• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش اکانت بازی مهیج کلش آف کلن با لول 58 و تاون هال 8

Khashayarakbari999

Registered User
لایک‌ها
132
اکانت رو برام بفرست دو ساعت تست کنم ببینم اگر ارزش داشته باشه صد در صد خریدارم
داداش ازت خرید داشتم درست ولی شرمنده الان مدیر انجمن هم بگه دو ساعت بده تست کنم یک دقیقه هم نمیتونم بهش بدم چون اینجا یه فضای مجازیه و من حضوری هیچ کسی رو نمیبینم و دلیلی هم ندارم که ندیده و نشناخته به کسی اعتماد کنم اگه میخوای اکانت رو توی کلن "اکانت های فروشی" میتونی ببینی اکانت رو لول نیروها رو هم خواستی بدونی تو وایبر یا لاین میتونم بهت عکساشو بدم.
اینجوری خیالم راحت تره

Dogus

Registered User
لایک‌ها
84
داداش ازت خرید داشتم درست ولی شرمنده الان مدیر انجمن هم بگه دو ساعت بده تست کنم یک دقیقه هم نمیتونم بهش بدم چون اینجا یه فضای مجازیه و من حضوری هیچ کسی رو نمیبینم و دلیلی هم ندارم که ندیده و نشناخته به کسی اعتماد کنم اگه میخوای اکانت رو توی کلن "اکانت های فروشی" میتونی ببینی اکانت رو لول نیروها رو هم خواستی بدونی تو وایبر یا لاین میتونم بهت عکساشو بدم.
اینجوری خیالم راحت تره
در کل حق داری . اگر می خوای من یوزر و پاس این اکانتم رو بدم داشته باشه تا خیالت راحت باشه و یوزر و پاسوردت رو بدی

Khashayarakbari999

Registered User
لایک‌ها
132
در کل حق داری . اگر می خوای من یوزر و پاس این اکانتم رو بدم داشته باشه تا خیالت راحت باشه و یوزر و پاسوردت رو بدی
نه داداش ممنون همینجوری کلی اکانت کلش رو گوشیم دارم بعدشم من هدفم تعویض نیست میخوام بفروشم از شرش خلاص شم.
یه بار یه شخصی کلاه برداری کرد ازم (بلا نسبت شما) یوزر و پسورد رو گرفت ولی پولو واریز نکرد و بعد از اون هم چون دستم به جایی بند نبود مجبور شدم بی خیال اکانتم بشم حالا بازم رو حرفم هستم شما اکانت رو ببین و بپسند ، پولو واریز کن و اکانت رو تحویل بگیر و بعدشم هر بلایی خواستی سرش بیار ولی این که قبل از واریز اکانت رو برای تست در اختیارت قرار بدم با توجه به خاطره ی بدم از این کار شرمندتم.

Dogus

Registered User
لایک‌ها
84
نه داداش ممنون همینجوری کلی اکانت کلش رو گوشیم دارم بعدشم من هدفم تعویض نیست میخوام بفروشم از شرش خلاص شم.
یه بار یه شخصی کلاه برداری کرد ازم (بلا نسبت شما) یوزر و پسورد رو گرفت ولی پولو واریز نکرد و بعد از اون هم چون دستم به جایی بند نبود مجبور شدم بی خیال اکانتم بشم حالا بازم رو حرفم هستم شما اکانت رو ببین و بپسند ، پولو واریز کن و اکانت رو تحویل بگیر و بعدشم هر بلایی خواستی سرش بیار ولی این که قبل از واریز اکانت رو برای تست در اختیارت قرار بدم با توجه به خاطره ی بدم از این کار شرمندتم.
ممنون ازت .
ولی من نخواستم اکانت خودم رو بفروشم فقط خواستم یوزر و پاس رو داشته باشی تا خیالت راحت باشه از دادن یوزر و پاس خودت .
بنده از خرید منصرف شدم . لطفا ادامه بحث فروش اکانت هات رو تو تاپیک خودت ادامه بده .

Dogus

Registered User
لایک‌ها
84
فروش اکانت ادامه داره و به اولین خریدار فروخته میشه

Khashayarakbari999

Registered User
لایک‌ها
132
ممنون ازت .
ولی من نخواستم اکانت خودم رو بفروشم فقط خواستم یوزر و پاس رو داشته باشی تا خیالت راحت باشه از دادن یوزر و پاس خودت .
بنده از خرید منصرف شدم . لطفا ادامه بحث فروش اکانت هات رو تو تاپیک خودت ادامه بده .
والا منم میخواستم چند بار بهت بگم که منصرف شو ولی روم نشد عوضش خودت به نتیجه رسیدی بهتر شد
علی علی

yashooora

Registered User
لایک‌ها
594
اینکه خودت بری یچیز دیگس خداییش
بعد یچیزی شما که انقدر لولت بالاس چرا بربرین کینگ نداری؟منکه 1 ماه دارم بازی میکنم لولم شده 40 ساختم الان بربرین کینگ رو!

Sent from my LG-D802 using Tapatalk 2

Dogus

Registered User
لایک‌ها
84
داداش میشه دارک الکسیر داشته باشی. و بربرین کینگ نباشه !!
دارم کینگ اون سمت پایین خونه بغل دست توپ هستش .

تازه دراگونم ازاده

yashooora

Registered User
لایک‌ها
594
داداش میشه دارک الکسیر داشته باشی. و بربرین کینگ نباشه !!
دارم کینگ اون سمت پایین خونه بغل دست توپ هستش .

تازه دراگونم ازاده
اوه ندیدم
حیف که اکانت خودمو به اینجا رسوندم وگرنه ور میداشم تعویض که نمیکنی؟

Sent from my LG-D802 using Tapatalk 2

Dogus

Registered User
لایک‌ها
84
اقا فروش همچنان ادامه داره . به اولین پیشنهاد فروخته میشه .

Dogus

Registered User
لایک‌ها
84
فروش همچنان ادامه داره

Dogus

Registered User
لایک‌ها
84
بیا بالا

Dogus

Registered User
لایک‌ها
84
دوستان قیمت رو کاهش میدم به 85 تا فروش بره . چون حوصله چک کردن تاپیک رو ندارم . هر کی میخواد بگه تا معامله کنیم .

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
اگه خود ادم بخاود بازی کنه چه مدت طول میکشه تا به این سطوح برسه ؟ باید پول هم خرج کرد تو بازی و ایران هم میشه پول ریخت ؟

Dogus

Registered User
لایک‌ها
84
اگه خود ادم بخاود بازی کنه چه مدت طول میکشه تا به این سطوح برسه ؟ باید پول هم خرج کرد تو بازی و ایران هم میشه پول ریخت ؟
داداش بستگی به میزان بازی کردن داره به طور متوسط 4-5 ماه طول میکشه !

اگر کسی بخواد پیشرفت کنه باید پول خرج کنه و جم بخره ! که اونم مستقیم امکان خریدش نیست و باید با واسطه انجام بشه .

Dogus

Registered User
لایک‌ها
84
فروش همچنان ادامه داره ;););););)

juve man

Registered User
لایک‌ها
72
slm

dooostan b nazaram gheymat khobi gooozashtan , gheyre unam kasi lvl bala khas 70

b man pm bede

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dogus

Registered User
لایک‌ها
84
slm

dooostan b nazaram gheymat khobi gooozashtan , gheyre unam kasi lvl bala khas 70

b man pm bede

Sent from my iPhone using Tapatalk
ممنون داداش .

اقا اگر معاوضه داری می تونیم معاوضه کنیم و من ایدی خودم رو با مقداری که توافق میکنیم سر بدم و ایدی شما رو بگیرم

بالا