برگزیده های پرشین تولز

>>>>>>>>>>>>فروش تبلت فوق العاده Galaxy Tab 7.7 P6800<<<<<<<<<<<<<<<<<<

mh2006_pur

Registered User
لایک‌ها
0
یه تبلت Samsung P6800 Galaxy Tab 7.7 تمیز و کم کارکرد برای فروش دارم. تبلت کاملا تمیز و سالم بوده و فقط چند محل که در عکس ها مشخص شده رنگ ریختگی مختصری داره که این مورد طبیعی هست و همچنین اطراف محل اتصال کابل شارژر مقدار کمی رنگ رفتگی داره و به غیر از این دو مورد هیچگونه مشکل ظاهری نداره. البته از ابتدا دارای محافظ صفحه نمایش و خط و خشی روی صفحه وجود نداره.
این تبلت ساخت ویتنام هست. در ضمن رنگ مشکی (البته پشتش نقره ای است) و مدل 16 گیگ سیم کارت خور 3G و قابلیت مکالمه را دارا میباشد. در ضمن روش رام 4.1.2 جیلی بین نصب هست.این تبلت برای اکثریت دوستان شناخته شده است و به بیان محاسنش نیازی نیست ولی برای دوستانی که شناختی از این تبلت ندارند عرض میکنم که یکی از بهترین تبلتهای ساخت سامسونگ تا به امروز هست. صفحه نمایش عالی (Super AMOLED HD) ، بدنه آلومنیومی زیبا و با کیفیت عالی، باریک و سبک و دوام باتری بسیار خوب با باتری پرقدرت 5100 میلی آمپر ساعت که تا بیشتر از یک هفته هم با یک شارژ برام جواب داده که واقعاً فوق العادسسسسسسسسسسسسسسسسسس و پردازنده مرکزی دو هسته ای 1.6 گیگا هرتزی و پردازنده گرافیکی مالی 400 از مزایای مهمی هست که این تبلت داره که محیط کاربری حسابی روون و دلچسیه.تمام لوازم همراه تبلت موجوده (هندفری، کابل تبدیل یو اس بی و شارژر ).
لوازم جانبی: کیف بوک کاور مخصوص این تبلت که در عکس ها مشخص هست به قسمت 65 هزار تومان خریداری شده. و محافظ صفحه نمایش.
دلیل فروش: این تبلت رو برای پدرم گرفته بودم که بعد از خرید گوشی نیازی ندارن بهش گفتن من واسه فروش بزارمش.
قیمت پایه: 900 هزار تومان
نحوه فروش به صورت حضوری در مشهد و برای شهرهای دیگر بعد از واریز پول ارسال میشود .( هزینه پست با خریدار محترم)
از دست ندینش که واقعاً همچین کیفیتی با این قیمت کم پیدا میشه.
با تشکر

شماره تماس: 09353659537

فایل های ضمیمه

• 1.jpg
    1.jpg
    317.4 KB · نمایش ها: 19
  • 2.jpg
    2.jpg
    252.9 KB · نمایش ها: 21
  • 3.jpg
    3.jpg
    208.5 KB · نمایش ها: 19
  • 4.jpg
    4.jpg
    238.1 KB · نمایش ها: 19
  • 5.jpg
    5.jpg
    140.5 KB · نمایش ها: 20
  • 6.jpg
    6.jpg
    146.4 KB · نمایش ها: 19
  • 7.jpg
    7.jpg
    261.5 KB · نمایش ها: 19
  • 8.jpg
    8.jpg
    177.3 KB · نمایش ها: 20
  • 9.jpg
    9.jpg
    242.1 KB · نمایش ها: 19

amdj

Registered User
لایک‌ها
39
یک لحظه فکر کردم تاپیک فروش خودمه!
البته تاپیک من حق کپی رایت نداره ولی فکر نمیکردم متن تاپیک فروش من اینقدر جذاب باشه که کسی بخواد ازش استفاده کنه!
تبلت شاهکاریه امیدوارم خوب بفروشید.

mh2006_pur

Registered User
لایک‌ها
0
یک لحظه فکر کردم تاپیک فروش خودمه!
البته تاپیک من حق کپی رایت نداره ولی فکر نمیکردم متن تاپیک فروش من اینقدر جذاب باشه که کسی بخواد ازش استفاده کنه!
تبلت شاهکاریه امیدوارم خوب بفروشید.

تنبلی مت ایرانیاس :D
البته با ادیت بود:D

mohamad n

Registered User
لایک‌ها
592
با تبلت امضام؟

sent from my iphone

بالا