برگزیده های پرشین تولز

'''فروش تبلت ها و موبایل های چینی (فقط موارد موجود در داخل ایران)'''

ahram

Registered User
لایک‌ها
29
Zenithink ZT-280 C91 فکر میکنم ram رو اشتباه نوشتید.ram =512 داره
دوست عزیز منبع خریدتون معتبره؟سفارش بدم واسه روز پدر میرسه

Ainol Novo 7 Aurora و Zenithink ZT-280 C91 کدومو پیسنهاد میکنی واسه وب و کتاب خونی

بله معتبره , معلوم نیست کی برسه معمولا 2 تا 3 هفته طول می کشه
zenithink سری جدید آپگرید شده و رمش یک گیگ شده
برای وب zenithink گزینه ی مناسبیه
ولی aurora به دلیل 7 اینچ بودنش حمل راحت تری داره

اگر خیلی براتون مهمه که روز پدر برسه اون دو گزینه که تو پخ گفتم تا روز پدر می رسه دستم ;)

ahram

Registered User
لایک‌ها
29
aurora عمر باطریش چقدره؟
وب گردی
فیلم
بازی
GPS داره؟(کدوم مدل GPS دارد؟)
فول برایتنس سه و نیم تا 4 ساعت دووم میاره
gps نداره , gps دار lenovo a1 هست , حدود 380 در میاد
Where to buy cheapest lenovo-Lepad A1-Tablet-PC buy cheapest Lenovo Lepad A1 Android 2.3 Tablet PC with Android 2.3 OS and GPS/Bluetooth/Wifi from China tablet PC wholesaler and dropshipper
سیستم عامل تبلت ها چیه ؟ اگه اندروید ورژن چند؟
تمام تبلت ها اندروید 4 هستن , اگر هم آپدیت نباشن به راحتی خودتون می تونید آپدیت کنید

4870x2

Registered User
لایک‌ها
4
آقا Ramos W17 Pro رو ترجیح میدی یا Aurora ؟
و چرا ؟

ahram

Registered User
لایک‌ها
29
تبلت icoo d70w ـ 30 تومان تخفیف خورد و قیمتش شد 250 (تو رنج قیمتش واقعا بی رقیبه)

تبلت onda vi 40 با قیمت 465 می تونید از امروز سفارش بدید.

آقا Ramos W17 Pro رو ترجیح میدی یا Aurora ؟
و چرا ؟

Ramos w17pro به دلیل سخت افزار خیلی قوی تر(تقریبا دو برابر)
تنها برتری aurora صفحه نمایش ips و ساپورت بهتر(البته ramos هم به نسبت ساپورت خوبی داره)

tarashee

Registered User
لایک‌ها
174
سلام
ببخشید چند تا سوال داشتم ...

تبلت onda vi40 کیفیت و ساپورتش در چه حدی هست ؟! توی این رنج قیمت گزینه ی بهتری هم هست ؟!
روی این تبلتها از نظر اجرای بازیهای با گرافیک هم میشه حساب باز کرد !؟ در حد تبلتهای سامسونگ هست!

شما معمولا" از چه سایتی خرید میکنین !؟ تا به حال از سایتهای ownta , pandawill , ipmart خرید داشتین !؟ به نظرتون کدومش معتبرتره ؟(اگه سایت معتبر دیگه هم سراغ دارین بفرمایین ممنون میشم ..)
امکان خرید اجناس دیگه اگه لینک بدم براتون مقدوره ؟!

با تشکر

ahram

Registered User
لایک‌ها
29
سلام
ببخشید چند تا سوال داشتم ...

تبلت onda vi40 کیفیت و ساپورتش در چه حدی هست ؟! توی این رنج قیمت گزینه ی بهتری هم هست ؟!
روی این تبلتها از نظر اجرای بازیهای با گرافیک هم میشه حساب باز کرد !؟ در حد تبلتهای سامسونگ هست!

شما معمولا" از چه سایتی خرید میکنین !؟ تا به حال از سایتهای ownta , pandawill , ipmart خرید داشتین !؟ به نظرتون کدومش معتبرتره ؟(اگه سایت معتبر دیگه هم سراغ دارین بفرمایین ممنون میشم ..)
امکان خرید اجناس دیگه اگه لینک بدم براتون مقدوره ؟!

با تشکر
سلام
به شخصه اگر بخوام تو این رنج انتخاب داشته باشم icoo d90w رو انتخاب می کنم , باطری و 8 گیگ حافظه داخلی بیشتر و صفحه نمایش LED ips و قیمت مناسب تر
ساپورتشون هم تقریبا یه جوره و به موقع فریمور جدید رو ریلیز می کنن
بله بازی های گرافیکی رو خوب اجرا می کنن , بازی هایی هم که گیم دیتای mali 400 ندارند با chinafire3d می تونید اجرا کنید (به عنوان مثال shadow gun رو راحت اجرا می کنن)

از ipmart خرید داشتم تا حالا , پستش فوق العاد بی خوده یک ماه و خورده ای طول می کشه تا برسه , با DHL هم پست شه خدا تومان گمرکی می خوره

نه متاسفانه خرید اجناس دیگه ممکن نیست

سلام
آقا موجودی چی دارین الان از لیست بالا.
سفارش چطور انجام میشه و چند روزه میرسه دستمون.

سلام
فعلا متاسفانه هیچی موجود نیست
روال کار به این شکل هست که مبلغ رو واریز می کنید و تبلت دو تا سه هفته ای می رسه (معمولا دو هفته ای می رسه)

joker.x

Registered User
لایک‌ها
71
سلام
به شخصه اگر بخوام تو این رنج انتخاب داشته باشم icoo d90w رو انتخاب می کنم , باطری و 8 گیگ حافظه داخلی بیشتر و صفحه نمایش LED ips و قیمت مناسب تر
ساپورتشون هم تقریبا یه جوره و به موقع فریمور جدید رو ریلیز می کنن
بله بازی های گرافیکی رو خوب اجرا می کنن , بازی هایی هم که گیم دیتای mali 400 ندارند با chinafire3d می تونید اجرا کنید (به عنوان مثال shadow gun رو راحت اجرا می کنن)

از ipmart خرید داشتم تا حالا , پستش فوق العاد بی خوده یک ماه و خورده ای طول می کشه تا برسه , با DHL هم پست شه خدا تومان گمرکی می خوره

نه متاسفانه خرید اجناس دیگه ممکن نیست

سلام
فعلا متاسفانه هیچی موجود نیست
روال کار به این شکل هست که مبلغ رو واریز می کنید و تبلت دو تا سه هفته ای می رسه (معمولا دو هفته ای می رسه)

آقا چیزی هم دارید وارد میکنید یا نه؟
کلا روال کاریتون فقط سفارش و تحویل است یا خودتون هم مسقیم میفروشید؟

soheildvb

Registered User
لایک‌ها
85
برادر من Ployer momo9 Plus رو میخواهم شرایط به چه صورته . قیمت اخرش با تمام هزینه هاش چقدر در میاد؟
اصلا چیز خوبی هستش یا نه ؟ gsm و gps داره ؟ مصرف باتری چطوره ؟

Last edited:

ahram

Registered User
لایک‌ها
29
ببخشید بهترین تبلت 10 اینچی(یا بزرگتر) که میتونید معرفی کنید چیه؟؟؟
دو تبلت زیر جزو بهترین تبلت های 10 اینچی هستن
Where to buy cheapest SmartQ T20-Tablet-PC, buy cheapest SmartQ T20 Tablet PC with Android 4.0 OS and Camera/Wifi/HDMI - 16GB from china UMPC MID Player wholesaler and dropshipper
Where to buy cheapest SmartQ T19-Tablet-PC, buy cheapest SmartQ T19 Tablet PC with Android 4.0 OS and Bluetooth/Camera/HDMI - 8GB from china UMPC MID Player wholesaler and dropshipper
آقا چیزی هم دارید وارد میکنید یا نه؟
کلا روال کاریتون فقط سفارش و تحویل است یا خودتون هم مسقیم میفروشید؟
به صورت عمده نه ولی یه aurora با کیف تا حدود 10 روز دیگه می رسه
درسته روال کار به صورت سفارش و تحویل هست ولی تک و توک پیش می یاد که بیارم
برادر من Ployer momo9 Plus رو میخواهم شرایط به چه صورته . قیمت اخرش با تمام هزینه هاش چقدر در میاد؟
اصلا چیز خوبی هستش یا نه ؟ gsm و gps داره ؟ مصرف باتری چطوره ؟
قیمت های پست اول قیمت های تموم شدس
بستگی داره که برای چه کاری می خواید اگر بازی هم می کنید icoo d70w مشخصات بهتری داره
gps و gsm نداره
در مورد باتری هم با برایتنس معمولی تا 4 ساعت کارایی می ده

naaji

Registered User
لایک‌ها
150
سلام رفیق
یه تبلت خوشگل و دو هستیم با رام بالا که سیم کارتم بخوره ترجیحا جی پی اس ه داشته باشه با قیمت خوشگل بهم معرفی میکنی؟
میخوام قوی باشه ها
اندرویدن دیگه؟

vahid zarifi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
برای خرید تبلت لطفا رویه کار رو بیشتر توضیح بدین
من قصد خرید تبلت Zenithink ZT-280 C91 رو دارم
هزینه ها و نحوه سفارش و دریافت تبلت ؟
من ساکن استان قزوین هستم آیا هزینه دیگه ای هم برای خرید تبلت هست یا این قیمت ها با احتساب هزینه ارساله ؟
با تشکر

asusrog

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز من مشاوره برای انتخاب تبلت خوب و به صرفه میخام اگه زحمتی نیست

sharafian

Registered User
لایک‌ها
7
سلام
شما تبلت onda vx610 رو نمیتونید بیارید؟ اگه میتونید قیمتش چنده؟ 
مرسی

newmj2

Registered User
لایک‌ها
62
از سیستم پست اگه میفرستید به ایران که نمیرسه.تازه این پستی هم که سه هفته طول بده جزو پستهای ضعیف و ارزون که رسیدنش به ایران غیر ممکنه(قبلا اینکار رو کردم).اکثرا وارد ایران اصلان نمیشه و اگه هم بشه تو خود گمرک دو در میشه..من یه بسته شکولات با یه تیشرت معمولی از ژاپن برام فرستادن بهد 4 ماه رسید دستم ولی وقتی باز کردم بسته رو دیدم تمام شکلاتها نصف گاز زدن و تیشرت مچاله شده بود روشم پره جای کف کفش بود(کار خود گمرک ایرانه)......با dhl اگه بفرستی خوب احتمال رسیدن داره ولی انقدر گرون که صرف نداره....اگه مسافر بیاره فقط میشه...وگرنه اگه با پست بفرستید و دست ما نرسه شما پول نمیگیری؟؟یا ضرر با خودمونه؟؟

لطفا اگه قصد دارید اینجوری جنسی رو بفروشید قبلا یه بررسی بکنید بعد تاپیک بزنید..اگه اینجوری باشه که با گیفت کارت خودمونم میتونیم اینترنتی سفارش بدیم....اینجا ایران هست

soheildvb

Registered User
لایک‌ها
85
دو تبلت زیر جزو بهترین تبلت های 10 اینچی هستن
Where to buy cheapest SmartQ T20-Tablet-PC, buy cheapest SmartQ T20 Tablet PC with Android 4.0 OS and Camera/Wifi/HDMI - 16GB from china UMPC MID Player wholesaler and dropshipper
Where to buy cheapest SmartQ T19-Tablet-PC, buy cheapest SmartQ T19 Tablet PC with Android 4.0 OS and Bluetooth/Camera/HDMI - 8GB from china UMPC MID Player wholesaler and dropshipper

به صورت عمده نه ولی یه aurora با کیف تا حدود 10 روز دیگه می رسه
درسته روال کار به صورت سفارش و تحویل هست ولی تک و توک پیش می یاد که بیارم

قیمت های پست اول قیمت های تموم شدس
بستگی داره که برای چه کاری می خواید اگر بازی هم می کنید icoo d70w مشخصات بهتری داره
gps و gsm نداره
در مورد باتری هم با برایتنس معمولی تا 4 ساعت کارایی می ده
با تشکر این مدل icoo d70w هم gsm نداره؟

ahram

Registered User
لایک‌ها
29
سلام رفیق
یه تبلت خوشگل و دو هستیم با رام بالا که سیم کارتم بخوره ترجیحا جی پی اس ه داشته باشه با قیمت خوشگل بهم معرفی میکنی؟
میخوام قوی باشه ها
اندرویدن دیگه؟
درود
متاسفانه همه ی این امکانات یه جا جمع نمی شه تو تبلت های چینی اونایی سیم می خورن معمولا سخت افزار ضعیف تری دارن , جی پی اس دارها هم همینطور
بله همگی اندروید 4 هستن

با سلام
برای خرید تبلت لطفا رویه کار رو بیشتر توضیح بدین
من قصد خرید تبلت Zenithink ZT-280 C91 رو دارم
هزینه ها و نحوه سفارش و دریافت تبلت ؟
من ساکن استان قزوین هستم آیا هزینه دیگه ای هم برای خرید تبلت هست یا این قیمت ها با احتساب هزینه ارساله ؟
با تشکر
درود
ببینید به این صورت هست که اگر تبلتی رو انتخاب کردید هزینه رو واریز می کنید و آدرس و کدپستی رو به من می دید بنده کارا رو درست می کنم و وقتی پست شد کد رهگیری رو هم بهتون می دم
و حدود 2 هفته بعد تبلت دستتون می رسه
قیمت های پست اول قیمت تمام شدس و احتیاج به واریز هیچ هزینه ی دیگه ای نیست
سلام دوست عزیز من مشاوره برای انتخاب تبلت خوب و به صرفه میخام اگه زحمتی نیست
درود
در چه رنج قیمتی ؟؟
تبلت icoo d70w سخت افزار مناسبی داره , قیمتشم عالیه
اگر قوی تر می خواین ramos w17pro هست که دو هسته ایه

سلام
شما تبلت onda vx610 رو نمیتونید بیارید؟ اگه میتونید قیمتش چنده؟ 
مرسی
درود
بله , حدود 210

از سیستم پست اگه میفرستید به ایران که نمیرسه.تازه این پستی هم که سه هفته طول بده جزو پستهای ضعیف و ارزون که رسیدنش به ایران غیر ممکنه(قبلا اینکار رو کردم).اکثرا وارد ایران اصلان نمیشه و اگه هم بشه تو خود گمرک دو در میشه..من یه بسته شکولات با یه تیشرت معمولی از ژاپن برام فرستادن بهد 4 ماه رسید دستم ولی وقتی باز کردم بسته رو دیدم تمام شکلاتها نصف گاز زدن و تیشرت مچاله شده بود روشم پره جای کف کفش بود(کار خود گمرک ایرانه)......با dhl اگه بفرستی خوب احتمال رسیدن داره ولی انقدر گرون که صرف نداره....اگه مسافر بیاره فقط میشه...وگرنه اگه با پست بفرستید و دست ما نرسه شما پول نمیگیری؟؟یا ضرر با خودمونه؟؟

لطفا اگه قصد دارید اینجوری جنسی رو بفروشید قبلا یه بررسی بکنید بعد تاپیک بزنید..اگه اینجوری باشه که با گیفت کارت خودمونم میتونیم اینترنتی سفارش بدیم....اینجا ایران هست
شما همیشه پیش داوری می کنید ؟؟
شما تو کار بنده هستی که می گی نمی رسه؟؟
داداش من دو روزه از راه نیومدم همینجوری تاپیک بزنم برم , همه ی سیستم های پستی تست شده و بهترینش انتخاب شده و از وقتی که پست شه تا 7 روز بعدش به ایران می رسه :)
اگر هم می گم تا 3 هفته به خاطر اینه که نسبت به مشتری متعهد هستیم , اومدیم و مشکلی پیش اومد که بسته دیرتر برسه ایران , اولین نفر مشتری هست که علت رو می خواد و حقم داره , اونوقت شومایی که جواب مشتری رو می دی ؟
شما اگر از روش های پست ضرر کردی به علت بی تجربه گی تون بوده
اگر تاپیکی شروع می شه و خریدی انجام می شه مطمئنا نسبت به دریافت بسته به مشتری متعهد هستیم

شما بهتره قبل هر کاری به خوبی تحقیق کنی:)
با تشکر این مدل icoo d70w هم gsm نداره؟
خواهش می کنم ,خیر نداره

irancashu

Registered User
لایک‌ها
17
سلام
من تبلت میخوام که کیفیت تصویر خیلی بالایی داشته باشه.ترجیها دو هسته ای هم باشه.
فقط برای وب گردی نیاز دارم.قیمت چه حدودی میشه؟؟

بالا