برگزیده های پرشین تولز

فروش تبلت پیر کاردین ، فروش تبلت های Pierre cardin ( پیر گاردین ) ، تلفیق Fashion and Technology ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hadinim73

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام اقای فرهانی این تبلت از کیو75 بهتره یا نه جنس بدنه اش چجوری از کیو75 بهتره یا نه رو دوربینش میشه حساب باز کرد قیمتشو با تخفیف برام پخ کنhttp://f3.ptcdn.org/images/smilies2/evo.gif

CSL

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در مورد باطری باید بگم که اگر باطری مناسب پیدا بشه آره میشه تعویض کرد ... اما خود این تبلت باطری خوبی داره ... عکس هم با دوربیناش میگیرم میفرستم ...ضمنا بازی SUBWAY SURFACE نصب و تست شد : روون و بدون مشکل اجرا شد
چی شد دوست عزیز عکسا رو نزاشتی بعد مدل سیم کارت خور هم میاری؟؟؟؟؟؟ اگه میاری کی میاری؟؟؟؟ راستش می دونم روز جمعه روز استراحته ولی اکثر افراد دیگه وقت آزاد برای خرید و... ندارند روز جمعه این کارا رو انجام میدن. بهتره برای شما که فروش اینترنتی انجام می دی یه روز یگه استراحت کنی مثلا یکشنبه ای و.... البته قصد جسارت ندارم فقط یه پیشنهاده

hadinim73

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام این تبلت بلوتوث داره دوربینش چجوری از کیو 75 بهتره ال سی دیش چه جوریه تبلت Pierre Cardin

98saman

Registered User
لایک‌ها
1,201
دوست عزیز اسفالت 7 رو تست کن بعدش کیفیتش نسبت به 75s چه قدر بهتره احتمال ارزون تر شدنش هست ( هم قیمت وین تاچ بشه)!

moh-23

Registered User
لایک‌ها
78
سلام این تبلت بلوتوث داره دوربینش چجوری از کیو 75 بهتره ال سی دیش چه جوریه تبلت Pierre Cardin
نه خیر بلوتوث نداره ...
دوربینش هم اجازه بدید صبح در روشنایی روز من تستش کنم و عکساشو بذارم اینجوری بهتره

دوست عزیز اسفالت 7 رو تست کن بعدش کیفیتش نسبت به 75s چه قدر بهتره احتمال ارزون تر شدنش هست ( هم قیمت وین تاچ بشه)!
در حال دانلود ....
باید دید بازار چه طور رقم خواهد خورد عزیز

moh-23

Registered User
لایک‌ها
78
دوربینشون 2 مگا واقعی هست؟؟؟
والا بعضی جاها زدن 2 و بعضی جاها 0.2 به نظرم بهترین کار گرفتن عکس با دوربینشه که فردا تا ظهر انجامش میدم ...

( تا پایان روز یکشنبه فقط 269000 تومان )

Last edited:

CSL

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز اقا من هر پستی می دم دو سه تا سوال می پرسم شما به همون یکیش هم به زور جواب میدین می ترسم یادتون بره با دوربینش عکس بگرید دوباره شب بشه بگید فردا طوی روشنایی روز عکس می گیرمبعد اقا تورو خدا بگو مدل سیم کارت خورش رو میاری یا نه منتظر باشیم؟بعد اگه میشه مدل تلبت ها رو هم ذکر کنید شما فقط می نویسی پیر کاردین مثلا pc xxxx یا mg-xxxx پیر کاردین که ماشااالله کلی تبلت داره حداقل بدونیم کدوم مدلش رو داری؟

shitokai

Registered User
لایک‌ها
157
چیزهای دیگه هم دارید؟
به جز این یدونه منظورمه

moh-23

Registered User
لایک‌ها
78
چیزهای دیگه هم دارید؟
به جز این یدونه منظورمه
از این برند فعلا نه
اما وینتاچ هم کار میکنیم ...
http://forum.persiantools.com/t338388.html

سلام دوست عزیز اقا من هر پستی می دم دو سه تا سوال می پرسم شما به همون یکیش هم به زور جواب میدین می ترسم یادتون بره با دوربینش عکس بگرید دوباره شب بشه بگید فردا طوی روشنایی روز عکس می گیرمبعد اقا تورو خدا بگو مدل سیم کارت خورش رو میاری یا نه منتظر باشیم؟بعد اگه میشه مدل تلبت ها رو هم ذکر کنید شما فقط می نویسی پیر کاردین مثلا pc xxxx یا mg-xxxx پیر کاردین که ماشااالله کلی تبلت داره حداقل بدونیم کدوم مدلش رو داری؟
آقا من شرمنده شما شدم ... آخه 2 روز بود کمی کسالت داشتم ... شما به بزرگواری خودت ما رو درک کن ...
مدل هستش PC7518
سیم کارتخور در صورت رضایت مشتریان از این مدل حتما آورده میشه ...
عکس هم قرار داده شد در زیر :

فایل های ضمیمه

• IMG_۲۰۱۳۰۴۱۳_۱۴۲۵۳۰.jpg
    IMG_۲۰۱۳۰۴۱۳_۱۴۲۵۳۰.jpg
    164.4 KB · نمایش ها: 140
  • IMG_۲۰۱۳۰۴۱۳_۱۴۲۵۳.jpg
    IMG_۲۰۱۳۰۴۱۳_۱۴۲۵۳.jpg
    166.7 KB · نمایش ها: 143

CSL

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا ببخشد سخت گرفتیم از احوال شما خبر نداشتیم . شما هم به بزرگی خودت مارو عف کن . میگم اقا شما که تو کار تبلتی یه تبلت با رزولیشن خوب و رم 1 و دوربین 2 مگ. سیم کارت خور ساپورت 3g و رایتل و ظاهرش هم خوب باشه باقیمتی حدود500 تومن چی پیشنهاد میدی؟

Last edited:

cadusir

Registered User
لایک‌ها
89
آقا ببخشد سخت گرفتیم از احوال شما خبر نداشتیم . شما هم به بزرگی خودت مارو عف کن .
میگم اقا شما که تو کار تبلتی یه تبلت با رزولیشن خوب و رم 1 و دوربین 2 سیم کارت خور ساپورت 3g و رایتل و ظاهرش هم خوب باشه باقیمتی حدود500 تومن چی پیشنهاد میدی؟

اگر این پیدا شد منم میخوام.
در عرض سی ثانیه پولشو کارت به کارت میکنم.

moh-23

Registered User
لایک‌ها
78
آقا ببخشد سخت گرفتیم از احوال شما خبر نداشتیم . شما هم به بزرگی خودت مارو عف کن .
میگم اقا شما که تو کار تبلتی یه تبلت با رزولیشن خوب و رم 1 و دوربین 2 سیم کارت خور ساپورت 3g و رایتل و ظاهرش هم خوب باشه باقیمتی حدود500 تومن چی پیشنهاد میدی؟
نه این چه حرفیه دوست عزیز ...
باشه چشم باید به جستجو در تبلت های موجود بازار کنم ...
و حتما تا بعد از تعطیلی بهتون خبر میدم ...

اگر این پیدا شد منم میخوام.
در عرض سی ثانیه پولشو کارت به کارت میکنم.
:D;) چشم

----
بازی َآسفالت 7 نصب شد بازی بالا اومد اما بعدش میزنه متوقف شده ... نمیدونم دیتا رو غلط ریختم ییا ...
اگر کسی تجربه این موضوع رو داره راهنمایی کنه تا تست کامل بشه

Last edited:

nohedah

Registered User
لایک‌ها
145
استارتر محترم ممنون میشم جواب پیام خصوصی بنده رو بدین.

xoxtroy

Registered User
لایک‌ها
11
داداش بازیه سحراب پیر کاردین رو درید رو نصب کن تست کن ببینیم چی میشه :دی :lol:

moh-23

Registered User
لایک‌ها
78
داداش بازیه سحراب پیر کاردین رو درید رو نصب کن تست کن ببینیم چی میشه :دی :lol:
بابا شما که خودت اوستایی آخه ;)

------
ارزونترین قیمت تا پایان روز دوشنبه

Last edited:

babof

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام اقا من میخوام وین تاچ بخرم اما میترسم امروز که خریدم فرداش خراب شه حالا که اینارو دیدم گفتم ازز اینا بخرم خیلی اقایی یه راهنمایی میکنی بعدش میشه gta رو روش امتحان کنی خیلی دوست دارم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا