برگزیده های پرشین تولز

فروش بذر خانگی یا کاشت ان برای شما

وضعیت
موضوع بسته شده است.

balanar

Registered User
لایک‌ها
163
با سلام و خسته نباشید
مهم*: بذر گل ها اظافه شد + عکس
بذر میوه ها و سبزی جات اظافه شد
+ قیمت ها به 1500 تومان افزایش پیدا کرد به جز دوستانی که سفارش دادن که برای اونا 1200 تومان تهیه شده
هزینه پستی:
2 نوع هزینه پستی داریم .
1- پست معمولی : زمان تا دو هفته حداکثر و حد اقل 1 هفته الی 4 روز طول میکشه برسه دستتون . هزینه 1000 تومان . تضمین ندارد زیرا با تمیر و انداختن در صندوق پستی ارسال میشه . برای محصولات 1 تا 5 عدد مناسبه
2- پست سفارشی : زمان 48 ساعت حد اکثر . و حداقل 24 ساعت میرسه دستتون . هزینه بین 3000 تا 4000 تومان متغیر با احتساب هزینه پاکت پستی . رسید دریافت میشه و براتون ا
رسال میشه و لحظه لحظه از وضعیت بسته با سامانه مربوط ، با خبر هستید. برای 5 به بالا میصرفه

مدت زیادی هست که من علاقه مند به کاشت انواع متنوع بذر و در بیشتر اوقات اهدای اون به اقوام و دوستان هستم
این یک کار فرهنگی و هم سالم هستش . جان دادن به یک گیاه از نظر طبیعت فرقی با جان دادن به یک انسان نداره و به همون اندازه مادر طبیعت به شما افتخار خواهد کرد
از این رو من مقدار زیادی بذر و گلدان تهیه کردم و همچنین خاک بسیار سالم و بسته بندی شده و کود خانگی بدون بو
شما هم میتونید بذر تهیه کنید و هم میتونید به من بگین بذر مورد نظرتونو براتو پرورش بدم . این کار رو من تقریبا به صورت رایگان انجام میدم اما هزینه های وسایلشو ازتون میگیرم
بعد میتونید اونارو هر جور که مایلید دریافت کنید
bazr 2.JPG
سمت راست ( نخود فرنگی ) وسط ( تربچه ) سمت چپ ( گوجه )
چند روز بعد

Capture.JPG

نخود فرنگی یه محصول کوچولو داره میده ... مثل فلفله اولش . از تو دهن گل نخود فرنگی میاد بیرون
1.JPG
--------------------------------------------------

Capture.jpg
bazr1.JPG

اینا نمونه ای از کارهای یکی از دوستامه که خواسته البته اون گدون پشتیه برای تسته که ببینم تو زمین شن و ماسه ای رشد گیاه چطوریه
قیمت هر بسته بذر که من از استفاده شده هام عکس انداختم ولی تعداد زیادی دارم تو خونه
هست فقط 1500 تومان نا قابل
اما میرسیم به قسمت کاشتن
اگر میخواین براتون بکارم هزینتون به شرح زیر میشه
گدان که مشاهده میکنید کاملا خانگیه با ظرف زیرش
سایز کوچک :8000 تومان
سایز بزرگ : 10000 تومان
سایز 80*30*30 : ( خیلی بزرگ ) 25000 تومان ( عکسشو به زودی میزارم )
البته من ندارم باید تهیه کنم که قیمتش همون قیمت خریدمه
بذر : 1500 تومان ( سبزی جات و گل )
خاک و کود : 3 بسته حد اقل لازمه 4000 تومان کلا ( این خاک بسته بندی شده هست بدون بو و حشره و کرم و ... )
و یه هزینه ای هم برای نگهداریش ازتون میگیرم تا بذر ها به سنی برسن که بتونید راحت نگهداری کنید

اگر کسی مایل بود من تهران هستم میتونه با من در ارتباط باشه
لازم به ذکره هزینه نگهداری ناچیزه چون هدف من بیشتر اینه که این گیاه هارو بکارم و شما بتونید در این کار سهیم بشین و وقتی ازتون میگیرم که بیاین و گدونو تحویل بگیرید و شاهد رشد اون باشین
بذر ها :
نخود فرنگی 1200
بادنجان قلمی : 1200
بادنجان دلمه ای : 1200
کرفس : 1200
اسفناج : 1200
ترب سفید : 1200
شاهی : 1200

تربچه : 1200
جعفری :1200
گشنیز : 1200

تره : 1200
بامیه : 1200
فلفل دلمه : 1200
گوجه : 1200
ریحون سبز : 1200
ریحون رنگی ( بنفش و قرمز ) : 1200
هندوانه : 1200
طالبی : 1200
خیار ( موجود نیست فعلا )
شیوید : 1200
ترخون و نعانا بذر ندارند و ریشه ای هستند ( کاشت فقط توسط خود من انجام میشه ) ( باید نشاء رو بکارین تا تکثیر بشن )
انواع گل های معمولی ( گل های خاص بذر هاشون گران ترن و من ندارم فعلا ولی میتونم تهیه کنم )
مرزه : 1200
پیاز : 1200
پیازچه : 1200
شنبلیله : 1200
شلغم : 1200
کدو مسمائی : 1200
فلفل قلمی : 1200
گل کلم : 1200
و......

Capture.jpg
Capture2.jpg

البته لازمه ذکر کنم رشد گیاهان با هم متفاوته مثلا گوجه 15 روز طول میکشه سر از خاک بیرون بیاره
اگر کاشت گیاه رو به من میسپارید من از صفر تا رشد رو براتون عکس میندازم و همینجا قرار میدم که شما شاهد رشد گیاهتون باشین
در اخرم میتونید برداشت کرده و مصرف کنید اگر خوردنی باشه
البته دقت کنید گلدون سایز مشخصی داره و نمیشه داخلش مثلا هندوانه کاشت :D البته که رشد میکنه و حتی هندونه کوچولو هم میده ولی ریشه نمید وونه و متوقف میشه :)
ولی من باهاتون مشورت میکنم
به صورت کلی یه سری میوه جات ، میوه نمیدن الکی تلاش نکنید . دلیلشم اینه که نیاز به اب و هوای خاص خودشونو دارن . مثلا شما خربزه مشهدی شنیدید ولی تو بوشهر یا کردستان :blink:

گل ها: ( 1500 )
گل اهار
گل لاله عباسی
گل کوکب کوهی
گل افتابگردان
گل نیلوفر ( زیباست این گل )
تاج خروس افشان
گل ناز
گل مارگریت
گل piuma
گل alto miscugilo
گل doppio chabaud
میوه گل ornamentale
من به شخصه در زمینه گل خیلی تخصص ندارم . ولی در زمینه محصولات چرا . هر چی خوشمزه تر ، بیشتر :rolleyes:

Last edited:

kamikazi

Registered User
لایک‌ها
83
سلام دوست عزیز

منظورتون از گل های معمولی کدوماس؟؟؟

امکان خرید حضوری هم هست؟؟؟

albatross.ir

Registered User
لایک‌ها
329
داداش خیلی کارتون پسندیده و نیکوست اگه تمایل داشتید خاک بسته بندی بسیار مرغوب دارم یک محصول جدیده و مستقیم از نماینده اصلی تهیه می کنم خاک و کود نیشکر این کود هنوز وارد بازار های گل نشده بدون بو و حشرات دارای تمام مواد مورد نیاز گیاهان می باشد خاکش مخلوط کود و خاکه و کودش خیلی قوی هستش و برای گلدون هایی اندازه همینا که توی عکس گذاشتید به اندازه 2 تا بیلچه برای کل گلدون کافیه و همچنین کود شیمیایی 18 18 18 هلندی دارم که اونم خیلی قوی هستش و تمام مواد مورد نیاز گیاهو داره و همچنین نشا توت فرنگی هم دارم فکر کنم چیزایی که دارم خیلی به کارتون بیاد اگه خواستید پیام خصوصی بدید تعداد بالا هم بخاید تخفیف داره قیمتا هم خیلی کمتر از بازار گل هستش خلاصه من در خدمتم

__Jamaica__

Registered User
لایک‌ها
191
میتونید لیست کامل بذر هاتونُ بفرستید برام؟بیشتر گل مد نظرم
شما کدوم سمت تهرانید؟

bigbang0

Registered User
لایک‌ها
12
سلام
دوست عزیز من هم میخوام.
1 بسته بذر تربچه - ریحان - تره - نعنا میخوام
شرایط رو ارسال کنید. گلدان و ... هم خودم دارم. اگه اینارو لطف کنید و شرایط ارسال رو بگید ممنون میشم.

new24

Registered User
لایک‌ها
300
سلام
دادا من مشهدم واسه همین برام میصرفه از همینجا حتی شده یک کم گرونتر بگیرم ولی کار پسندیده ای هست و نواوری یمیشه گفت تو این انجمن ایجاد کردید
اینجا از پاپیون و فلاپی فروخته میشه تا تانک(!دیدم که میگم) فقط تانکو نمیشد پست کرد دوستان زحمت کشیدن تجزیه اش کردن و تیکه تیکه پست کردن!!!!

فقط یک سوال:)دادا من یک گلدون نسبتا بزرگ بگیرم+کود و خاک میتونم توش هندونه پرورش بدم؟یکی میخوام واسه زیبایی پرورش بدم
مثلا مهمونا میان میبینن که یک هندونه وسط میز حاضره،همینجور که به بوته وصله قاچ میکنی بهشون میدیش!!!!اینم ایده ای هست که خریداران عزیز میتونن اینجوری استنباط کنن و بخرن

حالا از موضوع خارج نشیم،هندونه به نظرتون چند روزه رشدش کامل میشه به نظرتون؟

Mohamad26

Registered User
لایک‌ها
35
سلام دوست من
واقعا عالیه

من بذر گیاه گوشتخوار میخوام اینا که پشه اینا میخورن. بسته چینی آمادش هست ولی بذراشو من ندیدم اصفهان.
اگر دارید ممنون میشم خبرم کنید
با تشکر

solo8

Registered User
لایک‌ها
56
واسه منم لیست رو لطف کن...

تو این گلدون بزرگه پیاز بکاری چند وقته در میاد و اینکه نهایتا چند تا پیاز میده؟

balanar

Registered User
لایک‌ها
163
سلان فکر نمیکردم یهویی این همه پیام بیاد . دوستان لطف دارن
بذر انواع محصولاتو دارم بیشترشونم کاشتم. البته اونایی که به خوردنشون علاقه دارم مثلا کدو نکاشتم چون دوست ندارم :(
بذر گل حدود 5 یا 6 مورد موجوده تا امشب سعی میکنم کاملشو براتون بنویسم
خاک تو زمان رشد خیلی مهمه سعی کنید خاکتون بیشتر از کود باشه اما یادتون نره کود زیاد بذر رو اشباه میکنه و میسوزونه ولی من به شخصه از مخلوط بستبندی شده شرکتی استفاده میکنم که نه بویی داره و نه حشره و کرمی داخلش هست و خیلی خیلی غذای قوی میده به گیاه

واسه منم لیست رو لطف کن...

تو این گلدون بزرگه پیاز بکاری چند وقته در میاد و اینکه نهایتا چند تا پیاز میده؟
پیاز خوب جواب نمیده پیازچه بهتر و مفید تره .
یعنی واقعا میخواستی این همه هزینه کنی پیاز بکاری :|

سلام دوست من
واقعا عالیه

من بذر گیاه گوشتخوار میخوام اینا که پشه اینا میخورن. بسته چینی آمادش هست ولی بذراشو من ندیدم اصفهان.
اگر دارید ممنون میشم خبرم کنید
با تشکر
والا دنبالش هستم که از یه شرکت خوب تهیه کنم ولی به نظز خیلی فراوون نیست . اسم گیاهای گوشتخوار ونوسه اگه اشتباه نکنم . خودمم دوست دارم بکارم ببینم اگه پیدا کنم خبرتون میکنم با قیمت مناسب البته

سلام
دادا من مشهدم واسه همین برام میصرفه از همینجا حتی شده یک کم گرونتر بگیرم ولی کار پسندیده ای هست و نواوری یمیشه گفت تو این انجمن ایجاد کردید
اینجا از پاپیون و فلاپی فروخته میشه تا تانک(!دیدم که میگم) فقط تانکو نمیشد پست کرد دوستان زحمت کشیدن تجزیه اش کردن و تیکه تیکه پست کردن!!!!

فقط یک سوال:)دادا من یک گلدون نسبتا بزرگ بگیرم+کود و خاک میتونم توش هندونه پرورش بدم؟یکی میخوام واسه زیبایی پرورش بدم
مثلا مهمونا میان میبینن که یک هندونه وسط میز حاضره،همینجور که به بوته وصله قاچ میکنی بهشون میدیش!!!!اینم ایده ای هست که خریداران عزیز میتونن اینجوری استنباط کنن و بخرن

هندوانه و pineapple دوتا محصولی هستن که واقعا خیلی سخت میشه تو گلدون پرورش داد . البته شدنیه ولی ریششون معمولا بلند میشه و توی یه گلدون باید یدونه بکاری تا بشه روش حساب کرد . در ضمت خیلی طول میکشه تا در بیاد و هندوانه بده ولی خیلی قشنگ میشه . البته بذرشو یکی دو روز لای یه تیکه پارچه مرطوب بذار تا جوانه زنیش سریع تر بشه .
هندوانه به اب و هوای گرم و مرطوب احتیاج داره و تو سرما ممکنه بمیره

سلام
دوست عزیز من هم میخوام.
1 بسته بذر تربچه - ریحان - تره - نعنا میخوام
شرایط رو ارسال کنید. گلدان و ... هم خودم دارم. اگه اینارو لطف کنید و شرایط ارسال رو بگید ممنون میشم.
عزیز همه نوع بذر وجود داره ولی نعانا من نشنیدم بذر داشته باشه
نعنا گیاهیه که از ریشش پیوند میگیرن برای تکثیرش و هیچ جایی بذری ازش موجود نیست .
من هزینه پستی رو نمیدونم باید بپرسم کمترین رو که هزینه هاتون بالا نره
تربچه ریحان و تره خودم کاشت میکنم فوق العاده راحته کاشتشون و زیبا و بوی معطری میدن ولی نور افتاب باید براشون فراهم کنی تا خوب رشد کنن .
هزینه هر بسته بذر هم 1200 تومانه که هر چند تا بخواین میتونم براتون بفرستم

درود
گوجه خيار كدو بادمجان ميشه تو گلدان هايى به ارتفاع 10 سانت كاشت؟
بله میشه
سبزی جاتی مثل ترب و هویج رو نمیتونین خوب پرورش بدید چون ریشه طولی دارن و ...
من خیار رو خودم شخصا کاشتم ( الباقیشونم کاشتم البته )
خیلی باحاله اولش خیار کوچولو میده مثل این خیار شور کوچولو ها پلاسیده ماننده اروم اروم بزرگ میشه . ولی کوچکترین دستی بهش بخوره میافته محصولش :|

سلام دوست عزیز

منظورتون از گل های معمولی کدوماس؟؟؟

امکان خرید حضوری هم هست؟؟؟
گل های معمولی همون گل هایی هستند که تو خیابون و باغچه ها میبینین . راحت کاشت میشن و ارزون هستند. تو عکس دو نمونش هست . همشونم وارداتین
مثلا گل

Last edited:

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,750
سلام
دادا تاپیک زدی مبارکه کار بسیار قشنگی است .

گوجه را داخل سینی کشت بکارید که هم انتقالش راحت تر باشه و هم اینکه بذر کمتر مصرف بشه

قیمت بذر هم خیلی عالی هست

یک توضیح بدم این گلدانهای دوستمون در این تاپیک با گلدانهای معمولی خیلی تفاوت داره اینها مواد پلاستیک درجه اول است و چندین سال در حیاط و بالکن عمر داره گلدانهایی هم هست که مواد درجه2و3 ساخته شده و اکثرا رنگ هم میشه که نهایت عمرش دوسال هست و بعد این 2 سال با اولین بلند کردنش از روی زمین خورد میشه پس چند هزار تومنی بیشتر هزینه کنید و از همین نوع گلدانی که دوستمون در این تاپیک استفاده می کنه استفاده کنید البته یک اصلی در گل کاری هست که میگه هر جسمی میتونه گلدان باشه از پوسته تخم مرغ تا لاستیک ماشین

solo8

Registered User
لایک‌ها
56
پیاز خوب جواب نمیده پیازچه بهتر و مفید تره .
یعنی واقعا میخواستی این همه هزینه کنی پیاز بکاری :|

من تنها زندگی میکنم و فوقش بخوام هر 2-3 هفته 5-6 تا دونه پیاز مصرفم بشه...گفتم خودمو به مرز خودکفایی برسونم :دی

ترجیح میدم یه گیاه خوردنی خوشمزه بکارم(شکمو ام) چی بکارم؟:D

balanar

Registered User
لایک‌ها
163
من تنها زندگی میکنم و فوقش بخوام هر 2-3 هفته 5-6 تا دونه پیاز مصرفم بشه...گفتم خودمو به مرز خودکفایی برسونم :دی

ترجیح میدم یه گیاه خوردنی خوشمزه بکارم(شکمو ام) چی بکارم؟:D
عرض کنم که چند ماه طول میکشه که یه پیاز به سن مصرف برسه و خوب یک بار مصرفه از این رو نمی ارزه بهتره که از بیرون تهیه کنید . به قول دکتر ابی که پاش میریزین بیشتر از پیازش در میاد :)
ولی سبزیجات کوچکتری مثل خیلی از میوه ها و سبزی جات چون کمیت بالاتری دارن و خیلی هاشون مثل تره تا 3 سال قابل برداشته حتی . ارزش داره
به نظر من شما انواع سبزی خوردن رو بکارین . تربچه ریحان تره جعفری و ... که هم تازه مصرف میکنید و هم سریع رشد میکنن
بذر پیاز رو هم من دارم ولی واقعا بدرد خانگی نمیخوره برای باغچه و زمان طولانی مناسبه

kamikazi

Registered User
لایک‌ها
83
عزیز لیست کل بذرهاتو پخ میکنی؟؟

راستی شما کدوم سمتی؟
اینم پخ کن
مرسی..

bigbang0

Registered User
لایک‌ها
12
داداش من بذر تربچه, تره, ریحان, فلفل رو میخوام
لطفا قیمت رو محاسبه و برای من پیام خصوصی کنید. نحوه ارسال و هزینه پستی + شماره کارتتون رو هم بفرستین. ممنون

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
سلام

الان یک ساعته که درگیر این ایدتم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا