• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش تبلتها و گوشیهای با کیفیت چینی laptopstockshiraz amirexpress

نظرشما درباره مقایسه این تبلتها(چینی) با نمونه مشابه خارجی چیست ؟

• Total voters
    394
وضعیت
موضوع بسته شده است.

vahedmig

Registered User
لایک‌ها
15
شما گوشیتون رو از کجا
سلام دوستان
امروز سومین روزی هست که گوشی xiaimo note دستم هست...
گفتم یه ریویو بذارم برای دوستان...
از ظاهر گوشی براتون بگم اول:
گوشی بزرگی و سنگینی هست ولی خیلی شیکه،هرکسی دیده خوشش اومده،دکمه های جلو طراخی و رنگ پس زمینه جالبی دارن،دکمه های ولوم و پاور خوش جا و مناسبه،چراغ نوتیفیکشن خوبه فقط وقتی شارژ از ۱۵٪ کمتر باشه مدام نور قرمز میزنه و یکم تابلو میشه...
خب دومین بخش مربوط به سخت افزاره:
سی پی یو و رم خوبی داره،روی هیچ بازی لگ نداشته،فقط پشت گوشی نزدیک دوربین موقع بازی داغ میشه یکم،صفحه شفاف و روشنی داره،دوربین جلو ۵واقعی نیست بنظرم چون دوربین گوشی قبلی خودم که گلکسی ایس بود هم ۵بود و خیلی بهتر عکس میگرفت،دوربین پشت رو نمیدونم ۱۳باشه ولی عکس ها عالیه و حجمشون بین ۴ تا ۷ مگ هست،فیلم با کیفیت ۱۰۸۰رو براحتی پخش میکنه،باتریش مناسبه،دفعه اول گذاشتم گوشی خاموش شد و بعد ۶ساعت زدم بشارژ بعدش با عکسبرداری و استفاده و هندزفری بلوتوث و بازی و نت گردی و چت و کلی مکالمه و پیامک تا ۲روز جواب داد،البته از ۱۰۰٪ تا ۸۵٪ رو حدود ۴ساعت خالی کرد ولی بعدش خوب بود و روز اول شارژ به ۵۱٪رسید،دفعه دوم دیشب شارژش کردم که از ۰٪ تا ۱۰۰٪ رو ۳ساعته پر کرد و الان رسیده به ۸۳٪ با تماس و پیامک و هندزفری و یکم چت کردن،آنتن دهی و صدای مکالمه و موزیک خوبی داره،otg بخوبی کار میده و فلش و موس رو براحتی تشخیص میده...
درباره نرم افزار:
گوشی از اول رام چندزبانه نصب داشت و روت بود و نرم افزارهای گوگل نصب بود و بدون مشکل وصل میشدن و جیمیلم سینک شد،با باز بودن نرم افزارهای چت مثل بی تالک و واتس آپ و تانگو و نیمباز و نرم افزار مسیجینگ go sms رمش حدود ۷۰۰تا خالی داره که براحتی با بستنشون به ۹۸۰مگ خالی میرسه،توی قسمت انتخاب زنگ تلفن با اینکه زبان گوشی انگلیسی هست ولی هنوز بعضی تب ها چینی نوشته،مثل گوشی های دیگه نوتیفیکشن ها رو با آیکن برنامه بالای صفحه نشون نمیده و باید نوتیفیکشن بار رو بکشید پایین تا ببینید نوتیفیکشن ها رو،تنظیمات زیادی داره و میشه خیلی بخشها رو تنظیم شخصی کرد،سرعت گشت و گذار توی منوها و برنامه ها خیلی خوبه،آسفالت ۸ و شادو ران و نید فور اسپید و سریع و خشن ۶ و چندتا گیم دیگه نصب کردم و براحتی بالا میومدن و بازی میشدن،وقتی خاموش روشن میکنم گوشی رو بسرعت بوت میشه ولی توی ریز مکالمات تا ۲۰دقیقه اول بعد از روشن کردن شماره ها رو بدون اسم نشون میده ولی بعد از ۲۰دقیقه یا شماره گیری یکیشون درست میشه...
مشکل خاصی ندیدم دیگه بجز ظاهر رام که اولین باره با این رام کار میکنم،قبلا توی سامسونگ فقط با رام های ساده و سیانوژن کار کرده بودم...

Sent from my HM NOTE 1W
شما گوشیتون رو از کجا تهیه کردید من میخوام بخرم

rslord

Registered User
لایک‌ها
7
سلام-اینجا جای سوالم نیست اما میخواستم بدونم میتونی تاج ال سی دی lenovo s920 برام بیاری؟؟

majid123456

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دروغ بودن این حرف امکان نداره اما مشابه بودن گوشی 200 تومنی با گوشی 2 میلیونی امکان داره؟
وقتی توی تبلیغات ماهواره از نصب Angry Bird به عنوان قابلیت منحصر به فرد گوشی هاشون حرف میزنه دیگه حرفی برای گفتن نمیمونه
گوشی های فول کپی فقط از لحاظ ظاهری شبیه گوشی اصلی هستن ، شما به هیچ عنوان تو گوشی 500 هزار تومنی کپی نمیتونی پردازنده و دوربین و صفحه نمایش در حد S5 اصلی پیدا کنی . ضد آب بودن و حسگر اثر انگشت و غیره هم که اصلا ندارن
در کل شرکت های کپی ساز اعتبار زیادی ندارن و بهتره ازشون خرید نکنید ، اما با حدود 700 هزار تومن میشه از شرکت های معتبر چینی گوشی ای که قابلیت های اصلیش مثل CPU و دوربین نزدیک به گوشی های قوی پرچمدار باشه خرید
با 300 چهارصد تومن چی ؟ میشه گوشی خوب خرید ؟

Amin-maj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام
بهترین گوشی که با 400 تومن بشه خرید چیه الان،سایز صفحه مهم نیست برام امکانات گوشی مهمه

Amin-maj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3

Dr.Goebbels

Registered User
لایک‌ها
19
سلام آقا امیر

من یه گوشی Zenfone 6 میخوام با رم 2 گیگ و حافظه 32 گیگ. رنگ سفید + اون قاب 25 تومنی سفید که توی سایتتون زدید + کیف 35 تومنی سفید که بازم اونو توی سایتتون زدید.
میخواستم قیمت بدید و بگید چند روزه تحویل میدید؟

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
مرسی Doogee DG800 بنظر بهتر میاد،وقتی سفارش بدیم چقدر طول میکشه برسه
گمرکی هم بهش میخوره یا نه؟
بستگی به شانستون داره. معمولش 20 روزه. حالا بعضی موقع ها 15روزه میاد و بعضی موقع ها 30 روزه
گمرکم بازم بستگی به شانستون داره. معمولش حول و حوش 50 تومنه. بعضی موقع ها میگیرن و بعضی موقع ها نمیگیرن
کولپد 7320 هم گزینه خیلی خوبیه به نظرم. قیمتش با پول پستش حول و حوش 500 تومنه ولی فک کنم otg پشتیبانی نکنه.

Amin-maj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
مرسی از بابت توضیحات،Doogee رو آخر من نفمیدم 3Gساپورت میکنه یانه تو بعضی سایت ها نوشته بود داره و بعضی ها دیگه نه!

e30khan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
گوشی بزرگی و سنگینی هست ولی خیلی شیکه،هرکسی دیده خوشش اومده،دکمه های جلو طراخی و رنگ پس زمینه جالبی دارن،دکمه های ولوم و پاور خوش جا و مناسبه،چراغ نوتیفیکشن خوبه فقط وقتی شارژ از ۱۵٪ کمتر باشه مدام نور قرمز میزنه و یکم تابلو میشه...
سی پی یو و رم خوبی داره،روی هیچ بازی لگ نداشته،فقط پشت گوشی نزدیک دوربین موقع بازی داغ میشه یکم،صفحه شفاف و روشنی داره،دوربین جلو ۵واقعی نیست بنظرم چون دوربین گوشی قبلی خودم که گلکسی ایس بود هم ۵بود و خیلی بهتر عکس میگرفت،دوربین پشت رو نمیدونم ۱۳باشه ولی عکس ها عالیه و حجمشون بین ۴ تا ۷ مگ هست،فیلم با کیفیت ۱۰۸۰رو براحتی پخش میکنه،باتریش مناسبه،دفعه اول گذاشتم گوشی خاموش شد و بعد ۶ساعت زدم بشارژ بعدش با عکسبرداری و استفاده و هندزفری بلوتوث و بازی و نت گردی و چت و کلی مکالمه و پیامک تا ۲روز جواب داد،البته از ۱۰۰٪ تا ۸۵٪ رو حدود ۴ساعت خالی کرد ولی بعدش خوب بود و روز اول شارژ به ۵۱٪رسید،دفعه دوم دیشب شارژش کردم که از ۰٪ تا ۱۰۰٪ رو ۳ساعته پر کرد و الان رسیده به ۸۳٪ با تماس و پیامک و هندزفری و یکم چت کردن،آنتن دهی و صدای مکالمه و موزیک خوبی داره،otg بخوبی کار میده و فلش و موس رو براحتی تشخیص میده...
درباره نرم افزار:
گوشی از اول رام چندزبانه نصب داشت و روت بود و نرم افزارهای گوگل نصب بود و بدون مشکل وصل میشدن و جیمیلم سینک شد،با باز بودن نرم افزارهای چت مثل بی تالک و واتس آپ و تانگو و نیمباز و نرم افزار مسیجینگ go sms رمش حدود ۷۰۰تا خالی داره که براحتی با بستنشون به ۹۸۰مگ خالی میرسه،توی قسمت انتخاب زنگ تلفن با اینکه زبان گوشی انگلیسی هست ولی هنوز بعضی تب ها چینی نوشته،مثل گوشی های دیگه نوتیفیکشن ها رو با آیکن برنامه بالای صفحه نشون نمیده و باید نوتیفیکشن بار رو بکشید پایین تا ببینید نوتیفیکشن ها رو،تنظیمات زیادی داره و میشه خیلی بخشها رو تنظیم شخصی کرد،سرعت گشت و گذار توی منوها و برنامه ها خیلی خوبه،آسفالت ۸ و شادو ران و نید فور اسپید و سریع و خشن ۶ و چندتا گیم دیگه نصب کردم و براحتی بالا میومدن و بازی میشدن،وقتی خاموش روشن میکنم گوشی رو بسرعت بوت میشه ولی توی ریز مکالمات تا ۲۰دقیقه اول بعد از روشن کردن شماره ها رو بدون اسم نشون میده ولی بعد از ۲۰دقیقه یا شماره گیری یکیشون درست میشه...
مشکل خاصی ندیدم دیگه بجز ظاهر رام که اولین باره با این رام کار میکنم،قبلا توی سامسونگ فقط با رام های ساده و سیانوژن کار کرده بودم...

Sent from my HM NOTE 1W
سلام.. دوست عزیز میشه از عکسهایی که میگیری از تو اتاق و نور بیرون و حالت نزدیک و منظره دور یجا آپ کنی لینک بذاری مقایسه کنیم؟ اسکرین شات از باتری و میزان روشن بودن صفحه هم بگیر بذار مرسی .. هزینه تمام شدش چقدر واست افتاد؟ قاب سفارش دادی؟

e30khan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
درباره نرم افزار:

Sent from my HM NOTE 1W
سلام.. دوست عزیز میشه از عکسهایی که میگیری از تو اتاق و نور بیرون و حالت نزدیک و منظره دور یجا آپ کنی لینک بذاری مقایسه کنیم؟ اسکرین شات از باتری و میزان روشن بودن صفحه هم بگیر بذار مرسی .. هزینه تمام شدش چقدر واست افتاد؟ قاب سفارش دادی؟

حسین hosein

Registered User
لایک‌ها
102
با سلام قیمت تبلت های جدید و طرح اصل اپل رو لطف می کنین برام پ خ کنی؟ برا مغازه مغازه بخوام چند حساب می کنی برامون؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا