• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش انواع پرینتر لیزری .جوهر افشان و مواد مصرفی پرینتر پایین ترین قیمت بازار -ارسال رایگان

alij7575

Registered User
لایک‌ها
103

Revenge.Boy

Registered User
لایک‌ها
0
سلام . این مدل سیاه و سفید هم چاپ میزنه دیگه درسته ؟

darklords2009

Registered User
لایک‌ها
84
سلام دوباره خدمت دوست عزیز و گرامی بازم مزاحم همیشگی:blush: یه راهنمایی میخواستم دوست عزیز.من یه پرینتر مدل canon mf4890dw دارم که کارتریج استارترش تموم شد دادم شارژکنن برام که متاسفانه زدن خراب کردن کیفیت پرینت خیلی اومده پایین.میخواستم نظرتون رو بدونم در مورد اینکه ایا همه شارژ ها کیفیتشون انقدر افت داره که من یه صفحه تمام سیاه که پرینت میگرفتم قبلا کاملا صاف و تمیز و پررنگ میزد اما بعد شارژ رنگش شد خاکستری کم رنگ و پر خط و خش رو صفحه پرینت و فونتهای ریز رو هم یا نمیزنه یا خیلی کم رنگ میزنه.یعنی اینا بد شارژ کردن؟به نظر شما من ارجینال بگیرم بهتره یا شما پودرهای بهتر واسه کنان دارید که من خودم شارژ کنم.چون طرح کارتریجها رو هم گرفتم چنگی به دل نمیزد.سیاهش خاکستری میزنه و پررنگ نمیزنه.به نظرتون من چیکار کنم چون میخوام اون کارتریجها رو که برای ip7240 میخواستم ازتون بگیرم کفتم یه کارتریج یا پودر هم برای mf4890dw از شما بگیرم.مثلا بردم دادم نمایندگی برای شارژ اینجوری زد خراب کرد.به شما اعتماد دارم دوست عزیز ممنون میشم یه راهنمایی بکنید.ممنون و موفق باشید.

iranmanoto

Registered User
لایک‌ها
6
سلام دوست عزیز این 660 نسیت به p50 چقدر سره؟! یعنی به جزء کپی و اسکنش تو چاپ عکس از p50 سر تره؟! اگه آره من یدونه p50 دارم! خیلی کم کار کرده تانک خورم هست چقدر روش سر بدم برای 660 ؟! اصلا 660 سوای چند کاره بودنش ارزشش رو داره که با p50 عوضش کنم؟! ممنون

kamran khan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
تعدادي كارتريج 49A- 53A- 15A- , كارتريج رنگي به علت تغير شغل زير قيمت بفروش ميرسد/.
تماس 09192681323

kamran khan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
تعدادي كارتريج 49A- 53A- 15A- , كارتريج رنگي به علت تغير شغل زير قيمت بفروش ميرسد/.
تماس 09192681323

alij7575

Registered User
لایک‌ها
103
سلام دوباره خدمت دوست عزیز و گرامی بازم مزاحم همیشگی:blush: یه راهنمایی میخواستم دوست عزیز.من یه پرینتر مدل canon mf4890dw دارم که کارتریج استارترش تموم شد دادم شارژکنن برام که متاسفانه زدن خراب کردن کیفیت پرینت خیلی اومده پایین.میخواستم نظرتون رو بدونم در مورد اینکه ایا همه شارژ ها کیفیتشون انقدر افت داره که من یه صفحه تمام سیاه که پرینت میگرفتم قبلا کاملا صاف و تمیز و پررنگ میزد اما بعد شارژ رنگش شد خاکستری کم رنگ و پر خط و خش رو صفحه پرینت و فونتهای ریز رو هم یا نمیزنه یا خیلی کم رنگ میزنه.یعنی اینا بد شارژ کردن؟به نظر شما من ارجینال بگیرم بهتره یا شما پودرهای بهتر واسه کنان دارید که من خودم شارژ کنم.چون طرح کارتریجها رو هم گرفتم چنگی به دل نمیزد.سیاهش خاکستری میزنه و پررنگ نمیزنه.به نظرتون من چیکار کنم چون میخوام اون کارتریجها رو که برای ip7240 میخواستم ازتون بگیرم کفتم یه کارتریج یا پودر هم برای mf4890dw از شما بگیرم.مثلا بردم دادم نمایندگی برای شارژ اینجوری زد خراب کرد.به شما اعتماد دارم دوست عزیز ممنون میشم یه راهنمایی بکنید.ممنون و موفق باشید.
سلام دوست عزیز
شما مراحمی . پودر تو کیفیت چاپ تاثیر گذاره . طرح برای پرینتر مدل بالا قوی جواب نمیده من طرح هم دارم ولی پیشنهاد نمی کنم باید کارتریج اورجینال باشه . احتمالش هست که درست شارژ نکرده باشن یا پودر کیفیت پایین به کار بردن . پرینتر شما چون یه پرینتر خوبی هست حیف طرح بندازید اسیب بزنه به دستگاه. اورجینال بگیرید شارژش هم تموم شد با پودر کیفیت بالا شارژ کنید هیچ مشکلی نداره

alij7575

Registered User
لایک‌ها
103
سلام دوست عزیز این 660 نسیت به p50 چقدر سره؟! یعنی به جزء کپی و اسکنش تو چاپ عکس از p50 سر تره؟! اگه آره من یدونه p50 دارم! خیلی کم کار کرده تانک خورم هست چقدر روش سر بدم برای 660 ؟! اصلا 660 سوای چند کاره بودنش ارزشش رو داره که با p50 عوضش کنم؟! ممنون
سلام دوست عزیز
فرق 660 نسبت به P50 سه کار بودن و lcd لمسی روی پرینتر داره و فرقی دیگه ای نداره از لحاظ کیفیت و.. .متاسفانه تو کار دست دو نیستم .

topoli22

Registered User
لایک‌ها
2
درود بر شما . یه سوال ازتون داشتم . راجع به این پرینتر چندکاره سامسونگ 3405fh هست . کارتریجش چند برگ چاپ میکنه ؟ هزینه شارژش چقدر درمیاد ؟ بعد از چندبار شارژ باید کارتریجش تعویض بشه و در آخر قیمت کارتریجش چقدره ؟ ببخشید زیاد سوال پرسیدم .ممنون از شما .

alij7575

Registered User
لایک‌ها
103
درود بر شما . یه سوال ازتون داشتم . راجع به این پرینتر چندکاره سامسونگ 3405fh هست . کارتریجش چند برگ چاپ میکنه ؟ هزینه شارژش چقدر درمیاد ؟ بعد از چندبار شارژ باید کارتریجش تعویض بشه و در آخر قیمت کارتریجش چقدره ؟ ببخشید زیاد سوال پرسیدم .ممنون از شما .
سلام دوست عزیز
کارتریج 1500 تا 2000 صفحه چاپ میکنه . هزینه شارژ 13 تومن . 15 تا 20 شارژ میکنه قیمت کارتریج طرح 78 تومن اورجینال 205 تومن

nod3222

Registered User
لایک‌ها
94

alij7575

Registered User
لایک‌ها
103
سلام
برای پرینتر canon MP490 برای شارژ کردنش بهتره کیت شارژ با جوهر تهیه کنم یا فقط جوهر ؟
واینکه جوهر و کیت شارژ از چه مارکی بهتره برای این پرینتر و قیمتش دقیق چقدره ؟
لینک :
Canon Pixma MP-490 قیمت، خرید، مشخصات و فروشندگان پرینتر
ممنون
سلام
کیت هم باید بگیرید برای هوا گیری . کیت شارژ مارک ink-mate دارم مشکی 18 تومن رنگی 23 تومن با جوهر

masooooood

Registered User
لایک‌ها
44
یک دستگاه canon 4940 از ایشون خریداری شد
کاملا مطمئن و پیگیر بودن
با تشکر

r__e

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
برای شهرهای دیگه جز تهران هم ارسال می کنید؟

r__e

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پرینتر samsung 2160 با کارتریجی که رو خودش هست حدودا چند صفحه میشه پرینت کرد؟ کارتریجش هم موجوده؟

بالا