برگزیده های پرشین تولز

فراخوان جذب افراد برای خرید Pocket PC

لطفا گوشی مدّ نظرتان را انتخاب کنید

• Total voters
    13
وضعیت
موضوع بسته شده است.

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
طرف سرمایه نداره. اگه داشت نمیومد نصف پولو اول بگیره ، نصف مشتریا رو هم بپرونه.
چک که دیگه مشکلی نداره. مشکل سر اینه که یه نفر بره چک را ازش بگیره.:blush:
دوست من، سخت ميشه اعتماد كرد... بهش بگير چرا گوشي رو برنميداره!

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
دوست من، سخت ميشه اعتماد كرد... بهش بگير چرا گوشي رو برنميداره!

میگه قبل از اذان سر کار هستم و گرفتارم. بعدش هم من هر وقت زنگ زدم برداشته گوشی رو. نمیدونم مشکلش با شما چیه.
چه تضمینی بالاتر از چک میخواید؟ سند خونه خوبه؟:D

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
میگه قبل از اذان سر کار هستم و گرفتارم. بعدش هم من هر وقت زنگ زدم برداشته گوشی رو. نمیدونم مشکلش با شما چیه.
من يه سري لوازم جانبي هم ميخوام، ميخوام بهش زنگ بزنم ببينم ميتونه بياره!

aghdam

Registered User
لایک‌ها
0

والله من از مشتریام که چند ساله کار می کنیم و همدیگه رو میشناسیم چک می گیرم وقتی برگشت می خوره تا یه ماه نمی تونم پیداشون کنم حالا این دوستمون که جای خود داره
ببینین دوست عزیز الان تو دوره زمونه ای زندگی می کنیم که نمیشه به کسی اعتماد کرد. من نمی گم که اون آقا خدای ناکرده دزده ولی خیلی ها به این شکل دزدی کردن:f34r:
من چکی یه تایتن 2 می خوام :cool:

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
والله من از مشتریام که چند ساله کار می کنیم و همدیگه رو میشناسیم چک می گیرم وقتی برگشت می خوره تا یه ماه نمی تونم پیداشون کنم حالا این دوستمون که جای خود داره
ببینین دوست عزیز الان تو دوره زمونه ای زندگی می کنیم که نمیشه به کسی اعتماد کرد. من نمی گم که اون آقا خدای ناکرده دزده ولی خیلی ها به این شکل دزدی کردن:f34r:
من چکی یه تایتن 2 می خوام :cool:

برای 300 تومان نمیاد خودشا خراب کنه. میدونه اگه درست کار کنه ضرر نمیکنه و بازم میایم ازش میخریم.

amirmw

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
71
طرف سرمایه نداره. اگه داشت نمیومد نصف پولو اول بگیره ، نصف مشتریا رو هم بپرونه.
چک که دیگه مشکلی نداره. مشکل سر اینه که یه نفر بره چک را ازش بگیره.:blush:

این بابا که شما میگید سرمایه نداره با نفری 300 تا چجوری می خواد برای این همه آدم PPC ی بخره که حداقل 800-900$ قیمتشه؟ همممم ؟
در ثانی ... دوست عزیز این حق رو بدید به بقیه که اعتماد نکنند ... تو این دورو زمونه پول حلال به سختی و هزار زحمت در میاد ... آدم نمی تونه همین طوری به بادش بده ...
تمام حرف هایی که دوستان دیگه هم می زنند دلیل بر زبونم لال زبونم لال کلاه بردار بودن اون اقا که نیست ... فقط می خوان جانب احتیاط رو رعایت کنند ...
والا تو این آشفته بازار PPC تو ایران این همه بچه ها از خداشونه که یه بابایی (یا مامانی ;)) پیدا بشه و کارشون رو راه بندازه ... که دیگه منت این رمضانی رو نکشند ... یا امثال تجارت پایتخت رو ....
به فکر جلب اعتماد باشید ...
موفق باشید

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
من میخواستم تو این ماه مبارک یه ثوابی کرده باشم.:)
خودمم فردا ، پس فردا پول میدم بیاره برام. اگه کس دیگه ای هم حاضره بگه تا با هم بخریم.

جواب داد:
آدرس: شیراز - بلوار تخت جمشید شرقی - روبرو بنگاه املاک - پلاک 29
فقط قبل از اینکه برید باید یه هماهنگی باهاش بکنید.

میگه تضمین هم میده برای پولی که میگیره.

از دوستان کسی میتونه زحمت تحقیقاتو بگشه؟

بلهمن پس فردا يا فردا حتما سري به اونجا مي زنم و سوالاتي مي كنم جواش رو خدمت دوستان مي گم:rolleyes:

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
سلام دوست عزیز
شما مگه خودتون یه موقع از دوبی گوشی نمیاوردین؟
الان دیگه نمی تونین این کار رو بکنین؟

اگه از آمريكا خريداري بشه و با پس دي اچ ال به آدرسي كه مثلا من توي دوبي ميدم بفرستن من از دوبي ميتونم بيارم البته بايد با زمان كسي كه مي خواد بياد هماهنگ بشه. 40 تومان هم بيشتر روي گوشي كشيده نمي شه.

و يا شما آدرس دقيق مغازه و شماره تلفن دوبي رو بديد احتمال شديد مي تونم بيارم

cell_phone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا منم پايم اين TYTN II كه رو هوا فروش مي كنه حالا اين بنده خدا بره بياره خودم يه تاپيك واسه
فروشش اينجا مي زنم همين حالا اينجا 20 تا مشتري داره حالا چه نيازي هست كه ما پيش بديم
اخه هيچ ادم عاقلي همينطوري پولشو دسته كسي نميده تو اين دورو زمونه
خلاصه اگه پايه اين باهاش صحبت كنين.

cell_phone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه از آمريكا خريداري بشه و با پس دي اچ ال به آدرسي كه مثلا من توي دوبي ميدم بفرستن من از دوبي ميتونم بيارم البته بايد با زمان كسي كه مي خواد بياد هماهنگ بشه. 40 تومان هم بيشتر روي گوشي كشيده نمي شه.

و يا شما آدرس دقيق مغازه و شماره تلفن دوبي رو بديد احتمال شديد مي تونم بيارم

دوست عزيز امريكايي ها همشون از انگليس ميخرن من كه تو اين سايتاي خارجي رفتم همه ي امريكايي ها از
انگليس ميخريدن همين الان هم شما ميتونيد از فروشگاه هاي انگليس بخريد من بهشون ميل
زدم گفتن با dhl ميفرستن حدود 800 تومان در مياد (TYTN II ) و در ضمن يكي از اين فروشگاه هاي اينترنتي تو دبي شعبه داره اگه ازش بخري با پست ميشه 795
حالا اگه ما 10 تا از اين مدل به انگليسيه سفارش بديم قيمت فرق ميكنه اصلان متن ميل رو ميزارم
Dear Sir
Thank you for the email. If purchasing 10 x HTC TyTN II, the cost of
each unit would be £37 .

We do deliver to Iran, the cost of delivery for 10 would be £250 +
insurance.

Payment would have to be made up front via bank transfer.

If you have any queries, please contact us.

Regards

Sales Team

Clove Technology

www.clove.co.uk

01202 552936

Get the latest news, special offers and product details by registering
online for our e-newsletter. To register please click here or click the
link: http://www.clove.co.uk/generic/emailnewsletter.asp

-----Original Message-----
From: mohammad Reza-- [mailto:[email protected]]

Sent: 09 October 2007 08:46
To: Clove Technology Sales
Subject: RE: Clove Website Enquiry

hi
in last e mail i wanted to deliver to iran but if i want 10 TYTN II do
you have any difference in your price to deliver to mashhad iran ?

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::wacko::wacko::wacko::wacko::wacko::

و فقط مسئله گمركه ايا گمركي داره؟ كسي ميدونه؟

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
برای 300 تومان نمیاد خودشا خراب کنه. میدونه اگه درست کار کنه ضرر نمیکنه و بازم میایم ازش میخریم.
دوست عزيز، پدر من كاسبه ديشب بهش گفتم طرف 300 ميگيره و چك هم ميده گفت روزي هزار بار از دوستاش ميشنوه يكي چك داده و ديگه ازش خبري نشده... خيلي راحت ميشه از اين طريق پيچوند...

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
به فکر جلب اعتماد باشید ...

من نمیفروشم که به فکر جلب اعتماد باشم.
تا کسی حضوری نره سراغش نمیشه فهمید که قضیه چیه؟
تازه طرف فقط به من با 300 پول پیش میده و اگه شما زنگ بزنید و یا برید پیشش نظرش همون نصف مبلغ هست.
اینم گفت که اگه یه 2 هفته صبر کنید با پول پیش کمتر میتونم بیارم برات.

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
خب دوستانی که پولشون رو از سر راه آوردند یا اینکه فکر میکنند دنیا گل و بلبله یا دنبال ماجراجوئی و استرس و هیجانن 300 حاضر کنن و منتظر یه پی پی سی خوب باشن ... :blink:

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
خب دوستانی که پولشون رو از سر راه آوردند یا اینکه فکر میکنند دنیا گل و بلبله یا دنبال ماجراجوئی و استرس و هیجانن 300 حاضر کنن و منتظر یه پی پی سی خوب باشن ... :blink:
منم موافقم... من از خير اين فرد گذشتم (من بيش از 10بار در ساعات مختلف تماس گرفتم اصلا گوشي رو بر نميداره اگه ريگي به كفشش نبود بر ميداشت)...

ميخوام از دبي خودم بيارم... :p

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
شایدم حق با شماها باشه و یه ریگی تو کفشش باشه.:blush:

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
بلهمن پس فردا يا فردا حتما سري به اونجا مي زنم و سوالاتي مي كنم جواش رو خدمت دوستان مي گم:rolleyes:

اقا انشالله برسی به زری...نه همین چیز دیگه ....:Dمن خیلی گرفتار بودم :wacko:خونه ما هم خیلی باهاش فاصله داره ....شدیدا درگیر درس هستم ...:eek: برو ببین یارو چیکارس... روانشناسیش کن ببینم چیکاره ای:D....این ملت در به در و اواره پاکت پی سی چشمشون به تو جوون هست :D

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
و فقط مسئله گمركه ايا گمركي داره؟ كسي ميدونه؟

خرید که مشکلی نیست من ارزونتر هم میتونم بگیرم مشکل بزرگش همین گمرک هست .....البته گمرک راه داره ولی نامردا 100 میگیرن ...:blink: اولش هم دست بالا بلند میشه که گوشی ورودش قانونی نیست و...اینطور که من امار گرفتم 100 خرج هر کدوم هست...حالا ببینید واستون میصرفه؟ من یکی زورم میاد 100 بدم واسه ترخیص ..حالا بزارید این طرف رو ببینم ...بگم یه چرتکه بندازه واسه تعداد ببینم چقدر حساب میکنه :wacko:
این پست رو quot نکنید
اگه کمی منصفانه بود حالا میشد کاریش کرد ...

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
من بچه ها جنس زیاد آوردم از اونور یه تجربه ای که داشتم و معمولا جواب میداد این بود ببینید میتونید شماهم جواب بگیرید:)

مثلا من 10 تا آمپلی فایر میوردم یعنی سفارش میدادم و دوستم میخرید موقع فرستادن به 10 تا آدرس پست میگردم خونه عمه ، خاله ، عمو .... خلاصه سر همه جعبه ها هم کلمه gift رو مینوشت و به عنوان هدیه میرسید به مقصد و چون هدیه بود گمرکی بهش نمیخورد:)

حالا نمیدونم برا این قضیه جواب میده یا نه:rolleyes:

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
من بچه ها جنس زیاد آوردم از اونور یه تجربه ای که داشتم و معمولا جواب میداد این بود ببینید میتونید شماهم جواب بگیرید:)

مثلا من 10 تا آمپلی فایر میوردم یعنی سفارش میدادم و دوستم میخرید موقع فرستادن به 10 تا آدرس پست میگردم خونه عمه ، خاله ، عمو .... خلاصه سر همه جعبه ها هم کلمه gift رو مینوشت و به عنوان هدیه میرسید به مقصد و چون هدیه بود گمرکی بهش نمیخورد:)

حالا نمیدونم برا این قضیه جواب میده یا نه:rolleyes:

ما که نتیجه نگرفتیم اخریش هم 100 تا happy birthday و گل و سنبل بود....گیفت میفت نداریم ... نمیخوای برگشت میزنیم خودش کادوش رو بیاره همراش.....نمیدونم والا شاید هم این یارو به تور ما خورد خیلی ادم چیزی بوده :wacko:
خیلی چیز = ادم $$%%$^#%$^%&

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا