• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش بهترین گوشیهای چین -Amirexpress.ir laptopstockshiraz

نظرتونون رو جویا میشیم درمورد کیفیت و کار این گوشیهاو آیا خریدشون بصرفه هست یا نه

• Total voters
    394
وضعیت
موضوع بسته شده است.

se7en.net

Registered User
لایک‌ها
429
من بالاخره بعد از کلی تحقیق و سرگیجه................ به این دو گوشی رسیدم اهالی فن لطفا راهنماییم کنن کدومشو بخرم رنگ هم بنظرتون کدوم بهتره؟
kingzon k 1 iocean x8
داداش یه نگاه به Thl 5000 هم بنداز
مخصوصا باطری و دوربین!

mmousavi

Registered User
لایک‌ها
679
سلام. بعد از مدت ها امروز رفتم گوشیم رو تحویل گرفتم. ZTE V975 . 47 تومن گمرک و 18 تومن پست ازم گرفتن . یه بنچمارک ازش گرفتم که 25500 آورد.گوشی خوبیه

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
سلام. دوستان من یه سوال خارج از موضوع تاپیک دارم. ببخشید که اینجا مطرح میکنم(نمیدونستم باید به کی بگم). ممنون میشم کمکم کنید
* چرا من هرچی برنامه میخام از پلی استور گوگل نصب کنم میگه این آیتم تو کشور شما موجود نیست؟
این به خاطره تحریمه؟
با چیز ش کن هم که امتحان میکنم همینطوریه
اعصابمونو خورد کرده

Last edited by a moderator:

princemoji

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
39
آقا این اسکرین شات هایی که از گوشی میزارید خیلی بزرگن تاپیک ها توشون گم میشه ، کراپشون کنید. راجع به گوگل پلی هم اون برنامه هایی که داخلشون خرید درون برنامه ای هست فک کنم نمیشه گرفتشون س.ا.ی.ف.و.ن رو هم که باز کردی باید دانلود شه یه بار clear data بکن.
s.urf.eas.y هم چیلترفکنه، اونو دانلود کن یه اکانت بساز توش با اون بزن.

Last edited:

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
آقا این اسکرین شات هایی که از گوشی میزارید خیلی بزرگن تاپیک ها توشون گم میشه ، کراپشون کنید. راجع به گوگل پلی هم اون برنامه هایی که داخلشون خرید درون برنامه ای هست فک کنم نمیشه گرفتشون س.ا.ی.ف.و.ن رو هم که باز کردی باید دانلود شه یه بار clear data بکن.
داداش دمت گرم. دیتا رو پاک کردم درست شد . الآن دارم برنامه های مورد نیازمو نصب میکنم:general310:
درمورد عکس ها هم عذر میخام . الآن میخاستم کوچیکشون کنم ولی دیگه نمیشه پست رو ویرایش کرد. شرمنده و بازم تشکر بابات راهنماییتون;)

RaMiN ArAz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
سلام من میخوام ردمی نوتو ریست کنم پترن گذاشتن الان نمیتونن باز کنن خواهش از دوستان کمک کنید چطور ریست فاکتوری کنم

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
گوشی خاموش کن گابل یو اس بی وصل کن دکمه پاور با ولوم بالا رو نگه دار
دنبال ریست فکتوری بگرد.

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
سلام من میخوام ردمی نوتو ریست کنم پترن گذاشتن الان نمیتونن باز کنن خواهش از دوستان کمک کنید چطور ریست فاکتوری کنم
گوشی رو خاموش کن
همزمان ولوم کم و پاور رو نگه دار، یه صفحه میاد سه تا گزینه داره، با کلید ولوم کم بین گزینه ها میتونی جابه جا بشی و با کلید ولوم زیاد انتخاب میکنی. پس با کلید ولوم کم برو روی گزینه ریکاوری مد و با کلید ولوم زیاد انتخابش کن، حالا به قسمت ریکاوری گوشی وارد شدی(اگه دیدی عکس آدمک اندروید اومده که خوابیده و دلش باز شده و زیرش نوشته no command یه بار کلید پاور روبزن بعد محیط ریکاوری برات میاد) باید یه گزینه باشه به اسم فکتوری ریسیت(wipe data/factory reset) با کلید ولوم کم برو روش و با کلید ولوم زیاد انتخابش کن و بعد یس(yes) رو بزن. حالا برو گزینه ریبوت سیستم(reboot system now) رو بزن فک کنم درست بشه

Last edited:

RaMiN ArAz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
گوشی رو خاموش کن
همزمان ولوم کم و پاور رو نگه دار، یه صفحه میاد سه تا گزینه داره، با کلید ولوم کم بین گزینه ها میتونی جابه جا بشی و با کلید ولوم زیاد انتخاب میکنی. پس با کلید ولوم کم برو روی گزینه ریکاوری مد و با کلید ولوم زیاد انتخابش کن، حالا به قسمت ریکاوری گوشی وارد شدی باید یه گزینه باشه به اسم فکتوری ریسیت با کلید ولوم کم برو روش و با کلید ولوم زیاد انتخابش کن و بعد یس رو بزن. حالا برو گزینه ریبوت سیستم رو بزن فک کنم درست بشه
اینو تست کردم نشد

RaMiN ArAz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
تونستم ریستش کنم همه اش چینی نوشته بود شانسی زدم ریست شد

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
تونستم ریستش کنم همه اش چینی نوشته بود شانسی زدم ریست شد
بالاخره چطوری ریسیت کردی؟
از همون راهی که گفتم؟ شما که گفتید تست کردید نشده
محیط ریکاوری چینی بود؟
از من که انگلیسیه

se7en.net

Registered User
لایک‌ها
429
سلام دوستان
ببخشید.میدونم اینجا جاش نیست ولی خیلی دنبالش بودم و جوابی نگرفتم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
از اقا امیر هم عذر میخوام
سنسور چرخشی گوشیم کالیبره نیست و وقتی به حالت landscape میچرخونمش دیگه.به سختی برمیگرده و اعصاب خرد کنه واسه همین کلا چرخش صفحه رو خاموش کردم اما تو.بازی و گالری خیلی نیاز دارم بهش که متاسفانه مشکل داره!!
گوشیم jiayu g3s
یه برنامه تو گوگل استور هست به اسم MTK G-Sensor Calibration
که اونم رایگان نیست
کسی از دوستان میتونه کمک کنه؟!
anyhusam.jpg

تو این بازی ماشین دور خودش میچرخه!!! [emoji23]
qaqu7e6e.jpg

Last edited:

ahwazimate

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام دوستان با اجازه امیر اقا من یک گوشی اینفوکوس دارم بدون هیچ مشکلی یا خط وخشی به همراه قاب ژله ای و رم شانزده گیگابایت کلاس ده میخوام بفروشم هر کی خواست پی ام بده شماره 09386356535

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
سلام دوستان
ببخشید.میدونم اینجا جاش نیست ولی خیلی دنبالش بودم و جوابی نگرفتم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
از اقا امیر هم عذر میخوام
سنسور چرخشی گوشیم کالیبره نیست و وقتی به حالت landscape میچرخونمش دیگه.به سختی برمیگرده و اعصاب خرد کنه واسه همین کلا چرخش صفحه رو خاموش کردم اما تو.بازی و گالری خیلی نیاز دارم بهش که متاسفانه مشکل داره!!
گوشیم jiayu g3s
یه برنامه تو گوگل استور هست به اسم MTK G-Sensor Calibration
که اونم رایگان نیست
کسی از دوستان میتونه کمک کنه؟!
anyhusam.jpg

تو این بازی ماشین دور خودش میچرخه!!! [emoji23]
qaqu7e6e.jpg
گوشی منم کمی مایل به راست میرفت ماشین
گوشی خاموش وکابل وصل کنید.پاور و ولوم پایین! (احتمالا زبانش چینیه) حالتی همچون ریکاوری باز میشه.من دهنم اسفالت شد تا گزینه مربوط به کالیبره رو پیدا کنم ولی ارزشش رو داشت
بعد اون اوکی شد گوشیم

se7en.net

Registered User
لایک‌ها
429
گوشی منم کمی مایل به راست میرفت ماشین
گوشی خاموش وکابل وصل کنید.پاور و ولوم پایین! (احتمالا زبانش چینیه) حالتی همچون ریکاوری باز میشه.من دهنم اسفالت شد تا گزینه مربوط به کالیبره رو پیدا کنم ولی ارزشش رو داشت
بعد اون اوکی شد گوشیم
دمت گرم داداش ردیف شد
خیلی لطف کردی..[emoji8]

mehdi60-0

Registered User
لایک‌ها
106
سلام یه سوال داشتم اگه بخوام با گوشی ردمی به اینترنت از طریق کامپیوتر متصل بشم چکار باید بکنم

princemoji

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
39
سلام یه سوال داشتم اگه بخوام با گوشی ردمی به اینترنت از طریق کامپیوتر متصل بشم چکار باید بکنم
میشه با بلوتوث وصل شد با یو اس بی برنامه می خواد می تونی تو گوگل سرچ کنی.
این با بلوتوث هست اینجا برو بعد access point رو بزن.
http://8pic.ir/images/at9jve9k1lm5tvngwgmn.png
مسیرش control panel ----->harware and sound -----> devices and printers
گوشی رو باهاش پییر کن اگه هم بلوتوث نداره کامپیوترت ، باید گوشیت روت باشه تا با usb بزنیش.
http://goo.gl/peVDAt

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا