برگزیده های پرشین تولز

فروش تبلت Asus transformer tf700t+keyboard

s_mina_1369

همکار بازنشسته ، کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
3,146
توسط بنده خريدارى شد و ايشالا شنبه ارسال ميشه

s_mina_1369

کاربر فعال
لایک‌ها
3,146
با سلام خدمت تمام دوستان
من از این دوست خوبم این تبلت را طبق پست اولشون که نوشتن فقط زیر تبلت خط و خش داره تهیه کردم و ایشون لطف کردن و اول ارسال کردن برای من که امروز رسید
اما متاسفانه بسته را که باز کردم جا خوردم
مشکلات متعدد داشت که در عکس ها قرار میدم تا همه ببینن
از همه مهمتر این که تبلت اصلا روشن نمیشد . من همه موارد را اس کردم برا اایشون و ایشون خودشون تماس گرفتن ابراز بی اطلاعی از موارد کردن و برای روشن شدن گفتن از زمانی که رام سیانوژن زدن بد روشن میشه و چند بار با دکمه پاور کار کنم درست میشه ((پشت گوشی اعلام کردن )) منم کمی با دکمه هاش کار کردم و بااون قسمت ولوم ها که کج شده انگار که گیر داشته باشه رفع شد و دستگاه روشن شد (( من از زمان باز کردن دستگاه از جعبه فیلم گرفتم )) ایشون ناراحت شدن و ابراز کردن که اطلاعی ندارن و اینگونه نبوده و طبق در خواست ایشون عکس ها قرار بدم (( حتی ایشون به من گفتن فیلم را هم قرار بدم ببینن که اصلا این دستگاه مال ایشون هست یا نه . حجم فیلم 300 mb هست که اگه لازم بود قرار میدم چون رو کارتون هم آدرس ایشون هم اسم و فامیل و هم کد رهگیری و .... هست ))
حالا دوستان هر تصمیم بگیرن من گوش میدم یا حتی مدیر های بخش
اگه حق با ایشون هست من برش میدارم و مبلغ را واریز میکنم و اگه هم که حق با بنده هست که من برگشت بزنم برای ایشون . ایشون امتاز خوبی دارن و دوست داشتم بین خودمون حل بشه که ایشون گفتن اینجا قرار بدم و من اطاعت کردم
هر تصمیمی گرفته بشه من انجام میدم
امیدوارم هیچ کدورتی پیش نیاد و به خوبی حل بشه بدون هیچ بحث و کدورتی

فایل های ضمیمه

• ۲۰۱۴۰۲۰۳_۱۳۵۳۱۴_001.jpg
    ۲۰۱۴۰۲۰۳_۱۳۵۳۱۴_001.jpg
    36.3 KB · نمایش ها: 40
  • ۲۰۱۴۰۲۰۳_۱۳۵۴۰۱_001.jpg
    ۲۰۱۴۰۲۰۳_۱۳۵۴۰۱_001.jpg
    92.5 KB · نمایش ها: 38
  • ۲۰۱۴۰۲۰۳_۱۳۵۴۱۸_001.jpg
    ۲۰۱۴۰۲۰۳_۱۳۵۴۱۸_001.jpg
    73.4 KB · نمایش ها: 40
  • ۲۰۱۴۰۲۰۳_۱۳۵۵۱۱_001.jpg
    ۲۰۱۴۰۲۰۳_۱۳۵۵۱۱_001.jpg
    122.1 KB · نمایش ها: 40
  • ۲۰۱۴۰۲۰۳_۱۳۵۶۰۰_001.jpg
    ۲۰۱۴۰۲۰۳_۱۳۵۶۰۰_001.jpg
    73.8 KB · نمایش ها: 40
  • ۲۰۱۴۰۲۰۳_۱۳۵۵۱۱_001.jpg
    ۲۰۱۴۰۲۰۳_۱۳۵۵۱۱_001.jpg
    122.1 KB · نمایش ها: 39
  • ۲۰۱۴۰۲۰۳_۱۳۵۵۲۸_001.jpg
    ۲۰۱۴۰۲۰۳_۱۳۵۵۲۸_001.jpg
    87.6 KB · نمایش ها: 35

esinig

Registered User
لایک‌ها
654
با جازه استارتر و خریدار
به نظر من و طبق قانون که باید جنس سالم به دست خریدار برسه
ممکنه توی مسیر اینطور شده
من پیشنهاد میکنم پس بفرستین واسه خریدار ایشون خودش چک کنه ببینم چی میگه،فیلم هم روی CD رایت کن بزار همراش
خدارو شکر جفتتون آقا و متین و منطقی هستین
ایشالا مشکل حل بشه راحت

A L I™

Registered User
لایک‌ها
97
با اجازه دوستان به نظر من اگر تبلت اون طور که اعلام کردند نبوده باید پس گرفته بشه یا اگر علی عزیز میخواد با همین وضعیت تبلت رو دو طرف باهم توافق کنند و مبلغی از پول تبلت کم بشه....

I.O.S

Registered User
لایک‌ها
108
با جازه استارتر و خریدار
به نظر من و طبق قانون که باید جنس سالم به دست خریدار برسه
ممکنه توی مسیر اینطور شده
من پیشنهاد میکنم پس بفرستین واسه خریدار ایشون خودش چک کنه ببینم چی میگه،فیلم هم روی CD رایت کن بزار همراش
خدارو شکر جفتتون آقا و متین و منطقی هستین
ایشالا مشکل حل بشه راحت
منم كاملا موافقم
منم يه سري يه ان٨٥ فروختم توي پست فشار اومده بود ال سي ديش سوخته بود .. فوري پس گرفتم هزينه هر دو طرف هم خودم دادم

goodjavan

Registered User
لایک‌ها
1,138
بدلیل مغایرت در عکس های خریدار و فروشنده نظر بنده صد درصد با خریدار محترم است البته دید بنده بدون هیچ طرفاری از طرفین است هردو عزیز و سرور مایین ولی فروشنده ی محترم خداییش انصاف معامله نیست که شما عکس بزار و بعد خریدار بیاد باز کنه بسترو با همچین چیزی روبرو بشه نظر بنده اینه که شما اگر کاربر s_mina رو با توجه به سوابقشان قبول دارید که چه بهتر و زودتر ختم بخیر کنید اما چنانچه بایکدیگر کنار نمیاین بنظرم یک واسطه انتخاب فرمایید و وجه را خدمت ایشون واریز کنید تبلت خدمتشون ارسال بشه و تست بفرمایند و در اخر نتیجه ی کلی را اعلام کنند ولی جسارت نباشه خدمتتون فروشنده ی محترم بنظر بنده در معامله حتی یک خش نباید از قلم بیفتد اونوقت شما که دیگه گوشش بازه و ضربه دیده و....این خداییش رسمش نیست و حق کاملا با خریدار محترم میباشد

isingle

Registered User
لایک‌ها
60
با سلام به همه دوستان .
اين جور كه تو تصاوير مشخصه تبلت زياد حال اوضاع خوبى نداره .
( توى توضيحات فروشنده چيزى قيد نشده از اين همه خرابى كه تو تصاوير مشخصه !!!! )
به نظر من بهترين راه پس فرستادن تبلت بدون هيچ گونه كدورت و دلخورى .

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
خریدار باید تبلت رو پس بفرستن چون این دستگاه مورد انتظار نبوده و توافقی هم نباید باشه چون استارتر الان اون چیزی رو که خریده و اعتماد کرده به دستش نرسیده پول و هزینه پست هم به استارتر میرسه

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331
درود.
اگر بسته بندی تبلت سالم نباشه که یعنی زمان ارسال اتفاق افتاده و طبق قانون تجارت الکترونیک سالم رسوندن جنس از هر طریقی به عهده فروشندست.
اگر بسته بندی سالم باشه که بحث جداست.چون خریدار فیلم مستند داره و نحوه عکس از کالا توی پست اول القا میکنه که سالم هست و اینکه مشکلات توسط فروشنده پنهان شده.این اسیب چیزی نیست که تو حمل اینطور بشه و پیشنهاد میکنم به فروشنده که سریع تتصمیم بگیره چون اتهام بدی هست و بد باید جواب پس بدن.
خریدار لطفا یا فیلم رو یه جا بذار که ببینیم یا واسط که برای دو طرف قابل قبول باشه بفرست تا ببینه و نظر بده.

Sent from my GT-S7272 using Tapatalk

SILENT_66A

Registered User
لایک‌ها
2,923
وقتی از تبلت فیلم گرفتی دیگه همه چیز مشخص هست دیگه تبلت باید مرجوع بشه و پول برگشت بخوره

d-vahid

Registered User
لایک‌ها
347
علی جان یعکس از بسته بندی بذار
در صورتی توی راه مشکل براش پیش اومده باشه باید بسته بندی آسیب دیده باشه
من تاحالا ندیدم که با رام مشکلی برای روشن کردن گوشی پیش بیاد
علی ای حال بیطرفانه عرض میکنم
باتوجه به سابقه هر دو دوست،و حسن نیتی که فروشنده محترم داشته و اول جنس رو ارسال کرده پس نمیشه گفت فروشنده میخواسته جنس معیوب بندازه
و خریدار هم که مشخصه هم با سابقست و همم اهل این برنامه ها نیست
یه مشکلی ناخودآگاه پیش اومده با یه مبلغی حل کنین بره که دیگه جنسم برگشت نخوره و هزینه پست ضرر بشه برا طرفین

I.N.F.U.S.E

Registered User
لایک‌ها
46
بنده هم با d-vahid عزیز موافقم . چون فروشنده اول ارسال کرده پس اصلا قصدی در کار نبوده
به نظرم بسته برگشت داده بشه که فروشنده محترم هم جنس رو مشاهده کنه و ببینه اینطور بوده یا نه
از طرفی پست بیمه هم میکنه اگر بخواید
شما بیمه کردید ؟
اگه بیمه کرده باشید میشه شکایت کرد فکر کنم

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331
بیمه فقط در صورت مفقودی خسارت میده.در موارد شکستگی و هر اسیبی قبول نمیکنه

Sent from my GT-S7272 using Tapatalk

hamed171

Registered User
لایک‌ها
150
همنطور که معلومه با توجه به مشکلات ظاهری فروشنده موظف خریدار راضی کنه
ولی مطمعنا فروشنده قصد پنهان کاری نداشته چون اول ارسال نمی کرد
باید نشست گفته های استاتر گوش کرد تا بفهمیم این اتفاق در پست افتاده یا خیر?

s_mina_1369

کاربر فعال
لایک‌ها
3,146
دوستان اصلا قصد صحبت من این نیست که فروشنده قصدی داشته اصلا من 1 درصد هم به این ها فکر نمیکنم
چون محال بود ایشون اول ارسال کنن
ایشون به بنده گفتن در تایپیک اعلام کنم و منم اعلام کردم و عکس قرار دادم
فیلم هم ایشون گفتن قرار بدم تا ببینن اصلا دستگاه مال ایشون هست یا نه که میگم فیلم حجمش 300 mb هست و اگه استار عزیز باور ندارن بنده را قرار میدم برای من مشکلی نیست
من بسته را حین باز کردن فیلم گرفتم هم از آدرس ها هم پلمپ های خود پست و هم برگه روی کارتون و هم محتویات درون کارتون و مشخص هست که از طرف ایشون هست اما باز حرف منو قبول ندارن انجام میدم و قرار میدم و بالافاصله بهشون پیام دادم رو گوشی موارد را ذکر کردم و عکس گرفتم و اینجا قرار دادم

الان 2 تا سوال هست

1 . اگه ایشون قصد بدی داشتن هیچ وقت اول ارسال نمیکردن غیر از این هست ؟؟؟
2 . وقتی بسته دست من رسیده و من خریدار بودم و سابقه طولانی من هم اینو نشون میده چرا باید خودم این کارو بکنم با دستگاه ؟؟؟ خود ایشون میدونن که من 4 روز کامل دنبال این دستگاه بودم تا جور شد پس چرا همچین کاری من بخوام بکنم ؟؟؟ اگه هدفم پس دادن بود 100000 بهانه میشد آورد نه اینکه اینجوری کنم دستگاه را

من مطیع جمع هستم
اگه مقصر منم که همینجوری برمیدارم و پول کامل واریز میکنم اگه هم من نیستم باز هرچی دوستان بگن
یا پس میفرستم براشون
یا اینکه مبلغی کم میکنیم توافقی و واریز میکنم

نظر فروشنده هم شرط هست

فقط دوستان خواهش میکنم فکر های بد در مورد فروشنده نکنین و پست های بد و ناجور ندید تا خود فروشنده بیاد و تصمیم بگیره . فقط نظر شخصیتون بدین . ممنون

amin791

Registered User
لایک‌ها
6
با توجه به شرايط و اندك سابقه خودم توي اتحاديه رايانه
فكر ميكنم با توجه به شرايط حق با خريدار هست البته تا صحبت هاي فروشنده هم مطرح بشه

tf101

Registered User
لایک‌ها
229
به نظر بنده باید تبلت عودت داده بشه
کاملا توی عکس هاییی که علی گرفته واضح هستش و خیلی افتضاحه وضعیت ظاهری
حالا نرم افزاریش بماند!!!!
کاملا دیگه مشهوده توی عکس ها
توی توضیحات استارتر هم که به هیچ وجه توضیحی نیست
در ضمن جعبه این تبلت های ایسوس تا اونجایی که من انواع و اقسامش رو داشتم جوری نیست توی بار یا توسط پست اینجوری شده باشه!!!!

بالا