• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش انواع پرینتر لیزری .جوهر افشان و مواد مصرفی پرینتر پایین ترین قیمت بازار -ارسال رایگان

sadegh196

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
38
کارتریج 35A اورجینال و متفرقه قیمتهاشونو میفرمایید؟

farid.shift

Registered User
لایک‌ها
4
سلام
کارتریج 901 hp مشکی دارین؟
و اینکه پرینتر دست دو لیزری سیاه سفید دارین؟

alij7575

Registered User
لایک‌ها
103
کارتریج 35A اورجینال و متفرقه قیمتهاشونو میفرمایید؟
سلام دوست عزیز
35A اورجینال 155 تومن . طرح 55تومن

سلام
کارتریج 901 hp مشکی دارین؟
و اینکه پرینتر دست دو لیزری سیاه سفید دارین؟
سلام
hp 901 دارم اورجینال 50 تومن
دست دو کار نمی کنم اگه لیزری ارزون می خواهید 2160 دارم با گارانتی 190 تومن تک کاره

Last edited:

arfnpm

Registered User
لایک‌ها
49
سلام
اپسون دارم
660 epson دارم از px320 خیلی بهتره قیمت باتانک :1050 تومن
خب معلومه که بهتره قیمتش 3 برابره
این مدل حدود 400 قیمتشه
توی بقیه برند ها چیزی تا این حد عالی هست؟ با همین قیمت

alij7575

Registered User
لایک‌ها
103
خب معلومه که بهتره قیمتش 3 برابره
این مدل حدود 400 قیمتشه
توی بقیه برند ها چیزی تا این حد عالی هست؟ با همین قیمت
px320 فکرنمی کنم حدود 400 تومن باشه بالاتر
با همین قیمت کیفیت بالا ندارم canon4940 دارم کیفیت چاپش عالیه تانک خور قیمتش باتانک 700تومن

Ghamnevis

Registered User
لایک‌ها
16
پرینتری برای چاپ فیش های فروشگاهی (فست فود) ندارید؟

takspeed

Registered User
لایک‌ها
2
سلا م
تیونر سامسونگ CLP315
دارید
بی زحمت قیمت بدید

alij7575

Registered User
لایک‌ها
103
پرینتری برای چاپ فیش های فروشگاهی (فست فود) ندارید؟
سلام دوست عزیز
شما باید پرینتر حرارتی چاپ فیش بگیرید یه مدل دارم بیگسلون SRP-150 قیمتش 310تومن

سلا م
تیونر سامسونگ CLP315
دارید
بی زحمت قیمت بدید
سلام
متاسفانه ندارم

ali206

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
40
سلام دوست عزیز
4350 ندارم چرا 4870dn نمی خرید قیمت پایین تر از 4350
مدل وای فای دار هم به زودی به لیست اضافه می کنم
قیمت 4870dn که گفتم با گارانتی 1180تومن
م

سلام و ممنون از پاسخ شما ولی یه سوالی برام پیش اومد که چرا سامسونگی که گزاشتید و چهر کاره وبی سیم هم هست حدودا نصف قیمت این مدلی که معرفی کردین هست علت خاصی داره؟ از نظرکیفیت و....؟

Sent from my iPad4 using Tapatalk HD

alij7575

Registered User
لایک‌ها
103
سلام و ممنون از پاسخ شما ولی یه سوالی برام پیش اومد که چرا سامسونگی که گزاشتید و چهر کاره وبی سیم هم هست حدودا نصف قیمت این مدلی که معرفی کردین هست علت خاصی داره؟ از نظرکیفیت و....؟

سلام دوست عزیز
قیمت پرینتر لیزری بستگی به کیفیت چاپ .کارتریج .چند کاره بودن داره اون مدلی که گفتم canon 4870dn کیفیت کارتریج خیلی کیفیت بهتری داره و یه پرینتری که به سادگی خراب نمیشه و اون مدل سامسونگ 3405 که می بینید پرینتر خوبی نسبت به قیمت. اگه پرینتر می خواهید بگید برای چه استفاده ای می خواهید و حدود روزانه چند صفحه پرینت می گیرید تا کامل راهنمای کنم چه پرینتری مناسبه
ممنون

ali206

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
40
سلام دوست عزیز
قیمت پرینتر لیزری بستگی به کیفیت چاپ .کارتریج .چند کاره بودن داره اون مدلی که گفتم canon 4870dn کیفیت کارتریج خیلی کیفیت بهتری داره و یه پرینتری که به سادگی خراب نمیشه و اون مدل سامسونگ 3405 که می بینید پرینتر خوبی نسبت به قیمت. اگه پرینتر می خواهید بگید برای چه استفاده ای می خواهید و حدود روزانه چند صفحه پرینت می گیرید تا کامل راهنمای کنم چه پرینتری مناسبه
ممنون

سلام برا کارای خونگی و .... یعنی در کل درماه شاید نصف یک بسته کاغذ مصرف بشه البته مدلی هم نمیخوام که خراب بشه و خودم مشتری اول و آخرش باشم ولی خب هر چی کمتر هزینه کنم بهتره وای فای بودنش هم برام خیلی مهمه ( مثلا برا پرینت از آیپد یاچند لپ تاپ ) البته اون مدل کننی که خودم گفته بودم هم تو شرکت هست و خدائیش کارش خیلی خوب و بی آزاره ولی فکر نمی کردم قیمتش اینقدر بالا باشه در هر حال چند مدلی که صلاح میدونید معرفی کنید ممنون میشم

alij7575

Registered User
لایک‌ها
103
سلام برا کارای خونگی و .... یعنی در کل درماه شاید نصف یک بسته کاغذ مصرف بشه البته مدلی هم نمیخوام که خراب بشه و خودم مشتری اول و آخرش باشم ولی خب هر چی کمتر هزینه کنم بهتره وای فای بودنش هم برام خیلی مهمه ( مثلا برا پرینت از آیپد یاچند لپ تاپ ) البته اون مدل کننی که خودم گفته بودم هم تو شرکت هست و خدائیش کارش خیلی خوب و بی آزاره ولی فکر نمی کردم قیمتش اینقدر بالا باشه در هر حال چند مدلی که صلاح میدونید معرفی کنید ممنون میشم

اگه لیزری می خواهید Samsung 4655hn پرینتر خیلی با کیفیتی کارتریج قوی .وای فای هم داره این مدل بیشتر ادارات می خرند چون شما گفتید خراب نشه زیاد کار کنه این مدل پیشنهاد کردم

ali206

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
40
اگه لیزری می خواهید Samsung 4655hn پرینتر خیلی با کیفیتی کارتریج قوی .وای فای هم داره این مدل بیشتر ادارات می خرند چون شما گفتید خراب نشه زیاد کار کنه این مدل پیشنهاد کردم

ممنون ولی ظاهرا از لیست صفحه اول حذفش کردین پس لطفا قیمت آخرشو برام بفرستین

victorman

Registered User
لایک‌ها
6
دوست عزیز من میخواستم یک 2160 از شما بگیرم اما دوستان اینقدر بد گفتن که پشیمون شدم. گفتند کارتریجش اگه خراب بشه قیمت تعویضش خیلی بالاست و اینکه بعد از 10 بار شارژ کردن خراب میشه. و اینکه استحلاک سامسون بالاست و قطعاتش گیر نمیاد و از این دست حرفا. چقدر حقیقت داره؟ لطفا منصفانه جواب بدید.

alij7575

Registered User
لایک‌ها
103
دوست عزیز من میخواستم یک 2160 از شما بگیرم اما دوستان اینقدر بد گفتن که پشیمون شدم. گفتند کارتریجش اگه خراب بشه قیمت تعویضش خیلی بالاست و اینکه بعد از 10 بار شارژ کردن خراب میشه. و اینکه استحلاک سامسون بالاست و قطعاتش گیر نمیاد و از این دست حرفا. چقدر حقیقت داره؟ لطفا منصفانه جواب بدید.
سلام دوست عزیز
مهم ترین موضوع برای خرید یک پرینتر اینکه چقدر پرینت می گیرید . اون دوستانی که گفتن کارتریج گرون هست بله درست گفتن نسبت به قیمت خود پرینتر بالا و اینکه تا 10 با بیشتر شارژ نمیشه تا حدودی قبول دارم چون خودم 2160 داشتم تا 15 بار هم شارژ کردم و بعد از 15 بار با عوض کردن درام کارتریج درست شد ولی من از 2160 زیاد کار می کشیدم روزانه بالای 30 صفحه پرینت گرفتم و درباره استحلاک سامسونگ برای 2160 کاملا قبول دارم اون هم بخاطر قیمت پایین دستگاه هست
اگه روزانه بیشتر از 20 صفحه پرینت دارید 2160 پیشنهاد نمی کنم

KingWeb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود
دوست عزیز یه چیز ساده میخوام که باهاش کاور فیلم و بازی و این چیزا پرینت بگیرم برا مصرف شخصی خودم
HP 1050 به کارم میاد ؟
میشه روش تانک نصب کرد ؟ مثلا تانکوجوهر 4940 canon رو روش نصب کرد ؟

alij7575

Registered User
لایک‌ها
103
درود
دوست عزیز یه چیز ساده میخوام که باهاش کاور فیلم و بازی و این چیزا پرینت بگیرم برا مصرف شخصی خودم
HP 1050 به کارم میاد ؟
میشه روش تانک نصب کرد ؟ مثلا تانکوجوهر 4940 canon رو روش نصب کرد ؟
سلام دوست عزیز
اگه روزانه صفحات پرینت که می گیرید کمه hp 1050 خوبه من بهتون hp 2510 پیشنهاد می کنم قیمتش کمی بالاتر از hp 1050 ولی کیفیت و سرعت چاپش بالاتر
خیر تانک نمیشه نصب کرد . هر پرینتری تانک مخصوص خودش داره

بالا