برگزیده های پرشین تولز

فارسي نميشه ؟؟!؟؟!؟!؟!

dashti

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام:
آقا من مي خوام يه سري اطىلاعات رو از ديتابيس اكسس به ويژوال بيسيك بيارم و اونها رو نشون بدم.
همه چيز تا وقتي روي كامپوتر خودم هست درسته ولي وقتي روي يه كامپيوتر ديگه امتحان مي كنم اصلاَ اجغ وجغ نشون ميده !!!
لطفاَ كمك كنيد ... من خيلي گشتم اما راه حلي پيدا نكردم.
ميشه بگين واسه ي اينكار به چه فايلي نياز هست؟ (توجه: من از Package and Development Wizard هم براي انتقال برنامه به سيستم ديگه استفاده کردم.).
ممنون ميشم اگر خيليييييييييييي سريع جواب بدين.
با تشکر
محمّد

Ali_Nob

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از dashti :
سلام:
آقا من مي خوام يه سري اطىلاعات رو از ديتابيس اكسس به ويژوال بيسيك بيارم و اونها رو نشون بدم.
همه چيز تا وقتي روي كامپوتر خودم هست درسته ولي وقتي روي يه كامپيوتر ديگه امتحان مي كنم اصلاَ اجغ وجغ نشون ميده !!!
لطفاَ كمك كنيد ... من خيلي گشتم اما راه حلي پيدا نكردم.
ميشه بگين واسه ي اينكار به چه فايلي نياز هست؟ (توجه: من از Package and Development Wizard هم براي انتقال برنامه به سيستم ديگه استفاده کردم.).
ممنون ميشم اگر خيليييييييييييي سريع جواب بدين.
با تشکر
محمّد

سلام
دوست عزيز ويندوز شما و موردي كه صحيح نيست اولا OS انها چيست ثانيا اگر Script فارسي در OS مقصد با فرض XP بودن فعال نباشد در پروسه Setup سازي مورد مزبور فعال نمي شود و براي اين كار دو راه وجود دارد
يا دستي اين مورد را فعال كني در كامپيوتر مقصد و يا در برنامه خود با API هاي موجود ويندوز مبادرت به اين كار بكني اين كار با كلاس تر بوده ولي همه اين كار را دستي انجام مي دهند و كاملا هم پذيرفته است.

بالا