• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش انواع گیفت کارت و اشتراک اکانت گیم نازل ترین قیمت در بین تمامی همکاران

Michael Corleone

Registered User
لایک‌ها
122
سلام
این محصول تا به دست من برسه چه قدر میشه؟
http://www.ericdress.com/product/Er...el-Single-Breasted-Casual-Dress-11475326.html
در ضمن سایت چینی هست و بسیار هم معتبر هست همه از اروپا و آمریکا به این سایت سفارش میدن ارسال به ایران هم فکر کنم داره چون اکانت نساختم نمیدونم دقیق

klidsam

Registered User
لایک‌ها
251
سلام
این محصول تا به دست من برسه چه قدر میشه؟
http://www.ericdress.com/product/Er...el-Single-Breasted-Casual-Dress-11475326.html
در ضمن سایت چینی هست و بسیار هم معتبر هست همه از اروپا و آمریکا به این سایت سفارش میدن ارسال به ایران هم فکر کنم داره چون اکانت نساختم نمیدونم دقیق
سلام
گرامی فعلا فقط سایت های موجود در پست اول

Michael Corleone

Registered User
لایک‌ها
122
سلام
گرامی فعلا فقط سایت های موجود در پست اول
پس این نوشته تو پست اولتون منتفی هست؟
در کل از تمامی سایت هایی که وبمانی رو ساپورت میکنن خرید انجام میدیم اما مسئولیت خرید از سایت های غیر معتبر به عهده خود شما میباشد .
چون این سایت وب مانی رو هم پشتیبانی میکنه

klidsam

Registered User
لایک‌ها
251
پس این نوشته تو پست اولتون منتفی هست؟
در کل از تمامی سایت هایی که وبمانی رو ساپورت میکنن خرید انجام میدیم اما مسئولیت خرید از سایت های غیر معتبر به عهده خود شما میباشد .
چون این سایت وب مانی رو هم پشتیبانی میکنه
منتفی نیست منتها سایتایی که مسدود هستند باید پرداخت و لاگین با تغییر ای پی انجام بشه که در حال حاضر امکانش فراهم نیست به خاطر مشکلات خطوط اینترنت . منتها اگر سایتی باشه که مسدود نباشه مشکلی نیست

Michael Corleone

Registered User
لایک‌ها
122
منتفی نیست منتها سایتایی که مسدود هستند باید پرداخت و لاگین با تغییر ای پی انجام بشه که در حال حاضر امکانش فراهم نیست به خاطر مشکلات خطوط اینترنت . منتها اگر سایتی باشه که مسدود نباشه مشکلی نیست
ممنون فقط یه سوال دیگه مثلا من اگه از این سایت یا هر سایت دیگه ای یه لباس به ارزش مثلا 30 دلار بخرم چه قدر گمرکیش میشه؟ چون من یه جا خوندم 100% گمرکی پوشاک میگیرن!!!o_O
و این که میشه راهنمایی کنید که من چه طوری میتونم بفهمم واسه همین سایت که دادم نیاز به تغییر آی پی هست یا نه؟ چون اگر از طرف ایران میگید که سایت باز میشه و مشکلی نداره

klidsam

Registered User
لایک‌ها
251
ممنون فقط یه سوال دیگه مثلا من اگه از این سایت یا هر سایت دیگه ای یه لباس به ارزش مثلا 30 دلار بخرم چه قدر گمرکیش میشه؟ چون من یه جا خوندم 100% گمرکی پوشاک میگیرن!!!o_O
و این که میشه راهنمایی کنید که من چه طوری میتونم بفهمم واسه همین سایت که دادم نیاز به تغییر آی پی هست یا نه؟ چون اگر از طرف ایران میگید که سایت باز میشه و مشکلی نداره
بستگی به گمرک شهرتون داره . معمولا نمیگیرن اما بعضی از شهرستانا گمرکی رو حتی برای یدونه هم میگیرن ولی بعضی جاهای دیگه برای 10 15تام نمیگیرن

3310

Registered User
لایک‌ها
34
طرح 11*11 از فردا شروع میشه یا فردا تموم میشه؟

klidsam

Registered User
لایک‌ها
251
2عدد 67هزار تومان
http://www.aliexpress.com/item/Blue...or-iPhone-6-PLUS-For-Samsung/32514687793.html

سلام ، قیمت فقط ساعت چند تومن میشه ؟ با پست چند در میاد؟
سلام
گرامی برای ترخیص این تعداد به کارت بازارگانی نیاز خواهید داشت .
660 پرداخت فوری
طرح 11*11 از فردا شروع میشه یا فردا تموم میشه؟
از فردا شب شروع میشه

3310

Registered User
لایک‌ها
34
گوشی موبایل هم میشه سفارش داد ؟

بالا