره . مال من جزو سنگین ترین فن هاست اما تکون نخرده . فکر نمی کنیم گیگا و اینا هم این مشکل براشونیش بیاد مگر اینکه شخص کیسش استاندارد نباشه و یا برد رو پیچ های کم بسته باشه که اینطور بشه .
باشه عزیز به امید خدا تجاریش میکنم ;)
بقول خودتون اگه مادربرد درست بسته بشه باعث آسیب نمیشه و فن خوب و دریت و بدون فشار جای خودش محکم میشه
الانم که هم لایه های مادبرد رو زیاد میکنن و هم پشت مادربرد های رده بالا هیت سینگ قرار میدن که خودش هم به خنک کنندگی قطعات کمک میکنه هم به مقاومت بیشتر مادربرد :)

peyman_gh_asl

Registered User
لایک‌ها
142

ghaffarnasab

Registered User
لایک‌ها
112
برو بست کمری بگیر مرتب کن تا حدی که تونسی کابل ها رو مخفی کن
از پشت dvd رام و قسمت هایی که دید نداره رد کن

کابل برق به هاردها و گرافیک نمیرسه
باید کیسم رو عوض کنم که فعلا بودجه نیست