• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش انواع پرینتر لیزری .جوهر افشان و مواد مصرفی پرینتر پایین ترین قیمت بازار -ارسال رایگان

e.m

Registered User
لایک‌ها
199
سلام دوست عزیز
hp 2510 عالی برای مصرف خانگی کارتریج قابل شارژ هست کیت شارژ دارم که خودتون می تونید شارژ کنید تعداد دفعات شارژ بستگی داره چقدر کار کنه حداقل 4 بار حداکثر 7 بار شارژ میشه

canon mp230 چطوره؟

alij7575

Registered User
لایک‌ها
103

tohid63

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
207
هد 4940 چند میدی ؟؟

کاغذ کوتد یونیک 108 گرمی رو کارتن چند میدی ؟؟ برام پ . خ کنید

poyyesh

Registered User
لایک‌ها
649
سلام

یه سه کاره ( پرینت . کپی . اسکن اگه فاکسم داشت که خوبه ولی زیاد کارایی نداره واسم ) میخوام واسه خونه ترجیحا رنگی میخواستم چوهر افشان بگیرم اما دو ستان گفتن اگه استفاده مکرر ازش نکنی چوهرش خشک میشه یا هزینه شارز جوهر با کیفیت با خیلی خیلی بالاست نسب به پول اولیه بابت دستگاه حالا سوالم اینه من تقریبا شاید یه چند ماهی از پرینت استفاده نکنم شایدم هر ماه تا40 تا م بگیرم خشک میشه جوهر تو این شرایط یا اکه مثلا تو اون ماهای که پرینت ندارم میتونم هفته ای دو سه برگ بگیرم محظ خشک نشدن چوهر میشه این کارو کرد ؟ نظر خودت جیه شما روش دیگه ای داری ؟ هزینه شارژ واسه چوهر باکیفیت وواسه هر بار چقد میشه ؟ شما بالا در پاسخ به دوستمون گفتین
کیت شارژ دارم که خودتون می تونید شارژ کنید تعداد دفعات شارژ بستگی داره چقدر کار کنه حداقل 4 بار حداکثر 7 بار شارژ میشه
خوب بعد ازین تعداد شارژ باید جی واسش خرید و چقد هزینه داره ؟و با توچه به نوع استفاده من شاید کلا ماهی 50 تا 70 هر جند وقتباید جوهر عوض کنم ؟ گفتن که لیزری بگیر ولی قیمتاش بالاس و من واسه خونه میخوام کار زیادیم ندارم باهاش فقط واسه وقطای که لنگ میمونم میخوام همین و من رنگی م میخوام دیگه هیچی میشه یه راهنمایی کنی که بتونم یه چوهر افشان بگیرم با توجه به شرایط بالا

تو اینا کدومو پیشنهاد میدی که خودتم کارشو بیشتر قبول داشته باشی یعنی با هزینه کمتر بهترین کاراییو داشته باشه

HP 3050A

canon mx374

HP 2510

hp 4620

canon mp230

این که وای فای داره کیفیتش چطوره و شرایط منم اینه که 1. اولین و مهمترین کیفیت چاپ و اسکن و کپی عالی عال تو هر سه تاشون داشته باشه ( تو رنج مدلای بالا اگه مدل دیگه ایم هست و فعلا شما نداری شما بگو)

2. خیلی بی صدا باشه 3.ال سی دی داشته باشه 4 . ترجیحا وا ی فای داشته باشه اگرم نداشت که هیچی 5. کیفیت قطعاتش خوب باشه

مهمترینش گزینه یکه بعد 2 اگر که گزینه های بعدشم بود که چه بهتر اگرم نداشت که هیچی لطفا کامل کامل کامل جواب بدین

ممنونم

Last edited:

alij7575

Registered User
لایک‌ها
103
از چه لحاظ؟
میشه کامل توضیح بدید؟

جدا نبودن کارتریج mp230 از هد (کامپکت بودن) آن حسن بزرگی هستش.
hp عمر بیشتری نسبت به canon داره 2510 هم هد روی کارتریج و سرعت چاپش از mp230 خیلی بالاتره اگه mp230 هم می خواهید دارم

SINUHEH

Registered User
لایک‌ها
57
سلام پرینتر لیزر 4 کاره رنگی ندارین؟؟میشه مدل و قیمتش را برام بفرستید.متشکر

alij7575

Registered User
لایک‌ها
103
سلام

یه سه کاره ( پرینت . کپی . اسکن اگه فاکسم داشت که خوبه ولی زیاد کارایی نداره واسم ) میخوام واسه خونه ترجیحا رنگی میخواستم چوهر افشان بگیرم اما دو ستان گفتن اگه استفاده مکرر ازش نکنی چوهرش خشک میشه یا هزینه شارز جوهر با کیفیت با خیلی خیلی بالاست نسب به پول اولیه بابت دستگاه حالا سوالم اینه من تقریبا شاید یه چند ماهی از پرینت استفاده نکنم شایدم هر ماه تا40 تا م بگیرم خشک میشه جوهر تو این شرایط یا اکه مثلا تو اون ماهای که پرینت ندارم میتونم هفته ای دو سه برگ بگیرم محظ خشک نشدن چوهر میشه این کارو کرد ؟ نظر خودت جیه شما روش دیگه ای داری ؟ هزینه شارژ واسه چوهر باکیفیت وواسه هر بار چقد میشه ؟ شما بالا در پاسخ به دوستمون گفتین
کیت شارژ دارم که خودتون می تونید شارژ کنید تعداد دفعات شارژ بستگی داره چقدر کار کنه حداقل 4 بار حداکثر 7 بار شارژ میشه
خوب بعد ازین تعداد شارژ باید جی واسش خرید و چقد هزینه داره ؟و با توچه به نوع استفاده من شاید کلا ماهی 50 تا 70 هر جند وقتباید جوهر عوض کنم ؟ گفتن که لیزری بگیر ولی قیمتاش بالاس و من واسه خونه میخوام کار زیادیم ندارم باهاش فقط واسه وقطای که لنگ میمونم میخوام همین و من رنگی م میخوام دیگه هیچی میشه یه راهنمایی کنی که بتونم یه چوهر افشان بگیرم با توجه به شرایط بالا

تو اینا کدومو پیشنهاد میدی که خودتم کارشو بیشتر قبول داشته باشی یعنی با هزینه کمتر بهترین کاراییو داشته باشه

HP 3050A

canon mx374

HP 2510

hp 4620

canon mp230

این که وای فای داره کیفیتش چطوره و شرایط منم اینه که 1. اولین و مهمترین کیفیت چاپ و اسکن و کپی عالی عال تو هر سه تاشون داشته باشه ( تو رنج مدلای بالا اگه مدل دیگه ایم هست و فعلا شما نداری شما بگو)

2. خیلی بی صدا باشه 3.ال سی دی داشته باشه 4 . ترجیحا وا ی فای داشته باشه اگرم نداشت که هیچی 5. کیفیت قطعاتش خوب باشه

مهمترینش گزینه یکه بعد 2 اگر که گزینه های بعدشم بود که چه بهتر اگرم نداشت که هیچی لطفا کامل کامل کامل جواب بدین

ممنونم
سلام دوست عزیز
برای خشک نشدن هد پرینتر چه روی کارتریج باشه چه روی پرینتر اگه هفته ای یک صفحه پرینت داشته باشید به هیچ وجه خشک نمیشه .بعد از اون 4 تا 7 بار که گفتم باید کارتریج عوض کنید که مثلا hp2510 قیمتش 165 تومن قیمت کارتریجش دوتاش90 تومن هزینه شارژش 7 تومن ولی می تونید کیت بگیرید که کیت سیاه 18 تومن ورنگی 23 تومن خودتون شارژ کنید کیت شارژ تا 7 بار شارژ می کنه بار هربارشارژ سیاه 200 صفحه و رنگی150 صفحه مدل های که نوشتید اگه فکس هم میخواهید hp 4620 بهتون پیشنهاد می کنم اگه فکس نمی خواهید hp 2510 عالیه نبست به قیمتش پرینتر بسیار باکیفیتی و سرعت چاپش بالا سر و صداش کمه hp 2510 کیفیت اسکن. پرینت کپی خوبی داره با اینکه قیمت پایینی داره ولی پرینتر خوبی هست اگه سوالی داشتید بپرسید

سلام پرینتر لیزر 4 کاره رنگی ندارین؟؟میشه مدل و قیمتش را برام بفرستید.متشکر
سلام
پ . خ براتون فرستادم

Last edited:

nod3222

Registered User
لایک‌ها
94
سلام
نظرتون درباره پرینتر تک کاره "سیاه سفید" hp 1300 چیه و قیمتش چنده حدودا ؟
واینکه میخواستم بدونم کارتریج و رنگش چقدر در میاد ؟
http://www.pcworld.com/product/18330...t-desktop.html

Last edited:

alij7575

Registered User
لایک‌ها
103
سلام
نظرتون درباره پرینتر تک کاره "سیاه سفید" hp 1300 چیه و قیمتش چنده حدودا ؟
واینکه میخواستم بدونم کارتریج و رنگش چقدر در میاد ؟
http://www.pcworld.com/product/18330...t-desktop.html
سلام دوست عزیز
hp1300 ندارم تقریباً قدیمی تک کاره لیزری 1102 دارم قیمت با گارانتی مادیران 305 تومن

poyyesh

Registered User
لایک‌ها
649
ممنونم

اقا شما مطمئنی تظمینی اگه هفته ای یه بار یه صفحه رنگی یا سیاه پرینت یا کپی بگیرم جوهرا خشک نمیشه ؟

شما خودت کلا باتوجه به شغلت و تجربت تو چوهر افشانا ی رنگی چند کاره اچ پی یا کنن یا اپسون کدومو برتر میدونی تو کیفیت ساخت و عمری کارکردن و ه زینه قطعات و تعمیرات ؟

این مدل 3050 چطوره که وای فایم داره از 2510 بهتر هس تو کیفیت اسکن و کپی و چاپ یه چن مدل دیگم بو 300 330 اینا رو چرا پیشنهاد ندادی کیفیت چاپ اینا بهترن از 3050 2510 ؟

این
جدا نبودن کارتریج از هد (کامپکت بودن) یا جدا بودنشون چه مزایا و معایبی دارن این 2510 و 3050 از کدوم نوعن
این کیت و کارتریج که فرمودین چه فرقای باهم دارن
یعنی با 15 ت 200 تا سیاه با 23 ت 150 تا رنگی چاپ میکنه و باید مجدد کیتا رو پر جوهر کنیم اره
این 150 صفحه رنگی با 23ت چاپ میکنه منظورتون چاپ عکس بود دیگه جون صفحات رنگی که من چاپ میکنم اکثرا نهایتا 5 خط رنگی داشته باشن در این مورد تا چن صفحه جواب میده

این دو مدل 3050 و 2510 کدومشون کیفیت چاپ عکس رنگی از دو ربین عکاسی شون بهتره و رو چه کاغذایم عکسو میتونن چاپ کنن
و لطفا مشخصات و دقت اسکن و کپی این دو مدلو بنویسین

مودم تیپی 8968 با گارانتی حدودا چنده

Last edited:

nod3222

Registered User
لایک‌ها
94
سلام
پرينتر ليزري سیاه سفید 3 كاره با قیمت حدود 300-340 تومن با سرعت پرینت بالا و پرینت دورو و با کیفیت چی پیشنهاد میکنید ؟

aridonald

Registered User
لایک‌ها
2,354
دوست عزیز کارتریج hp 1214 قیمتش چنده؟طرح و اورجینال داره؟

riddickmybio

Registered User
لایک‌ها
28
سلام آقا سید بسته من رسید با بسته بندی خیلی عالی سپاسگذار از شما

بالا