• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش تبلت Chuwi Hi8 Dual OS در حد اک

punisher_2008

Registered User
لایک‌ها
602
سلام
من می خوام ولی نه این قیمت اگه بخوایم نو شو خودم از بنگود بگیرم خیلی از این ارزون تر درمیاد با هزینه گمرکش 340 تومن بیشتر نمیشه اونم با باکس اورجینالش
اگه قیمتتو خیلی پایین بزنی می خوام ولی نه این قیمت فضایی
اگه هم که کم نمیدی خوب بفروشی واسه اقوام یکی گرفتم خیلی راضیه واقعا تبلت عالیه ای هست نسبت به قیمتش
بنده در پست 1 نوشتم که:
  • اولا و قبل از هرچیزی لطفا نظرات کارشناسی خوداری کنید هرجا بهتر، ارزانتر، سریعتر و... میتونید تهیه کنید از هامانجا تهیه فرمایید

شما تشریف ببرید از هامون بنگ گود بخرید.. قیمتش 92دلار هست که اگر حساب کنید با کارمزد و مالیات ناچیزش حدود 330 تا 350 براتون اب میخوره و بعد از سفارش باید حدود 25 تا 30 روز صبر کنید بسته شما خدمتتون برسه و موقع تحویل هم باید بین 30 تا 70 گمرک و هزینه پستی و عوارض رو بپردازید..اگر مرکز استانتون تشریف ندارید که باید زحمت بکشید تشریف ببرید مرکز استان . حالا فرض بر اینکه اگر بسته شما در حمل و نقل دچار ضربه یا اسیب دیدگی بشه یا اینکه مثلا تبلت بیاد و نقص فنی داشته باشه اون باز یه داستان دیگه میشه...

پس انتظار نداشته باشید تبلتی که همینجا در ایران هست، هزینه گمرک و عوارض و... داده شده و البته در حد نو و بسیار کم کارکرد هست رو به قیمت سفارش از چین براتون حساب کنم...

بازم تاکید میکنم هرجا بهتر، ارزانتر، سریعتر و... میتونید تهیه کنید از هامانجا تهیه فرمایید و نظر کارشناسی را برای خودتان نگه دارید...

بنده ترجیه میدم زیر این قیمت در منزل همینطور بلا استفاده بمونه...

این تبلتها رو الان اونایی که وارد کردن و در ایران میفروشن به قیمت 550 تا 600 به فروش میرساندد..
راستی یک مورد رو فراموش کردم یه کیف ارجینال هم همراه تبلت هدیه میدم این کیف به ارزش 8دلار خریداری شده( معادل 28000 تومان) که همراه تبلت به خریدار داده میشود.

Last edited:

rainboy75

Registered User
لایک‌ها
39
من کاری به قیمت شما ندارم و حتی کسایی دیگه که گرونتر میفروشند
منم جای شما بودم این تبلت نازنین رو کمتر از این نمیدادم گفتم خودم قبلا سفارش داده بودم چون راضی بودم میخواستم بگیرم ازتون
قیمت جعبه اورجینالش هم الان بنگود 20 درصد تخفیف داره که حدود 84 دلار در میاد واسه گمرک هم 14 تومن ازم گرفتن سر همین تبلت و 14.170 تومن هم هزینه پست بوده کلا 330 تومن میشه اگه بخوام بخرم .
در هر صورت موفق باشید.

punisher_2008

Registered User
لایک‌ها
602
من کاری به قیمت شما ندارم و حتی کسایی دیگه که گرونتر میفروشند
منم جای شما بودم این تبلت نازنین رو کمتر از این نمیدادم گفتم خودم قبلا سفارش داده بودم چون راضی بودم میخواستم بگیرم ازتون
قیمت جعبه اورجینالش هم الان بنگود 20 درصد تخفیف داره که حدود 84 دلار در میاد واسه گمرک هم 14 تومن ازم گرفتن سر همین تبلت و 14.170 تومن هم هزینه پست بوده کلا 330 تومن میشه اگه بخوام بخرم .
در هر صورت موفق باشید.
چقدر خوب.. چون من 60 گمرک و 18ت هم بابت پست دادم همینطور 20ت هزینه رفت و برگشت به مرکز استان شد.... و البته 27 روز تقریبا طول کشید تا به دستم رسید..
از طرفی خیلی از دوستان امکان خرید از سایتهای خارجی رو ندارند یا تجربشو ندارن یا کلا این نوع سفارشات رو ریسک میدونند اگر بخواین از طریق بست چینا مثلا سفارش بدید 399ت قیمت خورده و با گمرک و.... (البته به جز گمرک منطقه شما ک ظاهرا خیلی کارشناس گمرک پستش باحاله) نزدیک به 500ت اب میخوره و البته طی کردن پروسه زمانی 25 روزه هم در نظر بگیرید...

امروز یکی از مشتریام ک براش تبلت سفارش داده بودم به ادرس اذربایجان کلا ازش 85ت گمرکی دریافت کرده بودن (البته تبلتشون از این مدل نبود )

زیر اون قیمت نمیدم وهامون توی منزل بمونه خیلی بهتره... و بازم میگم اگر دوستان جایی بهتر ارزانتر و سریعتر و.... میتونند تهیه کنند نظر کارشناسی رو برای خودشان نگه دارند و از هامانجا تهیه فرمایند..

با تشکر

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Last edited:

rainboy75

Registered User
لایک‌ها
39
بابت هزینه گمرک بگم که 50 دلار معافیت خورد که اگه نمی خورد 40 تومن میشد هزینه گمرک .
من تو مرکز استان هستم و خوشبختانه مشکل شما روندارم
موفق باشید .خوب بفروشید

ali.bu7808

Registered User
لایک‌ها
63
رین بوی این قیمتای الکی رو نده من خودمم چندماه پیش این تبلتو از علی اکسپرس یکی از دوستان تواینجا برام سفارش داد وبعداز یک ماه وهمون مقدار پول گمرک و پستی ک اقا punisherگفت رو دادم و بااینکه قیمت خوبی باهام در اومد ولی بیستراز این قیمتاییه ک شما میدی

rainboy75

Registered User
لایک‌ها
39
رین بوی این قیمتای الکی رو نده من خودمم چندماه پیش این تبلتو از علی اکسپرس یکی از دوستان تواینجا برام سفارش داد وبعداز یک ماه وهمون مقدار پول گمرک و پستی ک اقا punisherگفت رو دادم و بااینکه قیمت خوبی باهام در اومد ولی بیستراز این قیمتاییه ک شما میدی
به خدا دروغ نمی گم هر نفر هر سال 50 دلار معافیت مالیاتی داره که میتونه استفاده کنه من به معمور گرمرک گفتم بهد گمرکی حدود 45 تومن رو 15 تومن کرد البته پارسال بود.
قیمت هم الان تو سایت بنگود با باکس اورجینالش 103.99 هست که تو 20 درصد تخفیفه میشه 84 دلار هر دلار هم حدود 3560 هست حساب کنی حدود 300 میشه اگه قبلاهم جنسی وارد نکرده باشی 50 دلار معافیت بخوری کلا پول پست و گمرک 30 40 بیشتر نمیشه.
منم یه سری گوشی ژیایو اس 3 گرفتم 90 تومن پاش گمرک زدند ولی دفعه های بعد زود تر رفتم تا الکی گمرک رو بالا تر نبرند واسه گمرک باید زود بری تا مسئولش قیمت الکی نزنه

ali.bu7808

Registered User
لایک‌ها
63
اگه اینجور باشه ک خوبه من از این موضوع خبر نداشتم.ممنون بهرحال خیلیا تحمل یه ماه رو ندارن وترجیح میدن تبلتی ک توایرانه رو بخرن یا حتی نو اون زو هم ترجیح میدن ک اینجا باشه و با روش خرید از سایت های خارجی اشنا نیستن.

punisher_2008

Registered User
لایک‌ها
602
اگه اینجور باشه ک خوبه من از این موضوع خبر نداشتم.ممنون بهرحال خیلیا تحمل یه ماه رو ندارن وترجیح میدن تبلتی ک توایرانه رو بخرن یا حتی نو اون زو هم ترجیح میدن ک اینجا باشه و با روش خرید از سایت های خارجی اشنا نیستن.
بله درست میگن ما هامون 1 سال پیش در قسمت راهنمای سایت این مورد رو قرار داده بودیم ک هر ایرانی در سال از 50 دلار معافیت برخودار هست... ولی کو قانون??? براتونم مثال زدم چند پست قبلی... دیده شده طرف بار چندومشه ازش گمرک نگرفتن یا خیلی کم گرفتن یکی بار اولشه ازش زیاد گرفتن... کلا این بحث سلیقه ای هست و بر میگرده به اون کارشناس گمرک پست ک حالش خوب باشه ک بهت حال بده یا حالش خوب نباشه...

تبلت فروخته شد... ختم تاپیک...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

بالا