• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش تفنگ بادی دیانا 34 کالیبر 5.5 همراه با دوربین

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
از استارتر محترم معذرت می خوام که سوالی نامربوط با موضوع تاپیک می پرسم. دوستان در تهران مکان فروش تفنگ های بادی کجاست؟ البته می دونم هر جایی می تونه فروشگاه های مربوطه باشه. منظورم اینه که کجا مجموعه فروشگاه هایی برای این منظور هست؟

و اینکه تفنگی مثل اوانیکس رین استورم و در حالت کلی تفنگ های PCP برای انسان هم می تونن کشنده باشن؟ از چه فاصله؟ البته سوء تفاهم نشه فقط برای مقایسه قدرت این تفنگ ها این سوال رو پرسیدم.

ممنون

دوست عزیز مرکزش خیابان فردوسی هست .یعنی از مترو امام ***** که خارج میشید خدود 700 متر به سمت میدان فردوسی میاید بورسش شروع میشه و تا کوچه برلن ادامه داره .کلش حدود 200 متر هست .
در مورد PCP هم بله بسته به قدرت تفنگ از 100 تا 200 متر اگر در سر بخوره کشندگی داره .

در مورد تفنگ رین استورم هم اگر میخوای بخرید به من پیغام بدید چون قیمتها در بازار بسیار گران هست و ما الان چند نقر شدیم میخوایم با هم رین استورم بخریم یه جا که چون تعداد هست برامون به قیمت عمده در میاد و ارزونتر هست .

ARNE

Registered User
لایک‌ها
70
دوست عزیز مرکزش خیابان فردوسی هست .یعنی از مترو امام ***** که خارج میشید خدود 700 متر به سمت میدان فردوسی میاید بورسش شروع میشه و تا کوچه برلن ادامه داره .کلش حدود 200 متر هست .
در مورد PCP هم بله بسته به قدرت تفنگ از 100 تا 200 متر اگر در سر بخوره کشندگی داره .

در مورد تفنگ رین استورم هم اگر میخوای بخرید به من پیغام بدید چون قیمتها در بازار بسیار گران هست و ما الان چند نقر شدیم میخوایم با هم رین استورم بخریم یه جا که چون تعداد هست برامون به قیمت عمده در میاد و ارزونتر هست .

از لطفتون ممنونم دوست عزیز. متاسفانه الان قصد خرید ندارم.

یک سوال دیگه هم داشتم که ممنون می شم اگه جواب بدید. تو بازار ایران اسلحه بادی با کالیبر .357 و 9 mm پیدا می شه؟

tiktaks

Registered User
لایک‌ها
76
داداش قیمتت خوبه .اما در رابطه با این که گفتن 5.5 مجوز میخواد یا نه .من رو با 5.5 گرفتن. دوستان اگه 5.5 رو تو دستتون همینطور بگیری و تو محله برای خودت دور بزنید میتونن بهتون گیر بدن .اگه جواز نداشته باشی و باهاتون لج کنن حالا شما باید کلی بیافتی دنبال تفنگت.جواز 5.5 همش 6 تومنه.البته فقط جواز حملش. جوازش شکارش فکر میکنم 45 تومن باشه که به راحتی با فاکتور خریدتون ببرید بهتون میدن. بازم از مدیر تایپیک عذر میخوام که بحث رو عوض کردم اما واقعا تفنگت خوبه و قیمتی که گفتی هم به نظرم بد نیست.

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
از لطفتون ممنونم دوست عزیز. متاسفانه الان قصد خرید ندارم.

یک سوال دیگه هم داشتم که ممنون می شم اگه جواب بدید. تو بازار ایران اسلحه بادی با کالیبر .357 و 9 mm پیدا می شه؟

خیر دوست عزیز

داداش قیمتت خوبه .اما در رابطه با این که گفتن 5.5 مجوز میخواد یا نه .من رو با 5.5 گرفتن. دوستان اگه 5.5 رو تو دستتون همینطور بگیری و تو محله برای خودت دور بزنید میتونن بهتون گیر بدن .اگه جواز نداشته باشی و باهاتون لج کنن حالا شما باید کلی بیافتی دنبال تفنگت.جواز 5.5 همش 6 تومنه.البته فقط جواز حملش. جوازش شکارش فکر میکنم 45 تومن باشه که به راحتی با فاکتور خریدتون ببرید بهتون میدن. بازم از مدیر تایپیک عذر میخوام که بحث رو عوض کردم اما واقعا تفنگت خوبه و قیمتی که گفتی هم به نظرم بد نیست.

دوست عزیز تفنگ بادی 5.5 الان بالای 6 7 سال هست که مجوز نمیخواد .من هم تاییدیه نیروز انتظامی و وزارت اطلاعات را در این باره دیدم و هم حکم ***** در مورد لغو ممنوعیت تفنگ بادی 5.5 و عدم نیاز به جواز آن
الان هم بعضی مغازهای فردوسی که برای خرید تفنگ برید این حکم ***** را کپیش را دارند . این مطلب را کاملا مطمئن هستم .

در مورد سلاح کلا نباید سلاح بادی در شهر و خیابون استفاده بشه مگر اینکه کسی نباشه و کاملا خلوت باشه .

دوستانی که خیلی ترس دارند یا فکر میکنند این حکم ***** یا ... بکار نمیاد و ... میتونند برند محیط زیست و با 12 تومان یه دفترچه شناسایی شکارچی بگیرند که شماره سریال تفنگ در اون قید میشه البته من تاحالا در این چند سال نگرفتم و مشکلی هم نداشتم .بعصی از دوستان هم همون حکم عدم ممنوعیت و عدم نیاز به جواز را کپی میکنند و همیشه در جیبشان هست تا اگر با تفنگ بودند و کسی گیر داد نشان دهند .

در مورد جواز شکار هم باید ببینید شما کجا میرید شکار و گیر بازار هست یا نه و برا محکم کاری میتونید پروانه شکار بگیرید که اونم فقط عکس و 45 تومان پول میخواد .(من اوتن در این چند سال نیازم نشده والا)

karbar98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4

برادر تا 200 متر کشندگی در صورت شلیک به جمجمه ؟
خیر دوست عزیز ، شما تفنگ 80 ژولی هم داشته باشید نمی توانید در اون فاصله آدم رو بندازید ، جمجمه بسیار محکم است و تیر نمی تواند از آن عبور کند ولی زیر 100 متر با تفنگی مثل ar6 در صورت شلیک به قلب که بافتی نرم دارد می توانید انسان را بندازید.

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
دوست عزیز الان مثلا یه تفنگ 70 80 ژولی از 200 متر یه شیشه نوشابه را به راحتی خورد میکنه البته تیراندازش باید بلد باشه چطور با دوربین کار کنه و عوامل محیطی هم در نظر بگیره ولی از نظر قدرت مشکلی نداره .البته اینجا تاپیک PCP نیست و تاپیک فروش تفنگ دیانا 34 و دوربینش هست .

دوستان اگر سوالی در مورد تفنگ و دوربین خودم که برا فروش قرار دارم دارند بپرسند .
الان همین تفنگ را باید در مغازه بالای 900 پولشو بدید .تفنگ از نظر تمیزی و کارکرد دقیقا مثل آک هست .

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا