• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش تبلت Chuwi Hi8 Dual OS در حد اک

punisher_2008

Registered User
لایک‌ها
602
با تشکر.. فروخته شد
-------------------------------------------
سلام
خب دوستان از عنوان تاپیک مشخص هست.
یک عدد تبلت CHUWI Hi8 Dual OS برای فروش موجوده
تبلت برای خودم بوده حدود 2 ماه میشه دارمش ولی خیلی خیلی کم استفاده شده (
تا حالا از منزل بیرون نرفته فقط شبا باهاش فیلم میدیدم و گاهی وبگردی
تبلت لای پر قو به معنای واقعی بوده هیچ گونه خط و خش یا... روی بنده تبلت مشاهده نمیشه
چون حتی من روی فرم فلزی دو طرف هم چسب نواری مخصوص زدم تا روش خش نافته
در شارژ زدن و... هم دقت کامل و موارد مهم رعایت شده.
روی نمایشگر به صورت فابریک برچسب ال سی دی زده شوده بود و هنوزم هست.
به طور کلی از تبلت بسیار بسیار بسیار مراقبت شده و واقعا بسیار کم استفاده شده.

تبلت به اخرین فریمور رسمی آندروید 4.4.4 اپدیت شده فریمور برای حدود 1ماه پیش هست شخصا فلش کردم ، مصرف باطری بهتر و برطرف شدن باگ مربوط به هندزفری و...

لوازم همراه تبلت : تبلت، شارژر، کابل USB و کابل OTG میباشد
کارتن گوشی همینطور که میدونید به خاطر مسائل گمرکی ارسال نمیکنند فکر کنم دیگه همه اینو میدونند با بسته بنده دیگری ارسال میگردد

برخی از مشخصات اصلی:
نمایشگر 8 اینچی IPS Retina با رزولیشن 1200*1920
چیپست Intel Z3736F 2.16GHZ و 2گیگ رم و 32گیگ حافظه داخلی
مجهز به آندروید 4.4.4 کیت کت و ویندوز 10
باطری 4000 میلی امپری
طراحی شیک و زیبا و چشم نواز بدنه پشت حالت بافت دار و با کیفیت
و....

بنچمارک این تبلت در آندروید با atntu حدود 51000 هست یعنی تو مایهای Snapdragon 801 هست. هرچند بنده سرعت لود بازی این تبلت رو با گوشی خودم LG G3 سنجیدم کاملا سریعتر عمل میکند ( در بازی اسفالت 8 تست شده)

تصاویر کامل با نام کاربری ضمیمه شد
دلیل فروش هم چون استفاده ی خاصی ندارم ازش میخوام بفروشم جدیدا دانشگاه هم دارم میرم و اصلا وقت ندارم..

اما بریم سر قیمت و شرایط معامله:
  • اولا و قبل از هرچیزی لطفا نظرات کارشناسی خوداری کنید هرجا بهتر، ارزانتر، سریعتر و... میتونید تهیه کنید از هامانجا تهیه فرمایید
  • قیمت مد نظر : 420/000 و هزینه ارسال هم که بین 15 تا 18 تومان است بر عهده خودم است
  • زیر پایه به هیچ عنوان قیمت اول و اخر و وسط همین هست زیر این قیمت فروخته نمیشه و ترجیح میدم نگهش دارم
photo_2016-04-15_12-32-31.jpg photo_2016-04-15_12-33-01.jpg photo_2016-04-15_12-32-41.jpg photo_2016-04-15_12-31-48.jpg photo_2016-04-15_12-33-28.jpg photo_2016-04-15_12-33-13.jpg photo_2016-04-15_12-33-07.jpg

Last edited:

ali.bu7808

Registered User
لایک‌ها
63
عخی میخوای بفروشی؟ ازتو انتظار نداشتم:general208:;)حیفه ها من اپدیت کردم خیلی خوب شده.

punisher_2008

Registered User
لایک‌ها
602
عخی میخوای بفروشی؟ ازتو انتظار نداشتم:general208:;)حیفه ها من اپدیت کردم خیلی خوب شده.
سلام...
چون ازش استفاده خاصی نمیکنم میخوام بفروشم.. کسی به اون قیمت خواست میفروشم زیر اون قیمت نگهش میدارم چون تبلتش واقعا عالی هست به خصوص نسبت به قیمتش جدا سرش به تنش می ارزه..

منم اپدیت کردم ..اره باگهای ریزی ک قبلا توی اندروید داشت برطرف شده .و داخل استند بای مصرف باطری هم بهبود پیدا کرده . من حتی فریمور remix OS هم تست کردم روش ک تجربخ خوبی بود و تازگی خودشو داشت.

خودمم چندان تمایل به فروشش ندارم..

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

ali.bu7808

Registered User
لایک‌ها
63
اگه استفاده خاصی نداری ک هیچ ولی کارایی و کیفیتش بالاست همون کارهایی ک گفتی مثه فیلم و وب گردی رو ب بهترین شکل انجام میده.
راستی حالشو داری برا نصب وین ۱۰کمکم کنی خخخ:cool:

punisher_2008

Registered User
لایک‌ها
602
اگه استفاده خاصی نداری ک هیچ ولی کارایی و کیفیتش بالاست همون کارهایی ک گفتی مثه فیلم و وب گردی رو ب بهترین شکل انجام میده.
راستی حالشو داری برا نصب وین ۱۰کمکم کنی خخخ:cool:
بله نتنها برای فیلم و وبگردی برای کارهای بسیار فراتر هم پاسخگو هست..
مثل اجرا انواع بازی های اچ دی چه در آندروید چه در ویندوز 10 ک از طریق استور ویندوز 10 قابل دانلود هست.
در تاپیک یکی از دوستان یک تبلت hp بود فکر میکنم حدود 900ت قیمت زده بود که پردازنده قدیمی تر و ضعیفتری نسبت به این تبلت (hi8) داشت و اظهار داشت بازی crysis 2 رو روش اجرا کرده ..

نصب ویندوز کار ساده ای هست قبلا بهتون توضیح دادم.. یک هاب باید بخرید و موس و کیبرد رو متصل کنید، بعد از رست کردن تبلت روی بوت ویندوز ببرش از طریق بایوس و مجددا تبلت رو رست کن موقعی که لوگو امد همش esc رو بزن ، ویندوز 10 رو باید فایل iso رو روی فلش با نرم افزار Rufus بوتیبل کنی و از طریق بایوس به راحتی قابل نصب هست...
بعد از نصب هم درایورا رو نصب میکنی..

punisher_2008

Registered User
لایک‌ها
602
مگه رو این تبلت میشه ویندوز 10 ریخت؟
اونم با ایزو و فلش؟؟؟؟

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
سلام...
بله دوست عزیز..
خودم اینکارو کردم... به راحتی فلش رو بوتیبل میکنید و با اتصال موس و کیبرد از قسمت بایوس به راحتی قابل نصب هست درایورا هم ک از اپلودسنتر رسمی chuwi یا سایتهای دیگه قابل دانلود هست...

الان فریمور آندرویدی که روش هست خودم فلش کردم حدود 1 ماه یا 2 ماه پیش ریلیز شده و اخرین فریمور هست و باگهای ریزی که بود کاملا برطرف شده..

خواستید همراه تبلت فایل iso ویندوز 10 home ، فریمور آندروید، برنامه فلشر اینتل و درایورا رو بهتون تقدیم میکنم همراه تبلت تا در صورت نیاز استفاده کنید.

Pr0m3en

Registered User
لایک‌ها
324
سلام...
بله دوست عزیز..
خودم اینکارو کردم... به راحتی فلش رو بوتیبل میکنید و با اتصال موس و کیبرد از قسمت بایوس به راحتی قابل نصب هست درایورا هم ک از اپلودسنتر رسمی chuwi یا سایتهای دیگه قابل دانلود هست...

الان فریمور آندرویدی که روش هست خودم فلش کردم حدود 1 ماه یا 2 ماه پیش ریلیز شده و اخرین فریمور هست و باگهای ریزی که بود کاملا برطرف شده..

خواستید همراه تبلت فایل iso ویندوز 10 home ، فریمور آندروید، برنامه فلشر اینتل و درایورا رو بهتون تقدیم میکنم همراه تبلت تا در صورت نیاز استفاده کنید.
عذر میخوام تو تاپیکتون زیاد سوال مبپرسم
امیدوارم ناراحت نشید
میتونم روش هم ویندوز داشته باشم هم آندروید؟
ویندوزه عادی میشه ریخت یا rt?
ویندوز کرکی نمیشه زد حتما باید سیدی اوریجینال بزنیم؟
ویندوز اینترپرایس هم میخوره بهش؟

punisher_2008

Registered User
لایک‌ها
602
عذر میخوام تو تاپیکتون زیاد سوال مبپرسم
امیدوارم ناراحت نشید
میتونم روش هم ویندوز داشته باشم هم آندروید؟
ویندوزه عادی میشه ریخت یا rt?
ویندوز کرکی نمیشه زد حتما باید سیدی اوریجینال بزنیم؟
ویندوز اینترپرایس هم میخوره بهش؟

دوست عزیز این تبلت دارای 2 سیستم عامل آندروید 4.4.4 ( کیت کت) و ویندوز 10 است.. یعنی به صورت 2 بوت... میتونید با رستارت سویچ کنید ک کدام سیستم عامل بالا بیاد
و همینطور میتونید در صورت تمایل این تبلت رو به صورت تک بوت ویندوز یا تک بوت آندروید تبدیل کنید در صورت تمایل. حافظه در دسترس شما در آندروید و ویندوز هم مجزا میباشد

دوست عزیز ویندوز RT نیست.. خود ویندوز 10 هست دقیقا هامون مشابه سیستم های خانگی...فایل های exe رو اجرا میکند...

دوست عزیز شما میتونید هر ویندوزی رو روش نصب کنید..... حتی نسخه Ultimate هم نصب کنید مشکلی نیست منتها روی 99% تبلتها دیدم ک ویندوز 10home نصب شده
و خود این تبلت به صورت ارجینال هم ویندوز 10home روش نصب بود...

Pr0m3en

Registered User
لایک‌ها
324
دوست عزیز این تبلت دارای 2 سیستم عامل آندروید 4.4.4 ( کیت کت) و ویندوز 10 است.. یعنی به صورت 2 بوت... میتونید با رستارت سویچ کنید ک کدام سیستم عامل بالا بیاد
و همینطور میتونید در صورت تمایل این تبلت رو به صورت تک بوت ویندوز یا تک بوت آندروید تبدیل کنید در صورت تمایل. حافظه در دسترس شما در آندروید و ویندوز هم مجزا میباشد

دوست عزیز ویندوز RT نیست.. خود ویندوز 10 هست دقیقا هامون مشابه سیستم های خانگی...فایل های exe رو اجرا میکند...

دوست عزیز شما میتونید هر ویندوزی رو روش نصب کنید..... حتی نسخه Ultimate هم نصب کنید مشکلی نیست منتها روی 99% تبلتها دیدم ک ویندوز 10home نصب شده
و خود این تبلت به صورت ارجینال هم ویندوز 10home روش نصب بود...
تشکر استارت عزیز
ببخشید بازم
خیلی جالب بود برام

punisher_2008

Registered User
لایک‌ها
602
420/000 کسی نبود?
هزینه ارسال هم ک حدود 15 تا 18ت میشه بر عهده خودم..
فریمور اندروید 4.4.4 , فریمور Remix OS, فایل Iso ویندوز 10 , بکاپ از تمام درایور ها, برنامه فلشر اینتل هم بهتون میدم ک در صورت نیاز بتونید استفاده کنید البته فکر نمیکنم بهشون نیاز پیدا کنید...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

punisher_2008

Registered User
لایک‌ها
602
دوستان نمره بنچمارک این تبلت در antutu حدود 48000 تا 51000 هست... یعنی معادل Snapdragon 801 تقریبا...
همینطور پردازندها با معماری 64بیتی است...
بازی اسفالت 8 تست شده با گرافیک High به راحتی لود شد همینطور شخصا سرعت لود بازی رو با LG G3 مقایسه کردم کاملا سریعتر از ال جی بازی رو لود کرد...

punisher_2008

Registered User
لایک‌ها
602
شماره تلفن بنده در صورت نیاز و تسریع در انجام معامله
09219521348
از طریق واتس اپ و تلگرام روی همین خط در خدمتم هستم...
تبلت واقعا کم کارکرد هست و کلا توی منزل بلا استفاده هست... تصاویر کاملا گویا و با کیفیت از تمام قسمتهای تبلت مشخص است..

rok

Registered User
لایک‌ها
16
سلام دوست عزیز
ظاهرا این تبلت یه سری باگ داشته. میخاستم بدونم که الان باگی داره یا نه؟ آخه من خاطزه خوبی از این موضوع ندارم.

punisher_2008

Registered User
لایک‌ها
602
سلام دوست عزیز
ظاهرا این تبلت یه سری باگ داشته. میخاستم بدونم که الان باگی داره یا نه؟ آخه من خاطزه خوبی از این موضوع ندارم.
سلام.
دوست عزیز تبلت باگ نداشته..
2 مورد باگ نرم افزاری فقط در سیستم عامل آندروید آن بود که هردو در فریمور جدید برطرف شده.

1- اولین باگ موقع شارژ زدن بود که بعد از حدود 1 ساعت یه هاله سفید رنگ دور نمایشگر می امد که بعد از جدا کردن از شارژ این هاله کم کم بعد از چند دقیقه از بین میرفت
2- وقتی هندزفری متصل میکردیم گاهی استاپ و پلی میکرد البته با همه هندزفری ها این مشکل رو نداشت

هر دو باگ بالا در فریمور جدیدی که حدود 1 یا 2 ماه پیش امده برطرف شده و الانم همین فرمور روی این تبلت است..( خودم شخصا فلش کردم)
همینطور لازم به ذکر است دو باگ بالا فقط در سیستم عامل آندروید بود و در سیستم عامل ویندوز این باگها از هامان اول نبود...

علاوه بر برطرف شدن باگهای بالا به بهبود مصرف باطری به خصوص در حالت استندبای میشه اشاره کرد که کاملا محسوس است...

rok

Registered User
لایک‌ها
16
ممنون
شما خودتون بین این دستگاه و دستگاه x80 کدوم مورد رو پیشنهاد میدید. تبلتی بی دردسر و روان و سریع

punisher_2008

Registered User
لایک‌ها
602
ممنون
شما خودتون بین این دستگاه و دستگاه x80 کدوم مورد رو پیشنهاد میدید. تبلتی بی دردسر و روان و سریع
با هردو کار کردم هردو عالی هستند..
از نظر پردازنده ایکس 80 تکلست پردازنده جدیدتر و قویتری نسبت به چووی دارد، البته بیشترین تفاوت در پردازنده گرافیکی هست...( البته چووی به هیچ عنوان ضعیف نیست..)
در عوض طراحی چووی زیباتر و با کیفیتر هست کسانی که هردو رو دست گرفتن متوجه منظورم میشوند...

مورد دوم نمایشگر هست.. کیفیت نمایشگر، رزولیشن در چووی کاملا برتر از تلکست هست.. چون رزولیشن چووی برابر با 1200*1920 است پنل IPS-Retina است و تکلست نمایشگر 800*1280 با پنل IPS میباشد ( البته کیفیت نمایشگر تکلست هم ضعیف نیست!)

شما یک تحقیقی بکنید با این بودجه از سامسونگ، هواوی، ال جی و حتی ایسوس هرگز نمیتونید همچین تبلتی رو خریداری که این امکانات و این کیفیت را در اختیار شما قرار دهد
از نظر دوام همینطور که گفتم این تبلتها همگی برندهستند و هرگز با تبلت های چینی داخلی مقایسه نکنید.

همکار بنده حدود 7 6 ماهه این تبلت رو داره و تمام کارهای خود با همین تبلت انجام میده یعنی اندازه یه PC ازش کار میکشه..

همینطور مدیر یکی از سایتهای برنامه نویسی و طراحی قالبها در همین فروم از بنده خریداری کردن از همین تبلت های چووی و رضایت خودشون رو اعلام کردن..

من در خدمتم شماره بنده از طریق واتس اپ و تلگرام در خدمتم 09219521348

Last edited:

rainboy75

Registered User
لایک‌ها
39
سلام
من می خوام ولی نه این قیمت اگه بخوایم نو شو خودم از بنگود بگیرم خیلی از این ارزون تر درمیاد با هزینه گمرکش 340 تومن بیشتر نمیشه اونم با باکس اورجینالش
اگه قیمتتو خیلی پایین بزنی می خوام ولی نه این قیمت فضایی
اگه هم که کم نمیدی خوب بفروشی واسه اقوام یکی گرفتم خیلی راضیه واقعا تبلت عالیه ای هست نسبت به قیمتش

بالا