• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش انواع سخت افزار و نوت بوک

کدام یک را برای واردات بیش تر می پسندید؟

• Total voters
    92
وضعیت
موضوع بسته شده است.

hossein206

Registered User
لایک‌ها
10
مانیتور ال سی دی قیمت مناسب چیزی دارید؟

mfirouzi1989

Registered User
لایک‌ها
610
سلام
پیدا کردن مدل لپ تاپ از روی مشخصات سخت افزاری
مدل HP هست
این مشخصات رو داره
CPU : amd 340 Dual Core 2.2 GHz
Ram : 4Gig DDR3
Hdd : 320 GB
graphic : 4350 ATI

اسم مدلش چیه ؟اگه موجود هست چند قیمته ؟
سلام
نمی دونم مدلش چیه قیمت هم ندارم چون تا مرداد فروش نوت بوک ندارم.
مانیتور ال سی دی قیمت مناسب چیزی دارید؟
سلام
سایز ، بودجه ، برند؟

green_ice_hz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام آقای فیروزی عزیز ، من میخواستم یه سیستم با 2100 برای کار با 3D MAX بگیرم ، شما چی پیشنهاد می کنین ، لطفا قیمت قطعات رو هم بگین ، مرسی

mrg66

Registered User
لایک‌ها
539
ممنون میشم هارد ssd مدل 128 گیگ و 256 گیگ رو قیمت هاش بگین.ممنون

green_ice_hz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
جناب فیروزی بودجم 2میلیون و 100 هست

n-1373

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام antec 920 چنده قیمتش ؟

green_ice_hz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اگه اون ssd 255 تومنش برداشته بشه بیاد رو cpu و main واسه این 2تا چی گیشنهاد می کنین؟

mfirouzi1989

Registered User
لایک‌ها
610

onaga

Registered User
لایک‌ها
4
با سلام.
من مایتور یا مانیتور تی وی میخوام که full hd باشد وحتما 1920در 1080 را در حالت porogresive پشتیبانی کند.(هم برای xbox 360 میخوام هم کار با کامپیوتر)
ترجیحا 23 اینچ به بالا باشد.
لطفا مدل را با قیت گارانتی و بدون ان اعلام کنید
با تشکر

mfirouzi1989

Registered User
لایک‌ها
610
با سلام.
من مایتور یا مانیتور تی وی میخوام که full hd باشد وحتما 1920در 1080 را در حالت porogresive پشتیبانی کند.(هم برای xbox 360 میخوام هم کار با کامپیوتر)
ترجیحا 23 اینچ به بالا باشد.
لطفا مدل را با قیت گارانتی و بدون ان اعلام کنید
با تشکر
سلام
ASUS ML239H 425
ASUS ML238H 415

محصولات جدید :

ASUS P8Z77-V LE

ASUS P8B75-V

MSI R7870 Twin Frozr 2GD5/OC

MSI R7850 Twin Frozr 2GD5/OC

MSI R7950 Twin Frozr 3GD5/OC

MSI R6870-2PM2D1GD5

SAPPHIRE HD 7970 3GB GDDR5

CLUB-3D 6970 COOLSTREAM EDITION
156814.jpg

Last edited:
I

indiaboy

Guest
سلام
لطفا قیمت 6870 رو بگید. حول و حوش 300 تومن چه گرافیکی موجوده؟
راستی با توجه به اینکه قیمت ارز در حال کاهشه به نظرتون تاثیرش رو چند وقت بعد روی بازار می زاره؟
اصلا اثری داره؟

smrbh

Registered User
لایک‌ها
189
محصولات جدید :

ASUS P8Z77-V LE

ASUS P8B75-V

MSI R7870 Twin Frozr 2GD5/OC

MSI R7850 Twin Frozr 2GD5/OC

MSI R7950 Twin Frozr 3GD5/OC

SAPPHIRE HD 7970 3GB GDDR5

سلام
لطفا قیمت این قطعات رو به همراه سی پی یو Intel core i5 2500k برام پ .خ کنید ...
ممنون

--------------------------
سوالی از شما داشتم ، کیس من گرین فالکون می باشد ، من قصد دارم یک کولر Noctua nh d14 رو بخرم . میخوام بدونم این کولر در کیس من به راحتی جا میشود .

Last edited:

Roozbeh_mcse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
اقای فیروزی ماردبرد SABERTOOTH Z77 رو کی دوباره میارید؟

ARNE

Registered User
لایک‌ها
70
سلام دوستان

باور کنید من خیلی سعی کردم در پیام خصوصی مشکلم رو با آقای فیروزی حل کنم ولی ایشون قبول نمی کنه که مشکلم رو حل کنه. خودش هم می دونه همکارش مرتکب اشتباه شده ولی نمی خواد به اشتباهش اعتراف کنه و می خواد یه جوری مشکل رو ماست مالی کنه. مدیریت بازارچه هم که بیش از 3-4 روزه اصلا جوابم رو نمی ده. چندین بار سعی کردم باهاشون تماس بگیرم ولی نشد.

من به آقای فیروزی 300 هزار تومان هزینه خرید یک مادربرد MSI P67A-GD65 آکبند رو پرداخت کردم. تو فروشگاه های دیگه قیمت این قطعه 284 هزار تومان هست ولی من به میل خودم حاضر شدم تا هزینه بیشتری پرداخت کنم تا جنس بدون مشکل دریافت کنم. گول امتیازات مثبتی که ایشون تو این تاپیک گرفته رو خوردم. همکار ایشون به جای قطعه آکبند برای من قطعه غیر آکبند فرستاده که داخلش گرد و خاک وجود داره. من با ایشون تماس گرفتم و گفتم که دوست عزیز من پول قطعه آکبد رو به شما دادم. قطعه ای که کارتنش باز می شه و تو ویترین جلوی گرد و خاک و نور و ... قرار می گیره و دست به دست می شه آکبند محسوب نمی شه و 30 الی 40 درصد افت می خوره. من از مشتری خودم هم پول قطعه آکبند رو گرفتم. ایشون هم حق داره که همچین چیزی رو قبول نکنه. در جواب ایشون به من می گه مارک MSI قطعه آکبند نداره. من بچه نیستم که با این حرف ها گول بخورم.

آخرین پیامی که بین من و ایشون رد و بدل شده رو خودتون ببینید و قضاوت کنید. ایشون می گه من از افشاگری شما نمی ترسم چون فروش سخت افزار صرفا برای من سرگرمی هست نه کسب درآمد. عزیز من مگه مردم مسخره شما هستن که به خاطر سرگرمی شما دچار ضرر و زیان بشن؟

حرف همکار شما برای شما سند هست نه برای مشتری من. شما اعتبار من رو زیر سوال بردید و با آبروی من بازی کردید.

F1.jpg

دوستان شما شاهد باشید که من تا آخرین لحظه با ایشون با احترام برخورد کردم ولی به هیچ عنوان از حقم نخواهم گذشت حتی یک ریال. من به ایشون 12000 تومان هزینه ارسال بسته رو پرداخت کردم در حالی که رو بسته ذکر شده هزینه کلا 7400 تومان بوده. اینها به کنار. من با این مسائل هیچ مشکلی ندارم. فقط انتظار دارم مشکل مادربرد رو حل کنه. الان چند روزه که مشتری اعصاب من رو خراب کرده و ایشون هم جوابگو نیست. وقتی که علیه ایشون شکایت کردم یاد می گیره که برای سرگرمی سر مردم کلا نمی گذارند.

ضرر مالی این معامله اصلا برام مهم نیست ولی ایشون طرز برخوردش جوری هست که تصور می کنم ایشون فکر می کنه با یک آدم ضعیف طرفه. به همین خاطر اصلا کوتاه نمیام.

mfirouzi1989

Registered User
لایک‌ها
610
سلام دوستان

باور کنید من خیلی سعی کردم در پیام خصوصی مشکلم رو با آقای فیروزی حل کنم ولی ایشون قبول نمی کنه که مشکلم رو حل کنه. خودش هم می دونه همکارش مرتکب اشتباه شده ولی نمی خواد به اشتباهش اعتراف کنه و می خواد یه جوری مشکل رو ماست مالی کنه. مدیریت بازارچه هم که بیش از 3-4 روزه اصلا جوابم رو نمی ده. چندین بار سعی کردم باهاشون تماس بگیرم ولی نشد.

من به آقای فیروزی 300 هزار تومان هزینه خرید یک مادربرد MSI P67A-GD65 آکبند رو پرداخت کردم. تو فروشگاه های دیگه قیمت این قطعه 284 هزار تومان هست ولی من به میل خودم حاضر شدم تا هزینه بیشتری پرداخت کنم تا جنس بدون مشکل دریافت کنم. گول امتیازات مثبتی که ایشون تو این تاپیک گرفته رو خوردم. همکار ایشون به جای قطعه آکبند برای من قطعه غیر آکبند فرستاده که داخلش گرد و خاک وجود داره. من با ایشون تماس گرفتم و گفتم که دوست عزیز من پول قطعه آکبد رو به شما دادم. قطعه ای که کارتنش باز می شه و تو ویترین جلوی گرد و خاک و نور و ... قرار می گیره و دست به دست می شه آکبند محسوب نمی شه و 30 الی 40 درصد افت می خوره. من از مشتری خودم هم پول قطعه آکبند رو گرفتم. ایشون هم حق داره که همچین چیزی رو قبول نکنه. در جواب ایشون به من می گه مارک MSI قطعه آکبند نداره. من بچه نیستم که با این حرف ها گول بخورم.

آخرین پیامی که بین من و ایشون رد و بدل شده رو خودتون ببینید و قضاوت کنید. ایشون می گه من از افشاگری شما نمی ترسم چون فروش سخت افزار صرفا برای من سرگرمی هست نه کسب درآمد. عزیز من مگه مردم مسخره شما هستن که به خاطر سرگرمی شما دچار ضرر و زیان بشن؟

حرف همکار شما برای شما سند هست نه برای مشتری من. شما اعتبار من رو زیر سوال بردید و با آبروی من بازی کردید.

مشاهده پیوست 145846

دوستان شما شاهد باشید که من تا آخرین لحظه با ایشون با احترام برخورد کردم ولی به هیچ عنوان از حقم نخواهم گذشت حتی یک ریال. من به ایشون 12000 تومان هزینه ارسال بسته رو پرداخت کردم در حالی که رو بسته ذکر شده هزینه کلا 7400 تومان بوده. اینها به کنار. من با این مسائل هیچ مشکلی ندارم. فقط انتظار دارم مشکل مادربرد رو حل کنه. الان چند روزه که مشتری اعصاب من رو خراب کرده و ایشون هم جوابگو نیست. وقتی که علیه ایشون شکایت کردم یاد می گیره که برای سرگرمی سر مردم کلا نمی گذارند.

ضرر مالی این معامله اصلا برام مهم نیست ولی ایشون طرز برخوردش جوری هست که تصور می کنم ایشون فکر می کنه با یک آدم ضعیف طرفه. به همین خاطر اصلا کوتاه نمیام.
سلام
دوست عزیز در پیام خصوصی بنده جواب شما رو دادم و قرارمون بر این شد که تا تصمیم مدیران سایت صبر کنیم. کسی شما رو ضعیف فرض نکرده تمام مشتری ها برای من محترمند اما حرف های شما غیرمنطقیه شما در پیام خصوصی طوری وانمود کردید که انگار من جنس دست دوم از همکارم خریدم و به جای جنس آک برای شما فرستادم و این حرف شما تهمت به حساب میاد. در مورد هزینه پست شما 12 تومن به حساب من واریز نکردید مجموعا 11 تومن (8.5 + 2.5) بابت پست به حساب من واریز کردید. هزینه ای که اداره پست روی بسته میزنه فقط هزینه ارساله و هزینه کارتن و بسته بندی رو جداگانه از ارسال کننده دریافت میکنه. به دلیل این که فاصله اداره پست تا بازار نسبتا زیاده بسته شما توسط پیک به اداره پست برده شده که مجموع هزینه پیک ، بسته بندی و ارسال جمعا 11.5 شده که بنده 11 تومن به شما اعلام کردم و شما هم لطف کردی و مابقی مبلغ رو که 2500 تومان بود به حساب من واریز کردید.
در مورد آکبند بودن من خدمت شما عرض کردم چون کارتن مادربوردهای msi سلفون نداره بنابراین بین مادربوردی که داخل ویترین باشه و یا داخل جعبه فرقی وجود نداره. گرد و خاک هم طبق گفته خودتون اون قدر کم بوده که خودتون متوجه این مساله نشدید و مشتریتون متوجه این مساله شده و به شما اطلاع داده.
و خدمت شما در پیام خصوصی عرض کردم که طبق نکته ای که در پست شماره 1 تاپیک برای خرید به صورت غیرحضوری نوشتم مسئولیت ایراد در قطعه ارسالی بر عهده من نیست و در صورت مشکل در قطعه ارسالی مساله باید بین خریدار و فروشنده حل بشه و بنده هیچ مسئولیتی رو قبول نمی کنم. اطلاعات تماس فروشنده رو هم به شما دادم اما شما خودتون پیگیری نکردید.
و در آخر عکس اطلاعات حسابم رو برای شما قرار میدم تا متوجه صحت صحبت های من بشید.
Untitled.png
همان طور که در عکس مشاهده می کنید شما مبلغ های به ترتیب 300 و 8.5 و 2.5 هزار تومان رو به حساب من واریز کردید و بنده هم 307500 تومان (296000 تومان بابت خرید مادربورد و 11500 تومان بابت هزینه ارسال) به حساب همکارم واریز کردم.

با سلام
اقای فیروزی ماردبرد SABERTOOTH Z77 رو کی دوباره میارید؟
سلام
موجوده 485 تومن.

ARNE

Registered User
لایک‌ها
70
دوست عزیز در پیام خصوصی بنده جواب شما رو دادم و قرارمون بر این شد که تا تصمیم مدیران سایت صبر کنیم.

متاسفانه مدیر پاسخگو نیست. در روابط عمومی بازارچه هم می تونید مشاهده کنید که من چندین بار درخواست دادم ولی با گذشت بیش از 3 روز هیچ جوابی به من نمی دن. من بینهایت وقت ندارم که صبر کنم. شما مدیر رو پیدا کنید تا قضاوت کنه. اون موقع حق با شماست.

کسی شما رو ضعیف فرض نکرده تمام مشتری ها برای من محترمند اما حرف های شما غیرمنطقیه شما در پیام خصوصی طوری وانمود کردید که انگار من جنس دست دوم از همکارم خریدم و به جای جنس آک برای شما فرستادم و این حرف شما تهمت به حساب میاد.

طبق تعهدی که من و مشتری های دیگر شما داریم در صورت مشکل دار بودن قطعه باید با فروشنده تماس بگیریم. مشکلاتی مثل خرابی قطعه و کم و کسری داشتن و ... ولی این مشکل، مشکل قطعه نیست. مشکل شخص هست که با اطلاع قبلی جنس غیر آکبند برای مشتری ارسال می کنه. من ادعا نکردم شما جنس دست دوم از همکارتون گرفتید و به عنوان جنس آکبند به من فروختید. شما گفتید که در این مورد هیچ مسئولیتی ندارید من هم گفتم که در اشتباهید. شما وقتی به شرکت یا شخصی اعتماد کرده اید و برای اون بازاریابی می کنید مسئولیت قبول کرده اید. اون موقع من هم به اسم یک شخص یا شرکت خیالی کلاه مردم رو بر می دارم و می گم که به من هیچ ربطی نداره چون به نام شخص دیگری این کار رو انجام داده ام. مثل شرکت های هرمی.

در مورد هزینه پست شما 12 تومن به حساب من واریز نکردید مجموعا 11 تومن (8.5 + 2.5) بابت پست به حساب من واریز کردید. هزینه ای که اداره پست روی بسته میزنه فقط هزینه ارساله و هزینه کارتن و بسته بندی رو جداگانه از ارسال کننده دریافت میکنه. به دلیل این که فاصله اداره پست تا بازار نسبتا زیاده بسته شما توسط پیک به اداره پست برده شده که مجموع هزینه پیک ، بسته بندی و ارسال جمعا 11.5 شده که بنده 11 تومن به شما اعلام کردم و شما هم لطف کردی و مابقی مبلغ رو که 2500 تومان بود به حساب من واریز کردید.

همونطور که گفتم مشکل من اصلا هزینه پست و قیمت گرونتر شما و ... نیست. حرف شما درست. اون 1000 تومان رو من سهوا بیشتر گفتم.

من مادربرد رو به میل خودم از شما گرونتر خریدم وگرنه می تونستم از فروشگاه های دیگه مثل فروشگاه زیر ارزونتر بخرم. فقط به این خاطر از شما خرید کردم چون احساس کردم اعتبار بیشتری دارید ولی ظاهرا اشتباه می کردم.

Motherboard MSI P67A GD65 خرید فروش قطعه قطعات مادربورد ام اس آی MSI

بیشتر از این بحث رو به حاشیه نمی کشم چون اصلا مشکلم این نیست. فقط خواستم بگم من به میل خودم از شما خرید کردم و از این نظر هیچ ایرادی به شما وارد نیست.

در مورد آکبند بودن من خدمت شما عرض کردم چون کارتن مادربوردهای msi سلفون نداره بنابراین بین مادربوردی که داخل ویترین باشه و یا داخل جعبه فرقی وجود نداره. گرد و خاک هم طبق گفته خودتون اون قدر کم بوده که خودتون متوجه این مساله نشدید و مشتریتون متوجه این مساله شده و به شما اطلاع داده.

این نظر شماست که بین مادربرد آکبند و مادربردی که در ویترین قرار داده شده تفاوتی وجود نداره. همین طور این نظر شخص شماست که به همکارتون اعتماد کامل دارید و چندین مورد دیگه. مشتری من اینطور فکر نمی کنه.

گرد و خاک هم می خواد یک گرم باشه یا یک کیلوگرم. اصلا مهم نیست. مهم نفس عمل هست. اینکه مادر برد از کارتون در آورده شده، در ویترین قرار داده شد و دست به دست شده.

خودتون که اینکاره اید. مادربرد شلوار و پیراهن نیست که ...

و خدمت شما در پیام خصوصی عرض کردم که طبق نکته ای که در پست شماره 1 تاپیک برای خرید به صورت غیرحضوری نوشتم مسئولیت ایراد در قطعه ارسالی بر عهده من نیست و در صورت مشکل در قطعه ارسالی مساله باید بین خریدار و فروشنده حل بشه و بنده هیچ مسئولیتی رو قبول نمی کنم. اطلاعات تماس فروشنده رو هم به شما دادم اما شما خودتون پیگیری نکردید.

همانطور که قبلا هم گفتم این مشکل، مشکل قطعه یا یک اشتباه سهوی نیست که من با فروشنده حل کنم. مشکل شخص و شرکت طرف قرارداد شماست که از اعتبار شما سوء استفاده کرده. در این مورد شما مسئول هستید. اصلا من ادعا می کنم همکاری در کار نیست و شما خودتون به این عنوان سر مردم کلاه می گذارید ( دقت کنید که فرض رو بر این می گذارم. این ادعا رو نمی کنم) . من به حساب شما پول واریز کردم نه همکارتون.

اگر حق با شما باشه من از فردا یه شرکت هرمی به اسم یکی تو پاناما می زنم و از طریق اون تو ایران کلاه مردم رو بر می دارم و بعد هم می گم برید مشکلتون رو تو پاناما حل کنید. به من ربطی نداره.

در مورد تبادلات مالی هم از نظر من هیچ مشکلی وجود نداره پس در این مورد نیاز به بحث نیست.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا