• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فاجعه ای بنام "adblock" سر راه وبمستران

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434
بهترین راه ، استفاده از این برنامه های است که موقع ورود کاربر درخواست بستن adblock رو می کنن و اگر بسته نشه سایت رو نشون نمی دن
افزونه ها فکر اینجاشو هم کردن . یه گزینه دارن که وجود خودشون رو در مرورگر مخفی میکنن

amin94z

Registered User
لایک‌ها
224
خدا پدر سازنده این اکستنشن رو بیامرزه. تو گوشی و تبلتم هم استفاده میکنم. عالیه مخوصا وقتی در کنارش Greasemonkey‌ و اون اسکریپت Anti-Adblock killer رو نصب کنید دیگه عالیه عالیه. قشنگ همه تبلیغات رو میبنده و تمامی روشهای از کار انداختن و شناسایی این افزونه رو هم میبندید و خلاص. از وقتی این اکستنشن و اسکریپت رو با هم استفاده میکنم دیگه یک دونه تبلیغ و یک دونه پاپ آپ نه تو سایتای ایرانی نه خارجی ندیدم.

حالا فقط وقتی که اطمینان پیدا کنم دوباره به سایتی برمیگردم و سایتش کاربردیه و به من سود میرسونه،‌با وایت لیست کردن میذارم که دارنده اش هم از حضور من سود ببره.
این دوتا کارشون چیه ؟ نصب کردم تغییری نکرد ؟

elco

Registered User
لایک‌ها
211
سلام
محمد جون اکثر این افزونه ها از یه الگوریتم برای تشخیص تبلیغ استفاده میکنن و فقط کافیه نوع گذاشتن تبلیغ که 99% جاوااسکریپت هست رو تغییر بدین
تو نسخه های اولیه adblock دقیقا همین مشکل رو داشتم که رفتم دنبالش اون موقع حتی با گذاشتن تبلیغ به صورت iframe میشد دورش زد که تو نسخه های بعد رفع کرد
الآن هم راه برای دور زدنش زیاد هست مثل معکوس کردن جاوااسکریپت ( که فعلا فقط رو ای نتورک و صبا جواب میده کلیک یاب کار نمیکنه ) و قابل تشخیص نبودنش توسط افزونه
خیلی دوست داشتم کدشو بزارم اما چند تا مشکل هست اینکه خیلی از وبمسترها حقشونه که تبلیغاتشون بازدهی نداشته باشه
وقتی وارد یه سایت میشی 169 تا پاپ باز میشه دیگه ...
وبمستری که بخواد از پاپ آپ درآمد داشته باشه یعنی یکی از ابتدایی ترین اصول وبمستری که رفاه بازدید کننده هست رو بلد نیست پس حقشه که سایتش درآمدی نداشته باشه و کاربرانش فراری باشن
سایت هایی هم که درست کار میکنن فک کنم انقدی اطلاعات داشته باشن بتونن دور بزنن این افزونه هارو

ولی در کل تا موقعی که وب ایران درست نشده بهتره این افزونه ها بتونن کار کنن ( حداقل تا بسته شدن کسب درآمد از پاپ آپ )

Others70

Registered User
لایک‌ها
1,664
طرف شماره پشتیبانی فروشگاه رو یاداشت کرده بود بعد تماس سوال میکنه محصولی با این مشخصات می خواستم خب اسمش چی بود ؟ نمیدونم ، کدوم فروشگاه شما بود ؟ :general210: ،
بسیاری از کاربران مصداق صحبت های دوست عزیزم ap3 هستند ، اکثرآ فقط سرچ می کنند و دور میزنن ، نمیدونن افزونه چیه ؟ اصلآ سایته یا وبلاگ ...

بالا