• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش بهترین گوشیهای چین -Amirexpress.ir laptopstockshiraz

نظرتونون رو جویا میشیم درمورد کیفیت و کار این گوشیهاو آیا خریدشون بصرفه هست یا نه

• Total voters
    394
وضعیت
موضوع بسته شده است.

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
داش امیر نگفتیا! الان oneplus one با رم 64 ک قیمتش 350 دلاره رو چند میتونی بیاری حسابمون کنی بخوایم سفارش بدیم؟! 16 گیگشم 299 دلاره((همون 300 دلار))
بایددید باهمین قیمتا داده میشه یا بیشتر..چون مثل شیاومی هست و معلوم نیست قیمتها چجور حساب بشه.....

ahadm

Registered User
لایک‌ها
47
اقا امیر این پست سنگاپور پست پیشتاز نداره ؟
اگه داره ..قیمتش چنده و چند روزه میرسه ؟
میشه عوضش کنیم به پست پیشتاز سفارش منو

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
یکی همون Wolf که دوستان گفتند و یکی star a2800 که البته bluboo x2 ازاون بهتره....البته dogee dg550 هم تا هفته دیگه میاد

حدود سه هفته دیگه قیمت رو میبینی...فکرکنم حدودو طرفای 750 داده بشه
bungbungame قیمتش شده 388 دلار...
تو سایت خودش هنوزم فروشش اغاز نشده...!
https://store.bungbungame.com/TW/shop/index.aspx

riddickmybio

Registered User
لایک‌ها
28
بازم ممنون آقا امیر که جواب دادین فقط یه چیزی از این DOOGEE DG550 خوشم اومد فقط بابت کیفیت ساختش مطمئن نیستم مثلا lenovo a850+ درسته که از نطر امکانات از اونای دیگه پایینتره ولی کیفیت لنوو بالاست و آدم خیالش راحته ولی این DOOGEE رو نمیدونم

سیدامیر

Registered User
لایک‌ها
16

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
اقا امیر این پست سنگاپور پست پیشتاز نداره ؟
اگه داره ..قیمتش چنده و چند روزه میرسه ؟
میشه عوضش کنیم به پست پیشتاز سفارش منو
پست EMX اش بدتر ازخودشه..تنهاTNT میشه که برندهای اصلی رو نمیشه باهاش فرستاد و تنها همون SG میشه....
بازم ممنون آقا امیر که جواب دادین فقط یه چیزی از این DOOGEE DG550 خوشم اومد فقط بابت کیفیت ساختش مطمئن نیستم مثلا lenovo a850+ درسته که از نطر امکانات از اونای دیگه پایینتره ولی کیفیت لنوو بالاست و آدم خیالش راحته ولی این DOOGEE رو نمیدونم
از امتیاز ده ، امتیاز بالای 6 میگیره(چند دقیق، don't know either .... )
خب حدودا تا چنروز دیگه میشه فهمید دادا؟
تا دوهفته دیگه حداکثر به سایت اضافه میشه با هرقیمتی که بود دیگه

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
برای عمده فروشها :
باسلام
پیشفروش تعداد محدود cube talk 7x برای دوهفته دیگه دستمونه و ارسال به شما
تبلت عالی cube talk 7x quad core که با هزینه ارسالش باخودم (حدود 8 تا 10 تومان هرکدوم) در تعداد بالای 10 عدد 400 میدم...
درتعداد زیر 5 عدد 438 تومان
مشخصات و ریویوش اینجاست..براحتی جایگزین lenovo a3000 میشه کرد یا بگیم ورژن مینیشه:
http://www.igadgetnews.com/2014/03/15/cube-talk-7x-quad-core-tablet-review
http://www.igadgetnews.com/2014/04/10/cube-talk-7x-cuad-core-review
http://androidforums.com/general-tablet-talk/836696-acube-talk-7x-quad-core-hands-review.html
باتشکر

pouyapourang

Registered User
لایک‌ها
60
سلام
ببخشید من تازه با گوشی های برند چین آشنا شدم و قصد خرید دارم فقط چندتا سوال داشتم:
۱- از بین این برندها کدون از همه لحاظ بهتر هست؟ huawei , zte , lenovo , xiaomi , coolpad
۲- بهترین گوشی توی رنج قیمت تمام شده با گمرک و پست بین ۷۵۰ت تا ۸۰۰ت با توجه به بهتر بودن برند چی هست؟
۳- گوشی هایی مثل xiaomi redmi note , huawei g700 , coolpad f1 w از لحاظ کیفیت و قیمت چطور هستند و به کدوم بیشتر میشه اعتماد کرد که یوقت خدایی نکرده خرابی کمتری داشته باشه و پشتیبانی نرم افزاری و قطعاتش توی ایران بهتر هست؟ این درست هست که قطعات huawei خیلی خوب نیستند؟( از یک تعمیرکار آشنا شنیدم)
۴- و آخرین سوال اینکه آیا واقعا این گوشی ها قابل اعتماد هستند؟ من به شخصه به برند اهمیت نمیدم و کارایی و مناسب بودن گوشی برام مهم هست.

BaTSaM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
47
قیمت oneplus one به 1390000 کاهش پیدا کرد...ولی باز زیاده :general208:

ahadm

Registered User
لایک‌ها
47
قیمت oneplus one به 1390000 کاهش پیدا کرد...ولی باز زیاده :general208:
دوست عزیز نسخه 16 گیگ این گوشی تنها 299 دلار قیمت داره که میشه حدود یک ملیون ....
ولی من سایت اصلیش رو دیدم ..عجب گوشیه محشریه :eek: خیلی خوشگل و باکلاسه ولی به زن فون 6 نمیرسه :D

BaTSaM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
47
درسته میشه حدود 1 تومن و 64 گیگش حدود 1150000..البته وارد کننده هم حق داره برای زحمتی که میکشه سودش رو ببره اما وجدانا 400 تومن خیلی زیاده...قیمتهای آقا امیر خیلی خوبه امیدوارم این گوشی هم قیمتش مناسب باشه..
رو کاغذ که این گوشی همه چی تمومه باید دید عملکردش چطوره.از وقتی دیدمش زیباییش بدجوری رفته رو مخم.کلا مهمترین عامل انتخاب گوشی از نظر من شکل ظاهری و زیبا بودنشه و کمپانی های چینی هم رو این قضیه خیلی خوب مانور میدن.این گوشی که شما بهش اشاره کردین رو هم دیدم بسیار زیباست مخصوصا اون قسمت پایینش اما از نظر مشخصات سخت افزاری از one پایین تره.اینم رفت تو لیست.البته اولویت با oneplus one هستش

irooniboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
سلام
ببخشید من تازه با گوشی های برند چین آشنا شدم و قصد خرید دارم فقط چندتا سوال داشتم:
۱- از بین این برندها کدون از همه لحاظ بهتر هست؟ huawei , zte , lenovo , xiaomi , coolpad
۲- بهترین گوشی توی رنج قیمت تمام شده با گمرک و پست بین ۷۵۰ت تا ۸۰۰ت با توجه به بهتر بودن برند چی هست؟
۳- گوشی هایی مثل xiaomi redmi note , huawei g700 , coolpad f1 w از لحاظ کیفیت و قیمت چطور هستند و به کدوم بیشتر میشه اعتماد کرد که یوقت خدایی نکرده خرابی کمتری داشته باشه و پشتیبانی نرم افزاری و قطعاتش توی ایران بهتر هست؟ این درست هست که قطعات huawei خیلی خوب نیستند؟( از یک تعمیرکار آشنا شنیدم)
۴- و آخرین سوال اینکه آیا واقعا این گوشی ها قابل اعتماد هستند؟ من به شخصه به برند اهمیت نمیدم و کارایی و مناسب بودن گوشی برام مهم هست.
سلام دوست عزیز .. برندهای که نام بردی جزو بهترین ها هستند .. من بشخصه میتونم جواب سوال ۱ و ۴ شمارو بدم. ازبین این بزندها معتبر تریناشون Lenovo - xiaomi - huawei - zte هستن .. حتما نام lenovo توی لپتاپ ها واستون آشنا هست و همین کمپانی معتبر گوشی های خوبی تولید میکنه .. من به شخصه با برند Huawei حال نمیکنم ولی شاید دوستان نظر دیگه ای داشته باشن .. و اما راجب گوشی های شرکت Xiaomi که به Mi معروف هستن .. این شرکت به خاطر کیفیت تولیدشون تو چین به نام Apple china معروفه . و اینکه همین الان من از گوشی Hongmi این شرکت استفاده میکنم و خواهرم هم گوشی Mi2s این شرکتو استفاده میکنه و از هر لحاظ که شما فکرشو کنید از این گوشی ها راضی هستیم. در مورد شرکت بزرگ zte که باز دوستان از من اطلاعاتشون بیشتره .. شرکتی هست که device های مخابراتی و شبکه و سرور تولید میکنه و کمپانی بزرگی هست و یقینا گوشی های خوبی تولید کرده... امیدوارم انتخاب خوبی داشته باشید دوست عزیز.

Sent from my 2013023 using Tapatalk

pouyapourang

Registered User
لایک‌ها
60
مرسی از توضیحات کاملتون...
فکر کنم من هم xiaomi redmi note بگیرم
سلام دوست عزیز .. برندهای که نام بردی جزو بهترین ها هستند .. من بشخصه میتونم جواب سوال ۱ و ۴ شمارو بدم. ازبین این بزندها معتبر تریناشون Lenovo - xiaomi - huawei - zte هستن .. حتما نام lenovo توی لپتاپ ها واستون آشنا هست و همین کمپانی معتبر گوشی های خوبی تولید میکنه .. من به شخصه با برند Huawei حال نمیکنم ولی شاید دوستان نظر دیگه ای داشته باشن .. و اما راجب گوشی های شرکت Xiaomi که به Mi معروف هستن .. این شرکت به خاطر کیفیت تولیدشون تو چین به نام Apple china معروفه . و اینکه همین الان من از گوشی Hongmi این شرکت استفاده میکنم و خواهرم هم گوشی Mi2s این شرکتو استفاده میکنه و از هر لحاظ که شما فکرشو کنید از این گوشی ها راضی هستیم. در مورد شرکت بزرگ zte که باز دوستان از من اطلاعاتشون بیشتره .. شرکتی هست که device های مخابراتی و شبکه و سرور تولید میکنه و کمپانی بزرگی هست و یقینا گوشی های خوبی تولید کرده... امیدوارم انتخاب خوبی داشته باشید دوست عزیز.

Sent from my 2013023 using Tapatalk

sanup2006

Registered User
لایک‌ها
107
برای عمده فروشها :
باسلام
پیشفروش تعداد محدود cube talk 7x برای دوهفته دیگه دستمونه و ارسال به شما
تبلت عالی cube talk 7x quad core که با هزینه ارسالش باخودم (حدود 8 تا 10 تومان هرکدوم) در تعداد بالای 10 عدد 400 میدم...
درتعداد زیر 5 عدد 438 تومان
مشخصات و ریویوش اینجاست..براحتی جایگزین lenovo a3000 میشه کرد یا بگیم ورژن مینیشه:
http://www.igadgetnews.com/2014/03/15/cube-talk-7x-quad-core-tablet-review
http://www.igadgetnews.com/2014/04/10/cube-talk-7x-cuad-core-review
http://androidforums.com/general-tablet-talk/836696-acube-talk-7x-quad-core-hands-review.html
باتشکر
کیفیت صفحه نمایش این به asuse memopad میرسه؟باتریش چقدر جواب میده ؟
من بین این و lenovo a3300 موندم و کیفیت صفحه نمایش و طول عمر باتری و کیفیت تاچ برام 3 مشخصه خیلی مهمه.
پیشنهاد شما کدامه ؟

سیدامیر

Registered User
لایک‌ها
16
درسته میشه حدود 1 تومن و 64 گیگش حدود 1150000..البته وارد کننده هم حق داره برای زحمتی که میکشه سودش رو ببره اما وجدانا 400 تومن خیلی زیاده...قیمتهای آقا امیر خیلی خوبه امیدوارم این گوشی هم قیمتش مناسب باشه..
رو کاغذ که این گوشی همه چی تمومه باید دید عملکردش چطوره.از وقتی دیدمش زیباییش بدجوری رفته رو مخم.کلا مهمترین عامل انتخاب گوشی از نظر من شکل ظاهری و زیبا بودنشه و کمپانی های چینی هم رو این قضیه خیلی خوب مانور میدن.این گوشی که شما بهش اشاره کردین رو هم دیدم بسیار زیباست مخصوصا اون قسمت پایینش اما از نظر مشخصات سخت افزاری از one پایین تره.اینم رفت تو لیست.البته اولویت با oneplus one هستش
شرکت در ابتدا تعدادی که عرضه میکنه محدوده و با این قیمت فقط گیر عمده فروشها میاد و اونها هم کلی میکشن روش تا سود کافی رو ببرند بعد از چند ماه که هم تقاضای بازار متعادل شد وهم تعداد عرضه اون توسط شرکت بیشتر ٬ اونوقت قیمت ها واقعی میشند یعنی میرسه به همون چیزی که تو نت میبینیم
در ضمن مطمئن باشید قیمت اقا امیر از همه جا بهتره کافیه یه جستجوی معمولی تو فروم ها و سایت های مجاور بیندازید

Sarvona

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان Xiaomi mi 3 بگیرم یا oneplus one؟
هم از نظر قیمت هم کیفیت کدوم بهتره؟

victor203

Registered User
لایک‌ها
50
دوستان Xiaomi mi 3 بگیرم یا oneplus one؟
هم از نظر قیمت هم کیفیت کدوم بهتره؟
از نظر کیفیت ساخت هر دو دریک سطحند دوست عزیز و از نظر نرمافزاری هم یکی از میویی و یکی از سیانوژن استفاده میکنه که نشون میده پشتیبانی سخت افزاری هر دو عالیه فقط میمونه تفاوت در سخت افزار و قیمت و طراحی که سخت افزار و قیمت وان پلاس بسیار قابل توجه ...

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
کیفیت صفحه نمایش این به asuse memopad میرسه؟باتریش چقدر جواب میده ؟
من بین این و lenovo a3300 موندم و کیفیت صفحه نمایش و طول عمر باتری و کیفیت تاچ برام 3 مشخصه خیلی مهمه.
پیشنهاد شما کدامه ؟
بزارید برسه تا ببینم ولی باتوجه به ویژگی صفحش، باید از اون بهتر باشه یا برابر....باتریش طبق ریویوها حدود 4 تا 5 ساعت جواب میده وبگردی اینترنت...اگه میتونی سفارش بگیری،خب تبلتی مثل chuwi vx3 خیلی بهتره یا....(بودجه حداکثر تاچندبود؟؟) بالاخره یک اختلاف قیمت 10 تا 20 درصدی باهم دارند.....اگه میتونید تا 600 یا 630 هزینه کنید، تبلت عالی ONDA V819 بگیرید (باهزینه سفارش 572 تومان) که از شرکت عالی اوندا هست و باتری 5200 میلی آمپر و ویژگیهای دیگش

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا