• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش باورنکردنی اسکریپت کسب درآمد lape برای اولین بار در ایران فقط با قیمت 60 هزار تومان !!!!!!!! :O

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amiricod

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
شما اسکرین شات از کلیه مدارکی که دارین و استارتر هم کلیه مدارکی که از خودشون میتوندد دفاع کنن تو این تاپیک قرار بدن !
شما که معامله کردی همین طوری پول واریز نکردی که ! حتما یه صحبت هایی داشتین .. همون هارو اینجا بزارین !
از خانم اجازه بگیرید تا تمامی عکس ها رو به اشتراک بذارم

amiricod

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
مدیرائی که باید رسیدگی کنند توجه کنند:

من اسکریپت پونیشا را از دو وب خریدم و خودم نتونستم سایت راه اندازی بکنم چون خرجش زیاد میشه

اومدم اسکریپت را برای فروش بزارم تا یکی که میخواد سایت بزنه ارزونتر براش بشه
این آقا خرید این اسکریپت را و من براش روی هاستش نصب کردم ولی چون اسم دامین اسم دامین من نبود غیر فعال بود
من نمیدنستم که اگر دامین را بخوای عوض کنی باید به دو وب بگی و الان فهمیدم و باید بهشون بگم که دامنه این آقارو بزارن به جای دامین من
اما این آقا رفته گفته که شکایت میکنم و نمیدونم از این چرت و پرتا و رفته به دو وب گفته که اسکریپت را غیر قانونی از من گرفته

شما بگید کار من اشتباه بوده یا ایشون؟

این خودش کلاه برداری میخواسته بکنه مگه نه ؟
الان فهمیدی قبول پس قبول داری که میری و دامین من رو به جای دامین اصلیت میذاری

amiricod

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
باشه اطلاعات لوگین دو وب رو بهم بدید منم بیخیال شکایت میشم
چی شد اجازه نمیدید تصاویر گفاوگو ها رو نشون بدم
طبق قوانین تا طرف مقابل گفتوگو اجازه نده نمیشه از گفتوگو ها تصاویر یا اطلاعاتی به بیرون از گفتوگو ها درج کنه
من اجازه میخوام ایشون نمیده
پس لطف کنید یوزر و پسورد دو وب رو بدید تا اونجا برم و دامین رو عوض کنم

amiricod

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
من از همون اولشم میدونستم تو رفتی گند زدی با اون تیکتت
میدونستی پس چرا من بهت گفتنی میگفتی نه از تنضیمات باید درست بشه خودت الان گفتی که این موضوع رو الان فهمیدی

amiricod

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
من نمیدنستم که اگر دامین را بخوای عوض کنی باید به دو وب بگی و الان فهمیدم و باید بهشون بگم که دامنه این آقارو بزارن به جای دامین من
این حرف رو خود خان گفتن بعد به من میگن

samanrahimi

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
2,383
چرا اینقدر سنگ جلو پای مردم میندازید دوستان ؟
بذارید بنده خدا کارش رو انجام بده . اخه چی بگه ادم .
اینقدر هم صریح به همدیگه توهین نکنید .
این چندمین باریه که من میبینم این بنده خدا یه تاپیک زده و همچین مشکلی پیش اومده .
این بازارچه دقیقا حکم یه بازار حقیقی رو داره . فک کنید حالا یه دهنه مغازه هم دست یه خانومی هست . درسته برید صف بکشید جلو در مغازش و این کارا رو کنید ؟
خداوکیلی این شاید 2 یا سومین باری هست که میبینم همچین بلایی سر تاپیک های این کاربر میاد . درست نیست .
اون از محیط بیرون که هیچ خانومی نمیتونه فکر کار کردن رو هم بکنه . اینجا رو حداقل دیگه خرابش نکنید . همه بچه هایی که اینجا با هم داد و ستد میکنن همه با هم دوست هم هستن . اینم مثل همه اونای دیگه .
فکر کنید خواهر خودتون داره سعی میکنه واسه خودش از یه راه سالم و امن (اگه دوستان بذارن) کسب درامد میکنه .

oiu

Registered User
لایک‌ها
170

مگه من نگفتم برو از مدیریت تنظیم کن؟
خوب فکر میکردم از مدیریت درست میشه

الان فهمیدم که باید بگی دامین را عوض بکنند

اه اه بخدا راسته که میگن پسرا خنگول هستن

amiricod

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
خانم باقری من با کمال احترامی که به شما قایلم اما شما اسکریپت ناقص به من دادید
اسکریپتی که شما به دادید 4 روز را از وقتم را گرفت تا اینو کامل کنیم اگر به گفته های من اعتماد ندارید
میتونم ایمیل همکارم که یه کدنویس حرفه ایی هستند در اختیار شما قرار بدم

آماده ام اسکریپتی که شما به من دادید و اسکریپتی که من و همکارم روش کار کردیم را در اینجا بزاریم تا بزرگواران
خودشون حق را به حق دار بدن .

اگر چیزی تا این مدت به شما نگفتم چون خانم بودید و احترام ادب شما را حفظ کردم

اما نمیتونم ببینم حق کسی بی گناه ضایع بشه و اینجا ساکت بشینم
سلام
بیاید رضایت بگیرید از خانم تا پیامها رو بذارم نگاه کنید تا ایشون رضایت ندن نمیتونم پیامهاشونو به اشتراک بذارم

samanrahimi

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
2,383

دوست من یکم عجلتون رو کمتر کنید . به وضوح مشخصه که اگر هم اشتباهی پیش اومده تعمدا نبوده . ما که تو یه کاری چندین سال هست که مشغولیم و به قولی همه زیر و بمش رو در اوردیم باز هم ممکنه گاهی اشتباه کنیم . حالا ایشون که تقریبا نوپا به نظر میرسن مستحق کمی مدارا هستن . با صحبت های نرم ترو مصالمت امیز تر هم میتونید حلش کنید . شاید واقعا تعمدی در کار نبوده و یه اشتباه سادس. همه ما از طریق ازمون و خطا به اینجایی که الان هستیم رسیدیم . تجربه باید کسب بشه تو کار. نه اینکه طوری رفتار بشه که طرف مجبور شه تو همون اوایل کار به خاطر تجربه کم کلا کارش رو رها کنه. وب مستری کلا تو ایران جایگاه مناسبی نداره و فراگیریش برای هر کسی کار راحتی نیست. تازه ایشون هم که خانوم هستن دیگه سخت تر .

• Like
Reactions: oiu

oiu

Registered User
لایک‌ها
170
این چندمین باریه که من میبینم این بنده خدا یه تاپیک زده و همچین مشکلی پیش اومده .
این بازارچه دقیقا حکم یه بازار حقیقی رو داره . فک کنید حالا یه دهنه مغازه هم دست یه خانومی هست . درسته برید صف بکشید جلو در مغازش و این کارا رو کنید ؟
خداوکیلی این شاید 2 یا سومین باری هست که میبینم همچین بلایی سر تاپیک های این کاربر میاد . درست نیست .
اون از محیط بیرون که هیچ خانومی نمیتونه فکر کار کردن رو هم بکنه . اینجا رو حداقل دیگه خرابش نکنید . همه بچه هایی که اینجا با هم داد و ستد میکنن همه با هم دوست هم هستن . اینم مثل همه اونای دیگه .
فکر کنید خواهر خودتون داره سعی میکنه واسه خودش از یه راه سالم و امن (اگه دوستان بذارن) کسب درامد میکنه .

واااااااای کاش 000.1% این پسرا مثل شما فکر کنن و بزارن دخترا هم کار کنن
بخدا قسم از 10 تا پیامی که واسم میاد 9 تاش درخواسته دوستیه :| یعنی میاد میگه آیدیتو بده تا بتونم اعتماد بکنم و خرید بکن آیدیرو میگیره بعد میگه شمارتو بده تا اعتماد کنم وقتی میگیره میگه از صدات خوشم اومده خدا مارو سر راه همدیگه گذاشته میای بیشتر آشنا بشیم ؟ :|

چرا این پسرای ایرانی البته نه همشون نمیخوام آدم بشن و فقط دنبال این چیزا و شهوت و ... نباشن؟

amiricod

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
این خانم هم مثل خواهرمون هستن فقط با یه فرق بزرگ خواهر های ما دزد نیستن چرا اینهمه دختری که توی اینجا همه چیز میفروشن راحت کارشونو راه میندازن ولی تاپیک های این خانم برای چندمین بار اینجوری تابلو شده
لو رفته کارش
تا یا پوملمو نده از شکایت کردم و رسواش میکنم

amiricod

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
دوست من یکم عجلتون رو کمتر کنید . به وضوح مشخصه که اگر هم اشتباهی پیش اومده تعمدا نبوده . ما که تو یه کاری چندین سال هست که مشغولیم و به قولی همه زیر و بمش رو در اوردیم باز هم ممکنه گاهی اشتباه کنیم . حالا ایشون که تقریبا نوپا به نظر میرسن مستحق کمی مدارا هستن . با صحبت های نرم ترو مصالمت امیز تر هم میتونید حلش کنید . شاید واقعا تعمدی در کار نبوده و یه اشتباه سادس. همه ما از طریق ازمون و خطا به اینجایی که الان هستیم رسیدیم . تجربه باید کسب بشه تو کار. نه اینکه طوری رفتار بشه که طرف مجبور شه تو همون اوایل کار به خاطر تجربه کم کلا کارش رو رها کنه. وب مستری کلا تو ایران جایگاه مناسبی نداره و فراگیریش برای هر کسی کار راحتی نیست. تازه ایشون هم که خانوم هستن دیگه سخت تر .

چرا6 روز جواب منو نداد
الانم نمیداد دید توی این تاپیک دارم لو میدم داد
همین الانم اگه بیاد بره توی دو وب بگه دامین رو تغیر بدن همین الان ازشون عذر خواهی هم میکنم ولی همش مظلوم نمایی هست باور کنید

samanrahimi

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
2,383
واااااااای کاش 000.1% این پسرا مثل شما فکر کنن و بزارن دخترا هم کار کنن
بخدا قسم از 10 تا پیامی که واسم میاد 9 تاش درخواسته دوستیه :| یعنی میاد میگه آیدیتو بده تا بتونم اعتماد بکنم و خرید بکن آیدیرو میگیره بعد میگه شمارتو بده تا اعتماد کنم وقتی میگیره میگه از صدات خوشم اومده خدا مارو سر راه همدیگه گذاشته میای بیشتر آشنا بشیم ؟ :|

چرا این پسرای ایرانی البته نه همشون نمیخوام آدم بشن و فقط دنبال این چیزا و شهوت و ... نباشن؟
اینجا اگه دقت کنید خود پسرا هم با هم گاها درگیر میشن . بحث این چیزا نیست . شما هم یکم سعی کن الفاظتون رو عوض کنید .
مشکلتون رو هم با جر و بحث و مرافعه پیش نبرید . برای ایشون توضیح بدید که اشتباهی که پیش اومده به چه دلیل هست. اگر قابل رفع و رجو هست که این همه دردسر برای چه؟
خوب حلش کنید تموم شه بره . شما هم باید به طرفتون حق بدید . تو ایران اعتماد تو فضای اینترنتی سخته . وقتی طرف میاد 300.000 تومن واریز میکنه همش تنگرانه و با اولین نا هماهنگی ای که میبینه فکرش به سمت کلاه برداری میره (چیزی که الان هر روز یه تاپیک جدید میشه براش تو این فروم دید) . شما هم به همین دلیل باید سعی کنید طوری رفتار کنید که ایشون نترسن از بابت این قضیه . یا خودتون پیگیر تر باشید. اگر اشتباهی پیش میاد باید قبولش کنیم و بر طرفش کنیم . این میشه اعتبار شما .

oiu

Registered User
لایک‌ها
170
چرا6 روز جواب منو نداد
الانم نمیداد دید توی این تاپیک دارم لو میدم داد
همین الانم اگه بیاد بره توی دو وب بگه دامین رو تغیر بدن همین الان ازشون عذر خواهی هم میکنم ولی همش مظلوم نمایی هست باور کنید

مظلوم نمائی نیاز ندارم چون کار خطائی نکردم که بخوام این کار را بکنم

سایت را من از مدیریت برات درست کردم و همه چی درست بود و فقط مونده بود لایسنس که شما مجال ندادی اصلا که من ببینم چی به چیه

بزار مدیران پرشین تولز بیان خودشون میدونن کی اشتباه کرده

samanrahimi

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
2,383
اگر به همین سادگی با یه درخواست تغییر دامنه انجام میشه پس این حرفا دیگه برای چی هست ؟
خوب خانوم شما هم در قبال خدماتی که میدید یا کالایی که میفروشید مسئولیت دارید . سریع تر حلش کنید اگر واقعا به همین راحتی هست تا تموم شه بره .

amiricod

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
اینجا اگه دقت کنید خود پسرا هم با هم گاها درگیر میشن . بحث این چیزا نیست . شما هم یکم سعی کن الفاظتون رو عوض کنید .
مشکلتون رو هم با جر و بحث و مرافعه پیش نبرید . برای ایشون توضیح بدید که اشتباهی که پیش اومده به چه دلیل هست. اگر قابل رفع و رجو هست که این همه دردسر برای چه؟
خوب حلش کنید تموم شه بره . شما هم باید به طرفتون حق بدید . تو ایران اعتماد تو فضای اینترنتی سخته . وقتی طرف میاد 300.000 تومن واریز میکنه همش تنگرانه و با اولین نا هماهنگی ای که میبینه فکرش به سمت کلاه برداری میره (چیزی که الان هر روز یه تاپیک جدید میشه براش تو این فروم دید) . شما هم به همین دلیل باید سعی کنید طوری رفتار کنید که ایشون نترسن از بابت این قضیه . یا خودتون پیگیر تر باشید. اگر اشتباهی پیش میاد باید قبولش کنیم و بر طرفش کنیم . این میشه اعتبار شما .
اینو درست میگید نباید بیاد به من توی گفتوگو .................
بگه
الان تا وقتی مشکل من حل نشه اینجا خدمتشون هستم و برادر زنم آقای داود یاری از استان قم یک شکایت تنظیم کرده اند برعلیه ایشون الان خودشون میتونن تا کمتر از 5 دقیقه این موضوع رو تموم کنن

samanrahimi

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
2,383
کسب اعتبار مثبت به دو صورت هست :
1-اینکه همیشه کاری که انجام میدیم رو درست انجام بدیم و همیشه بی نقض باشیم
2-وقتی مشکلی پیش میاد با پیش دستی حلش کنیم . باور کنید این بیشتر ادم رو خوشحال میکنه تا مورد اول . کلا مسئولیت پذیری شرط خیلی مهمی هست .

samanrahimi

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
2,383
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا