• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروشگاه بزرگ ساعت حمید

millennium

Registered User
لایک‌ها
760
برای منم قیمت ها رو بفرستید

_-HaMiD-_

Registered User
لایک‌ها
93

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,416
همشهری لیست قیمت واسه منم بفرست. تخفیف هم بده بهمون.فول ترین مدلش کدومه؟

Sent from my Nexus S using Tapatalk 2

همشهری من از ساعت زیاد سر در نمیارم. اینا های کپی هستند نه؟ اورجینالش رو قیمت داری؟

Last edited:

_-HaMiD-_

Registered User
لایک‌ها
93
همشهری لیست قیمت واسه منم بفرست. تخفیف هم بده بهمون.فول ترین مدلش کدومه؟

Sent from my Nexus S using Tapatalk 2

همشهری من از ساعت زیاد سر در نمیارم. اینا های کپی هستند نه؟ اورجینالش رو قیمت داری؟

پ.خ شد همشهری

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

mooka

Registered User
لایک‌ها
10
سلام
لطفا لیست قیمت رو واسم بفرستین

M_Hitler_1988

Registered User
لایک‌ها
14
قیمت. همه.
ممنون

XP Win

Registered User
لایک‌ها
20
سلام لیست قیمت می خواستم. همه مدلها و اینکه کدوم مدلها بسته کاملتری دارند، مثلا بندچرمی دارن؟ متعلقات دیگه ای هم دارن؟ ممنون

_-HaMiD-_

Registered User
لایک‌ها
93
قیمت. همه.
ممنون
دوست عزیز صندوقتون پر هستش پ.خ نمیاد

داداش اگه ممکنه یه لیست قیمت به ما بده
سلام لیست قیمت می خواستم. همه مدلها و اینکه کدوم مدلها بسته کاملتری دارند، مثلا بندچرمی دارن؟ متعلقات دیگه ای هم دارن؟ ممنون
سلام
لطفا لیست قیمت رو واسم بفرستین
پ.خ شد عزیزان

جواب سوالات پ.خ شد

merezvan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا حمید ممنون من از اصفهانم و سر وقت ساعتم بدستم رسید.رفتم بندشو کوتاه کنم ساعت ساز گفت ساعتت با لای 300 تومان میارزه این مدل من با امضای رد بول گفت تا 600 تومان هم قیمت دارم.مخم صوت کشیدخدایش خیلی خوش برخورد و پیگیر سفارشم بود اقا حمید اول که زنگ زدم واسه سفارش کلی منو راهنما یی کردند حتی من 3-4 بارم زنگ زدم و خیلی مودبانه و محترمانه راهنمایی شدم. من تازه عضو انجمن شدم و نمیتونم امتیاز بدم اما امتیاز من خدایش 100 از 100یعنی شک نکنین واسه خرید از خریدم کاملا راضی ام پیروز و سلامت باشید.

با سلام خدمت دوستان عزیز و تبریک سال جدیدهمینطور که عنایت میفرمایید تاپیک مربوط به چند مدل از ساعت های شیک کاسیو هستش.دوستان این ساعت ها درجه کیفی با بالاترین کیفیت ساخت روداشته و همه ساعت ها Japan Mov"t DW Cased China هستن.دارای جعبه مخصوص ساعتها و بالشتک میباشند.موتور ها کورنوگراف هستندهمه ساعت ها 3 موتور فعالدارای شیشه سافاییر و ضدخشدارای بدنه تمام استیل که درمقابل رنگ رفتگی و سوختن توسط عرق کاملا مقاوم هستندبعضی از مدل ها علاوه بر بند استیل دارای بند چرمی هم میباشنددوستان 48 ساعت مهلت جهت تست به مشتریان عزیز داده میشه و اگه ساعت دارای اشکال بود به صورت کاملا مجانی ساعت تعویض و ساعت جدید خدمت مشتری عزیز ارسال خواهد شد.برای مشتریان گل از ارومیه جنس حضوری و برای مشتریان سایر نقاط جنس با پست فرستاده شده و حداکثر تا 72 ساعت ساعت بروی دستشان خودنمایی خواهد کردلیست ساعت ها با رسیدن بار های جدید آپدیت خواهد شد.ساعت ها با تخفیف شب عید به فروش میرسند.دوستان توجه داشته باشید که برای خرید همین ساعت ها از بیرون باید بالای 250 تومن خرج بکنید.--------------------------------------------- .. .. -------------------------------------------- .. .. ------------------------------------------- . ] , , .. , , , .. , , , , , , , -----------------------------------------نظر خریداران محترم
اقا حمید ممنون من از اصفهانم و سر وقت ساعتم بدستم رسید.رفتم بندشو کوتاه کنم ساعت ساز گفت ساعتت با لای 300 تومان میارزه این مدل من با امضای رد بول گفت تا 600 تومان هم قیمت دارم.مخم صوت کشیدخدایش خیلی خوش برخورد و پیگیر سفارشم بود اقا حمید اول که زنگ زدم واسه سفارش کلی منو راهنما یی کردند حتی من 3-4 بارم زنگ زدم و خیلی مودبانه و محترمانه راهنمایی شدم. من تازه عضو انجمن شدم و نمیتونم امتیاز بدم اما امتیاز من خدایش 100 از 100یعنی شک نکنین واسه خرید از خریدم کاملا راضی ام پیروز و سلامت باشید.

_-HaMiD-_

Registered User
لایک‌ها
93
دوست عزیز شما به بنده لطف دارید.بچه های پی.تی همه رو چشم ما جا دارن.ایشالله تو خوشیا استفاده بفرمایید

واقعن ساعت های زیبایی هستن
قیمت رو برای من بفرستید ممنون میشم
لطفا قیمتها رو واسه منم بفرستید.
عزیزان پ.خ شد خدمتتون

بالا