برگزیده های پرشین تولز

فراخوان برای سفارش باطری High Capacity اتم ، اتم اگزک ، hp6800

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
فرشیدجان فدات بشم بستگی به وزن و حجم جعبه داره

همه چیزا که یه قمیت نیست شما اینجا میتونی هزینه رو دربیاری:blush:

http://www.fedex.com/ratefinder/home?cc=US&language=en

فدات بشم میدونم همه اینارو:D رو یک کیلو این قیمت میشه. حجم رو هم گفته بهشون ولی ممکنه دقیق نباشه.
اون سایت هم ایران رو نداره:hmm:

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20

emperatour

Registered User
لایک‌ها
1
استاد عماد منصرف شدی؟
156fs428254.gif
ما باطری میخاییم
129fs1159965.gif

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
استاد عماد منصرف شدی؟
156fs428254.gif
ما باطری میخاییم
129fs1159965.gif

نه قربان بنده منصرف نشدم . تا آخرش هستم . فقط خواستم مطمئن بشم که اتم لایف خواهم داشت یا اتم . تا هفته دیگه معلوم میشه . میمونه یه شایان که اونم باید ببینیم در سفید هست یا نه! و راه وارد کردن .شما با قیمت 45 تومن موافقید یا به دنبال راه مشابه بگردیم؟
-----
پ. ن به حسین: آقا 6 تا شدیم . میتونی وارد کنی؟

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
نه قربان بنده منصرف نشدم . تا آخرش هستم . فقط خواستم مطمئن بشم که اتم لایف خواهم داشت یا اتم . تا هفته دیگه معلوم میشه . میمونه یه شایان که اونم باید ببینیم در سفید هست یا نه! و راه وارد کردن .شما با قیمت 45 تومن موافقید یا به دنبال راه مشابه بگردیم؟
-----
پ. ن به حسین: آقا 6 تا شدیم . میتونی وارد کنی؟

چرا که نه عماد جان فقط خودت که تو جریانی بزار تکلیف من هم مشخص بشه:rolleyes:البته فرق چندانی هم نمیکنه من که اتم رو نمیفروشم

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
چرا که نه عماد جان فقط خودت که تو جریانی بزار تکلیف من هم مشخص بشه:rolleyes:البته فرق چندانی هم نمیکنه من که اتم رو نمیفروشم

بابا وفادار. اگه لایف خوشکله رو بهت بدن چی؟:happy: خوب پس تکلیف مشخصه .

----------------

پ.ن: امپراتور جان اگه امکان داره 1 هفته ای صبر کنی هم تکلیف من مشخص میشه هم حسین اونوقت تصمیم نهایی رو میگیریم.

kelark

Pocket PC کاربر فعال- فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
16
دوستان اگر واقعا هنوز در فکر خرید هستید یه رقمی در مورد هزینه بگین تا منم در فکرش باشم ( البته با کاور پشت ) .

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
دوستان اگر واقعا هنوز در فکر خرید هستید یه رقمی در مورد هزینه بگین تا منم در فکرش باشم ( البته با کاور پشت ) .

البته که به فکر خرید هستیم . قیمت هم حداکثر 45 تومن شده . اما مطمئنا پایین تر خواهد اومد. باید یک هفته ای صبر کنید تکلیف 2-3 چیز مشخص بشه تا مبلغ دقیق اعلام بشه .

taghdir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
من هم هستم ( اتم اگزک).

emperatour

Registered User
لایک‌ها
1
اوکی. هرجی دوستان بگند

emperatour

Registered User
لایک‌ها
1
دوستان منتظریم. خبری نشد؟ :دی

amir_bogy

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان اگه زیره 30 تومان می شه منم هستم :rolleyes:

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
دوستان منتظریم. خبری نشد؟ :دی

سلام امپراتور جان . از بابت تاخیر بسیار شرمنده ام . حقیقتش بنده دستگاه اتم رو فروختم . این مدت هم به لایف ور میرفتم و دو دو تا چهار تا میکردم که ببینم اصلا به باطری دبل کپسیتی با این مصرف نیازی هست یا نه که خوشبختانه و یا متاسفانه اصلا نیازی نیست :D:(

اما اگر هم نیازی میبود فرقی نداشت چون درب باطری اتم لایف کلا متفاوته و فروشنده ی باطری اتم لایف هم هکذا!! پس بودن بنده در جمع فراخوان و یا نبودنم هیچ تاثیری در قیمت نخواهد گذاشت . اما همچنان چون قول داده بودم و خودم تاپیک رو زدم هستم .

کاری که میمونه اینه که یه لیست دقیق در بیاریم و ببینیم کی هنوز هست و اونوقت سفارش بدیم. فکر کنم 6 نفر بشین و تصور میکنم فعلا راه چاره ای جز دست به دامن شدن یکی از بچه های بازارچه نداریم . البته فعلا قیمت 45 تومن دادند که اگر حساب کنیم حدود دو برابر قیمت اریجینال باطری با شیپمنت هست . اگر با این قیمت موافقین و تعداد معلومه باهاشون صحبت کنیم . اگر هم نه بریم سر تخفیف و چونه ببینیم باهاتون راه میان یا نه .

اگر کسی از دوستان فامیلی اونطرف داره که میتونه خرید کنه اعلام کنه از طریق اون سفارش بدیم کلی خرج پایین میاد .
اگر هم راه دیگه ای به نظرتون میرسه اعلام کنید بسی خوشحال خواهم شد.
بنده هم در فکر یه مموری 8 گیگ میکرو + یک آداپتور میکرو به مینی هستم که در آمازون 45 دلار میشه مجموعا. اگر امکانش بود این رو هم در کنار اونها سفارش میدیم.

باز هم شرمنده که اینجوری شد

emperatour

Registered User
لایک‌ها
1
خواهش میکنم عزیز. همینکه تاپیکو زدید تشکر. والا من به بالای 40 اصلا فکر نمیکنم. برام اونقدر ارزش نداره دیگه. دوستان رو نمیدونم

naser2008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من يك 3500 دارم كه باطريش تقلبيه و تا حالا 3 بار باطري عوض كردم ولي به 12 ساعت نرسيده خاموش ميشه من بايد ي كا كنم گوشيم نو هستش

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
یه فابریکیش رو بخر خیال خودت رو راحت کن.البته 1550 آمپر

بالا