برگزیده های پرشین تولز

ـــــــــــــــمرورگر فارسی تیزبالـــــــــــــــ

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
icono_web.jpg

نخستین مرورگر اینترنتی فارسی جهان با عنوان تجاری تیزبال رونمایی شد، طراحی و توسعه مرورگر فارسی تیزبال در راستای تحقق هدف گسترش نرم افزارهای کاربردی در حوزه اینترنت انجام و پس از ۱۴ ماه تلاش منتشرشد. این مرورگر اینترنتی فارسی از هم اکنون در اختیار کاربران قرار دارد و آنان با استفاده از این مرورگر، قادر به مرور صفحات وب با سرعت فوق العاده خواهند بود، علاوه بر سرعت بالا، امنیت در مرور صفحات، پوسته های جذاب گرافیکی، افزونه های متعدد و کاربردی و فارسی بودن آن، این مرورگر را نسبت به سایر مرورگرهای دیگر متمایز کرده است. از قابلیت های این نرم افزار می توان استفاده از منویی فارسی که در بخش تنظیمات تیزبال است را نام برد که با بیش از ۱۰ دسته و ۱۵۰ آیتم طراحی شده که انعطاف پذیری بالایی دارند. این مرورگر اینترنتی فارسی، قابلیتهای ویژه ای مانند: دسته بندی موضوعی بخش تنظیمات در۱۰ عنوان مختلف، قابلیت تبدیل نوار عنوان به چند حالت وظیفه ای، حرکات عملیاتی ویژه موس، جهت مرور آسان تر صفحات وب، قابلیت دلخواه سازی فونت، اندازه و رنگ سربرگها (Tab) ، قابلیت مرورایمن صفحات وب، تنظیمات پیشرفته جهت فیلتر اشیا تبلیغاتی (POP-UP) را دارا می باشد، همچنین ویژگی منحصر به فرد این مرورگر، دکمه مدیریت مرورگر است. این مرورگر نسبت به سایر مرورگرهای زبان فارسی، مزایایی دارد که از آنها می توان به قابلیت نمایش گروهی صفحات در حال اجرا، نوار ابزار کمکی با قابلیت بهره گیری افزونه ها و وجود بیش از ۱۵۰ آیتم مختلف در بخش تنظیمات مرورگر اشاره نمود .همچنین با دریافت پوسته های گرافیکی نرم افزار و نصب آنها دیگر هیچگاه از وبگردی خسته نخواهید شد، چرا که بیش از ۱۱۰ پوسته جذاب در ۱۸ دسته بندی مختلف، پس از انتشار نسخه آزمایشی مرورگر، جهت دریافت در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. تیم طراحی و توسعه تیزبال، تاکنون تعداد بیش از۱۸۰ افزونه کاربردی برای استفاده در مرورگرطراحی نموده است وکاربران می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی مرورگر اینترنتی فارسی تیزبال، بطور کاملا رایگان این افزونه ها را دریافت کنند. در آینده نزدیک بسته آزمایشی توسعه و گسترش تیزبال در اختیار کلیه افراد قرارخواهد گرفت.

جستجوگر تیزبال:
همزمان با انتشار مرورگر اینترنتی فارسی تیزبال، بخش جستجوگر چندگانه تیزبال نیز فعالیت خود را آغاز نمود. کاربران دیگرجهت جستجوی مطالب خود دیگر نیازی به مراجعه به چندین موتور جستجو نخواهند داشت چرا که جستجوگر چندگانه تیزبال این امکان را به طور یکجا برای شما فراهم می آورد. قابل ذکر است که طبقه بندی جستجوگر تیزبال به صورت زیر می باشد: وب گوگل- وب یاهو - تصاویر گوگل - تصاویر یاهو - گروه های گوگل- گروه های یاهو - فهرست گوگل - ویکیپدیا - آب و هوا

دلایل انتخاب تیزبال به عنوان مرورگر پیش فرض چیست؟
خلاصه ای از مهمترین مزایای مرورگر اینترنتی فارسی تیزبال را به صورت زیر می توان بیان نمود :
- طراحی شده بر اساس زبان فارسی شامل کلیه منوها و تنظیمات
- سرعت هم تراز و حتی بالاتر از سایر مرورگر های رایج غیر فارسی زبان!
- منوی تنظیمات متنوع و پیشرفته دارای بیش از ۱۵۰ آیتم مختلف
- حجم فوق العاده پایین مرورگر همراه با افزونه ها و پوسته های متنوع

افزونه های کاربردی تیزبال:
تیم طراحی و توسعه تیزبال تا کنون تعداد بیش از ۱۸۰ افزونه کاربردی تیزبال را طراحی نموده است که پس از انتشار نسخه آزمایشی مرورگر، این افزونه ها جهت دانلود و نصب بر روی تیزبال در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت. شما با دریافت کاملاً رایگان و نصب آسان هر یک از افزونه ها بر روی تیزبال خود ، صفحات وب را با انعطاف پذیری بیشتر مرور خواهید نمود. ویژگی جالب توجه این افزونه ها این می باشد که قابلیت به روز شدن را نیز دارا می باشند.

تنوع و گستردگی افزونه ها:
به طور کلی افزونه های تیزبال در چند دسته کلی قرار دارند:
- رابط نرم افزار های اجرایی
- خبرخوان آر.اس.اس
- رادیو اینترنتی
- لینکدونی
- مترجم صفحات وب
- بازی های فلش
- مدیریت دانلود
- نمایشگر های آماری و رتبه بندی سایت ها
- مدیریت ایمیل
- رابط گرافیکی تیزبال
- حذف تبلیغات ناخواسته اینترنتی
- و …

همچنین در آینده نزدیک بسته آزمایشی توسعه و گسترش تیزبال در اختیار کلیه افراد قرار خواهد گرفت.
قابلیت های کلیدی نرم افزار مرورگر فارسی تیزبال(TizBal):
- بیش از ۱۵۰ آیتم جهت تنظیمات مقدماتی و پیشرفته
- دسته بندی موضوعی بخش تنظیمات در ۱۰ عنوان مختلف
- قابلیت تبدیل نوار عنوان به حالت چند وظیفه ای
- حرکات عملیاتی ویژه موس جهت مرور آسان تر صفحات وب
- تنظیم چندین آدرس به عنوان صفحه خانگی
- انعطاف پذیری فوق العاده بالا در کار با صفحات و سربرگ ها
- قابلیت تنظیم فونت، سایز و رنگ سربرگ ها
- دو حالت نمایشی “کلاسیک” و “روان” ویژه سربرگ (Tab) ها
- تنظیمات پیشرفته جهت استفاده از موتورهای جستجو
- تنظیمات پیشرفته ویژه نمایش صفحات وب
- قابلیت مرور صفحات وب در وضعیت امنیتی
- تنظیمات پیشرفته جهت بلاک نمودن اشیاء تبلیغاتی
- قابلیت کشیدن و رها کردن توسط موس در بخشهای مختلف
- تنظیمات فوق العاده پیشرفته ویژه میانبر صفحات و منوها
- ویژگی منحصر به فرد “دکمه مدیریت مرورگر“
و...

منبع: آسان دانلود

msnasiri

Registered User
لایک‌ها
1
من که هیچ لینکی ازش نمی بینم؟
آدرس سایتش چیه؟

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
مرسى براى معرفى
2nsnbd2_th.jpg

من که هیچ لینکی ازش نمی بینم؟
آدرس سایتش چیه؟

پايين مطلب يه عکس گوى سبز با فلش سفيد گذاشتند به نشانه ى دانلود، بايد روى اون کليک کنيد. ولى‌اگر اون عکس ديده نميشه، لينک دانلودش اينه :

کد:
http://www.tizbal.com/download/tizbal%20installer.exe
‌‌

Last edited:

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
محمدرضا عبدالهيان توليد کننده و مدير گروه طراحي و توسعه تيزبال با بيان اينکه طراحي و توسعه تيزبال در راستاي تحقق هدف گسترش نرم افزارهاي کاربردي در حوزه اينترنت انجام و پس از 14 ماه تلاش رونمايي شد، گفت: اين مرور گر اينترنتي فارسي از هم اکنون در اختيار کاربران قرار دارد و آنان با استفاده از اين مرور گر قادر به مرور صفحات وب با سرعت فوق العاده خواهند بود.
منبع:
http://www.jahannews.com/vdchqmnm.23niwdftt2.html

جالبه یه سری هم به سایتش بزنید:
http://www.tizbal.com/

Michael Angelo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بنده که به ایرانی جماعت اعتماد ندارم . تازه این وقتی بدتر می شه که برنامه تحت ویندوز باشه و همیشه روی هارد شما باشه .
همون فایرفاکس که کفار درست کردن بیتره دی:

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
من نصب کردم صفحه رو تند تند رفرش میکرد اینقدر تا هنگ کرد
1zzgpqt.jpg

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
توی اسکرین شاتی که شما گذاشتید، نوشته Internet explorer. معلوم شد حدسم درست بود. از این جور چیزا توی sample project های Delphi و C زیاد هست. خودم یه ساعته (نه ظرف 14 ماه) میتونم یکی درست کنم.

این از شاهکار های دانشمندان جوان ایرانی است البته نه از نظر علمی و فن آوری بلکه از بعد شارلاتانی! احتمالا چند روز دیگه هم یه بخش نامه میدن که در راستای حمایت از جوانان نخبه!!! ایرانی و حمایت از زبان فارسی! تمام مراکز دولتی باید یکی بخرن! هر لایسنس هم 1 میلیون تومنه و حضرت آقا هم احتمالا بدون کنکور میرن دانشگاه و از سربازی هم معاف میشن! بالاخره هرچی باشه نخبه تشریف دارن!

99 درصد مردم که خبر رو میخونن باور میکنن! مردم بی چاره و بی خبر ... با گول زدن مردم می خوایم به کجا برسیم؟ هر روز یه دروغ و کلک جدید که بگیم شدیم قطب علم و تکنولوژی جهان :puke:

من نصب کردم صفحه رو تند تند رفرش میکرد اینقدر تا هنگ کرد
1zzgpqt.jpg

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
اینا مشکلشون اینه که فکر میکنن همه مثل خدشون آیکیشون اندازه خر هست!
تو planet-source-code.com هزار تا سورس از این مدل مرورگر ها هست! مروگر که نیستن! حکمه اسکین برای IE رو دارن!

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
وزبال هم نیست مرورگرش!

shahkey

Registered User
لایک‌ها
5
خیلی جالبه!
بیسش رو IE هست!!
حتی برنامه نویسش طراحی صفحه وب ساده هم بلد نبود!(سایتش رو با FF باز کنید!)
تازگی ها از این چیزارو زیاد دارم میبینم!!!

Last edited:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
این اخر ضایع بازی بود. نکرد اقلا انجین بنویسه ...

ورداشته از انجین IE استفاده کرده. بابا اقلا از انجین FF استفاده میکردی.

تازه با انکودینگ ضفحات هم مشکل داره.

Last edited:

Michael Angelo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
این اخر ضایع بازی بود. نکرد اقلا انجین بنویسه ...

ورداشته از انجیت IE استفاده کرده. بابا اقلا از انجین FF استفاده میکردی.

تازه با انکودینگ ضفحات هم مشکل داره.
عجب نکردن حداقل با این دیباگر میباگر ها چهار تا از این تکست هاش رو تغییر بدن سش در نیاد به این سرعت :rolleyes:

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
نمی دونید تو بایت چی خوندم :
نوشته بود یه مرورگر رو برداشتن ترجمش کردن اسمش رو عوض کردن یعنی حتی طراحی اش هم ایرانی نیست.

لینک دانلود بایت که نوشته بود این مطلب رو :

http://www.kamyabonline.com/modules.php?name=News&file=article&sid=3671

تو صفحه ی اولش هم نوشته

Last edited:

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
نمی دونید تو بایت چی خوندم :
نوشته بود یه مرورگر رو برداشتن ترجمش کردن اسمش رو عوض کردن یعنی حتی طراحی اش هم ایرانی نیست.

لینک دانلود بایت که نوشته بود این مطلب رو :

الان می آم می ذارم وایسین پیداش کنم

اینو حتما باید یک جا می خوندی و نیاز به مدرک داره !؟
خیلی وقته هر چند ماه یکبار یکی یک سورسی از یکی از سایتها میگیره که IE رو OLE کردن توو یک برنامه ساده و ...

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
اینو حتما باید یک جا می خوندی و نیاز به مدرک داره !؟
خیلی وقته هر چند ماه یکبار یکی یک سورسی از یکی از سایتها میگیره که IE رو OLE کردن توو یک برنامه ساده و ...

منظورت چیه ؟ چه ربطی به چیزی که من گفتم داره ؟

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,112
توی کلیک هم نوشته بود که این مرورگر در واقع همون Avant که اومدن نسخه ی قدیمیش رو ورداشتن فارسی کردن.
اینجوری فقط ملت از هر چی نرم افزار ایرانیه متنفر میشه و به همشون شک میکنه.

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
منظورت چیه ؟ چه ربطی به چیزی که من گفتم داره ؟

گفتی برای اینکه ثابت کنی تقلبیه، می گردی لینک بزاری ! منم گفتم اونقدر بدیهی هست که نیاز به این کار نیست ! همه می دونن و اینکه این دزدی توو خون ما ایرانی ها رفته، شبی یک بار اختراعات اکتشافات دنیا رو مجدد اختراع می کنیم

بالا