برگزیده های پرشین تولز

فروش آرشیو فیلم دی وی دی

bestmovie

Registered User
لایک‌ها
1,439
درود
آرشیو فیلم دی وی دی حاصل ده سال زحمت بنده هست ، بسیار مرتب و کامل (فیلمهای پر فروش و با ارزش تقریبا کامل)
کد گذاری شده در کاور ضد خش و روی دیسک مرغوب رایت شدند
حدود 7000 تا دیسک هستند و تا اسفند ماه لیست آپدیت شده
بیشتر بدرد دوستانی میخوره که فروشگاه فیلم و محصولات فرهنگی دارند یا دست فروش هایی که معمولا کنار فیلم جدید فیلم قدیمی هم کار میکنند
قیمت تکی هر دیسک دی وی دی الان 5000 تومن شده توی بازار
قیمت کل 7000 دی وی دی = 6 میلیون
سوالی بود توی تاپیک مطرح کنید
لیست آرشیو رو خواستید توی پی ام پیام بدید
ممنون

DivxCntr

Registered User
لایک‌ها
164
سلام
لیست رو لطفا برای من ارسال کنید

bestmovie

Registered User
لایک‌ها
1,439
دیسک ها توی کاور ضد خش هستند ولی اگه مشتری بخواد میتونم براش کاور چاپ کنم ، هر کاور 500 تومن هزینه اش میشه
مناسب برای دست فروش ها و فروشگاه های محصولات فرهنگی
قیمت توافقی

bestmovie

Registered User
لایک‌ها
1,439
بیش از 6000 دی وی دی فیلم آرشیو شده و مرتب فقط 4.5 میلیون

aliazv

Registered User
لایک‌ها
75
بزرگوار یک سوال دارم بجز پرشین تولز سایت های دیگه هستند که فیلمهای بروز و زیر نویس دار 2021 و 2020 را داشته باشند؟ راستی یک سایت قدیمی بود به اسم بازارچه دیسانس یا دیسکاس اون هنوزم فعاله؟ممنون میشم جواب بدید.

bestmovie

Registered User
لایک‌ها
1,439
بزرگوار یک سوال دارم بجز پرشین تولز سایت های دیگه هستند که فیلمهای بروز و زیر نویس دار 2021 و 2020 را داشته باشند؟ راستی یک سایت قدیمی بود به اسم بازارچه دیسانس یا دیسکاس اون هنوزم فعاله؟ممنون میشم جواب بدید.
اگه منظورتون فیلم دی وی دی است خیلی کمیاب شده و چندتا کانالی که من سراغ داشتم هم دیگه فیلم دی وی دی نمیزنند و ام ک وی کار میکنند
البته فیلم های ام ک وی رو اگه بخواید رو دی وی دی میزنند ولی فرمت dvd-video دیگه کسی کار نمیکنه
دیسکاس هم یه شش هفت سالی هست که دیگه وجود خارجی نداره متاسفانه
اگه فیلم mkv میخواید تو همین انجمن بچه هایی هستند که کار دیتا میکنند و میتونید ازشون تهیه کنید

aliazv

Registered User
لایک‌ها
75
بله داداش ممنون اصلا منظورم من دی وی دی نیست dvd منسوخ شده .منظور من روی هارد بود .من 2 ترابایت فیلمهایی مثل monamour و lolitaومشابه اینا بدون سانسور لازم داشتم.

bestmovie

Registered User
لایک‌ها
1,439
بله داداش ممنون اصلا منظورم من دی وی دی نیست dvd منسوخ شده .منظور من روی هارد بود .من 2 ترابایت فیلمهایی مثل monamour و lolitaومشابه اینا بدون سانسور لازم داشتم.
تو همینجا بگردید دوستانی هستند که دیتا فیلم روی های کار میکنند

aliazv

Registered User
لایک‌ها
75
تو همینجا بگردید دوستانی هستند که دیتا فیلم روی های کار میکنند

ممنون بزرگوار.من فقط استاد ارزشمند action gamer را تو قسمت فروش دیتا فعال می بینم که متاسفانه ایشون فقط از لیستشون فیلم ارسال دارند و دیتای که من لازم دارم ندارند.

bestmovie

Registered User
لایک‌ها
1,439
ممنون بزرگوار.من فقط استاد ارزشمند action gamer را تو قسمت فروش دیتا فعال می بینم که متاسفانه ایشون فقط از لیستشون فیلم ارسال دارند و دیتای که من لازم دارم ندارند.
چیزی که شما میخواید فکر نمیکنم گیر بیاد حتی اگه خودتون هم قصد جمع کردن و دانلود چنین آرشیو داشته باشید کار سختی دارید اولا که اکثرا زیرنویس ندارند دوما کیفیت خوبشون کم‌ پیدا میشه و همون کیفیت معمولی هم باید برید سراغ تورنت ها و سایت های خارجی

بالا