برگزیده های پرشین تولز

فروش تنه مانکن،جا گوشواره،جا انگشتر،جا دستنبند بدلیجات

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
سلام . عزیز اینا رو چجوری ارسال میکنید؟ اگه با پست بفرستید که هزینش بالا میشه و اگه هم از ترمینال بفرستید احتمالش زیاده که آسیب ببینن یا بشکنن

Omidll

Registered User
لایک‌ها
14
سلام . عزیز اینا رو چجوری ارسال میکنید؟ اگه با پست بفرستید که هزینش بالا میشه و اگه هم از ترمینال بفرستید احتمالش زیاده که آسیب ببینن یا بشکنن
سلام دوست گلم
من هم تیپاکس آشنا دارم و هم ترمینال. در ضمن اینا انعطاف پذیر هستند و نکته دیگه اینه که خوب لای روزنامه بسته بندی بشه چیزیش نمیشه. در هر حال اگر شما خریدار هستید نگران این مورد نباشید، من به شما تضمین میدم.

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
آره داداش همون اولین روزی که این تاپیک رو زده بودی بهت پ.خ دادم مورد دو رو میخوام ولی شما گفتی همه رو باهم میفروشم. الانم نظرت هنوز همونه عزیز؟
اگه همشو بخرم مجبورم به غیر از مورد دو بقیه شو بفروشم. براشون مشتری پیدا میشه داداش؟

Omidll

Registered User
لایک‌ها
14
آره داداش همون اولین روزی که این تاپیک رو زده بودی بهت پ.خ دادم مورد دو رو میخوام ولی شما گفتی همه رو باهم میفروشم. الانم نظرت هنوز همونه عزیز؟
اگه همشو بخرم مجبورم به غیر از مورد دو بقیه شو بفروشم. براشون مشتری پیدا میشه داداش؟
آره داداش گلم. نظرم همونه. من اینا رو دارم مفت میدم. یجورایی برام آیینه دقه. فقط میخوام رد کنم بره. حوصله تک فروختن رو ندارم. نمیدونم منطورم رو درک میکنی یا نه. ولی شما اگه بخوای خورد خورد بفروشی براش مشتری هست. چند بارم به من اینجا و مغازه دارای بیرون پیشنهاد دادن. شاید با خورد فروختنش سودی هم بکنی چون من دارم مفت میدم!

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
باشه عزیز یه مشورت میکنم بهت خبر میدم

ahijoon

Registered User
لایک‌ها
420
سلام. منم چنتایی نیاز دارم. اگر با امضام تعویضشون داری بگو تعویض کنیم بره. منم دلخواهامو وردارم بقیه رو رد کنم بره.

بالا