برگزیده های پرشین تولز

فروش ادکلن اصل Kouros Yves Saint Laure ==> آکــبـنـد

martin2013

Registered User
لایک‌ها
2
سلام دوست عزيز
جسارتآ 170 خريدارم .اگه تهران هستيد حضوري تحويل ميگيرم.در غير اينصورت با تقبل هزينه ارسال توسط بنده دو سوم مبلغ رو ابتدا و ما بقي رو بعد از تحويل كارت به كارت ميكنم

farid_

Registered User
لایک‌ها
16
سلام دوست عزيز
جسارتآ 170 خريدارم .اگه تهران هستيد حضوري تحويل ميگيرم.در غير اينصورت با تقبل هزينه ارسال توسط بنده دو سوم مبلغ رو ابتدا و ما بقي رو بعد از تحويل كارت به كارت ميكنم
سلام عزیز. پ خ دادم خدمتتون.

bring me

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
73
با سلام..دوست عزیز این ادوکلن مشتری خاص خودشو داره.. فکرنکنم قیمتش تا به این حد بالا رفته باشه..من از ادوکلن های خیلی تند استفاده میکنم قبلا یکی مثل همینو داشتم..اگه تخفیف درست و حسابی میدین خریدارم..

farid_

Registered User
لایک‌ها
16
با سلام..دوست عزیز این ادوکلن مشتری خاص خودشو داره.. فکرنکنم قیمتش تا به این حد بالا رفته باشه..من از ادوکلن های خیلی تند استفاده میکنم قبلا یکی مثل همینو داشتم..اگه تخفیف درست و حسابی میدین خریدارم..
سلام عزیز قیمت به اندازه کافی پایین گذاشتم. اگر فکر میکنید که قیمت زیادی گذاشتم همین امروز یه سر به بازار بزنید و قیمت 100 میلی گرم این ادکلن را بپرسید تا متوجه بشید. قیمت این ادکلن بدون وسایل همراه (افترشیو و ژل موی اصل همین برند) بین 240 تا 260 هست. حالا من به صورت آکبند و با وسایل همراه ادکلن 200 هزار تومان گذاشتم. و بدون وسایل همراه هم 180 هزار تومان. یعنی حدود 70 هزار زیر قیمت بازار. در مورد تخفیف هم متوجه نمیشم منظور شما از تخفیف درست حسابی چی هست. من مشتری 185 هزار هم پیشنهاد کردند ولی ندادم چون به اندازه کافی قیمت رو پایین گذاشتم. موفق باشید

bring me

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
73
نمیدونم والا..شاید من اشتباه میکنم...همون زمان که من خریدم فروشنده میگفت دیگه از این گیر نمیاد....حدود 4...5 سال پیش بود...

bring me

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
73
یه وقت قصد فروش پائینتر رو داشتین یه پ خ بدبد ممنون

hoomand

Registered User
لایک‌ها
40
اقا رسيد ممنون
فقط تو اداره بست فك كنم دره شاور جل بازكرده بودن نصفيش ريخته تو جعبه شانس من بوده
مرسي
ممنون

Sent from my iPad air using Tapatalk

farid_

Registered User
لایک‌ها
16
اقا رسيد ممنون
فقط تو اداره بست فك كنم دره شاور جل بازكرده بودن نصفيش ريخته تو جعبه شانس من بوده
مرسي
ممنون

سلام. در ادکلن باز شده بود؟ نصف چی ریخته بود تو جعبه؟ متوجه نشدم. مامور پست اینجا جلوی خودم عطر رو بسته بندی کرد اگه کوچکترین مشکلی هست حتما یه سر برید پست شهرتون و پیگری کنید عزیز اینکار یعنی خیانت در امانت اداره پست!

hoomand

Registered User
لایک‌ها
40
سلام. در ادکلن باز شده بود؟ نصف چی ریخته بود تو جعبه؟ متوجه نشدم. مامور پست اینجا جلوی خودم عطر رو بسته بندی کرد اگه کوچکترین مشکلی هست حتما یه سر برید پست شهرتون و پیگری کنید عزیز اینکار یعنی خیانت در امانت اداره پست!
نه داداش ادكلن كه حرف نداره مهم اينه
ژل درش باز شده بود نصفش ريخته بود داخل جعبه
اونم اصلاً مهم نيست
دستت درد نكه
ممنون

farid_

Registered User
لایک‌ها
16
نه داداش ادكلن كه حرف نداره مهم اينه
ژل درش باز شده بود نصفش ريخته بود داخل جعبه
اونم اصلاً مهم نيست
دستت درد نكه
ممنون

خواهش داداش وضیفه بود. ولی اگه خواستید پیگیری کنید به من هم یه اطلاع بدید که من هم از پست اینجا پیگیری کنم چون اون ژلها با هیچ ضربه ای امکان نداشت که بیرون بریزند مگر اینکه یه نفر درش رو باز کنه و بریزه بیرون! یه مشت دزد شدند امانت دار مردم. بازم عذر میخوام من ازتون بابت این مشکل. هر وقت خواستید پیگیری کنید حتما یه پیام خصوصی بهم بدید که من هم از پست خودمون پیگیر باشم چون رسید پستی رو هنوز دارم. شماره رسید هم که واستون فرستادم.

بالا