برگزیده های پرشین تولز

فروش تبلت های پیر کاردین PIERRE CARDIN

pcrazy

Registered User
لایک‌ها
61
آقا رضا دو دوربین سفید رنگ موجود داری ؟

pcrazy

Registered User
لایک‌ها
61
خوبه پس ؛ یه کیف کیبورد دار سفید هم میخوام براش
قیمت اخر + هزینه پست رو بگو تا به توافق برسیم که ایشالا فردا ارسال کنی یکی برام

galaxysky

Registered User
لایک‌ها
644
خوبه پس ؛ یه کیف کیبورد دار سفید هم میخوام براش
قیمت اخر + هزینه پست رو بگو تا به توافق برسیم که ایشالا فردا ارسال کنی یکی برام
اونم به چشم
قیمت که قابلتون رو نداره اگر فردا ارزون شده باشه ایشالا براتون ارزونتر میزنم اگر نه هم که به همین قیمت دیگه
هزینه پست هم پیشتاز واسه یدونه 7 تومن تموم میشه

pcrazy

Registered User
لایک‌ها
61
اونم به چشم
قیمت که قابلتون رو نداره اگر فردا ارزون شده باشه ایشالا براتون ارزونتر میزنم اگر نه هم که به همین قیمت دیگه
هزینه پست هم پیشتاز واسه یدونه 7 تومن تموم میشه

خیلی اقایی رضا جان
پ.خ دادم

arash31

Registered User
لایک‌ها
55
امروز از جناب galaxysky بصورت حضوری با توجه به تبلیغات در این تایپیک ، یه تبلت سیم کارت خور پیرکاردین خریدم ... ... اولا ایشون بسیار بسیار شخص محترم و قابل اعتمادی هستن و در ضمن خوش قول و راستگو و دلسوز ... مطمئنم از معامله باایشون و ملاقات حضوری به خصوص ،لذت خواهید برد ... بیشتر از انتظار و پولی که دادم بود از نظر من می ارزید ( تبلت + کیف کیبورد دار + برنامه ) از ایشون خریدم 402 هزار تومان ... بعد هم رفتم یه کیف ضد ضربه براش گرفتم از پاساژ علا الدین به قیمت 10 تومن سر جمع شد 412 هزار تومان ... کیفیت مکالمه و صداش عالی ... تاچ در حد قابل قبول روان ، کمی پایین تر از سونی اریکسون ... بی مسئله ... ایراد هاش هم اینه که گارانتی نداره که البته هیچ تبلت چینی نداره ، فریمور هاش هم هنوز نیومده که اگه براش مشکلی پیش بیاد (( انگولکش کنی و بخوای تنظیماتشو دستکاری کنی ، نه چیز دیگه )) نمیتونن دوباره روش برنامه بریزن و بالا بیارن تبلت رو ، که البته با توجه به پخش گسترده این تبلت ها و مشخصات بهتر مثل رزلوشن و پورت hdmi و خیلی چیزای دیگه ، در آینده بسیار نزدیک فریمور هاش میرسه (( با توجه به توضیحات منطقی فروشنده محترم ))، و وقتی برسه به نظر من قیمتش فرق خواهد کرد ... کیفیتش هم از نظر من از وینتاچ بسیار بالاتره .. باطریش هم در حد قابل قبول هست ... استفاده کردم براتون مینویسم
فیلم هم از روی یو اس بی پخش کرد البته زیرنویس هاشو نتونستم زیرشون لود کنم که احتمالا جناب galaxysky کمک خواهند کرد .... خلاصه خیلی راضیم .. همین...

اینم مشخصاتش :

CPU : RK2928 ARM Cortex A9 @ 1.2GHz
512MB DDR3 RAM
Sim Cart
Bluetooth
Storage : 4GB NAND FLASH
TF CARD : SD/MMC/TF Card Support to 32 GB
LCD : 7” TFT (1024*600) 16:9
Camera : Front 0.3MP , Rear : 2MP
Android 4.1
G-Sensor : YES
Flat panel Capacitive 5 points touch
HDMI : YES
WIFI : 802.11 b/g/n WLAN
Micro USB
Battery : 3000 mAh
4-5Hours online video

Last edited:

galaxysky

Registered User
لایک‌ها
644
رزولوشن سیم خور چنده؟

رزولیشن 600 در 1024 هست

امروز از جناب galaxysky بصورت حضوری با توجه به تبلیغات در این تایپیک ، یه تبلت سیم کارت خور پیرکاردین خریدم ... ... اولا ایشون بسیار بسیار شخص محترم و قابل اعتمادی هستن و در ضمن خوش قول و راستگو و دلسوز ... مطمئنم از معامله باایشون و ملاقات حضوری به خصوص ،لذت خواهید برد ... بیشتر از انتظار و پولی که دادم بود از نظر من می ارزید ( تبلت + کیف کیبورد دار + برنامه ) از ایشون خریدم 402 هزار تومان ... بعد هم رفتم یه کیف ضد ضربه براش گرفتم از پاساژ علا الدین به قیمت 10 تومن سر جمع شد 412 هزار تومان ... کیفیت مکالمه و صداش عالی ... تاچ در حد قابل قبول روان ، کمی پایین تر از سونی اریکسون ... بی مسئله ... ایراد هاش هم اینه که گارانتی نداره که البته هیچ تبلت چینی نداره ، فریمور هاش هم هنوز نیومده که اگه براش مشکلی پیش بیاد (( انگولکش کنی و بخوای تنظیماتشو دستکاری کنی ، نه چیز دیگه )) نمیتونن دوباره روش برنامه بریزن و بالا بیارن تبلت رو ، که البته با توجه به پخش گسترده این تبلت ها و مشخصات بهتر مثل رزلوشن و پورت hdmi و خیلی چیزای دیگه ، در آینده بسیار نزدیک فریمور هاش میرسه (( با توجه به توضیحات منطقی فروشنده محترم ))، و وقتی برسه به نظر من قیمتش فرق خواهد کرد ... کیفیتش هم از نظر من از وینتاچ بسیار بالاتره .. باطریش هم در حد قابل قبول هست ... استفاده کردم براتون مینویسم
فیلم هم از روی یو اس بی پخش کرد البته زیرنویس هاشو نتونستم زیرشون لود کنم که احتمالا جناب galaxysky کمک خواهند کرد .... خلاصه خیلی راضیم .. همین...

اینم مشخصاتش :

CPU : RK2928 ARM Cortex A9 @ 1.2GHz
512MB DDR3 RAM
Sim Cart
Bluetooth
Storage : 4GB NAND FLASH
TF CARD : SD/MMC/TF Card Support to 32 GB
LCD : 7” TFT (1024*600) 16:9
Camera : Front 0.3MP , Rear : 2MP
Android 4.1
G-Sensor : YES
Flat panel Capacitive 5 points touch
HDMI : YES
WIFI : 802.11 b/g/n WLAN
Micro USB
Battery : 3000 mAh
4-5Hours online video
مبارکتون باشه عزیز ایشالا که براتون کار کنه

rahmannnn

Registered User
لایک‌ها
116
سلام جناب آقای محمدی
یک سوال: مشخصات سخت افزاری مدلهای سیمکارت خور و غیر سیمکارت خور یکی هست؟(بیشتر منظورم رزولیشن صفحه، آمپر باطری و بلوتوث هست).یعنی همشون 600*1024 و باطری3000 و دارای بلوتوث هستند؟چون تو سایتهای دیگه معمولا رزولیشن صفحه های بدون سیمکارت رو 480*800 و باطری رو 2200 و فاقد بلوتوث زدند.
و مورد دیگه اینکه با توجه به قیمت مناسبتون بنده بطور فوری و قطعی دو عدد به همراه کیف خریدارم و میخوام به همسر و خواهرم برای روز زن هدیه بدم و زود بدستم برسه.شماره تون رو داشتم ولی خیلی باید بگردم پیداش کنم.اگه ممکنه شماره تون رو به همراه جواب سوالهای بنده لطف بفرمایید.
باتشکر

Last edited:

galaxysky

Registered User
لایک‌ها
644
سلام جناب آقای محمدی
یک سوال: مشخصات سخت افزاری مدلهای سیمکارت خور و غیر سیمکارت خور یکی هست؟(بیشتر منظورم رزولیشن صفحه، آمپر باطری و بلوتوث هست).یعنی همشون 600*1024 و باطری3000 و دارای بلوتوث هستند؟چون تو سایتهای دیگه معمولا رزولیشن صفحه های بدون سیمکارت رو 480*800 و باطری رو 2200 و فاقد بلوتوث زدند.
و مورد دیگه اینکه با توجه به قیمت مناسبتون بنده بطور فوری و قطعی دو عدد به همراه کیف خریدارم و میخوام به همسر و خواهرم برای روز زن هدیه بدم و زود بدستم برسه.شماره تون رو داشتم ولی خیلی باید بگردم پیداش کنم.اگه ممکنه شماره تون رو به همراه جواب سوالهای بنده لطف بفرمایید.
باتشکر
سلام دوست عزیز
پاسخ داده شد

rahmannnn

Registered User
لایک‌ها
116
دو عدد تبلت از فروشنده محترم خریداری گردید.فروشنده ای منصف، محترم و متین.با آرزوی توفیق ایشان

sharifi55

Registered User
لایک‌ها
27
میشه شمارتونو پخ کنید واسم

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
پیام خصوصی به شما ارسال شد .

Never

Registered User
لایک‌ها
10
سلام
قیمت آخر نوع سیم کارت خور و سفیدش هم هست ؟

pcrazy

Registered User
لایک‌ها
61
با تشکر از ‌‍‌‌‌‌‌‌جناب محمدی ، تبلت بنده هم رسید
واقعا تبلت خوبیه

masod73

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام ببخشید کیف 360 درجه یا کیف محافظ که به این تبلتها بخوره ندارید

nima_haji