• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش بهترین گوشیهای چین -Amirexpress.ir laptopstockshiraz

نظرتونون رو جویا میشیم درمورد کیفیت و کار این گوشیهاو آیا خریدشون بصرفه هست یا نه

• Total voters
    394
وضعیت
موضوع بسته شده است.

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
ممنون از اینکه تجربه تون رو به اشتراک گذاشتید ولی رد می نوت حافظه اش هشت گیگه که خیلی پایینه برای من.

ممنون. میتونید یک گوشی توی این حدود قیمت (750 تا 850) معرفی کنید با ویزگیهایی که فرمودید؟
من که میگم اول ردمی نوت بعدش من به شخصه لنوو آ8 و قبول دارم مدل WCDMA اون

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
صفحه نمایش و دوربین که یکی هستند؟ تازه CROWN که OGS هم داره
دوربین که همونه
باتریشم فکر کنم چون لیتیوم پلیمری هستش زیاد فرق نکنه.باز دقیق نمیدونم
بعدش قشنگی هم در نظر بگیرید
یا این که سایتش که هر مشکلی پیدا کنه میرید توش رام مناسب یا چیزای دیگه و میگیرید
کیت کتم هس.4.4
؟؟؟؟؟؟؟

ادیت امیر:
این مدل ZTE رو دوربین کارکرده و کیفیت عالی خروجی میده(لنزIMX135 سونی Exmor بهینه شده) ....LCD های ZTE خیلی بهترهستند نسبت به همنوع هاش در همون رنج قیمت وویژگی....مطمئن باشیدکیفیت صفحه ZTE بنابراین بهتره.....اسنپ دراگون چهارصد باتری مصرف کنی کمی داره نسبت به هشت هسته ای وبنابراین باتری بیشتر v5 ، درعمل، زمان استفاده وعمل بهتری رو ارایه میده.....
یکی ازدوستان چندصفحه پیش V5 رو که ارسال شده بود براشون،داشت و تمجید از برند ZTE...،میتونید با اوشون هماهنگ کنیدوازشون جویا بشید و حتی اگه مایل بودند،ازنزدیک ببینید(crown هم ک خیلیها دیگه آوردند)
زد تی ای خیلی گرون شد .نسبت به قیمتش واقعا ارزششو نداره.ادم یکم روش بزاره ردمی نوت میگیره:general507:...به نظر شما CROWN بهتره یا گولپد 7320؟.کولپد رمش یکه او تی جی هم نمیخوره .اینش خیلی بده

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
زد تی ای خیلی گرون شد .نسبت به قیمتش واقعا ارزششو نداره.ادم یکم روش بزاره ردمی نوت میگیره:general507:...به نظر شما CROWN بهتره یا گولپد 7320؟.کولپد رمش یکه او تی جی هم نمیخوره .اینش خیلی بده
جهت اطلاعتون کولپد 7320 هم شده 160 تا 165دلار...!

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
به نام خدا
سلام به همه دوستان گل
با اجازه آقا امیر گل...
من چند وقت پیش گوشی قدرتمند POMP C6 رو خریدم و حدود 4 روزه که دستم رسیده و خواستم یه رویوی کامل و چند قسمتی از این گوشی بذارم:
  • قسمت اول رویو:
  1. ابتدا از مشخصات گوشی شروع میکنم: http://www.devicespecifications.com/en/model/14742bc3
  2. معرفی سایت رسمی شرکت پمپ موبایل: http://www.pompmobile.com/en
قبل از شروع اینم بگم که من گوشی های قبلیم اینا بودن=Haier w910 ,Thl W200S , Coolpad 8297w
میرم سر وقت رویو گوشی: در ابتدا که با گوشی کار کردم وضوح تصویر و روشنایی و کلا شفافیت این گوشی منو متعجب کرد یعنی از کولپد و تی اچ ال خیلی بالاتره(اصلا یه سر و گردن بالاتره!) که خب طبیعی هم هست به خاطر رزولیشن FHD و فناوری OGS Full Lamination در ادامه به رابط کاربری جالبش خوردم( DUI) جالب بود و یه نقطه داخل صفحه نمایش داره که به راحت تر کار کردن با گوشی کمک شایانی میکنه و کلا از اغلب سنسورهاش برای بالاتر بردن دسترسی استفاده میکنه.بررسی بعدی بدنه بود که واقعا از این لحاظ تو هم رده های خودش بی رقیبه (نسبت ال سی دی به کل گوشی 85٪ هست!) جنس بدنه هم پلاستیک فشرده و کلا پلمپ.دوربین عقبش Sony CMOS BSI 2 که در حدو اندازه IMS135 است ولی روشناییش از اون لنز بیشتره تو شب از کولپد بهتر عکس میگیره ولی در کل مثه هم هستن فقط با این تفاوت که فاصله کانونیشون فرق داره. دوربین جلو که 8 مگاپیکسلی است ولی در حد همون کولپده. سی پی یو هم که 6589T با گرافیک Power VR SGX 544MP هست که منو راضی کرد و به نظر من 4 تا هسته هم همون کار 8تا هسته رو میکنه که این قضیه تو آسفالت 8 به من ثابت شد.میپرسید چرا؟؟؟ تو عکس نگاه کنید...
این اسکرین شات زمانی گرفتم که فیلم گراوتی با کیفیت فول اچ دی پخش میشد و آسفالت 8 رو هم روی گرافیک FHD رزولیشن صفحه نمایش داشتم بازی میکردم بدون لگ!!!! یعنی نه فیلم لگ داشت نه بازی...!
فقط زمانی که گرافیک آسفالت رو روی High میزاشتم بازی لگ داشت خب این کاملا طبیعیه چون رزولیشن صفحه FHD هست...
حافظه داخلیش محشره یعنی منو که راضی کرد. رمش هم سرعتش خوبه روون کار میکنه گوشی و تاچش هم خوبه.
صداش خیلی خیلی از کولپدی که داشتم بهتره هم بلندتره هم کیفیت داره.جی پی اسش رو هم اول تست کردم کار نمیکرد چون سی پی یو های 6589 مدیاتک یکم تو این زمینه کم کاری کردن ولی با کمک آقا امیر تو پخ تونستم با فیکس جی پی اس درستش کنم و خدا رو شکر الان خوب وصل میشه مثه هلووو.
یه میکروفون هم برای رفع نویز داره و همین طور HDMI ,MHL,NFC,WIFI Display,OTG,OTA,WIFI Direct اینا رو هم داره که هیچ کدوم از اینایی رو که گفتم کولپدم نداشت به غیر از OTA ...
امروز روتش کردم بدونه مشکل ولی با سختی:D اینم بقیه عکس ها:
انشالله بقیه رویو رو هم میذارم واسه عکس هاش و بقیه تست ها...
یا علی

فایل های ضمیمه

• Screenshot_2014-09-07-11-38-41.png
    Screenshot_2014-09-07-11-38-41.png
    382.9 KB · نمایش ها: 37
  • Screenshot_2014-09-07-11-52-31.png
    Screenshot_2014-09-07-11-52-31.png
    202.9 KB · نمایش ها: 30
  • Screenshot_2014-09-07-11-52-58.png
    Screenshot_2014-09-07-11-52-58.png
    151.6 KB · نمایش ها: 31
  • Screenshot_2014-09-07-11-53-12.png
    Screenshot_2014-09-07-11-53-12.png
    163.5 KB · نمایش ها: 29
  • Screenshot_2014-09-07-11-53-21.png
    Screenshot_2014-09-07-11-53-21.png
    165.8 KB · نمایش ها: 30

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221
سلام امیر خان
لنوو A8 یا همون A806 رایتل ساپورته دیگه؟
سخت افزارش هم تقریبا همون ردمی نوته فقط اینکه کدوم بهتره را نظر بدید
چند فی میخوره سفارشی

ادیت امیر:
بله...
اگه سری S لنوو بودپیشنهادی بود(یا دوسیمکارته) ولی note بهتره درکل..بعلاوه پشتیبانی نرم افزاریش هم مسلما از لنوو خیلی بهتره وبیشتر

review Lenovo a8:

لینک یک

مقایسش با coolpad f1
لینک دو

Last edited by a moderator:

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221
اس 8 خوبه ولی 3 جی ساپورت نیست
لنوو الان همشون اندروید 4.4 دارند ردمی هنوز 4.2 مونده

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
سلام امیر خان
لنوو A8 یا همون A806 رایتل ساپورته دیگه؟
سخت افزارش هم تقریبا همون ردمی نوته فقط اینکه کدوم بهتره را نظر بدید
چند فی میخوره سفارشی

ادیت امیر:
بله...
اگه سری S لنوو بودپیشنهادی بود(یا دوسیمکارته) ولی note بهتره درکل..بعلاوه پشتیبانی نرم افزاریش هم مسلما از لنوو خیلی بهتره وبیشتر

review Lenovo a8:

لینک یک

مقایسش با coolpad f1
لینک دو
من منظورم بدون ساپورت تری جیش بود.لایلی دارم که به نظر منطقی میرسه .اگه بخوای اون مدلو بخری به قول اقا امیر نوت بهتره

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
اس 8 خوبه ولی 3 جی ساپورت نیست
لنوو الان همشون اندروید 4.4 دارند ردمی هنوز 4.2 مونده
اس 8 فقط تری جیش نیس.سی پی یوس هس.او تی جی هست.4جی هم هس. قیسمتشم از بدون تری جی ا8 بیشتره

mojtabaeshg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام امير داداش گل
آقا از اين دوتا گوشي يكي رو مخوام قيمت و زمان رسيدن رو بگو ميخوام سفارش بدم ممنون
Meizu MX4
IUNI U3

riddickmybio

Registered User
لایک‌ها
28
سلام دوستان ببخشید کسی میدونه چجوری باید زنفون 5 رو به کامپیوتر وصل کرد؟

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
سفارشی...پیشنهادی نیست الان بعد از گذشت یکسال از ساختش هرچند گوشی خیلی خوب و عالی بود:
پیشنهادیهای دیگه:
Pantech a890
ZTE nubia z7 mini
lenovo k910
Hasee x60ts
ThL 5000
TCL Idol X s960
همگی در سایت amirexpress.ir هستند..قبل از خرید . سفارش، لینک زیر رو حتما مطالعه بفرمایید
http://amirexpress.ir/index.php?route=information/information&information_id=8
سلام امير داداش گل
آقا از اين دوتا گوشي يكي رو مخوام قيمت و زمان رسيدن رو بگو ميخوام سفارش بدم ممنون
Meizu MX4
IUNI U3
همینکه عرضه بشند حتما..طرف 20 سپتامبر به بعد تو بازار میاند..اونموقع توسایت اضافه میکنم حتما

انشالله طی دو روز آینده دو سه مدل دیگه Sharp گوشی ژاپنی اضافه میشه....

مجله الکترونیکی زیر هم دانلود کنید..مطالب مفید و یک ad کوچولو هم از سایت
http://p30download.com/fa/entry/54365/

Last edited:

klxl

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
438
سلام. Moto G موجود است؟ ترجیحا سری 4G

ادیت امیر:
خیر

Last edited by a moderator:

AMIRJO0ON

Registered User
لایک‌ها
51
دوستان شما چی میگید؟ لنوو آ8 یا DOGGEE DG550؟ داشتن یا نداشتن تری جی لنوو ملاک نیس

1soshiant

Registered User
لایک‌ها
13
دوستان شما چی میگید؟ لنوو آ8 یا DOGGEE DG550؟ داشتن یا نداشتن تری جی لنوو ملاک نیس
عزیز فکرکنم شما یه دوماهی هست درگیر خرید گوشی هستی اما هنوز به نتیجه نرسیدی !!

این گوشی های چینی یه ویژگی ای که داره اینه که هر روز یه مدل جدید با مشخصات جدید و قیمت جدید میاد و چون میزان تولیدشون چندان بالا نیست شرکت ها ابایی از تولید مدل های جدید با فاصله زمانی کم ندارند ( بغیر از شرکت های تاپ و پرچمدارهاشون)
با این شرایط اگر کسی بخواد صبر کنه که مدل های بهتری بیاد بنظرم این صبر پایانی نخواهد داشت..!

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
ضمن تایید حرف دوست قبلیمون
بهت توصیه میکنم در مورد نداشتن تری جی یه بازنگری تو تصمیمت بکنی
من الآن دیگه بیرون هم که هستم مثه خونه اینترنت پرسرعت دارم
خیلی حال میده
سرعتش که تو شهر ما خیلی خوبه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا