• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش آنتی ویروسهای معتبر(Kaspersky Eset Bitdefender Avast) و لایسنسهای مایکروسافت

mehrdad21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
در مورد ویندوز 8.1 یه توضیحی می دی؟ اینم یه بار میشه اکتیو کرد و باید ازش ریکاوری ساخت یا محدودیت نداره؟

feri23

Registered User
لایک‌ها
193
سلام یه بیت دیفندر توتال میخام...یک کاربره...شماره کارت بانک ملی با هزینه لطفا

pesarbache

Registered User
لایک‌ها
46
سلام.ویندوزم 8 هستش.یه آنتی ویروس خوب معرفی میکنی که بگیرم؟

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
سلام.ویندوزم 8 هستش.یه آنتی ویروس خوب معرفی میکنی که بگیرم؟
سلام عزیز
هر کسی نسبت به تجربه و اطلاعاتی که داره و همینطور کانفیگ سیستمها آنتی وروس مد نظرش رو انتخاب میکنه منتها محصول بیتدفندر سکوریتی و توتال 2016 در ویندوز 8 به خوبی جوابش رو پس داده

par_ham

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
322
با سلام و احترام؛
لایسنس ویندوز 10 که به فروش می رسانید Retail است ؟ بر روی یک سیستم قابلیت نصب چندین بار را دارد ؟ گارانتی و ضمانت چیست ؟

scott

Registered User
لایک‌ها
5
کیفیت عالی Kaspersky Internet Security 2016 به صورت اوریجینال برای 1 کامپیوتر به مدت 1 سال 50000 تومان
پرسشی که دارم اینست که نسخه 2016 کسپر مراحل بتا را می گذراند و بزودی نسخه 2016 رسمی معرفی و اماده دانلود خواهد شد ایا با این لایسنس قابلیت ارتقا به نسخه جدید را هم خواهد داشت؟
پرسش دیگرم اینست که از اکانت پیشین کسپر که از شما تهیه کردم 20 روز باقی مانده و با تهیه اکانت جدید و وارد کردن سریال جدید زمان با قی مانده به اعتبار اکانت افزوده خواهد شد یا خیر؟
پرسش دیگرم اینست که برای تبلت باید از این Kaspersky Internet Security For Android 1 Device استفاده کنم .زیرا سیستم عامل تبلت اندروید است؟
با سپاس پاسخ دهید و شماره کارت را ارسال کنید؟

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
با سلام و احترام؛
لایسنس ویندوز 10 که به فروش می رسانید Retail است ؟ بر روی یک سیستم قابلیت نصب چندین بار را دارد ؟ گارانتی و ضمانت چیست ؟
سلام عزیز
فعلا موجودی تمام کردیم بله رتیل هست محدودیت اکتیو کردن نسبت به منطقه فعال سازی متغیره بله ما کلیه لایسنسها رو گارانتی میکنیم

par_ham

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
322
سلام عزیز
فعلا موجودی تمام کردیم بله رتیل هست محدودیت اکتیو کردن نسبت به منطقه فعال سازی متغیره بله ما کلیه لایسنسها رو گارانتی میکنیم

منطقه فعال سازی ایران - تهران است ... کی موجود می کنید ؟

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
کیفیت عالی Kaspersky Internet Security 2016 به صورت اوریجینال برای 1 کامپیوتر به مدت 1 سال 50000 تومان
پرسشی که دارم اینست که نسخه 2016 کسپر مراحل بتا را می گذراند و بزودی نسخه 2016 رسمی معرفی و اماده دانلود خواهد شد ایا با این لایسنس قابلیت ارتقا به نسخه جدید را هم خواهد داشت؟
پرسش دیگرم اینست که از اکانت پیشین کسپر که از شما تهیه کردم 20 روز باقی مانده و با تهیه اکانت جدید و وارد کردن سریال جدید زمان با قی مانده به اعتبار اکانت افزوده خواهد شد یا خیر؟
پرسش دیگرم اینست که برای تبلت باید از این Kaspersky Internet Security For Android 1 Device استفاده کنم .زیرا سیستم عامل تبلت اندروید است؟
با سپاس پاسخ دهید و شماره کارت را ارسال کنید؟
بله میتونید در ورژن 2016 اکتیو کنید
دو هفته مانده به پایان اعتبار لایسنس قبلی لایسنس جدید رو وارد کنید و اعتبار اضافه میشه
بله برای کلیه سیستمهای اندرویدی میبایست از این نسخه استفاده کنید

tivait

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام جناب ابراهیمی پول پرداخت شد
لطفا ارسال نمایید

ho3in_devil

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
36
جناب ابراهیمی لایسنس آفیس 2016 رو دارید؟
office home & student 2016

بالا